Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Festa Major del Poble Nou

10K

04 setembre 2016
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:37:51

T. oficial: 00:37:51

Inici real: 09:42:39

Hora meta: 10:20:30

Cat:M3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: corredors.cat

0:38:24
00:37:51
0:37:19
Enric Montserrat Galimany
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
Oscar Carballo Vázquez
00:38:14 (Tr: 0:38:14)
Jo Piñeiro Pérez
00:38:18 (Tr: 0:38:18)
Gerald Malenstein
00:38:18 (Tr: 0:38:18)
Alberto Garcia Heras
00:38:22 (Tr: 0:38:21)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:24 (Tr: 0:38:24)

T. real: 00:38:12

T. oficial: 00:38:12

Inici real: 09:42:39

Hora meta: 10:20:51

Cat:M4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: masbirras runners

0:38:33
00:38:12
0:37:51
Hector Saro Ots
00:37:51 (Tr: 0:37:51)
Oscar Carballo Vázquez
00:38:14 (Tr: 0:38:14)
Jo Piñeiro Pérez
00:38:18 (Tr: 0:38:18)
Gerald Malenstein
00:38:18 (Tr: 0:38:18)
Alberto Garcia Heras
00:38:22 (Tr: 0:38:21)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:24 (Tr: 0:38:24)
Alberto Lopez Prieto
00:38:26 (Tr: 0:38:26)

T. real: 00:38:14

T. oficial: 00:38:14

Inici real: 09:42:39

Hora meta: 10:20:53

Cat:M2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: marzosaude

0:38:37
00:38:14
0:37:51
Hector Saro Ots
00:37:51 (Tr: 0:37:51)
Enric Montserrat Galimany
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
Jo Piñeiro Pérez
00:38:18 (Tr: 0:38:18)
Gerald Malenstein
00:38:18 (Tr: 0:38:18)
Alberto Garcia Heras
00:38:22 (Tr: 0:38:21)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:24 (Tr: 0:38:24)
Alberto Lopez Prieto
00:38:26 (Tr: 0:38:26)
Iñaqui García Gómez
00:38:33 (Tr: 0:38:33)
Harun Zerbo
00:38:34 (Tr: 0:38:32)

T. real: 00:38:18

T. oficial: 00:38:18

Inici real: 09:42:39

Hora meta: 10:20:57

Cat:M4

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: club fons viladecavalls

0:38:44
00:38:18
0:37:51
Hector Saro Ots
00:37:51 (Tr: 0:37:51)
Enric Montserrat Galimany
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
Oscar Carballo Vázquez
00:38:14 (Tr: 0:38:14)
Gerald Malenstein
00:38:18 (Tr: 0:38:18)
Alberto Garcia Heras
00:38:22 (Tr: 0:38:21)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:24 (Tr: 0:38:24)
Alberto Lopez Prieto
00:38:26 (Tr: 0:38:26)
Iñaqui García Gómez
00:38:33 (Tr: 0:38:33)
Harun Zerbo
00:38:34 (Tr: 0:38:32)
Lucas Alonso Duró
00:38:43 (Tr: 0:38:42)

T. real: 00:38:18

T. oficial: 00:38:18

Inici real: 09:42:39

Hora meta: 10:20:57

Cat:M2

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club:

0:38:26
00:38:18
0:38:11
Enric Montserrat Galimany
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
Oscar Carballo Vázquez
00:38:14 (Tr: 0:38:14)
Jo Piñeiro Pérez
00:38:18 (Tr: 0:38:18)
Alberto Garcia Heras
00:38:22 (Tr: 0:38:21)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:24 (Tr: 0:38:24)
Alberto Lopez Prieto
00:38:26 (Tr: 0:38:26)

T. real: 00:38:21

T. oficial: 00:38:22

Inici real: 09:42:40

Hora meta: 10:21:01

Cat:M2

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: duscholux

0:38:33
00:38:22
0:38:10
Enric Montserrat Galimany
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
Oscar Carballo Vázquez
00:38:14 (Tr: 0:38:14)
Jo Piñeiro Pérez
00:38:18 (Tr: 0:38:18)
Gerald Malenstein
00:38:18 (Tr: 0:38:18)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:24 (Tr: 0:38:24)
Alberto Lopez Prieto
00:38:26 (Tr: 0:38:26)
Iñaqui García Gómez
00:38:33 (Tr: 0:38:33)

T. real: 00:38:24

T. oficial: 00:38:24

Inici real: 09:42:39

Hora meta: 10:21:03

Cat:M3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club:

0:38:34
00:38:24
0:38:13
Oscar Carballo Vázquez
00:38:14 (Tr: 0:38:14)
Jo Piñeiro Pérez
00:38:18 (Tr: 0:38:18)
Gerald Malenstein
00:38:18 (Tr: 0:38:18)
Alberto Garcia Heras
00:38:22 (Tr: 0:38:21)
Alberto Lopez Prieto
00:38:26 (Tr: 0:38:26)
Iñaqui García Gómez
00:38:33 (Tr: 0:38:33)
Harun Zerbo
00:38:34 (Tr: 0:38:32)

T. real: 00:38:26

T. oficial: 00:38:26

Inici real: 09:42:40

Hora meta: 10:21:05

Cat:M3

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: duscholux

0:38:43
00:38:26
0:38:09
Enric Montserrat Galimany
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
Oscar Carballo Vázquez
00:38:14 (Tr: 0:38:14)
Jo Piñeiro Pérez
00:38:18 (Tr: 0:38:18)
Gerald Malenstein
00:38:18 (Tr: 0:38:18)
Alberto Garcia Heras
00:38:22 (Tr: 0:38:21)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:24 (Tr: 0:38:24)
Iñaqui García Gómez
00:38:33 (Tr: 0:38:33)
Harun Zerbo
00:38:34 (Tr: 0:38:32)
Lucas Alonso Duró
00:38:43 (Tr: 0:38:42)

T. real: 00:38:33

T. oficial: 00:38:33

Inici real: 09:42:39

Hora meta: 10:21:12

Cat:M4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: masiá s.a.

0:38:44
00:38:33
0:38:22
Alberto Garcia Heras
00:38:22 (Tr: 0:38:21)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:24 (Tr: 0:38:24)
Alberto Lopez Prieto
00:38:26 (Tr: 0:38:26)
Harun Zerbo
00:38:34 (Tr: 0:38:32)
Lucas Alonso Duró
00:38:43 (Tr: 0:38:42)
Pablo Pérez León
00:38:44 (Tr: 0:38:42)

T. real: 00:38:32

T. oficial: 00:38:34

Inici real: 09:42:41

Hora meta: 10:21:13

Cat:M3

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club:

0:38:45
00:38:34
0:38:23
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:24 (Tr: 0:38:24)
Alberto Lopez Prieto
00:38:26 (Tr: 0:38:26)
Iñaqui García Gómez
00:38:33 (Tr: 0:38:33)
Lucas Alonso Duró
00:38:43 (Tr: 0:38:42)
Pablo Pérez León
00:38:44 (Tr: 0:38:42)
i
Xavi Martinez Giribets
00:38:45 (Tr: 0:38:45)

T. real: 00:38:42

T. oficial: 00:38:43

Inici real: 09:42:40

Hora meta: 10:21:22

Cat:M2

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club:

0:38:59
00:38:43
0:38:26
Alberto Lopez Prieto
00:38:26 (Tr: 0:38:26)
Iñaqui García Gómez
00:38:33 (Tr: 0:38:33)
Harun Zerbo
00:38:34 (Tr: 0:38:32)
Pablo Pérez León
00:38:44 (Tr: 0:38:42)
i
Xavi Martinez Giribets
00:38:45 (Tr: 0:38:45)
Marc Soler Selva
00:38:49 (Tr: 0:38:48)
Miguel Catota
00:38:50 (Tr: 0:38:50)

T. real: 00:38:42

T. oficial: 00:38:44

Inici real: 09:42:41

Hora meta: 10:21:23

Cat:M1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club:

0:38:55
00:38:44
0:38:33
Iñaqui García Gómez
00:38:33 (Tr: 0:38:33)
Harun Zerbo
00:38:34 (Tr: 0:38:32)
Lucas Alonso Duró
00:38:43 (Tr: 0:38:42)
i
Xavi Martinez Giribets
00:38:45 (Tr: 0:38:45)
Marc Soler Selva
00:38:49 (Tr: 0:38:48)
Miguel Catota
00:38:50 (Tr: 0:38:50)

T. real: 00:38:45

T. oficial: 00:38:45

Inici real: 09:42:40

Hora meta: 10:21:24

Cat:M3

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: masiá s.a.

0:38:57
00:38:45
0:38:34
Harun Zerbo
00:38:34 (Tr: 0:38:32)
Lucas Alonso Duró
00:38:43 (Tr: 0:38:42)
Pablo Pérez León
00:38:44 (Tr: 0:38:42)
Marc Soler Selva
00:38:49 (Tr: 0:38:48)
Miguel Catota
00:38:50 (Tr: 0:38:50)

T. real: 00:38:48

T. oficial: 00:38:49

Inici real: 09:42:41

Hora meta: 10:21:28

Cat:M2

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: adéu espanya

0:38:56
00:38:49
0:38:43
Lucas Alonso Duró
00:38:43 (Tr: 0:38:42)
Pablo Pérez León
00:38:44 (Tr: 0:38:42)
i
Xavi Martinez Giribets
00:38:45 (Tr: 0:38:45)
Miguel Catota
00:38:50 (Tr: 0:38:50)

T. real: 00:38:50

T. oficial: 00:38:50

Inici real: 09:42:40

Hora meta: 10:21:29

Cat:M4

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: ecuador club de atletismo

0:38:56
00:38:50
0:38:44
Pablo Pérez León
00:38:44 (Tr: 0:38:42)
i
Xavi Martinez Giribets
00:38:45 (Tr: 0:38:45)
Marc Soler Selva
00:38:49 (Tr: 0:38:48)