Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Sant Silvestre del Masnou

Dones

26 desembre 2019

Dones Homes

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:27:08

T. oficial: 00:27:14

Inici real: 09:49:33

Hora meta: 10:16:40

Cat:F35

Pos. categoria: 55

Inici cursa:9:49:26

Sexe:F

Ritme: 5:26 min/km

Club: fun runners club esportiu

400m.: 0:02:04

Hora 400m. : 09:51:36

Pos 400m. : 143

-

1900m.: 0:09:43

Hora 1900m. : 09:59:16

Pos 1900m. : 128

X 15 posicions

Meta: 0:27:08

Hora meta: 10:16:40

Pos meta : 167

Y 39 posicions

0:27:32
00:27:14
0:26:57
i
Blanca Luque Fradera
00:27:17 (Tr: 0:27:01)
Anna Perez Vidal
00:27:17 (Tr: 0:27:07)
i
Gemma Fradera Perez
00:27:17 (Tr: 0:27:05)
Esther Zamora Murillo
00:27:23 (Tr: 0:27:12)
Ruth Draper Nadal
00:27:24 (Tr: 0:27:21)
Lorena Moreno Garcia
00:27:32 (Tr: 0:27:16)

T. real: 00:27:01

T. oficial: 00:27:17

Inici real: 09:49:43

Hora meta: 10:16:43

Cat:JunF

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:49:26

Sexe:F

Ritme: 5:25 min/km

Club: ce trikids

400m.: 0:02:03

Hora 400m. : 09:51:45

Pos 400m. : 185

-

1900m.: 0:10:15

Hora 1900m. : 09:59:57

Pos 1900m. : 182

X 3 posicions

Meta: 0:27:01

Hora meta: 10:16:43

Pos meta : 168

X 14 posicions

0:27:32
00:27:17
0:27:02
Anna Duarte Velasco
00:27:14 (Tr: 0:27:08)
Anna Perez Vidal
00:27:17 (Tr: 0:27:07)
i
Gemma Fradera Perez
00:27:17 (Tr: 0:27:05)
Esther Zamora Murillo
00:27:23 (Tr: 0:27:12)
Ruth Draper Nadal
00:27:24 (Tr: 0:27:21)
Lorena Moreno Garcia
00:27:32 (Tr: 0:27:16)

T. real: 00:27:07

T. oficial: 00:27:17

Inici real: 09:49:36

Hora meta: 10:16:43

Cat:F55

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:49:26

Sexe:F

Ritme: 5:26 min/km

Club: correbdn

400m.: 0:02:10

Hora 400m. : 09:51:45

Pos 400m. : 186

-

1900m.: 0:10:09

Hora 1900m. : 09:59:44

Pos 1900m. : 163

X 23 posicions

Meta: 0:27:07

Hora meta: 10:16:43

Pos meta : 169

Y 6 posicions

0:27:32
00:27:17
0:27:02
Anna Duarte Velasco
00:27:14 (Tr: 0:27:08)
i
Blanca Luque Fradera
00:27:17 (Tr: 0:27:01)
i
Gemma Fradera Perez
00:27:17 (Tr: 0:27:05)
Esther Zamora Murillo
00:27:23 (Tr: 0:27:12)
Ruth Draper Nadal
00:27:24 (Tr: 0:27:21)
Lorena Moreno Garcia
00:27:32 (Tr: 0:27:16)

T. real: 00:27:05

T. oficial: 00:27:17

Inici real: 09:49:38

Hora meta: 10:16:43

Cat:F45

Pos. categoria: 37

Inici cursa:9:49:26

Sexe:F

Ritme: 5:25 min/km

Club: ce trikids

400m.: 0:02:08

Hora 400m. : 09:51:46

Pos 400m. : 189

-

1900m.: 0:10:20

Hora 1900m. : 09:59:58

Pos 1900m. : 185

X 4 posicions

Meta: 0:27:05

Hora meta: 10:16:43

Pos meta : 170

X 15 posicions

0:27:32
00:27:17
0:27:03
Anna Duarte Velasco
00:27:14 (Tr: 0:27:08)
i
Blanca Luque Fradera
00:27:17 (Tr: 0:27:01)
Anna Perez Vidal
00:27:17 (Tr: 0:27:07)
Esther Zamora Murillo
00:27:23 (Tr: 0:27:12)
Ruth Draper Nadal
00:27:24 (Tr: 0:27:21)
Lorena Moreno Garcia
00:27:32 (Tr: 0:27:16)

T. real: 00:27:12

T. oficial: 00:27:23

Inici real: 09:49:37

Hora meta: 10:16:49

Cat:F45

Pos. categoria: 38

Inici cursa:9:49:26

Sexe:F

Ritme: 5:27 min/km

Club:

400m.: 0:02:04

Hora 400m. : 09:51:41

Pos 400m. : 168

-

1900m.: 0:10:18

Hora 1900m. : 09:59:55

Pos 1900m. : 177

Y 9 posicions

Meta: 0:27:12

Hora meta: 10:16:49

Pos meta : 171

X 6 posicions

0:27:36
00:27:23
0:27:10
Anna Duarte Velasco
00:27:14 (Tr: 0:27:08)
i
Blanca Luque Fradera
00:27:17 (Tr: 0:27:01)
Anna Perez Vidal
00:27:17 (Tr: 0:27:07)
i
Gemma Fradera Perez
00:27:17 (Tr: 0:27:05)
Ruth Draper Nadal
00:27:24 (Tr: 0:27:21)
Lorena Moreno Garcia
00:27:32 (Tr: 0:27:16)
i
Marta Terrones Ribas
00:27:36 (Tr: 0:27:31)

T. real: 00:27:21

T. oficial: 00:27:24

Inici real: 09:49:29

Hora meta: 10:16:50

Cat:F35

Pos. categoria: 56

Inici cursa:9:49:26

Sexe:F

Ritme: 5:29 min/km

Club:

400m.: 0:02:03

Hora 400m. : 09:51:32

Pos 400m. : 117

-

1900m.: 0:09:58

Hora 1900m. : 09:59:27

Pos 1900m. : 148

Y 31 posicions

Meta: 0:27:21

Hora meta: 10:16:50

Pos meta : 172

Y 24 posicions

0:27:38
00:27:24
0:27:09
Anna Duarte Velasco
00:27:14 (Tr: 0:27:08)
i
Blanca Luque Fradera
00:27:17 (Tr: 0:27:01)
Anna Perez Vidal
00:27:17 (Tr: 0:27:07)
i
Gemma Fradera Perez
00:27:17 (Tr: 0:27:05)
Esther Zamora Murillo
00:27:23 (Tr: 0:27:12)
Lorena Moreno Garcia
00:27:32 (Tr: 0:27:16)
i
Marta Terrones Ribas
00:27:36 (Tr: 0:27:31)
Elena Martínez Fornos
00:27:38 (Tr: 0:27:28)

T. real: 00:27:16

T. oficial: 00:27:32

Inici real: 09:49:42

Hora meta: 10:16:58

Cat:F35

Pos. categoria: 57

Inici cursa:9:49:26

Sexe:F

Ritme: 5:28 min/km

Club: lorena

400m.: 0:02:20

Hora 400m. : 09:52:02

Pos 400m. : 274

-

1900m.: 0:10:20

Hora 1900m. : 10:00:02

Pos 1900m. : 191

X 83 posicions

Meta: 0:27:16

Hora meta: 10:16:58

Pos meta : 173

X 18 posicions

0:27:46
00:27:32
0:27:17
i
Gemma Fradera Perez
00:27:17 (Tr: 0:27:05)
Esther Zamora Murillo
00:27:23 (Tr: 0:27:12)
Ruth Draper Nadal
00:27:24 (Tr: 0:27:21)
i
Marta Terrones Ribas
00:27:36 (Tr: 0:27:31)
Elena Martínez Fornos
00:27:38 (Tr: 0:27:28)
i
Maria Brosa Herrera
00:27:40 (Tr: 0:27:18)
Laura Nicolás Barba
00:27:42 (Tr: 0:27:33)
i
Maite Puebla Rodriguez
00:27:43 (Tr: 0:27:41)
i
Gala Monje
00:27:46 (Tr: 0:27:27)

T. real: 00:27:31

T. oficial: 00:27:36

Inici real: 09:49:32

Hora meta: 10:17:02

Cat:F35

Pos. categoria: 58

Inici cursa:9:49:26

Sexe:F

Ritme: 5:31 min/km

Club:

400m.: 0:01:51

Hora 400m. : 09:51:22

Pos 400m. : 94

-

1900m.: 0:09:59

Hora 1900m. : 09:59:31

Pos 1900m. : 152

Y 58 posicions

Meta: 0:27:31

Hora meta: 10:17:02

Pos meta : 174

Y 22 posicions

0:27:49
00:27:36
0:27:23
Esther Zamora Murillo
00:27:23 (Tr: 0:27:12)
Ruth Draper Nadal
00:27:24 (Tr: 0:27:21)
Lorena Moreno Garcia
00:27:32 (Tr: 0:27:16)
Elena Martínez Fornos
00:27:38 (Tr: 0:27:28)
i
Maria Brosa Herrera
00:27:40 (Tr: 0:27:18)
Laura Nicolás Barba
00:27:42 (Tr: 0:27:33)
i
Maite Puebla Rodriguez
00:27:43 (Tr: 0:27:41)
i
Gala Monje
00:27:46 (Tr: 0:27:27)

T. real: 00:27:28

T. oficial: 00:27:38

Inici real: 09:49:37

Hora meta: 10:17:04

Cat:SenF

Pos. categoria: 44

Inici cursa:9:49:26

Sexe:F

Ritme: 5:30 min/km

Club:

400m.: 0:02:10

Hora 400m. : 09:51:47

Pos 400m. : 198

-

1900m.: 0:10:23

Hora 1900m. : 10:00:00

Pos 1900m. : 189

X 9 posicions

Meta: 0:27:28

Hora meta: 10:17:04

Pos meta : 175

X 14 posicions

0:27:53
00:27:38
0:27:24
Ruth Draper Nadal
00:27:24 (Tr: 0:27:21)
Lorena Moreno Garcia
00:27:32 (Tr: 0:27:16)
i
Marta Terrones Ribas
00:27:36 (Tr: 0:27:31)
i
Maria Brosa Herrera
00:27:40 (Tr: 0:27:18)
Laura Nicolás Barba
00:27:42 (Tr: 0:27:33)
i
Maite Puebla Rodriguez
00:27:43 (Tr: 0:27:41)
i
Gala Monje
00:27:46 (Tr: 0:27:27)
i
Alise Grike
00:27:50 (Tr: 0:27:34)

T. real: 00:27:18

T. oficial: 00:27:40

Inici real: 09:49:48

Hora meta: 10:17:06

Cat:SenF

Pos. categoria: 45

Inici cursa:9:49:26

Sexe:F

Ritme: 5:28 min/km

Club:

400m.: 0:02:01

Hora 400m. : 09:51:48

Pos 400m. : 206

-

1900m.: 0:09:37

Hora 1900m. : 09:59:24

Pos 1900m. : 143

X 63 posicions

Meta: 0:27:18

Hora meta: 10:17:06

Pos meta : 176

Y 33 posicions

0:27:47
00:27:40
0:27:32
Lorena Moreno Garcia
00:27:32 (Tr: 0:27:16)
i
Marta Terrones Ribas
00:27:36 (Tr: 0:27:31)
Elena Martínez Fornos
00:27:38 (Tr: 0:27:28)
Laura Nicolás Barba
00:27:42 (Tr: 0:27:33)
i
Maite Puebla Rodriguez
00:27:43 (Tr: 0:27:41)
i
Gala Monje
00:27:46 (Tr: 0:27:27)

T. real: 00:27:33

T. oficial: 00:27:42

Inici real: 09:49:36

Hora meta: 10:17:08

Cat:SenF

Pos. categoria: 46

Inici cursa:9:49:26

Sexe:F

Ritme: 5:31 min/km

Club:

400m.: 0:02:12

Hora 400m. : 09:51:47

Pos 400m. : 201

-

1900m.: 0:10:22

Hora 1900m. : 09:59:57

Pos 1900m. : 181

X 20 posicions

Meta: 0:27:33

Hora meta: 10:17:08

Pos meta : 177

X 4 posicions

0:27:50
00:27:42
0:27:35
i
Marta Terrones Ribas
00:27:36 (Tr: 0:27:31)
Elena Martínez Fornos
00:27:38 (Tr: 0:27:28)
i
Maria Brosa Herrera
00:27:40 (Tr: 0:27:18)
i
Maite Puebla Rodriguez
00:27:43 (Tr: 0:27:41)
i
Gala Monje
00:27:46 (Tr: 0:27:27)
i
Alise Grike
00:27:50 (Tr: 0:27:34)

T. real: 00:27:41

T. oficial: 00:27:43

Inici real: 09:49:29

Hora meta: 10:17:09

Cat:F55

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:49:26

Sexe:F

Ritme: 5:33 min/km

Club: fork runners

400m.: 0:02:12

Hora 400m. : 09:51:40

Pos 400m. : 164

-

1900m.: 0:10:37

Hora 1900m. : 10:00:05

Pos 1900m. : 195

Y 31 posicions

Meta: 0:27:41

Hora meta: 10:17:09

Pos meta : 178

X 17 posicions

0:27:54
00:27:43
0:27:32
i
Marta Terrones Ribas
00:27:36 (Tr: 0:27:31)
Elena Martínez Fornos
00:27:38 (Tr: 0:27:28)
i
Maria Brosa Herrera
00:27:40 (Tr: 0:27:18)
Laura Nicolás Barba
00:27:42 (Tr: 0:27:33)
i
Gala Monje
00:27:46 (Tr: 0:27:27)
i
Alise Grike
00:27:50 (Tr: 0:27:34)
i
Núria Ruiz Giralt
00:27:54 (Tr: 0:27:42)

T. real: 00:27:27

T. oficial: 00:27:46

Inici real: 09:49:46

Hora meta: 10:17:12

Cat:SenF

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:49:26

Sexe:F

Ritme: 5:30 min/km

Club:

400m.: 0:02:10

Hora 400m. : 09:51:56

Pos 400m. : 234

-

1900m.: 0:10:17

Hora 1900m. : 10:00:02

Pos 1900m. : 190

X 44 posicions

Meta: 0:27:27

Hora meta: 10:17:12

Pos meta : 179

X 11 posicions

0:27:54
00:27:46
0:27:38
Elena Martínez Fornos
00:27:38 (Tr: 0:27:28)
i
Maria Brosa Herrera
00:27:40 (Tr: 0:27:18)
Laura Nicolás Barba
00:27:42 (Tr: 0:27:33)
i
Maite Puebla Rodriguez
00:27:43 (Tr: 0:27:41)
i
Alise Grike
00:27:50 (Tr: 0:27:34)
i
Núria Ruiz Giralt
00:27:54 (Tr: 0:27:42)

T. real: 00:27:34

T. oficial: 00:27:50

Inici real: 09:49:43

Hora meta: 10:17:16

Cat:F35

Pos. categoria: 59

Inici cursa:9:49:26

Sexe:F

Ritme: 5:31 min/km

Club: daugavpils runners

400m.: 0:02:04

Hora 400m. : 09:51:46

Pos 400m. : 192

-

1900m.: 0:10:17

Hora 1900m. : 09:59:59

Pos 1900m. : 187

X 5 posicions

Meta: 0:27:34

Hora meta: 10:17:16

Pos meta : 180

X 7 posicions

0:27:57
00:27:50
0:27:42
Laura Nicolás Barba
00:27:42 (Tr: 0:27:33)
i
Maite Puebla Rodriguez
00:27:43 (Tr: 0:27:41)
i
Gala Monje
00:27:46 (Tr: 0:27:27)
i
Núria Ruiz Giralt
00:27:54 (Tr: 0:27:42)

T. real: 00:27:42

T. oficial: 00:27:54

Inici real: 09:49:39

Hora meta: 10:17:20

Cat:JunF

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:49:26

Sexe:F

Ritme: 5:33 min/km

Club: ueu

400m.: 0:01:53

Hora 400m. : 09:51:32

Pos 400m. : 118

-

1900m.: 0:09:07

Hora 1900m. : 09:58:46

Pos 1900m. : 98

X 20 posicions

Meta: 0:27:42

Hora meta: 10:17:20

Pos meta : 181

Y 83 posicions

0:28:06
00:27:54
0:27:43
i
Maite Puebla Rodriguez
00:27:43 (Tr: 0:27:41)
i
Gala Monje
00:27:46 (Tr: 0:27:27)
i
Alise Grike
00:27:50 (Tr: 0:27:34)