Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

14K-Trail

10 novembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:14:05

T. oficial: 01:14:07

Inici real: 09:19:19

Hora meta: 10:33:24

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:18 min/km

Club:

1:17:36
01:14:07
1:10:37
Javier Coca Porcel
01:15:11 (Tr: 1:15:10)
i
Jose manuel Acevedo Fernande
01:15:40 (Tr: 1:15:39)
Joan Colomina
01:16:24 (Tr: 1:16:23)
i
Luis Macias Bayo
01:16:37 (Tr: 1:16:36)
Xavier Escrig Escoda
01:17:18 (Tr: 1:17:16)
i
Jordi Giménez Baqués
01:17:36 (Tr: 1:17:34)

T. real: 01:15:10

T. oficial: 01:15:11

Inici real: 09:19:19

Hora meta: 10:34:28

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club: club atletic sant vicens dels horts

1:17:36
01:15:11
1:12:46
Manuel Serrano Leon
01:14:07 (Tr: 1:14:05)
i
Jose manuel Acevedo Fernande
01:15:40 (Tr: 1:15:39)
Joan Colomina
01:16:24 (Tr: 1:16:23)
i
Luis Macias Bayo
01:16:37 (Tr: 1:16:36)
Xavier Escrig Escoda
01:17:18 (Tr: 1:17:16)
i
Jordi Giménez Baqués
01:17:36 (Tr: 1:17:34)

T. real: 01:15:39

T. oficial: 01:15:40

Inici real: 09:19:18

Hora meta: 10:34:57

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club: runnig parc

1:17:36
01:15:40
1:13:44
Manuel Serrano Leon
01:14:07 (Tr: 1:14:05)
Javier Coca Porcel
01:15:11 (Tr: 1:15:10)
Joan Colomina
01:16:24 (Tr: 1:16:23)
i
Luis Macias Bayo
01:16:37 (Tr: 1:16:36)
Xavier Escrig Escoda
01:17:18 (Tr: 1:17:16)
i
Jordi Giménez Baqués
01:17:36 (Tr: 1:17:34)

T. real: 01:16:23

T. oficial: 01:16:24

Inici real: 09:19:19

Hora meta: 10:35:41

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:28 min/km

Club: ca comekm molins

1:18:42
01:16:24
1:14:07
Manuel Serrano Leon
01:14:07 (Tr: 1:14:05)
Javier Coca Porcel
01:15:11 (Tr: 1:15:10)
i
Jose manuel Acevedo Fernande
01:15:40 (Tr: 1:15:39)
i
Luis Macias Bayo
01:16:37 (Tr: 1:16:36)
Xavier Escrig Escoda
01:17:18 (Tr: 1:17:16)
i
Jordi Giménez Baqués
01:17:36 (Tr: 1:17:34)
Sergi Varea Aguilella
01:17:36 (Tr: 1:17:35)
i
Alex Rodiera
01:17:38 (Tr: 1:17:26)
Oliver Palacios Arroyo
01:17:39 (Tr: 1:17:34)
Carlos López Mingolla
01:17:43 (Tr: 1:17:43)

T. real: 01:16:36

T. oficial: 01:16:37

Inici real: 09:19:18

Hora meta: 10:35:54

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:29 min/km

Club: urbatrail

1:18:02
01:16:37
1:15:11
Javier Coca Porcel
01:15:11 (Tr: 1:15:10)
i
Jose manuel Acevedo Fernande
01:15:40 (Tr: 1:15:39)
Joan Colomina
01:16:24 (Tr: 1:16:23)
Xavier Escrig Escoda
01:17:18 (Tr: 1:17:16)
i
Jordi Giménez Baqués
01:17:36 (Tr: 1:17:34)
Sergi Varea Aguilella
01:17:36 (Tr: 1:17:35)
i
Alex Rodiera
01:17:38 (Tr: 1:17:26)
Oliver Palacios Arroyo
01:17:39 (Tr: 1:17:34)
Carlos López Mingolla
01:17:43 (Tr: 1:17:43)

T. real: 01:17:16

T. oficial: 01:17:18

Inici real: 09:19:19

Hora meta: 10:36:35

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:32 min/km

Club: s.a.corbera

1:18:56
01:17:18
1:15:40
i
Jose manuel Acevedo Fernande
01:15:40 (Tr: 1:15:39)
Joan Colomina
01:16:24 (Tr: 1:16:23)
i
Luis Macias Bayo
01:16:37 (Tr: 1:16:36)
i
Jordi Giménez Baqués
01:17:36 (Tr: 1:17:34)
Sergi Varea Aguilella
01:17:36 (Tr: 1:17:35)
i
Alex Rodiera
01:17:38 (Tr: 1:17:26)
Oliver Palacios Arroyo
01:17:39 (Tr: 1:17:34)
Carlos López Mingolla
01:17:43 (Tr: 1:17:43)

T. real: 01:17:34

T. oficial: 01:17:36

Inici real: 09:19:19

Hora meta: 10:36:53

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: ce sant vicenç dels horts

1:18:47
01:17:36
1:16:24
Joan Colomina
01:16:24 (Tr: 1:16:23)
i
Luis Macias Bayo
01:16:37 (Tr: 1:16:36)
Xavier Escrig Escoda
01:17:18 (Tr: 1:17:16)
Sergi Varea Aguilella
01:17:36 (Tr: 1:17:35)
i
Alex Rodiera
01:17:38 (Tr: 1:17:26)
Oliver Palacios Arroyo
01:17:39 (Tr: 1:17:34)
Carlos López Mingolla
01:17:43 (Tr: 1:17:43)

T. real: 01:17:35

T. oficial: 01:17:36

Inici real: 09:19:19

Hora meta: 10:36:53

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: safir team

1:18:36
01:17:36
1:16:37
i
Luis Macias Bayo
01:16:37 (Tr: 1:16:36)
Xavier Escrig Escoda
01:17:18 (Tr: 1:17:16)
i
Jordi Giménez Baqués
01:17:36 (Tr: 1:17:34)
i
Alex Rodiera
01:17:38 (Tr: 1:17:26)
Oliver Palacios Arroyo
01:17:39 (Tr: 1:17:34)
Carlos López Mingolla
01:17:43 (Tr: 1:17:43)

T. real: 01:17:26

T. oficial: 01:17:38

Inici real: 09:19:29

Hora meta: 10:36:55

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:32 min/km

Club:

1:19:08
01:17:38
1:16:08
Joan Colomina
01:16:24 (Tr: 1:16:23)
i
Luis Macias Bayo
01:16:37 (Tr: 1:16:36)
Xavier Escrig Escoda
01:17:18 (Tr: 1:17:16)
i
Jordi Giménez Baqués
01:17:36 (Tr: 1:17:34)
Sergi Varea Aguilella
01:17:36 (Tr: 1:17:35)
Oliver Palacios Arroyo
01:17:39 (Tr: 1:17:34)
Carlos López Mingolla
01:17:43 (Tr: 1:17:43)
Daniel Rodriguez Mata
01:19:08 (Tr: 1:19:01)

T. real: 01:17:34

T. oficial: 01:17:39

Inici real: 09:19:22

Hora meta: 10:36:56

Cat:M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: born to run

1:19:11
01:17:39
1:16:06
Joan Colomina
01:16:24 (Tr: 1:16:23)
i
Luis Macias Bayo
01:16:37 (Tr: 1:16:36)
Xavier Escrig Escoda
01:17:18 (Tr: 1:17:16)
i
Jordi Giménez Baqués
01:17:36 (Tr: 1:17:34)
Sergi Varea Aguilella
01:17:36 (Tr: 1:17:35)
i
Alex Rodiera
01:17:38 (Tr: 1:17:26)
Carlos López Mingolla
01:17:43 (Tr: 1:17:43)
Daniel Rodriguez Mata
01:19:08 (Tr: 1:19:01)
Javi Ramos Sánchez
01:19:11 (Tr: 1:18:49)

T. real: 01:17:43

T. oficial: 01:17:43

Inici real: 09:19:18

Hora meta: 10:37:00

Cat:M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:34 min/km

Club: ce ironwill

1:19:22
01:17:43
1:16:04
Joan Colomina
01:16:24 (Tr: 1:16:23)
i
Luis Macias Bayo
01:16:37 (Tr: 1:16:36)
Xavier Escrig Escoda
01:17:18 (Tr: 1:17:16)
i
Jordi Giménez Baqués
01:17:36 (Tr: 1:17:34)
Sergi Varea Aguilella
01:17:36 (Tr: 1:17:35)
i
Alex Rodiera
01:17:38 (Tr: 1:17:26)
Oliver Palacios Arroyo
01:17:39 (Tr: 1:17:34)
Daniel Rodriguez Mata
01:19:08 (Tr: 1:19:01)
Javi Ramos Sánchez
01:19:11 (Tr: 1:18:49)
i
César Garrido Arribas
01:19:22 (Tr: 1:18:57)

T. real: 01:19:01

T. oficial: 01:19:08

Inici real: 09:19:24

Hora meta: 10:38:25

Cat:M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:39 min/km

Club: viladecans triatlo

1:20:38
01:19:08
1:17:38
i
Alex Rodiera
01:17:38 (Tr: 1:17:26)
Oliver Palacios Arroyo
01:17:39 (Tr: 1:17:34)
Carlos López Mingolla
01:17:43 (Tr: 1:17:43)
Javi Ramos Sánchez
01:19:11 (Tr: 1:18:49)
i
César Garrido Arribas
01:19:22 (Tr: 1:18:57)
Oriol Closa Cervera
01:19:29 (Tr: 1:19:27)

T. real: 01:18:49

T. oficial: 01:19:11

Inici real: 09:19:40

Hora meta: 10:38:28

Cat:M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:38 min/km

Club: fun runners club esportiu

1:20:44
01:19:11
1:17:39
Oliver Palacios Arroyo
01:17:39 (Tr: 1:17:34)
Carlos López Mingolla
01:17:43 (Tr: 1:17:43)
Daniel Rodriguez Mata
01:19:08 (Tr: 1:19:01)
i
César Garrido Arribas
01:19:22 (Tr: 1:18:57)
Oriol Closa Cervera
01:19:29 (Tr: 1:19:27)

T. real: 01:18:57

T. oficial: 01:19:22

Inici real: 09:19:43

Hora meta: 10:38:39

Cat:M

Pos. categoria: 29

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:39 min/km

Club: yetis collserola

1:21:01
01:19:22
1:17:43
Carlos López Mingolla
01:17:43 (Tr: 1:17:43)
Daniel Rodriguez Mata
01:19:08 (Tr: 1:19:01)
Javi Ramos Sánchez
01:19:11 (Tr: 1:18:49)
Oriol Closa Cervera
01:19:29 (Tr: 1:19:27)

T. real: 01:19:27

T. oficial: 01:19:29

Inici real: 09:19:20

Hora meta: 10:38:46

Cat:M

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:41 min/km

Club: s.a.corbera

1:19:50
01:19:29
1:19:08
Daniel Rodriguez Mata
01:19:08 (Tr: 1:19:01)
Javi Ramos Sánchez
01:19:11 (Tr: 1:18:49)
i
César Garrido Arribas
01:19:22 (Tr: 1:18:57)