Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

14K-Trail

10 novembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:51:46

T. oficial: 01:51:56

Inici real: 09:19:28

Hora meta: 11:11:13

Cat:M

Pos. categoria: 209

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 7:59 min/km

Club:

1:52:55
01:51:56
1:50:57
David Burdons Cercós
01:52:00 (Tr: 1:51:37)
i
Lluis Riquelme Palazon
01:52:13 (Tr: 1:52:08)
i
Núria Merida Esteo
01:52:13 (Tr: 1:51:57)
Andreu Domingo Ramis
01:52:19 (Tr: 1:52:00)
i
Carmen Campos
01:52:42 (Tr: 1:52:22)
i
Mireia Tomas Franquesa
01:52:55 (Tr: 1:52:47)

T. real: 01:51:37

T. oficial: 01:52:00

Inici real: 09:19:41

Hora meta: 11:11:17

Cat:M

Pos. categoria: 210

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 7:59 min/km

Club: collserola mountain runners

1:52:55
01:52:00
1:51:05
i
Melania Herrera Pua
01:51:56 (Tr: 1:51:46)
i
Lluis Riquelme Palazon
01:52:13 (Tr: 1:52:08)
i
Núria Merida Esteo
01:52:13 (Tr: 1:51:57)
Andreu Domingo Ramis
01:52:19 (Tr: 1:52:00)
i
Carmen Campos
01:52:42 (Tr: 1:52:22)
i
Mireia Tomas Franquesa
01:52:55 (Tr: 1:52:47)

T. real: 01:52:08

T. oficial: 01:52:13

Inici real: 09:19:22

Hora meta: 11:11:30

Cat:M

Pos. categoria: 211

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 8:01 min/km

Club: cesboi

1:52:55
01:52:13
1:51:30
i
Melania Herrera Pua
01:51:56 (Tr: 1:51:46)
David Burdons Cercós
01:52:00 (Tr: 1:51:37)
i
Núria Merida Esteo
01:52:13 (Tr: 1:51:57)
Andreu Domingo Ramis
01:52:19 (Tr: 1:52:00)
i
Carmen Campos
01:52:42 (Tr: 1:52:22)
i
Mireia Tomas Franquesa
01:52:55 (Tr: 1:52:47)

T. real: 01:51:57

T. oficial: 01:52:13

Inici real: 09:19:34

Hora meta: 11:11:30

Cat:F

Pos. categoria: 46

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 8:00 min/km

Club: running cem vallirana

1:52:55
01:52:13
1:51:31
i
Melania Herrera Pua
01:51:56 (Tr: 1:51:46)
David Burdons Cercós
01:52:00 (Tr: 1:51:37)
i
Lluis Riquelme Palazon
01:52:13 (Tr: 1:52:08)
Andreu Domingo Ramis
01:52:19 (Tr: 1:52:00)
i
Carmen Campos
01:52:42 (Tr: 1:52:22)
i
Mireia Tomas Franquesa
01:52:55 (Tr: 1:52:47)

T. real: 01:52:00

T. oficial: 01:52:19

Inici real: 09:19:37

Hora meta: 11:11:36

Cat:M

Pos. categoria: 212

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 8:00 min/km

Club: club triatló atles

1:53:38
01:52:19
1:51:00
i
Melania Herrera Pua
01:51:56 (Tr: 1:51:46)
David Burdons Cercós
01:52:00 (Tr: 1:51:37)
i
Lluis Riquelme Palazon
01:52:13 (Tr: 1:52:08)
i
Núria Merida Esteo
01:52:13 (Tr: 1:51:57)
i
Carmen Campos
01:52:42 (Tr: 1:52:22)
i
Mireia Tomas Franquesa
01:52:55 (Tr: 1:52:47)
i
Tony Villanueva Villagrasa
01:53:38 (Tr: 1:53:12)

T. real: 01:52:22

T. oficial: 01:52:42

Inici real: 09:19:38

Hora meta: 11:11:59

Cat:F

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 8:02 min/km

Club:

1:54:04
01:52:42
1:51:20
i
Melania Herrera Pua
01:51:56 (Tr: 1:51:46)
David Burdons Cercós
01:52:00 (Tr: 1:51:37)
i
Lluis Riquelme Palazon
01:52:13 (Tr: 1:52:08)
i
Núria Merida Esteo
01:52:13 (Tr: 1:51:57)
Andreu Domingo Ramis
01:52:19 (Tr: 1:52:00)
i
Mireia Tomas Franquesa
01:52:55 (Tr: 1:52:47)
i
Tony Villanueva Villagrasa
01:53:38 (Tr: 1:53:12)
i
Jessica Padrock
01:54:04 (Tr: 1:53:56)

T. real: 01:52:47

T. oficial: 01:52:55

Inici real: 09:19:26

Hora meta: 11:12:12

Cat:F

Pos. categoria: 48

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 8:04 min/km

Club:

1:54:04
01:52:55
1:51:47
i
Melania Herrera Pua
01:51:56 (Tr: 1:51:46)
David Burdons Cercós
01:52:00 (Tr: 1:51:37)
i
Lluis Riquelme Palazon
01:52:13 (Tr: 1:52:08)
i
Núria Merida Esteo
01:52:13 (Tr: 1:51:57)
Andreu Domingo Ramis
01:52:19 (Tr: 1:52:00)
i
Carmen Campos
01:52:42 (Tr: 1:52:22)
i
Tony Villanueva Villagrasa
01:53:38 (Tr: 1:53:12)
i
Jessica Padrock
01:54:04 (Tr: 1:53:56)
i
Manuel Torres Cabezas
01:54:04 (Tr: 1:53:56)

T. real: 01:53:12

T. oficial: 01:53:38

Inici real: 09:19:43

Hora meta: 11:12:55

Cat:M

Pos. categoria: 213

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 8:06 min/km

Club: runers sanes

1:54:57
01:53:38
1:52:19
Andreu Domingo Ramis
01:52:19 (Tr: 1:52:00)
i
Carmen Campos
01:52:42 (Tr: 1:52:22)
i
Mireia Tomas Franquesa
01:52:55 (Tr: 1:52:47)
i
Jessica Padrock
01:54:04 (Tr: 1:53:56)
i
Manuel Torres Cabezas
01:54:04 (Tr: 1:53:56)
i
Noelia Roldán Soria
01:54:04 (Tr: 1:53:57)
Aina Alba Moreno
01:54:40 (Tr: 1:54:22)
i
Emilio Atienza
01:54:40 (Tr: 1:54:22)
i
Aníbal Castellanos Calvo
01:54:51 (Tr: 1:54:40)

T. real: 01:53:56

T. oficial: 01:54:04

Inici real: 09:19:25

Hora meta: 11:13:21

Cat:F

Pos. categoria: 49

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 8:09 min/km

Club:

1:55:26
01:54:04
1:52:42
i
Carmen Campos
01:52:42 (Tr: 1:52:22)
i
Mireia Tomas Franquesa
01:52:55 (Tr: 1:52:47)
i
Tony Villanueva Villagrasa
01:53:38 (Tr: 1:53:12)
i
Manuel Torres Cabezas
01:54:04 (Tr: 1:53:56)
i
Noelia Roldán Soria
01:54:04 (Tr: 1:53:57)
Aina Alba Moreno
01:54:40 (Tr: 1:54:22)
i
Emilio Atienza
01:54:40 (Tr: 1:54:22)
i
Aníbal Castellanos Calvo
01:54:51 (Tr: 1:54:40)
i
Meritxell Perez Sanchez
01:54:59 (Tr: 1:54:50)

T. real: 01:53:56

T. oficial: 01:54:04

Inici real: 09:19:26

Hora meta: 11:13:21

Cat:F

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 8:09 min/km

Club:

1:55:13
01:54:04
1:52:55
i
Mireia Tomas Franquesa
01:52:55 (Tr: 1:52:47)
i
Tony Villanueva Villagrasa
01:53:38 (Tr: 1:53:12)
i
Jessica Padrock
01:54:04 (Tr: 1:53:56)
i
Noelia Roldán Soria
01:54:04 (Tr: 1:53:57)
Aina Alba Moreno
01:54:40 (Tr: 1:54:22)
i
Emilio Atienza
01:54:40 (Tr: 1:54:22)
i
Aníbal Castellanos Calvo
01:54:51 (Tr: 1:54:40)
i
Meritxell Perez Sanchez
01:54:59 (Tr: 1:54:50)

T. real: 01:53:57

T. oficial: 01:54:04

Inici real: 09:19:25

Hora meta: 11:13:21

Cat:F

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 8:09 min/km

Club:

1:54:51
01:54:04
1:53:17
i
Tony Villanueva Villagrasa
01:53:38 (Tr: 1:53:12)
i
Jessica Padrock
01:54:04 (Tr: 1:53:56)
i
Manuel Torres Cabezas
01:54:04 (Tr: 1:53:56)
Aina Alba Moreno
01:54:40 (Tr: 1:54:22)
i
Emilio Atienza
01:54:40 (Tr: 1:54:22)
i
Aníbal Castellanos Calvo
01:54:51 (Tr: 1:54:40)

T. real: 01:54:22

T. oficial: 01:54:40

Inici real: 09:19:35

Hora meta: 11:13:57

Cat:F

Pos. categoria: 52

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 8:11 min/km

Club: casboi

1:55:15
01:54:40
1:54:04
i
Jessica Padrock
01:54:04 (Tr: 1:53:56)
i
Manuel Torres Cabezas
01:54:04 (Tr: 1:53:56)
i
Noelia Roldán Soria
01:54:04 (Tr: 1:53:57)
i
Emilio Atienza
01:54:40 (Tr: 1:54:22)
i
Aníbal Castellanos Calvo
01:54:51 (Tr: 1:54:40)
i
Meritxell Perez Sanchez
01:54:59 (Tr: 1:54:50)

T. real: 01:54:22

T. oficial: 01:54:40

Inici real: 09:19:35

Hora meta: 11:13:57

Cat:M

Pos. categoria: 214

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 8:11 min/km

Club:

1:55:16
01:54:40
1:54:04
i
Manuel Torres Cabezas
01:54:04 (Tr: 1:53:56)
i
Noelia Roldán Soria
01:54:04 (Tr: 1:53:57)
Aina Alba Moreno
01:54:40 (Tr: 1:54:22)
i
Aníbal Castellanos Calvo
01:54:51 (Tr: 1:54:40)
i
Meritxell Perez Sanchez
01:54:59 (Tr: 1:54:50)

T. real: 01:54:40

T. oficial: 01:54:51

Inici real: 09:19:29

Hora meta: 11:14:08

Cat:M

Pos. categoria: 215

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 8:12 min/km

Club:

1:55:38
01:54:51
1:54:04
i
Noelia Roldán Soria
01:54:04 (Tr: 1:53:57)
Aina Alba Moreno
01:54:40 (Tr: 1:54:22)
i
Emilio Atienza
01:54:40 (Tr: 1:54:22)
i
Meritxell Perez Sanchez
01:54:59 (Tr: 1:54:50)

T. real: 01:54:50

T. oficial: 01:54:59

Inici real: 09:19:26

Hora meta: 11:14:16

Cat:F

Pos. categoria: 53

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 8:13 min/km

Club:

1:55:18
01:54:59
1:54:40
Aina Alba Moreno
01:54:40 (Tr: 1:54:22)
i
Emilio Atienza
01:54:40 (Tr: 1:54:22)
i
Aníbal Castellanos Calvo
01:54:51 (Tr: 1:54:40)