SubCurses

8RESULTATS

40a Cursa Pallejà

5K

07 juliol 2019

1000m 10K 1550m 500m 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:23:58

T. oficial: 00:24:18

Inici real: 09:00:56

Hora meta: 09:24:53

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:9:00:35

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: s.a.corbera

k1_6: 0:07:04

Hora k1_6 : 09:08:00

Pos k1_6 : 71

-

Meta: 0:23:58

Hora meta: 09:24:53

Pos meta : 76

Y 5 posicions

0:24:28
00:24:18
0:24:09
i
Juan Fanega Boga
00:24:21 (Tr: 0:24:01)
Lluis Badosa Pascual
00:24:24 (Tr: 0:24:09)
Juanjo Chueca Calvo
00:24:27 (Tr: 0:24:11)
i
Miguel angel Julia Cano
00:24:27 (Tr: 0:24:00)
Eric Ureña Escudero
00:24:27 (Tr: 0:24:10)
Marta Blanco Ramirez
00:24:28 (Tr: 0:24:11)

T. real: 00:24:01

T. oficial: 00:24:21

Inici real: 09:00:56

Hora meta: 09:24:56

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:9:00:35

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club:

k1_6: 0:07:58

Hora k1_6 : 09:08:54

Pos k1_6 : 101

-

Meta: 0:24:01

Hora meta: 09:24:56

Pos meta : 77

X 24 posicions

0:24:28
00:24:21
0:24:15
Didac Zurita Piñol
00:24:18 (Tr: 0:23:58)
Lluis Badosa Pascual
00:24:24 (Tr: 0:24:09)
Juanjo Chueca Calvo
00:24:27 (Tr: 0:24:11)
i
Miguel angel Julia Cano
00:24:27 (Tr: 0:24:00)
Eric Ureña Escudero
00:24:27 (Tr: 0:24:10)
Marta Blanco Ramirez
00:24:28 (Tr: 0:24:11)

T. real: 00:24:09

T. oficial: 00:24:24

Inici real: 09:00:50

Hora meta: 09:24:59

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:9:00:35

Sexe:M

Ritme: 4:50 min/km

Club: s.a.corbera

k1_6: 0:07:17

Hora k1_6 : 09:08:07

Pos k1_6 : 74

-

Meta: 0:24:09

Hora meta: 09:24:59

Pos meta : 78

Y 4 posicions

0:24:31
00:24:24
0:24:18
Didac Zurita Piñol
00:24:18 (Tr: 0:23:58)
i
Juan Fanega Boga
00:24:21 (Tr: 0:24:01)
Juanjo Chueca Calvo
00:24:27 (Tr: 0:24:11)
i
Miguel angel Julia Cano
00:24:27 (Tr: 0:24:00)
Eric Ureña Escudero
00:24:27 (Tr: 0:24:10)
Marta Blanco Ramirez
00:24:28 (Tr: 0:24:11)
i
Marta Garcia Ramos
00:24:30 (Tr: 0:24:21)

T. real: 00:24:11

T. oficial: 00:24:27

Inici real: 09:00:52

Hora meta: 09:25:02

Cat:M

Pos. categoria: 69

Inici cursa:9:00:35

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club:

k1_6: 0:07:47

Hora k1_6 : 09:08:38

Pos k1_6 : 89

-

Meta: 0:24:11

Hora meta: 09:25:02

Pos meta : 79

X 10 posicions

0:24:36
00:24:27
0:24:18
Didac Zurita Piñol
00:24:18 (Tr: 0:23:58)
i
Juan Fanega Boga
00:24:21 (Tr: 0:24:01)
Lluis Badosa Pascual
00:24:24 (Tr: 0:24:09)
i
Miguel angel Julia Cano
00:24:27 (Tr: 0:24:00)
Eric Ureña Escudero
00:24:27 (Tr: 0:24:10)
Marta Blanco Ramirez
00:24:28 (Tr: 0:24:11)
i
Marta Garcia Ramos
00:24:30 (Tr: 0:24:21)

T. real: 00:24:00

T. oficial: 00:24:27

Inici real: 09:01:03

Hora meta: 09:25:02

Cat:M

Pos. categoria: 70

Inici cursa:9:00:35

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club:

k1_6: 0:07:32

Hora k1_6 : 09:08:34

Pos k1_6 : 81

-

Meta: 0:24:00

Hora meta: 09:25:02

Pos meta : 80

X 1 posició

0:24:33
00:24:27
0:24:21
i
Juan Fanega Boga
00:24:21 (Tr: 0:24:01)
Lluis Badosa Pascual
00:24:24 (Tr: 0:24:09)
Juanjo Chueca Calvo
00:24:27 (Tr: 0:24:11)
Eric Ureña Escudero
00:24:27 (Tr: 0:24:10)
Marta Blanco Ramirez
00:24:28 (Tr: 0:24:11)
i
Marta Garcia Ramos
00:24:30 (Tr: 0:24:21)

T. real: 00:24:10

T. oficial: 00:24:27

Inici real: 09:00:52

Hora meta: 09:25:02

Cat:M

Pos. categoria: 71

Inici cursa:9:00:35

Sexe:M

Ritme: 4:50 min/km

Club:

k1_6: 0:07:43

Hora k1_6 : 09:08:34

Pos k1_6 : 82

-

Meta: 0:24:10

Hora meta: 09:25:02

Pos meta : 81

X 1 posició

0:24:41
00:24:27
0:24:13
Didac Zurita Piñol
00:24:18 (Tr: 0:23:58)
i
Juan Fanega Boga
00:24:21 (Tr: 0:24:01)
Lluis Badosa Pascual
00:24:24 (Tr: 0:24:09)
Juanjo Chueca Calvo
00:24:27 (Tr: 0:24:11)
i
Miguel angel Julia Cano
00:24:27 (Tr: 0:24:00)
Marta Blanco Ramirez
00:24:28 (Tr: 0:24:11)
i
Marta Garcia Ramos
00:24:30 (Tr: 0:24:21)
i
Griselda Bermell Baizán
00:24:41 (Tr: 0:24:22)

T. real: 00:24:11

T. oficial: 00:24:28

Inici real: 09:00:52

Hora meta: 09:25:03

Cat:F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:00:35

Sexe:F

Ritme: 4:51 min/km

Club:

k1_6: 0:07:44

Hora k1_6 : 09:08:35

Pos k1_6 : 85

-

Meta: 0:24:11

Hora meta: 09:25:03

Pos meta : 82

X 3 posicions

0:24:42
00:24:28
0:24:13
Didac Zurita Piñol
00:24:18 (Tr: 0:23:58)
i
Juan Fanega Boga
00:24:21 (Tr: 0:24:01)
Lluis Badosa Pascual
00:24:24 (Tr: 0:24:09)
Juanjo Chueca Calvo
00:24:27 (Tr: 0:24:11)
i
Miguel angel Julia Cano
00:24:27 (Tr: 0:24:00)
Eric Ureña Escudero
00:24:27 (Tr: 0:24:10)
i
Marta Garcia Ramos
00:24:30 (Tr: 0:24:21)
i
Griselda Bermell Baizán
00:24:41 (Tr: 0:24:22)
Jose maria Casas Ledesma
00:24:42 (Tr: 0:24:24)

T. real: 00:24:21

T. oficial: 00:24:30

Inici real: 09:00:45

Hora meta: 09:25:05

Cat:F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:00:35

Sexe:F

Ritme: 4:53 min/km

Club:

k1_6: 0:07:33

Hora k1_6 : 09:08:18

Pos k1_6 : 78

-

Meta: 0:24:21

Hora meta: 09:25:05

Pos meta : 83

Y 5 posicions

0:24:42
00:24:30
0:24:19
i
Juan Fanega Boga
00:24:21 (Tr: 0:24:01)
Lluis Badosa Pascual
00:24:24 (Tr: 0:24:09)
Juanjo Chueca Calvo
00:24:27 (Tr: 0:24:11)
i
Miguel angel Julia Cano
00:24:27 (Tr: 0:24:00)
Eric Ureña Escudero
00:24:27 (Tr: 0:24:10)
Marta Blanco Ramirez
00:24:28 (Tr: 0:24:11)
i
Griselda Bermell Baizán
00:24:41 (Tr: 0:24:22)
Jose maria Casas Ledesma
00:24:42 (Tr: 0:24:24)
Jordi Rodriguez Nuño
00:24:42 (Tr: 0:24:30)

T. real: 00:24:22

T. oficial: 00:24:41

Inici real: 09:00:55

Hora meta: 09:25:16

Cat:F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:00:35

Sexe:F

Ritme: 4:53 min/km

Club:

k1_6: 0:07:54

Hora k1_6 : 09:08:48

Pos k1_6 : 96

-

Meta: 0:24:22

Hora meta: 09:25:16

Pos meta : 84

X 12 posicions

0:24:56
00:24:41
0:24:27
Eric Ureña Escudero
00:24:27 (Tr: 0:24:10)
Marta Blanco Ramirez
00:24:28 (Tr: 0:24:11)
i
Marta Garcia Ramos
00:24:30 (Tr: 0:24:21)
Jose maria Casas Ledesma
00:24:42 (Tr: 0:24:24)
Jordi Rodriguez Nuño
00:24:42 (Tr: 0:24:30)
Miriam Mañer Catala
00:24:42 (Tr: 0:24:24)
i
Sandra Neiro
00:24:44 (Tr: 0:24:24)

T. real: 00:24:24

T. oficial: 00:24:42

Inici real: 09:00:53

Hora meta: 09:25:17

Cat:M

Pos. categoria: 72

Inici cursa:9:00:35

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club: s.a.corbera

k1_6: 0:07:42

Hora k1_6 : 09:08:35

Pos k1_6 : 84

-

Meta: 0:24:24

Hora meta: 09:25:17

Pos meta : 85

Y 1 posició

0:24:56
00:24:42
0:24:28
Marta Blanco Ramirez
00:24:28 (Tr: 0:24:11)
i
Marta Garcia Ramos
00:24:30 (Tr: 0:24:21)
i
Griselda Bermell Baizán
00:24:41 (Tr: 0:24:22)
Jordi Rodriguez Nuño
00:24:42 (Tr: 0:24:30)
Miriam Mañer Catala
00:24:42 (Tr: 0:24:24)
i
Sandra Neiro
00:24:44 (Tr: 0:24:24)

T. real: 00:24:30

T. oficial: 00:24:42

Inici real: 09:00:47

Hora meta: 09:25:17

Cat:M

Pos. categoria: 73

Inici cursa:9:00:35

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club: club excursionista sant vicenç dels horts

k1_6: 0:07:50

Hora k1_6 : 09:08:37

Pos k1_6 : 88

-

Meta: 0:24:30

Hora meta: 09:25:17

Pos meta : 86

X 2 posicions

0:25:01
00:24:42
0:24:23
Lluis Badosa Pascual
00:24:24 (Tr: 0:24:09)
Juanjo Chueca Calvo
00:24:27 (Tr: 0:24:11)
i
Miguel angel Julia Cano
00:24:27 (Tr: 0:24:00)
Eric Ureña Escudero
00:24:27 (Tr: 0:24:10)
Marta Blanco Ramirez
00:24:28 (Tr: 0:24:11)
i
Marta Garcia Ramos
00:24:30 (Tr: 0:24:21)
i
Griselda Bermell Baizán
00:24:41 (Tr: 0:24:22)
Jose maria Casas Ledesma
00:24:42 (Tr: 0:24:24)
Miriam Mañer Catala
00:24:42 (Tr: 0:24:24)
i
Sandra Neiro
00:24:44 (Tr: 0:24:24)
i
Javier Salvador Carreño
00:25:01 (Tr: 0:24:32)

T. real: 00:24:24

T. oficial: 00:24:42

Inici real: 09:00:54

Hora meta: 09:25:17

Cat:F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:00:35

Sexe:F

Ritme: 4:53 min/km

Club: s.a.corbera

k1_6: 0:07:42

Hora k1_6 : 09:08:36

Pos k1_6 : 86

-

Meta: 0:24:24

Hora meta: 09:25:17

Pos meta : 87

Y 1 posició

0:25:04
00:24:42
0:24:21
i
Juan Fanega Boga
00:24:21 (Tr: 0:24:01)
Lluis Badosa Pascual
00:24:24 (Tr: 0:24:09)
Juanjo Chueca Calvo
00:24:27 (Tr: 0:24:11)
i
Miguel angel Julia Cano
00:24:27 (Tr: 0:24:00)
Eric Ureña Escudero
00:24:27 (Tr: 0:24:10)
Marta Blanco Ramirez
00:24:28 (Tr: 0:24:11)
i
Marta Garcia Ramos
00:24:30 (Tr: 0:24:21)
i
Griselda Bermell Baizán
00:24:41 (Tr: 0:24:22)
Jose maria Casas Ledesma
00:24:42 (Tr: 0:24:24)
Jordi Rodriguez Nuño
00:24:42 (Tr: 0:24:30)
i
Sandra Neiro
00:24:44 (Tr: 0:24:24)
i
Javier Salvador Carreño
00:25:01 (Tr: 0:24:32)
i
David Alcaide Monterrubio
00:25:04 (Tr: 0:24:34)

T. real: 00:24:24

T. oficial: 00:24:44

Inici real: 09:00:55

Hora meta: 09:25:19

Cat:F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:00:35

Sexe:F

Ritme: 4:53 min/km

Club:

k1_6: 0:07:55

Hora k1_6 : 09:08:49

Pos k1_6 : 98

-

Meta: 0:24:24

Hora meta: 09:25:19

Pos meta : 88

X 10 posicions

0:25:04
00:24:44
0:24:25
Juanjo Chueca Calvo
00:24:27 (Tr: 0:24:11)
i
Miguel angel Julia Cano
00:24:27 (Tr: 0:24:00)
Eric Ureña Escudero
00:24:27 (Tr: 0:24:10)
Marta Blanco Ramirez
00:24:28 (Tr: 0:24:11)
i
Marta Garcia Ramos
00:24:30 (Tr: 0:24:21)
i
Griselda Bermell Baizán
00:24:41 (Tr: 0:24:22)
Jose maria Casas Ledesma
00:24:42 (Tr: 0:24:24)
Jordi Rodriguez Nuño
00:24:42 (Tr: 0:24:30)
Miriam Mañer Catala
00:24:42 (Tr: 0:24:24)
i
Javier Salvador Carreño
00:25:01 (Tr: 0:24:32)
i
David Alcaide Monterrubio
00:25:04 (Tr: 0:24:34)

T. real: 00:24:32

T. oficial: 00:25:01

Inici real: 09:01:04

Hora meta: 09:25:36

Cat:M

Pos. categoria: 74

Inici cursa:9:00:35

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club:

k1_6: 0:07:30

Hora k1_6 : 09:08:33

Pos k1_6 : 80

-

Meta: 0:24:32

Hora meta: 09:25:36

Pos meta : 89

Y 9 posicions

0:25:20
00:25:01
0:24:42
Jordi Rodriguez Nuño
00:24:42 (Tr: 0:24:30)
Miriam Mañer Catala
00:24:42 (Tr: 0:24:24)
i
Sandra Neiro
00:24:44 (Tr: 0:24:24)
i
David Alcaide Monterrubio
00:25:04 (Tr: 0:24:34)

T. real: 00:24:34

T. oficial: 00:25:04

Inici real: 09:01:06

Hora meta: 09:25:39

Cat:M

Pos. categoria: 75

Inici cursa:9:00:35

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club:

k1_6: 0:07:52

Hora k1_6 : 09:08:57

Pos k1_6 : 103

-

Meta: 0:24:34

Hora meta: 09:25:39

Pos meta : 90

X 13 posicions

0:25:25
00:25:04
0:24:42
Miriam Mañer Catala
00:24:42 (Tr: 0:24:24)
i
Sandra Neiro
00:24:44 (Tr: 0:24:24)
i
Javier Salvador Carreño
00:25:01 (Tr: 0:24:32)