Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

14K-Trail

10 novembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:09:56

T. oficial: 02:10:00

Inici real: 09:19:22

Hora meta: 11:29:17

Cat:M

Pos. categoria: 253

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 9:17 min/km

Club:

2:12:13
02:10:00
2:07:48
i
María josé Rebollo Boleda
02:10:17 (Tr: 2:09:57)
i
Jordi Hernández Terrón
02:10:17 (Tr: 2:09:57)
Gal·la Escriche Cusó
02:10:42 (Tr: 2:10:25)
i
Rosa González Del Olmo
02:10:50 (Tr: 2:10:34)
i
Josep Cubedo Berga
02:11:32 (Tr: 2:11:11)
i
Isabel Perez Fernandez
02:12:13 (Tr: 2:12:08)

T. real: 02:09:57

T. oficial: 02:10:17

Inici real: 09:19:37

Hora meta: 11:29:34

Cat:F

Pos. categoria: 77

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 9:17 min/km

Club: el mio

2:12:13
02:10:17
2:08:21
David Ribera Perales
02:10:00 (Tr: 2:09:56)
i
Jordi Hernández Terrón
02:10:17 (Tr: 2:09:57)
Gal·la Escriche Cusó
02:10:42 (Tr: 2:10:25)
i
Rosa González Del Olmo
02:10:50 (Tr: 2:10:34)
i
Josep Cubedo Berga
02:11:32 (Tr: 2:11:11)
i
Isabel Perez Fernandez
02:12:13 (Tr: 2:12:08)

T. real: 02:09:57

T. oficial: 02:10:17

Inici real: 09:19:37

Hora meta: 11:29:34

Cat:M

Pos. categoria: 254

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 9:17 min/km

Club: el mio

2:12:13
02:10:17
2:08:21
David Ribera Perales
02:10:00 (Tr: 2:09:56)
i
María josé Rebollo Boleda
02:10:17 (Tr: 2:09:57)
Gal·la Escriche Cusó
02:10:42 (Tr: 2:10:25)
i
Rosa González Del Olmo
02:10:50 (Tr: 2:10:34)
i
Josep Cubedo Berga
02:11:32 (Tr: 2:11:11)
i
Isabel Perez Fernandez
02:12:13 (Tr: 2:12:08)

T. real: 02:10:25

T. oficial: 02:10:42

Inici real: 09:19:35

Hora meta: 11:29:59

Cat:F

Pos. categoria: 78

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 9:19 min/km

Club:

2:12:13
02:10:42
2:09:12
David Ribera Perales
02:10:00 (Tr: 2:09:56)
i
María josé Rebollo Boleda
02:10:17 (Tr: 2:09:57)
i
Jordi Hernández Terrón
02:10:17 (Tr: 2:09:57)
i
Rosa González Del Olmo
02:10:50 (Tr: 2:10:34)
i
Josep Cubedo Berga
02:11:32 (Tr: 2:11:11)
i
Isabel Perez Fernandez
02:12:13 (Tr: 2:12:08)

T. real: 02:10:34

T. oficial: 02:10:50

Inici real: 09:19:34

Hora meta: 11:30:07

Cat:F

Pos. categoria: 79

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 9:20 min/km

Club: 226 long distance

2:12:20
02:10:50
2:09:21
David Ribera Perales
02:10:00 (Tr: 2:09:56)
i
María josé Rebollo Boleda
02:10:17 (Tr: 2:09:57)
i
Jordi Hernández Terrón
02:10:17 (Tr: 2:09:57)
Gal·la Escriche Cusó
02:10:42 (Tr: 2:10:25)
i
Josep Cubedo Berga
02:11:32 (Tr: 2:11:11)
i
Isabel Perez Fernandez
02:12:13 (Tr: 2:12:08)
i
T cristina Molina Navarro
02:12:20 (Tr: 2:12:04)

T. real: 02:11:11

T. oficial: 02:11:32

Inici real: 09:19:39

Hora meta: 11:30:49

Cat:M

Pos. categoria: 255

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 9:23 min/km

Club:

2:13:06
02:11:32
2:09:59
David Ribera Perales
02:10:00 (Tr: 2:09:56)
i
María josé Rebollo Boleda
02:10:17 (Tr: 2:09:57)
i
Jordi Hernández Terrón
02:10:17 (Tr: 2:09:57)
Gal·la Escriche Cusó
02:10:42 (Tr: 2:10:25)
i
Rosa González Del Olmo
02:10:50 (Tr: 2:10:34)
i
Isabel Perez Fernandez
02:12:13 (Tr: 2:12:08)
i
T cristina Molina Navarro
02:12:20 (Tr: 2:12:04)
Trini Luzón Estévez
02:13:06 (Tr: 2:13:00)

T. real: 02:12:08

T. oficial: 02:12:13

Inici real: 09:19:22

Hora meta: 11:31:30

Cat:F

Pos. categoria: 80

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 9:27 min/km

Club: cem vallirana

2:15:01
02:12:13
2:09:24
David Ribera Perales
02:10:00 (Tr: 2:09:56)
i
María josé Rebollo Boleda
02:10:17 (Tr: 2:09:57)
i
Jordi Hernández Terrón
02:10:17 (Tr: 2:09:57)
Gal·la Escriche Cusó
02:10:42 (Tr: 2:10:25)
i
Rosa González Del Olmo
02:10:50 (Tr: 2:10:34)
i
Josep Cubedo Berga
02:11:32 (Tr: 2:11:11)
i
T cristina Molina Navarro
02:12:20 (Tr: 2:12:04)
Trini Luzón Estévez
02:13:06 (Tr: 2:13:00)
Laia Solina Feliu
02:15:01 (Tr: 2:14:44)

T. real: 02:12:04

T. oficial: 02:12:20

Inici real: 09:19:33

Hora meta: 11:31:37

Cat:F

Pos. categoria: 81

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 9:26 min/km

Club:

2:15:40
02:12:20
2:09:00
David Ribera Perales
02:10:00 (Tr: 2:09:56)
i
María josé Rebollo Boleda
02:10:17 (Tr: 2:09:57)
i
Jordi Hernández Terrón
02:10:17 (Tr: 2:09:57)
Gal·la Escriche Cusó
02:10:42 (Tr: 2:10:25)
i
Rosa González Del Olmo
02:10:50 (Tr: 2:10:34)
i
Josep Cubedo Berga
02:11:32 (Tr: 2:11:11)
i
Isabel Perez Fernandez
02:12:13 (Tr: 2:12:08)
Trini Luzón Estévez
02:13:06 (Tr: 2:13:00)
Laia Solina Feliu
02:15:01 (Tr: 2:14:44)
i
Antonio Cabezas Lao
02:15:40 (Tr: 2:15:13)
i
Susana Galdeano Rebull
02:15:40 (Tr: 2:15:12)

T. real: 02:13:00

T. oficial: 02:13:06

Inici real: 09:19:24

Hora meta: 11:32:23

Cat:F

Pos. categoria: 82

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 9:30 min/km

Club: bbq running

2:15:40
02:13:06
2:10:32
Gal·la Escriche Cusó
02:10:42 (Tr: 2:10:25)
i
Rosa González Del Olmo
02:10:50 (Tr: 2:10:34)
i
Josep Cubedo Berga
02:11:32 (Tr: 2:11:11)
i
Isabel Perez Fernandez
02:12:13 (Tr: 2:12:08)
i
T cristina Molina Navarro
02:12:20 (Tr: 2:12:04)
Laia Solina Feliu
02:15:01 (Tr: 2:14:44)
i
Antonio Cabezas Lao
02:15:40 (Tr: 2:15:13)
i
Susana Galdeano Rebull
02:15:40 (Tr: 2:15:12)

T. real: 02:14:44

T. oficial: 02:15:01

Inici real: 09:19:34

Hora meta: 11:34:18

Cat:F

Pos. categoria: 83

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 9:38 min/km

Club:

2:17:50
02:15:01
2:12:13
i
Isabel Perez Fernandez
02:12:13 (Tr: 2:12:08)
i
T cristina Molina Navarro
02:12:20 (Tr: 2:12:04)
Trini Luzón Estévez
02:13:06 (Tr: 2:13:00)
i
Antonio Cabezas Lao
02:15:40 (Tr: 2:15:13)
i
Susana Galdeano Rebull
02:15:40 (Tr: 2:15:12)
Gemma Sampietro Maruri
02:17:06 (Tr: 2:16:44)
i
Carles Boira Buisan
02:17:08 (Tr: 2:16:47)
i
Lluis Castellano Escamilla
02:17:15 (Tr: 2:16:52)

T. real: 02:15:13

T. oficial: 02:15:40

Inici real: 09:19:44

Hora meta: 11:34:57

Cat:M

Pos. categoria: 256

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 9:40 min/km

Club: monrunners team

2:18:59
02:15:40
2:12:20
i
T cristina Molina Navarro
02:12:20 (Tr: 2:12:04)
Trini Luzón Estévez
02:13:06 (Tr: 2:13:00)
Laia Solina Feliu
02:15:01 (Tr: 2:14:44)
Gemma Sampietro Maruri
02:17:06 (Tr: 2:16:44)
i
Carles Boira Buisan
02:17:08 (Tr: 2:16:47)
i
Lluis Castellano Escamilla
02:17:15 (Tr: 2:16:52)

T. real: 02:15:12

T. oficial: 02:15:40

Inici real: 09:19:45

Hora meta: 11:34:57

Cat:F

Pos. categoria: 84

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 9:40 min/km

Club: monrunners team

2:18:13
02:15:40
2:13:06
Trini Luzón Estévez
02:13:06 (Tr: 2:13:00)
Laia Solina Feliu
02:15:01 (Tr: 2:14:44)
Gemma Sampietro Maruri
02:17:06 (Tr: 2:16:44)
i
Carles Boira Buisan
02:17:08 (Tr: 2:16:47)
i
Lluis Castellano Escamilla
02:17:15 (Tr: 2:16:52)

T. real: 02:16:44

T. oficial: 02:17:06

Inici real: 09:19:40

Hora meta: 11:36:23

Cat:F

Pos. categoria: 85

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 9:46 min/km

Club: collserola mountain runners

2:19:12
02:17:06
2:15:01
Laia Solina Feliu
02:15:01 (Tr: 2:14:44)
i
Antonio Cabezas Lao
02:15:40 (Tr: 2:15:13)
i
Susana Galdeano Rebull
02:15:40 (Tr: 2:15:12)
i
Carles Boira Buisan
02:17:08 (Tr: 2:16:47)
i
Lluis Castellano Escamilla
02:17:15 (Tr: 2:16:52)

T. real: 02:16:47

T. oficial: 02:17:08

Inici real: 09:19:38

Hora meta: 11:36:25

Cat:M

Pos. categoria: 257

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 9:47 min/km

Club: corredor.cat

2:18:36
02:17:08
2:15:40
i
Antonio Cabezas Lao
02:15:40 (Tr: 2:15:13)
i
Susana Galdeano Rebull
02:15:40 (Tr: 2:15:12)
Gemma Sampietro Maruri
02:17:06 (Tr: 2:16:44)
i
Lluis Castellano Escamilla
02:17:15 (Tr: 2:16:52)

T. real: 02:16:52

T. oficial: 02:17:15

Inici real: 09:19:40

Hora meta: 11:36:32

Cat:M

Pos. categoria: 258

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 9:47 min/km

Club: cesv

2:18:50
02:17:15
2:15:40
i
Antonio Cabezas Lao
02:15:40 (Tr: 2:15:13)
i
Susana Galdeano Rebull
02:15:40 (Tr: 2:15:12)
Gemma Sampietro Maruri
02:17:06 (Tr: 2:16:44)
i
Carles Boira Buisan
02:17:08 (Tr: 2:16:47)