Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Festa Major del Poble Nou

10K

04 setembre 2016
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:43:30

T. oficial: 00:43:37

Inici real: 09:42:47

Hora meta: 10:26:16

Cat:M2

Pos. categoria: 44

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club: olau

0:43:51
00:43:37
0:43:23
Enrique García Aguado
00:43:39 (Tr: 0:43:30)
Josep antoni Martinez Zaplana
00:43:39 (Tr: 0:43:39)
Sergi Calpe Vera
00:43:45 (Tr: 0:43:38)
i
Dawid Stanislaw Zwierzyk
00:43:47 (Tr: 0:43:45)
Juan Chillida Martinez
00:43:48 (Tr: 0:43:41)
Raúl López Díaz
00:43:51 (Tr: 0:43:38)

T. real: 00:43:30

T. oficial: 00:43:39

Inici real: 09:42:48

Hora meta: 10:26:18

Cat:M3

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club:

0:43:51
00:43:39
0:43:27
i
Oriol Lopez Padrosa
00:43:37 (Tr: 0:43:30)
Josep antoni Martinez Zaplana
00:43:39 (Tr: 0:43:39)
Sergi Calpe Vera
00:43:45 (Tr: 0:43:38)
i
Dawid Stanislaw Zwierzyk
00:43:47 (Tr: 0:43:45)
Juan Chillida Martinez
00:43:48 (Tr: 0:43:41)
Raúl López Díaz
00:43:51 (Tr: 0:43:38)

T. real: 00:43:39

T. oficial: 00:43:39

Inici real: 09:42:40

Hora meta: 10:26:18

Cat:M4

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: domingo catalan

0:43:51
00:43:39
0:43:27
i
Oriol Lopez Padrosa
00:43:37 (Tr: 0:43:30)
Enrique García Aguado
00:43:39 (Tr: 0:43:30)
Sergi Calpe Vera
00:43:45 (Tr: 0:43:38)
i
Dawid Stanislaw Zwierzyk
00:43:47 (Tr: 0:43:45)
Juan Chillida Martinez
00:43:48 (Tr: 0:43:41)
Raúl López Díaz
00:43:51 (Tr: 0:43:38)

T. real: 00:43:38

T. oficial: 00:43:45

Inici real: 09:42:46

Hora meta: 10:26:24

Cat:M2

Pos. categoria: 45

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: spinrunners l' hospitalet

0:43:52
00:43:45
0:43:37
i
Oriol Lopez Padrosa
00:43:37 (Tr: 0:43:30)
Enrique García Aguado
00:43:39 (Tr: 0:43:30)
Josep antoni Martinez Zaplana
00:43:39 (Tr: 0:43:39)
i
Dawid Stanislaw Zwierzyk
00:43:47 (Tr: 0:43:45)
Juan Chillida Martinez
00:43:48 (Tr: 0:43:41)
Raúl López Díaz
00:43:51 (Tr: 0:43:38)
Aaron Bosch Gonzalez
00:43:52 (Tr: 0:43:26)

T. real: 00:43:45

T. oficial: 00:43:47

Inici real: 09:42:42

Hora meta: 10:26:26

Cat:M2

Pos. categoria: 46

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:43:55
00:43:47
0:43:39
Enrique García Aguado
00:43:39 (Tr: 0:43:30)
Josep antoni Martinez Zaplana
00:43:39 (Tr: 0:43:39)
Sergi Calpe Vera
00:43:45 (Tr: 0:43:38)
Juan Chillida Martinez
00:43:48 (Tr: 0:43:41)
Raúl López Díaz
00:43:51 (Tr: 0:43:38)
Aaron Bosch Gonzalez
00:43:52 (Tr: 0:43:26)
Esther Vidal Gondón
00:43:53 (Tr: 0:43:43)

T. real: 00:43:41

T. oficial: 00:43:48

Inici real: 09:42:47

Hora meta: 10:26:27

Cat:M5

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club: c.e. mediterrani

0:43:58
00:43:48
0:43:39
Josep antoni Martinez Zaplana
00:43:39 (Tr: 0:43:39)
Sergi Calpe Vera
00:43:45 (Tr: 0:43:38)
i
Dawid Stanislaw Zwierzyk
00:43:47 (Tr: 0:43:45)
Raúl López Díaz
00:43:51 (Tr: 0:43:38)
Aaron Bosch Gonzalez
00:43:52 (Tr: 0:43:26)
Esther Vidal Gondón
00:43:53 (Tr: 0:43:43)

T. real: 00:43:38

T. oficial: 00:43:51

Inici real: 09:42:52

Hora meta: 10:26:30

Cat:M2

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club:

0:44:03
00:43:51
0:43:38
Enrique García Aguado
00:43:39 (Tr: 0:43:30)
Josep antoni Martinez Zaplana
00:43:39 (Tr: 0:43:39)
Sergi Calpe Vera
00:43:45 (Tr: 0:43:38)
i
Dawid Stanislaw Zwierzyk
00:43:47 (Tr: 0:43:45)
Juan Chillida Martinez
00:43:48 (Tr: 0:43:41)
Aaron Bosch Gonzalez
00:43:52 (Tr: 0:43:26)
Esther Vidal Gondón
00:43:53 (Tr: 0:43:43)
Ramon Bosch
00:44:03 (Tr: 0:43:53)

T. real: 00:43:26

T. oficial: 00:43:52

Inici real: 09:43:06

Hora meta: 10:26:31

Cat:M3

Pos. categoria: 48

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club: ceme

0:44:08
00:43:52
0:43:36
i
Oriol Lopez Padrosa
00:43:37 (Tr: 0:43:30)
Enrique García Aguado
00:43:39 (Tr: 0:43:30)
Josep antoni Martinez Zaplana
00:43:39 (Tr: 0:43:39)
Sergi Calpe Vera
00:43:45 (Tr: 0:43:38)
i
Dawid Stanislaw Zwierzyk
00:43:47 (Tr: 0:43:45)
Juan Chillida Martinez
00:43:48 (Tr: 0:43:41)
Raúl López Díaz
00:43:51 (Tr: 0:43:38)
Esther Vidal Gondón
00:43:53 (Tr: 0:43:43)
Ramon Bosch
00:44:03 (Tr: 0:43:53)
i
David Moreno Bove
00:44:08 (Tr: 0:43:58)

T. real: 00:43:43

T. oficial: 00:43:53

Inici real: 09:42:49

Hora meta: 10:26:32

Cat:F3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:42:39

Sexe:F

Ritme: 4:23 min/km

Club: castillejo & caceres rc

0:44:09
00:43:53
0:43:38
Enrique García Aguado
00:43:39 (Tr: 0:43:30)
Josep antoni Martinez Zaplana
00:43:39 (Tr: 0:43:39)
Sergi Calpe Vera
00:43:45 (Tr: 0:43:38)
i
Dawid Stanislaw Zwierzyk
00:43:47 (Tr: 0:43:45)
Juan Chillida Martinez
00:43:48 (Tr: 0:43:41)
Raúl López Díaz
00:43:51 (Tr: 0:43:38)
Aaron Bosch Gonzalez
00:43:52 (Tr: 0:43:26)
Ramon Bosch
00:44:03 (Tr: 0:43:53)
i
David Moreno Bove
00:44:08 (Tr: 0:43:58)
Luis enrique Ramos Ferreras
00:44:09 (Tr: 0:43:59)

T. real: 00:43:53

T. oficial: 00:44:03

Inici real: 09:42:50

Hora meta: 10:26:42

Cat:M3

Pos. categoria: 49

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club: c.a dolors

0:44:16
00:44:03
0:43:51
Raúl López Díaz
00:43:51 (Tr: 0:43:38)
Aaron Bosch Gonzalez
00:43:52 (Tr: 0:43:26)
Esther Vidal Gondón
00:43:53 (Tr: 0:43:43)
i
David Moreno Bove
00:44:08 (Tr: 0:43:58)
Luis enrique Ramos Ferreras
00:44:09 (Tr: 0:43:59)
Agustín Góngora González
00:44:10 (Tr: 0:43:57)
Toni Rodriguez
00:44:11 (Tr: 0:43:30)
i
Alberto Alvarez Larran
00:44:12 (Tr: 0:43:56)

T. real: 00:43:58

T. oficial: 00:44:08

Inici real: 09:42:49

Hora meta: 10:26:47

Cat:M3

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club: deivit team

0:44:25
00:44:08
0:43:52
Aaron Bosch Gonzalez
00:43:52 (Tr: 0:43:26)
Esther Vidal Gondón
00:43:53 (Tr: 0:43:43)
Ramon Bosch
00:44:03 (Tr: 0:43:53)
Luis enrique Ramos Ferreras
00:44:09 (Tr: 0:43:59)
Agustín Góngora González
00:44:10 (Tr: 0:43:57)
Toni Rodriguez
00:44:11 (Tr: 0:43:30)
i
Alberto Alvarez Larran
00:44:12 (Tr: 0:43:56)

T. real: 00:43:59

T. oficial: 00:44:09

Inici real: 09:42:49

Hora meta: 10:26:48

Cat:M2

Pos. categoria: 48

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club: werfenrunners

0:44:25
00:44:09
0:43:53
Esther Vidal Gondón
00:43:53 (Tr: 0:43:43)
Ramon Bosch
00:44:03 (Tr: 0:43:53)
i
David Moreno Bove
00:44:08 (Tr: 0:43:58)
Agustín Góngora González
00:44:10 (Tr: 0:43:57)
Toni Rodriguez
00:44:11 (Tr: 0:43:30)
i
Alberto Alvarez Larran
00:44:12 (Tr: 0:43:56)

T. real: 00:43:57

T. oficial: 00:44:10

Inici real: 09:42:53

Hora meta: 10:26:49

Cat:M4

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:44:17
00:44:10
0:44:03
Ramon Bosch
00:44:03 (Tr: 0:43:53)
i
David Moreno Bove
00:44:08 (Tr: 0:43:58)
Luis enrique Ramos Ferreras
00:44:09 (Tr: 0:43:59)
Toni Rodriguez
00:44:11 (Tr: 0:43:30)
i
Alberto Alvarez Larran
00:44:12 (Tr: 0:43:56)

T. real: 00:43:30

T. oficial: 00:44:11

Inici real: 09:43:20

Hora meta: 10:26:50

Cat:M4

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club:

0:44:13
00:44:11
0:44:08
i
David Moreno Bove
00:44:08 (Tr: 0:43:58)
Luis enrique Ramos Ferreras
00:44:09 (Tr: 0:43:59)
Agustín Góngora González
00:44:10 (Tr: 0:43:57)
i
Alberto Alvarez Larran
00:44:12 (Tr: 0:43:56)

T. real: 00:43:56

T. oficial: 00:44:12

Inici real: 09:42:55

Hora meta: 10:26:51

Cat:M4

Pos. categoria: 27

Inici cursa:9:42:39

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:44:14
00:44:12
0:44:09
Luis enrique Ramos Ferreras
00:44:09 (Tr: 0:43:59)
Agustín Góngora González
00:44:10 (Tr: 0:43:57)
Toni Rodriguez
00:44:11 (Tr: 0:43:30)