Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

14K-Trail

10 novembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 02:04:00

T. oficial: 02:04:30

Inici real: 09:19:48

Hora meta: 11:23:47

Cat:M

Pos. categoria: 244

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 8:52 min/km

Club: sant cugat triatlo

2:07:49
02:04:30
2:01:11
Daniel Guerreiro
02:05:09 (Tr: 2:05:05)
Jordi Boix Lopez
02:05:36 (Tr: 2:05:19)
Luis Silva Garcia
02:05:37 (Tr: 2:05:16)
i
Patricia Jiménez Mogollón
02:06:40 (Tr: 2:06:27)
i
Joan Lahoz Vaquer
02:07:49 (Tr: 2:07:36)

T. real: 02:04:00

T. oficial: 02:04:30

Inici real: 09:19:47

Hora meta: 11:23:47

Cat:M

Pos. categoria: 245

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 8:52 min/km

Club: sant cugat triatlo

2:07:49
02:04:30
2:01:11
Daniel Guerreiro
02:05:09 (Tr: 2:05:05)
Jordi Boix Lopez
02:05:36 (Tr: 2:05:19)
Luis Silva Garcia
02:05:37 (Tr: 2:05:16)
i
Patricia Jiménez Mogollón
02:06:40 (Tr: 2:06:27)
i
Joan Lahoz Vaquer
02:07:49 (Tr: 2:07:36)

T. real: 02:05:05

T. oficial: 02:05:09

Inici real: 09:19:21

Hora meta: 11:24:26

Cat:M

Pos. categoria: 246

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 8:57 min/km

Club: c.m. sigueme

2:07:49
02:05:09
2:02:28
Ruben Benitez Perez
02:04:30 (Tr: 2:04:00)
Javier Pizarro Jodar
02:04:30 (Tr: 2:04:00)
Jordi Boix Lopez
02:05:36 (Tr: 2:05:19)
Luis Silva Garcia
02:05:37 (Tr: 2:05:16)
i
Patricia Jiménez Mogollón
02:06:40 (Tr: 2:06:27)
i
Joan Lahoz Vaquer
02:07:49 (Tr: 2:07:36)

T. real: 02:05:19

T. oficial: 02:05:36

Inici real: 09:19:34

Hora meta: 11:24:53

Cat:M

Pos. categoria: 247

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 8:58 min/km

Club:

2:07:49
02:05:36
2:03:22
Ruben Benitez Perez
02:04:30 (Tr: 2:04:00)
Javier Pizarro Jodar
02:04:30 (Tr: 2:04:00)
Daniel Guerreiro
02:05:09 (Tr: 2:05:05)
Luis Silva Garcia
02:05:37 (Tr: 2:05:16)
i
Patricia Jiménez Mogollón
02:06:40 (Tr: 2:06:27)
i
Joan Lahoz Vaquer
02:07:49 (Tr: 2:07:36)

T. real: 02:05:16

T. oficial: 02:05:37

Inici real: 09:19:39

Hora meta: 11:24:54

Cat:M

Pos. categoria: 248

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 8:57 min/km

Club: los runners de slm

2:08:02
02:05:37
2:03:13
Ruben Benitez Perez
02:04:30 (Tr: 2:04:00)
Javier Pizarro Jodar
02:04:30 (Tr: 2:04:00)
Daniel Guerreiro
02:05:09 (Tr: 2:05:05)
Jordi Boix Lopez
02:05:36 (Tr: 2:05:19)
i
Patricia Jiménez Mogollón
02:06:40 (Tr: 2:06:27)
i
Joan Lahoz Vaquer
02:07:49 (Tr: 2:07:36)
Lluis Fortuny Guarro
02:08:02 (Tr: 2:07:40)

T. real: 02:06:27

T. oficial: 02:06:40

Inici real: 09:19:31

Hora meta: 11:25:57

Cat:F

Pos. categoria: 71

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 9:02 min/km

Club:

2:08:19
02:06:40
2:05:02
Daniel Guerreiro
02:05:09 (Tr: 2:05:05)
Jordi Boix Lopez
02:05:36 (Tr: 2:05:19)
Luis Silva Garcia
02:05:37 (Tr: 2:05:16)
i
Joan Lahoz Vaquer
02:07:49 (Tr: 2:07:36)
Lluis Fortuny Guarro
02:08:02 (Tr: 2:07:40)
i
Yvonne Alarcón Soriano
02:08:19 (Tr: 2:07:51)

T. real: 02:07:36

T. oficial: 02:07:49

Inici real: 09:19:31

Hora meta: 11:27:06

Cat:M

Pos. categoria: 249

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 9:07 min/km

Club:

2:10:03
02:07:49
2:05:36
Jordi Boix Lopez
02:05:36 (Tr: 2:05:19)
Luis Silva Garcia
02:05:37 (Tr: 2:05:16)
i
Patricia Jiménez Mogollón
02:06:40 (Tr: 2:06:27)
Lluis Fortuny Guarro
02:08:02 (Tr: 2:07:40)
i
Yvonne Alarcón Soriano
02:08:19 (Tr: 2:07:51)
i
Fernando Falgás Marin
02:08:19 (Tr: 2:07:51)
Anaïs Llopart Garcia
02:08:19 (Tr: 2:07:52)
i
Anne-sophie Ramassamy
02:08:50 (Tr: 2:08:25)
Carmen Sánchez Jiménez
02:08:59 (Tr: 2:08:47)
Pedro Mas Bagant
02:09:55 (Tr: 2:09:31)
Anna Guzman Castro
02:09:56 (Tr: 2:09:32)

T. real: 02:07:40

T. oficial: 02:08:02

Inici real: 09:19:39

Hora meta: 11:27:19

Cat:M

Pos. categoria: 250

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 9:08 min/km

Club:

2:10:26
02:08:02
2:05:37
Luis Silva Garcia
02:05:37 (Tr: 2:05:16)
i
Patricia Jiménez Mogollón
02:06:40 (Tr: 2:06:27)
i
Joan Lahoz Vaquer
02:07:49 (Tr: 2:07:36)
i
Yvonne Alarcón Soriano
02:08:19 (Tr: 2:07:51)
i
Fernando Falgás Marin
02:08:19 (Tr: 2:07:51)
Anaïs Llopart Garcia
02:08:19 (Tr: 2:07:52)
i
Anne-sophie Ramassamy
02:08:50 (Tr: 2:08:25)
Carmen Sánchez Jiménez
02:08:59 (Tr: 2:08:47)
Pedro Mas Bagant
02:09:55 (Tr: 2:09:31)
Anna Guzman Castro
02:09:56 (Tr: 2:09:32)

T. real: 02:07:51

T. oficial: 02:08:19

Inici real: 09:19:45

Hora meta: 11:27:36

Cat:F

Pos. categoria: 72

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 9:08 min/km

Club: cor castelldefels

2:09:58
02:08:19
2:06:40
i
Patricia Jiménez Mogollón
02:06:40 (Tr: 2:06:27)
i
Joan Lahoz Vaquer
02:07:49 (Tr: 2:07:36)
Lluis Fortuny Guarro
02:08:02 (Tr: 2:07:40)
i
Fernando Falgás Marin
02:08:19 (Tr: 2:07:51)
Anaïs Llopart Garcia
02:08:19 (Tr: 2:07:52)
i
Anne-sophie Ramassamy
02:08:50 (Tr: 2:08:25)
Carmen Sánchez Jiménez
02:08:59 (Tr: 2:08:47)
Pedro Mas Bagant
02:09:55 (Tr: 2:09:31)
Anna Guzman Castro
02:09:56 (Tr: 2:09:32)

T. real: 02:07:51

T. oficial: 02:08:19

Inici real: 09:19:46

Hora meta: 11:27:36

Cat:M

Pos. categoria: 251

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 9:08 min/km

Club: cor castelldefels runners

2:08:59
02:08:19
2:07:40
i
Joan Lahoz Vaquer
02:07:49 (Tr: 2:07:36)
Lluis Fortuny Guarro
02:08:02 (Tr: 2:07:40)
i
Yvonne Alarcón Soriano
02:08:19 (Tr: 2:07:51)
Anaïs Llopart Garcia
02:08:19 (Tr: 2:07:52)
i
Anne-sophie Ramassamy
02:08:50 (Tr: 2:08:25)
Carmen Sánchez Jiménez
02:08:59 (Tr: 2:08:47)

T. real: 02:07:52

T. oficial: 02:08:19

Inici real: 09:19:45

Hora meta: 11:27:36

Cat:F

Pos. categoria: 73

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 9:08 min/km

Club: c.e. cor castelldefels runners

2:09:55
02:08:19
2:06:43
i
Joan Lahoz Vaquer
02:07:49 (Tr: 2:07:36)
Lluis Fortuny Guarro
02:08:02 (Tr: 2:07:40)
i
Yvonne Alarcón Soriano
02:08:19 (Tr: 2:07:51)
i
Fernando Falgás Marin
02:08:19 (Tr: 2:07:51)
i
Anne-sophie Ramassamy
02:08:50 (Tr: 2:08:25)
Carmen Sánchez Jiménez
02:08:59 (Tr: 2:08:47)
Pedro Mas Bagant
02:09:55 (Tr: 2:09:31)

T. real: 02:08:25

T. oficial: 02:08:50

Inici real: 09:19:42

Hora meta: 11:28:07

Cat:F

Pos. categoria: 74

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 9:11 min/km

Club:

2:09:56
02:08:50
2:07:44
i
Joan Lahoz Vaquer
02:07:49 (Tr: 2:07:36)
Lluis Fortuny Guarro
02:08:02 (Tr: 2:07:40)
i
Yvonne Alarcón Soriano
02:08:19 (Tr: 2:07:51)
i
Fernando Falgás Marin
02:08:19 (Tr: 2:07:51)
Anaïs Llopart Garcia
02:08:19 (Tr: 2:07:52)
Carmen Sánchez Jiménez
02:08:59 (Tr: 2:08:47)
Pedro Mas Bagant
02:09:55 (Tr: 2:09:31)
Anna Guzman Castro
02:09:56 (Tr: 2:09:32)

T. real: 02:08:47

T. oficial: 02:08:59

Inici real: 09:19:29

Hora meta: 11:28:16

Cat:F

Pos. categoria: 75

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 9:12 min/km

Club:

2:09:56
02:08:59
2:08:02
i
Yvonne Alarcón Soriano
02:08:19 (Tr: 2:07:51)
i
Fernando Falgás Marin
02:08:19 (Tr: 2:07:51)
Anaïs Llopart Garcia
02:08:19 (Tr: 2:07:52)
i
Anne-sophie Ramassamy
02:08:50 (Tr: 2:08:25)
Pedro Mas Bagant
02:09:55 (Tr: 2:09:31)
Anna Guzman Castro
02:09:56 (Tr: 2:09:32)

T. real: 02:09:31

T. oficial: 02:09:55

Inici real: 09:19:42

Hora meta: 11:29:12

Cat:M

Pos. categoria: 252

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 9:16 min/km

Club:

2:11:32
02:09:55
2:08:19
Anaïs Llopart Garcia
02:08:19 (Tr: 2:07:52)
i
Anne-sophie Ramassamy
02:08:50 (Tr: 2:08:25)
Carmen Sánchez Jiménez
02:08:59 (Tr: 2:08:47)
Anna Guzman Castro
02:09:56 (Tr: 2:09:32)

T. real: 02:09:32

T. oficial: 02:09:56

Inici real: 09:19:41

Hora meta: 11:29:13

Cat:F

Pos. categoria: 76

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 9:16 min/km

Club: serra marina alella

2:11:01
02:09:56
2:08:50
i
Anne-sophie Ramassamy
02:08:50 (Tr: 2:08:25)
Carmen Sánchez Jiménez
02:08:59 (Tr: 2:08:47)
Pedro Mas Bagant
02:09:55 (Tr: 2:09:31)