Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

14K-Trail

10 novembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:19:27

T. oficial: 01:19:38

Inici real: 09:19:28

Hora meta: 10:38:55

Cat:M

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:41 min/km

Club: caparets

1:20:41
01:19:38
1:18:34
Luis Estrella Pastor
01:19:46 (Tr: 1:19:44)
Lluis Mauri Vivet
01:19:48 (Tr: 1:19:43)
i
Gerard Torres Moreno
01:19:59 (Tr: 1:19:55)
i
David Checa Ruiz
01:20:03 (Tr: 1:20:03)
i
Fernando Ordoñez Luque
01:20:32 (Tr: 1:20:29)
i
Alejandro Castan Bolaños
01:20:41 (Tr: 1:20:38)

T. real: 01:19:44

T. oficial: 01:19:46

Inici real: 09:19:19

Hora meta: 10:39:03

Cat:M

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club:

1:20:41
01:19:46
1:18:52
i
Albert Castañeda
01:19:38 (Tr: 1:19:27)
Lluis Mauri Vivet
01:19:48 (Tr: 1:19:43)
i
Gerard Torres Moreno
01:19:59 (Tr: 1:19:55)
i
David Checa Ruiz
01:20:03 (Tr: 1:20:03)
i
Fernando Ordoñez Luque
01:20:32 (Tr: 1:20:29)
i
Alejandro Castan Bolaños
01:20:41 (Tr: 1:20:38)

T. real: 01:19:43

T. oficial: 01:19:48

Inici real: 09:19:22

Hora meta: 10:39:05

Cat:M

Pos. categoria: 33

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club: m.c runners

1:20:41
01:19:48
1:18:55
i
Albert Castañeda
01:19:38 (Tr: 1:19:27)
Luis Estrella Pastor
01:19:46 (Tr: 1:19:44)
i
Gerard Torres Moreno
01:19:59 (Tr: 1:19:55)
i
David Checa Ruiz
01:20:03 (Tr: 1:20:03)
i
Fernando Ordoñez Luque
01:20:32 (Tr: 1:20:29)
i
Alejandro Castan Bolaños
01:20:41 (Tr: 1:20:38)

T. real: 01:19:55

T. oficial: 01:19:59

Inici real: 09:19:21

Hora meta: 10:39:16

Cat:M

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:43 min/km

Club: independent

1:20:41
01:19:59
1:19:17
i
Albert Castañeda
01:19:38 (Tr: 1:19:27)
Luis Estrella Pastor
01:19:46 (Tr: 1:19:44)
Lluis Mauri Vivet
01:19:48 (Tr: 1:19:43)
i
David Checa Ruiz
01:20:03 (Tr: 1:20:03)
i
Fernando Ordoñez Luque
01:20:32 (Tr: 1:20:29)
i
Alejandro Castan Bolaños
01:20:41 (Tr: 1:20:38)

T. real: 01:20:03

T. oficial: 01:20:03

Inici real: 09:19:17

Hora meta: 10:39:20

Cat:M

Pos. categoria: 35

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:44 min/km

Club: independent

1:21:07
01:20:03
1:19:00
i
Albert Castañeda
01:19:38 (Tr: 1:19:27)
Luis Estrella Pastor
01:19:46 (Tr: 1:19:44)
Lluis Mauri Vivet
01:19:48 (Tr: 1:19:43)
i
Gerard Torres Moreno
01:19:59 (Tr: 1:19:55)
i
Fernando Ordoñez Luque
01:20:32 (Tr: 1:20:29)
i
Alejandro Castan Bolaños
01:20:41 (Tr: 1:20:38)
Rafael Lopez Reche
01:21:07 (Tr: 1:21:03)

T. real: 01:20:29

T. oficial: 01:20:32

Inici real: 09:19:20

Hora meta: 10:39:49

Cat:M

Pos. categoria: 36

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:45 min/km

Club: sparta trail team

1:21:26
01:20:32
1:19:37
i
Albert Castañeda
01:19:38 (Tr: 1:19:27)
Luis Estrella Pastor
01:19:46 (Tr: 1:19:44)
Lluis Mauri Vivet
01:19:48 (Tr: 1:19:43)
i
Gerard Torres Moreno
01:19:59 (Tr: 1:19:55)
i
David Checa Ruiz
01:20:03 (Tr: 1:20:03)
i
Alejandro Castan Bolaños
01:20:41 (Tr: 1:20:38)
Rafael Lopez Reche
01:21:07 (Tr: 1:21:03)
i
Evaristo Guijarro De Miguel
01:21:26 (Tr: 1:21:24)

T. real: 01:20:38

T. oficial: 01:20:41

Inici real: 09:19:20

Hora meta: 10:39:58

Cat:M

Pos. categoria: 37

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club:

1:22:20
01:20:41
1:19:02
i
Albert Castañeda
01:19:38 (Tr: 1:19:27)
Luis Estrella Pastor
01:19:46 (Tr: 1:19:44)
Lluis Mauri Vivet
01:19:48 (Tr: 1:19:43)
i
Gerard Torres Moreno
01:19:59 (Tr: 1:19:55)
i
David Checa Ruiz
01:20:03 (Tr: 1:20:03)
i
Fernando Ordoñez Luque
01:20:32 (Tr: 1:20:29)
Rafael Lopez Reche
01:21:07 (Tr: 1:21:03)
i
Evaristo Guijarro De Miguel
01:21:26 (Tr: 1:21:24)
Isaac Balcells
01:22:20 (Tr: 1:22:15)

T. real: 01:21:03

T. oficial: 01:21:07

Inici real: 09:19:21

Hora meta: 10:40:24

Cat:M

Pos. categoria: 38

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club: born to run

1:22:41
01:21:07
1:19:32
i
Albert Castañeda
01:19:38 (Tr: 1:19:27)
Luis Estrella Pastor
01:19:46 (Tr: 1:19:44)
Lluis Mauri Vivet
01:19:48 (Tr: 1:19:43)
i
Gerard Torres Moreno
01:19:59 (Tr: 1:19:55)
i
David Checa Ruiz
01:20:03 (Tr: 1:20:03)
i
Fernando Ordoñez Luque
01:20:32 (Tr: 1:20:29)
i
Alejandro Castan Bolaños
01:20:41 (Tr: 1:20:38)
i
Evaristo Guijarro De Miguel
01:21:26 (Tr: 1:21:24)
Isaac Balcells
01:22:20 (Tr: 1:22:15)
Angel Sancho Llinares
01:22:41 (Tr: 1:22:36)

T. real: 01:21:24

T. oficial: 01:21:26

Inici real: 09:19:19

Hora meta: 10:40:43

Cat:M

Pos. categoria: 39

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:49 min/km

Club:

1:23:07
01:21:26
1:19:45
Luis Estrella Pastor
01:19:46 (Tr: 1:19:44)
Lluis Mauri Vivet
01:19:48 (Tr: 1:19:43)
i
Gerard Torres Moreno
01:19:59 (Tr: 1:19:55)
i
David Checa Ruiz
01:20:03 (Tr: 1:20:03)
i
Fernando Ordoñez Luque
01:20:32 (Tr: 1:20:29)
i
Alejandro Castan Bolaños
01:20:41 (Tr: 1:20:38)
Rafael Lopez Reche
01:21:07 (Tr: 1:21:03)
Isaac Balcells
01:22:20 (Tr: 1:22:15)
Angel Sancho Llinares
01:22:41 (Tr: 1:22:36)
i
Ivan Merino Barneo
01:23:07 (Tr: 1:22:49)

T. real: 01:22:15

T. oficial: 01:22:20

Inici real: 09:19:22

Hora meta: 10:41:37

Cat:M

Pos. categoria: 40

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club: frunners

1:23:59
01:22:20
1:20:41
i
Alejandro Castan Bolaños
01:20:41 (Tr: 1:20:38)
Rafael Lopez Reche
01:21:07 (Tr: 1:21:03)
i
Evaristo Guijarro De Miguel
01:21:26 (Tr: 1:21:24)
Angel Sancho Llinares
01:22:41 (Tr: 1:22:36)
i
Ivan Merino Barneo
01:23:07 (Tr: 1:22:49)
i
Frederic Corderas Ibarz
01:23:15 (Tr: 1:22:19)
i
Marc Gaspar Guardiola
01:23:15 (Tr: 1:22:58)
Marc Gordo Basté
01:23:56 (Tr: 1:23:39)

T. real: 01:22:36

T. oficial: 01:22:41

Inici real: 09:19:22

Hora meta: 10:41:58

Cat:M

Pos. categoria: 41

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club: triatlo alzira

1:24:16
01:22:41
1:21:07
Rafael Lopez Reche
01:21:07 (Tr: 1:21:03)
i
Evaristo Guijarro De Miguel
01:21:26 (Tr: 1:21:24)
Isaac Balcells
01:22:20 (Tr: 1:22:15)
i
Ivan Merino Barneo
01:23:07 (Tr: 1:22:49)
i
Frederic Corderas Ibarz
01:23:15 (Tr: 1:22:19)
i
Marc Gaspar Guardiola
01:23:15 (Tr: 1:22:58)
Marc Gordo Basté
01:23:56 (Tr: 1:23:39)

T. real: 01:22:49

T. oficial: 01:23:07

Inici real: 09:19:35

Hora meta: 10:42:24

Cat:M

Pos. categoria: 42

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:55 min/km

Club:

1:24:47
01:23:07
1:21:26
i
Evaristo Guijarro De Miguel
01:21:26 (Tr: 1:21:24)
Isaac Balcells
01:22:20 (Tr: 1:22:15)
Angel Sancho Llinares
01:22:41 (Tr: 1:22:36)
i
Frederic Corderas Ibarz
01:23:15 (Tr: 1:22:19)
i
Marc Gaspar Guardiola
01:23:15 (Tr: 1:22:58)
Marc Gordo Basté
01:23:56 (Tr: 1:23:39)

T. real: 01:22:19

T. oficial: 01:23:15

Inici real: 09:20:13

Hora meta: 10:42:32

Cat:M

Pos. categoria: 43

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club: cn sitges

1:24:09
01:23:15
1:22:20
Isaac Balcells
01:22:20 (Tr: 1:22:15)
Angel Sancho Llinares
01:22:41 (Tr: 1:22:36)
i
Ivan Merino Barneo
01:23:07 (Tr: 1:22:49)
i
Marc Gaspar Guardiola
01:23:15 (Tr: 1:22:58)
Marc Gordo Basté
01:23:56 (Tr: 1:23:39)

T. real: 01:22:58

T. oficial: 01:23:15

Inici real: 09:19:34

Hora meta: 10:42:32

Cat:M

Pos. categoria: 44

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club: club natacio sitges

1:23:56
01:23:15
1:22:33
Angel Sancho Llinares
01:22:41 (Tr: 1:22:36)
i
Ivan Merino Barneo
01:23:07 (Tr: 1:22:49)
i
Frederic Corderas Ibarz
01:23:15 (Tr: 1:22:19)
Marc Gordo Basté
01:23:56 (Tr: 1:23:39)

T. real: 01:23:39

T. oficial: 01:23:56

Inici real: 09:19:34

Hora meta: 10:43:13

Cat:M

Pos. categoria: 45

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 5:59 min/km

Club: flames barcelona

1:24:45
01:23:56
1:23:07
i
Ivan Merino Barneo
01:23:07 (Tr: 1:22:49)
i
Frederic Corderas Ibarz
01:23:15 (Tr: 1:22:19)
i
Marc Gaspar Guardiola
01:23:15 (Tr: 1:22:58)