Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

14K-Trail

10 novembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:26:19

T. oficial: 02:26:28

Inici real: 09:19:26

Hora meta: 11:45:45

Cat:F

Pos. categoria: 93

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 10:28 min/km

Club:

2:29:36
02:26:28
2:23:21
i
Oscar Saez Alba
02:26:50 (Tr: 2:26:32)
i
Victoriano Moreno Gonzalez
02:26:50 (Tr: 2:26:33)
i
Pablo Monsonet Villa
02:28:23 (Tr: 2:27:52)
i
Lorena Bayo Nieto
02:28:23 (Tr: 2:27:54)
i
Isabel Cabezas Medrán
02:28:55 (Tr: 2:28:50)
Inma Silva Garcia
02:29:36 (Tr: 2:29:13)

T. real: 02:26:32

T. oficial: 02:26:50

Inici real: 09:19:35

Hora meta: 11:46:07

Cat:M

Pos. categoria: 267

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 10:28 min/km

Club: karakolillo´s team

2:29:36
02:26:50
2:24:04
Marta Monturiol Huélamo
02:26:28 (Tr: 2:26:19)
i
Victoriano Moreno Gonzalez
02:26:50 (Tr: 2:26:33)
i
Pablo Monsonet Villa
02:28:23 (Tr: 2:27:52)
i
Lorena Bayo Nieto
02:28:23 (Tr: 2:27:54)
i
Isabel Cabezas Medrán
02:28:55 (Tr: 2:28:50)
Inma Silva Garcia
02:29:36 (Tr: 2:29:13)

T. real: 02:26:33

T. oficial: 02:26:50

Inici real: 09:19:35

Hora meta: 11:46:07

Cat:M

Pos. categoria: 268

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 10:29 min/km

Club: karakolillo's team

2:29:36
02:26:50
2:24:05
Marta Monturiol Huélamo
02:26:28 (Tr: 2:26:19)
i
Oscar Saez Alba
02:26:50 (Tr: 2:26:32)
i
Pablo Monsonet Villa
02:28:23 (Tr: 2:27:52)
i
Lorena Bayo Nieto
02:28:23 (Tr: 2:27:54)
i
Isabel Cabezas Medrán
02:28:55 (Tr: 2:28:50)
Inma Silva Garcia
02:29:36 (Tr: 2:29:13)

T. real: 02:27:52

T. oficial: 02:28:23

Inici real: 09:19:48

Hora meta: 11:47:40

Cat:M

Pos. categoria: 269

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 10:34 min/km

Club:

2:30:17
02:28:23
2:26:28
Marta Monturiol Huélamo
02:26:28 (Tr: 2:26:19)
i
Oscar Saez Alba
02:26:50 (Tr: 2:26:32)
i
Victoriano Moreno Gonzalez
02:26:50 (Tr: 2:26:33)
i
Isabel Cabezas Medrán
02:28:55 (Tr: 2:28:50)
Inma Silva Garcia
02:29:36 (Tr: 2:29:13)

T. real: 02:27:54

T. oficial: 02:28:23

Inici real: 09:19:46

Hora meta: 11:47:40

Cat:F

Pos. categoria: 94

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 10:34 min/km

Club:

2:31:01
02:28:23
2:25:44
Marta Monturiol Huélamo
02:26:28 (Tr: 2:26:19)
i
Oscar Saez Alba
02:26:50 (Tr: 2:26:32)
i
Victoriano Moreno Gonzalez
02:26:50 (Tr: 2:26:33)
i
Isabel Cabezas Medrán
02:28:55 (Tr: 2:28:50)
Inma Silva Garcia
02:29:36 (Tr: 2:29:13)
i
Jose Gomez Silva
02:31:01 (Tr: 2:30:38)

T. real: 02:28:50

T. oficial: 02:28:55

Inici real: 09:19:23

Hora meta: 11:48:12

Cat:F

Pos. categoria: 95

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 10:38 min/km

Club:

2:40:17
02:28:55
2:17:34
Marta Monturiol Huélamo
02:26:28 (Tr: 2:26:19)
i
Oscar Saez Alba
02:26:50 (Tr: 2:26:32)
i
Victoriano Moreno Gonzalez
02:26:50 (Tr: 2:26:33)
i
Pablo Monsonet Villa
02:28:23 (Tr: 2:27:52)
i
Lorena Bayo Nieto
02:28:23 (Tr: 2:27:54)
Inma Silva Garcia
02:29:36 (Tr: 2:29:13)
i
Jose Gomez Silva
02:31:01 (Tr: 2:30:38)
i
Eladio Lage Canal
02:40:17 (Tr: 2:39:54)

T. real: 02:29:13

T. oficial: 02:29:36

Inici real: 09:19:40

Hora meta: 11:48:53

Cat:F

Pos. categoria: 96

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 10:40 min/km

Club:

2:40:17
02:29:36
2:18:54
Marta Monturiol Huélamo
02:26:28 (Tr: 2:26:19)
i
Oscar Saez Alba
02:26:50 (Tr: 2:26:32)
i
Victoriano Moreno Gonzalez
02:26:50 (Tr: 2:26:33)
i
Pablo Monsonet Villa
02:28:23 (Tr: 2:27:52)
i
Lorena Bayo Nieto
02:28:23 (Tr: 2:27:54)
i
Isabel Cabezas Medrán
02:28:55 (Tr: 2:28:50)
i
Jose Gomez Silva
02:31:01 (Tr: 2:30:38)
i
Eladio Lage Canal
02:40:17 (Tr: 2:39:54)
i
Enta Pérez Ginel
02:40:17 (Tr: 2:39:53)

T. real: 02:30:38

T. oficial: 02:31:01

Inici real: 09:19:41

Hora meta: 11:50:18

Cat:M

Pos. categoria: 270

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 10:46 min/km

Club:

2:42:10
02:31:01
2:19:51
Marta Monturiol Huélamo
02:26:28 (Tr: 2:26:19)
i
Oscar Saez Alba
02:26:50 (Tr: 2:26:32)
i
Victoriano Moreno Gonzalez
02:26:50 (Tr: 2:26:33)
i
Pablo Monsonet Villa
02:28:23 (Tr: 2:27:52)
i
Lorena Bayo Nieto
02:28:23 (Tr: 2:27:54)
i
Isabel Cabezas Medrán
02:28:55 (Tr: 2:28:50)
Inma Silva Garcia
02:29:36 (Tr: 2:29:13)
i
Eladio Lage Canal
02:40:17 (Tr: 2:39:54)
i
Enta Pérez Ginel
02:40:17 (Tr: 2:39:53)
Aroha Cuadrado
02:42:10 (Tr: 2:42:03)

T. real: 02:39:54

T. oficial: 02:40:17

Inici real: 09:19:40

Hora meta: 11:59:34

Cat:M

Pos. categoria: 271

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 11:26 min/km

Club: penya 100 km dc

2:51:38
02:40:17
2:28:55
i
Isabel Cabezas Medrán
02:28:55 (Tr: 2:28:50)
Inma Silva Garcia
02:29:36 (Tr: 2:29:13)
i
Jose Gomez Silva
02:31:01 (Tr: 2:30:38)
i
Enta Pérez Ginel
02:40:17 (Tr: 2:39:53)
Aroha Cuadrado
02:42:10 (Tr: 2:42:03)
Josep Admetlla Maseras
02:45:32 (Tr: 2:45:12)

T. real: 02:39:53

T. oficial: 02:40:17

Inici real: 09:19:41

Hora meta: 11:59:34

Cat:F

Pos. categoria: 97

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 11:26 min/km

Club:

3:00:09
02:40:17
2:20:24
Marta Monturiol Huélamo
02:26:28 (Tr: 2:26:19)
i
Oscar Saez Alba
02:26:50 (Tr: 2:26:32)
i
Victoriano Moreno Gonzalez
02:26:50 (Tr: 2:26:33)
i
Pablo Monsonet Villa
02:28:23 (Tr: 2:27:52)
i
Lorena Bayo Nieto
02:28:23 (Tr: 2:27:54)
i
Isabel Cabezas Medrán
02:28:55 (Tr: 2:28:50)
Inma Silva Garcia
02:29:36 (Tr: 2:29:13)
i
Jose Gomez Silva
02:31:01 (Tr: 2:30:38)
i
Eladio Lage Canal
02:40:17 (Tr: 2:39:54)
Aroha Cuadrado
02:42:10 (Tr: 2:42:03)
Josep Admetlla Maseras
02:45:32 (Tr: 2:45:12)
i
Alain Rodriguez Fernandez
03:00:09 (Tr: 2:59:50)

T. real: 02:42:03

T. oficial: 02:42:10

Inici real: 09:19:25

Hora meta: 12:01:27

Cat:F

Pos. categoria: 98

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 11:35 min/km

Club:

3:00:10
02:42:10
2:24:10
Marta Monturiol Huélamo
02:26:28 (Tr: 2:26:19)
i
Oscar Saez Alba
02:26:50 (Tr: 2:26:32)
i
Victoriano Moreno Gonzalez
02:26:50 (Tr: 2:26:33)
i
Pablo Monsonet Villa
02:28:23 (Tr: 2:27:52)
i
Lorena Bayo Nieto
02:28:23 (Tr: 2:27:54)
i
Isabel Cabezas Medrán
02:28:55 (Tr: 2:28:50)
Inma Silva Garcia
02:29:36 (Tr: 2:29:13)
i
Jose Gomez Silva
02:31:01 (Tr: 2:30:38)
i
Eladio Lage Canal
02:40:17 (Tr: 2:39:54)
i
Enta Pérez Ginel
02:40:17 (Tr: 2:39:53)
Josep Admetlla Maseras
02:45:32 (Tr: 2:45:12)
i
Alain Rodriguez Fernandez
03:00:09 (Tr: 2:59:50)
i
José luis Gómez Aranda
03:00:10 (Tr: 2:59:51)

T. real: 02:45:12

T. oficial: 02:45:32

Inici real: 09:19:38

Hora meta: 12:04:49

Cat:M

Pos. categoria: 272

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 11:48 min/km

Club: s.a.corbera

3:00:10
02:45:32
2:30:54
i
Jose Gomez Silva
02:31:01 (Tr: 2:30:38)
i
Eladio Lage Canal
02:40:17 (Tr: 2:39:54)
i
Enta Pérez Ginel
02:40:17 (Tr: 2:39:53)
Aroha Cuadrado
02:42:10 (Tr: 2:42:03)
i
Alain Rodriguez Fernandez
03:00:09 (Tr: 2:59:50)
i
José luis Gómez Aranda
03:00:10 (Tr: 2:59:51)

T. real: 02:59:50

T. oficial: 03:00:09

Inici real: 09:19:37

Hora meta: 12:19:26

Cat:M

Pos. categoria: 273

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 12:51 min/km

Club:

3:20:02
03:00:09
2:40:17
i
Enta Pérez Ginel
02:40:17 (Tr: 2:39:53)
Aroha Cuadrado
02:42:10 (Tr: 2:42:03)
Josep Admetlla Maseras
02:45:32 (Tr: 2:45:12)
i
José luis Gómez Aranda
03:00:10 (Tr: 2:59:51)

T. real: 02:59:51

T. oficial: 03:00:10

Inici real: 09:19:37

Hora meta: 12:19:27

Cat:M

Pos. categoria: 274

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 12:51 min/km

Club:

3:18:10
03:00:10
2:42:10
Aroha Cuadrado
02:42:10 (Tr: 2:42:03)
Josep Admetlla Maseras
02:45:32 (Tr: 2:45:12)
i
Alain Rodriguez Fernandez
03:00:09 (Tr: 2:59:50)