Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

2a Cursa Mercabarna

5K

02 octubre 2016

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:19:51

T. oficial: 00:19:59

Inici real: 11:02:50

Hora meta: 11:22:40

Cat:M

Pos. categoria: 30

Inici cursa:11:02:41

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club:

0:20:22
00:19:59
0:19:37
Ricard Arroyo Carbonell
00:19:59 (Tr: 0:19:57)
Yolanda Riera Gironza
00:20:02 (Tr: 0:19:57)
Marc Merino Corrales
00:20:07 (Tr: 0:20:03)
Juanjo Cervera Godoy
00:20:20 (Tr: 0:20:15)
i
Raul Yeste Saez
00:20:21 (Tr: 0:20:10)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:20:22 (Tr: 0:20:20)

T. real: 00:19:57

T. oficial: 00:19:59

Inici real: 11:02:44

Hora meta: 11:22:40

Cat:M

Pos. categoria: 31

Inici cursa:11:02:41

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: c.e. picornell

0:20:22
00:19:59
0:19:37
i
Dani Paniagua Padilla
00:19:59 (Tr: 0:19:51)
Yolanda Riera Gironza
00:20:02 (Tr: 0:19:57)
Marc Merino Corrales
00:20:07 (Tr: 0:20:03)
Juanjo Cervera Godoy
00:20:20 (Tr: 0:20:15)
i
Raul Yeste Saez
00:20:21 (Tr: 0:20:10)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:20:22 (Tr: 0:20:20)

T. real: 00:19:57

T. oficial: 00:20:02

Inici real: 11:02:47

Hora meta: 11:22:43

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:02:41

Sexe:F

Ritme: 4:00 min/km

Club:

0:20:22
00:20:02
0:19:42
i
Dani Paniagua Padilla
00:19:59 (Tr: 0:19:51)
Ricard Arroyo Carbonell
00:19:59 (Tr: 0:19:57)
Marc Merino Corrales
00:20:07 (Tr: 0:20:03)
Juanjo Cervera Godoy
00:20:20 (Tr: 0:20:15)
i
Raul Yeste Saez
00:20:21 (Tr: 0:20:10)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:20:22 (Tr: 0:20:20)

T. real: 00:20:03

T. oficial: 00:20:07

Inici real: 11:02:46

Hora meta: 11:22:48

Cat:M

Pos. categoria: 32

Inici cursa:11:02:41

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

0:20:22
00:20:07
0:19:52
i
Dani Paniagua Padilla
00:19:59 (Tr: 0:19:51)
Ricard Arroyo Carbonell
00:19:59 (Tr: 0:19:57)
Yolanda Riera Gironza
00:20:02 (Tr: 0:19:57)
Juanjo Cervera Godoy
00:20:20 (Tr: 0:20:15)
i
Raul Yeste Saez
00:20:21 (Tr: 0:20:10)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:20:22 (Tr: 0:20:20)

T. real: 00:20:15

T. oficial: 00:20:20

Inici real: 11:02:46

Hora meta: 11:23:01

Cat:M

Pos. categoria: 33

Inici cursa:11:02:41

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: barberà runners

0:20:40
00:20:20
0:19:59
Ricard Arroyo Carbonell
00:19:59 (Tr: 0:19:57)
Yolanda Riera Gironza
00:20:02 (Tr: 0:19:57)
Marc Merino Corrales
00:20:07 (Tr: 0:20:03)
i
Raul Yeste Saez
00:20:21 (Tr: 0:20:10)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:20:22 (Tr: 0:20:20)
i
Marcos Medel Gimenez
00:20:22 (Tr: 0:20:05)
Andreu Ballbe Garcia
00:20:24 (Tr: 0:20:19)
Sonia Gallego Espinosa
00:20:24 (Tr: 0:20:22)
Francesc Torner Blasco
00:20:30 (Tr: 0:20:27)

T. real: 00:20:10

T. oficial: 00:20:21

Inici real: 11:02:52

Hora meta: 11:23:02

Cat:M

Pos. categoria: 34

Inici cursa:11:02:41

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: los martes con dios

0:20:40
00:20:21
0:20:02
Yolanda Riera Gironza
00:20:02 (Tr: 0:19:57)
Marc Merino Corrales
00:20:07 (Tr: 0:20:03)
Juanjo Cervera Godoy
00:20:20 (Tr: 0:20:15)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:20:22 (Tr: 0:20:20)
i
Marcos Medel Gimenez
00:20:22 (Tr: 0:20:05)
Andreu Ballbe Garcia
00:20:24 (Tr: 0:20:19)
Sonia Gallego Espinosa
00:20:24 (Tr: 0:20:22)
Francesc Torner Blasco
00:20:30 (Tr: 0:20:27)

T. real: 00:20:20

T. oficial: 00:20:22

Inici real: 11:02:43

Hora meta: 11:23:03

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:02:41

Sexe:F

Ritme: 4:04 min/km

Club: la sansi

0:20:37
00:20:22
0:20:07
Marc Merino Corrales
00:20:07 (Tr: 0:20:03)
Juanjo Cervera Godoy
00:20:20 (Tr: 0:20:15)
i
Raul Yeste Saez
00:20:21 (Tr: 0:20:10)
i
Marcos Medel Gimenez
00:20:22 (Tr: 0:20:05)
Andreu Ballbe Garcia
00:20:24 (Tr: 0:20:19)
Sonia Gallego Espinosa
00:20:24 (Tr: 0:20:22)
Francesc Torner Blasco
00:20:30 (Tr: 0:20:27)

T. real: 00:20:05

T. oficial: 00:20:22

Inici real: 11:02:59

Hora meta: 11:23:03

Cat:M

Pos. categoria: 35

Inici cursa:11:02:41

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

0:20:30
00:20:22
0:20:14
Juanjo Cervera Godoy
00:20:20 (Tr: 0:20:15)
i
Raul Yeste Saez
00:20:21 (Tr: 0:20:10)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:20:22 (Tr: 0:20:20)
Andreu Ballbe Garcia
00:20:24 (Tr: 0:20:19)
Sonia Gallego Espinosa
00:20:24 (Tr: 0:20:22)
Francesc Torner Blasco
00:20:30 (Tr: 0:20:27)

T. real: 00:20:19

T. oficial: 00:20:24

Inici real: 11:02:47

Hora meta: 11:23:05

Cat:M

Pos. categoria: 36

Inici cursa:11:02:41

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: adeu espanya

0:20:44
00:20:24
0:20:04
Marc Merino Corrales
00:20:07 (Tr: 0:20:03)
Juanjo Cervera Godoy
00:20:20 (Tr: 0:20:15)
i
Raul Yeste Saez
00:20:21 (Tr: 0:20:10)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:20:22 (Tr: 0:20:20)
i
Marcos Medel Gimenez
00:20:22 (Tr: 0:20:05)
Sonia Gallego Espinosa
00:20:24 (Tr: 0:20:22)
Francesc Torner Blasco
00:20:30 (Tr: 0:20:27)
Ruben Garcia Collado
00:20:44 (Tr: 0:20:28)

T. real: 00:20:22

T. oficial: 00:20:24

Inici real: 11:02:43

Hora meta: 11:23:05

Cat:F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:02:41

Sexe:F

Ritme: 4:05 min/km

Club: la sansi

0:20:46
00:20:24
0:20:03
Marc Merino Corrales
00:20:07 (Tr: 0:20:03)
Juanjo Cervera Godoy
00:20:20 (Tr: 0:20:15)
i
Raul Yeste Saez
00:20:21 (Tr: 0:20:10)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:20:22 (Tr: 0:20:20)
i
Marcos Medel Gimenez
00:20:22 (Tr: 0:20:05)
Andreu Ballbe Garcia
00:20:24 (Tr: 0:20:19)
Francesc Torner Blasco
00:20:30 (Tr: 0:20:27)
Ruben Garcia Collado
00:20:44 (Tr: 0:20:28)
Daniel Monells Herrero
00:20:46 (Tr: 0:20:36)

T. real: 00:20:27

T. oficial: 00:20:30

Inici real: 11:02:44

Hora meta: 11:23:11

Cat:M

Pos. categoria: 37

Inici cursa:11:02:41

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: ciesc domingo catalan

0:20:48
00:20:30
0:20:12
Juanjo Cervera Godoy
00:20:20 (Tr: 0:20:15)
i
Raul Yeste Saez
00:20:21 (Tr: 0:20:10)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:20:22 (Tr: 0:20:20)
i
Marcos Medel Gimenez
00:20:22 (Tr: 0:20:05)
Andreu Ballbe Garcia
00:20:24 (Tr: 0:20:19)
Sonia Gallego Espinosa
00:20:24 (Tr: 0:20:22)
Ruben Garcia Collado
00:20:44 (Tr: 0:20:28)
Daniel Monells Herrero
00:20:46 (Tr: 0:20:36)
Alejandro Martínez Salvadò
00:20:48 (Tr: 0:20:45)

T. real: 00:20:28

T. oficial: 00:20:44

Inici real: 11:02:57

Hora meta: 11:23:25

Cat:M

Pos. categoria: 38

Inici cursa:11:02:41

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club:

0:21:04
00:20:44
0:20:24
Andreu Ballbe Garcia
00:20:24 (Tr: 0:20:19)
Sonia Gallego Espinosa
00:20:24 (Tr: 0:20:22)
Francesc Torner Blasco
00:20:30 (Tr: 0:20:27)
Daniel Monells Herrero
00:20:46 (Tr: 0:20:36)
Alejandro Martínez Salvadò
00:20:48 (Tr: 0:20:45)
Antoni Baltar
00:20:50 (Tr: 0:20:48)

T. real: 00:20:36

T. oficial: 00:20:46

Inici real: 11:02:51

Hora meta: 11:23:27

Cat:M

Pos. categoria: 39

Inici cursa:11:02:41

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: martes con dios

0:21:08
00:20:46
0:20:24
Sonia Gallego Espinosa
00:20:24 (Tr: 0:20:22)
Francesc Torner Blasco
00:20:30 (Tr: 0:20:27)
Ruben Garcia Collado
00:20:44 (Tr: 0:20:28)
Alejandro Martínez Salvadò
00:20:48 (Tr: 0:20:45)
Antoni Baltar
00:20:50 (Tr: 0:20:48)

T. real: 00:20:45

T. oficial: 00:20:48

Inici real: 11:02:45

Hora meta: 11:23:29

Cat:M

Pos. categoria: 40

Inici cursa:11:02:41

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club: barberà runners

0:21:06
00:20:48
0:20:30
Francesc Torner Blasco
00:20:30 (Tr: 0:20:27)
Ruben Garcia Collado
00:20:44 (Tr: 0:20:28)
Daniel Monells Herrero
00:20:46 (Tr: 0:20:36)
Antoni Baltar
00:20:50 (Tr: 0:20:48)

T. real: 00:20:48

T. oficial: 00:20:50

Inici real: 11:02:43

Hora meta: 11:23:31

Cat:M

Pos. categoria: 41

Inici cursa:11:02:41

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club:

0:20:57
00:20:50
0:20:44
Ruben Garcia Collado
00:20:44 (Tr: 0:20:28)
Daniel Monells Herrero
00:20:46 (Tr: 0:20:36)
Alejandro Martínez Salvadò
00:20:48 (Tr: 0:20:45)