Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

14K-Trail

10 novembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:26:44

T. oficial: 01:26:44

Inici real: 09:19:17

Hora meta: 10:46:01

Cat:M

Pos. categoria: 56

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club:

1:27:58
01:26:44
1:25:31
Jordi Lucia Oliveras
01:26:49 (Tr: 1:26:41)
i
Christian Grillo García
01:26:58 (Tr: 1:26:55)
Xavi Rosés Ustariz
01:27:06 (Tr: 1:26:44)
i
Marta Romero Gómez
01:27:42 (Tr: 1:27:40)
i
José antonio Tirado Largo
01:27:47 (Tr: 1:27:33)
Alejandro Vico Teruel
01:27:58 (Tr: 1:27:35)

T. real: 01:26:41

T. oficial: 01:26:49

Inici real: 09:19:26

Hora meta: 10:46:06

Cat:M

Pos. categoria: 57

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club: runners sant adria

1:27:58
01:26:49
1:25:41
David Fol Barragán
01:26:44 (Tr: 1:26:44)
i
Christian Grillo García
01:26:58 (Tr: 1:26:55)
Xavi Rosés Ustariz
01:27:06 (Tr: 1:26:44)
i
Marta Romero Gómez
01:27:42 (Tr: 1:27:40)
i
José antonio Tirado Largo
01:27:47 (Tr: 1:27:33)
Alejandro Vico Teruel
01:27:58 (Tr: 1:27:35)

T. real: 01:26:55

T. oficial: 01:26:58

Inici real: 09:19:20

Hora meta: 10:46:15

Cat:M

Pos. categoria: 58

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 6:13 min/km

Club:

1:27:58
01:26:58
1:25:58
David Fol Barragán
01:26:44 (Tr: 1:26:44)
Jordi Lucia Oliveras
01:26:49 (Tr: 1:26:41)
Xavi Rosés Ustariz
01:27:06 (Tr: 1:26:44)
i
Marta Romero Gómez
01:27:42 (Tr: 1:27:40)
i
José antonio Tirado Largo
01:27:47 (Tr: 1:27:33)
Alejandro Vico Teruel
01:27:58 (Tr: 1:27:35)

T. real: 01:26:44

T. oficial: 01:27:06

Inici real: 09:19:39

Hora meta: 10:46:23

Cat:M

Pos. categoria: 59

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club:

1:27:58
01:27:06
1:26:14
David Fol Barragán
01:26:44 (Tr: 1:26:44)
Jordi Lucia Oliveras
01:26:49 (Tr: 1:26:41)
i
Christian Grillo García
01:26:58 (Tr: 1:26:55)
i
Marta Romero Gómez
01:27:42 (Tr: 1:27:40)
i
José antonio Tirado Largo
01:27:47 (Tr: 1:27:33)
Alejandro Vico Teruel
01:27:58 (Tr: 1:27:35)

T. real: 01:27:40

T. oficial: 01:27:42

Inici real: 09:19:20

Hora meta: 10:46:59

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:19:17

Sexe:F

Ritme: 6:16 min/km

Club: kalenji team

1:28:35
01:27:42
1:26:49
Jordi Lucia Oliveras
01:26:49 (Tr: 1:26:41)
i
Christian Grillo García
01:26:58 (Tr: 1:26:55)
Xavi Rosés Ustariz
01:27:06 (Tr: 1:26:44)
i
José antonio Tirado Largo
01:27:47 (Tr: 1:27:33)
Alejandro Vico Teruel
01:27:58 (Tr: 1:27:35)
Jonatan Nieto Jimenez
01:28:02 (Tr: 1:28:00)
Gabriel Gordillo Jimenez
01:28:05 (Tr: 1:28:05)
Rafael Vilchez Naranjo
01:28:05 (Tr: 1:27:54)
i
Didac Cot Gual
01:28:16 (Tr: 1:28:14)
Isaac Lopez Serras
01:28:17 (Tr: 1:27:54)
i
Marc Lopez
01:28:29 (Tr: 1:28:27)

T. real: 01:27:33

T. oficial: 01:27:47

Inici real: 09:19:32

Hora meta: 10:47:04

Cat:M

Pos. categoria: 60

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 6:16 min/km

Club: prorunners

1:28:36
01:27:47
1:26:58
i
Christian Grillo García
01:26:58 (Tr: 1:26:55)
Xavi Rosés Ustariz
01:27:06 (Tr: 1:26:44)
i
Marta Romero Gómez
01:27:42 (Tr: 1:27:40)
Alejandro Vico Teruel
01:27:58 (Tr: 1:27:35)
Jonatan Nieto Jimenez
01:28:02 (Tr: 1:28:00)
Gabriel Gordillo Jimenez
01:28:05 (Tr: 1:28:05)
Rafael Vilchez Naranjo
01:28:05 (Tr: 1:27:54)
i
Didac Cot Gual
01:28:16 (Tr: 1:28:14)
Isaac Lopez Serras
01:28:17 (Tr: 1:27:54)
i
Marc Lopez
01:28:29 (Tr: 1:28:27)

T. real: 01:27:35

T. oficial: 01:27:58

Inici real: 09:19:41

Hora meta: 10:47:15

Cat:M

Pos. categoria: 61

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 6:16 min/km

Club: fun runners club esportiu

1:28:50
01:27:58
1:27:06
Xavi Rosés Ustariz
01:27:06 (Tr: 1:26:44)
i
Marta Romero Gómez
01:27:42 (Tr: 1:27:40)
i
José antonio Tirado Largo
01:27:47 (Tr: 1:27:33)
Jonatan Nieto Jimenez
01:28:02 (Tr: 1:28:00)
Gabriel Gordillo Jimenez
01:28:05 (Tr: 1:28:05)
Rafael Vilchez Naranjo
01:28:05 (Tr: 1:27:54)
i
Didac Cot Gual
01:28:16 (Tr: 1:28:14)
Isaac Lopez Serras
01:28:17 (Tr: 1:27:54)
i
Marc Lopez
01:28:29 (Tr: 1:28:27)
Rubèn Manau Casas
01:28:39 (Tr: 1:28:19)
i
Raúl López González
01:28:46 (Tr: 1:28:38)

T. real: 01:28:00

T. oficial: 01:28:02

Inici real: 09:19:20

Hora meta: 10:47:19

Cat:M

Pos. categoria: 62

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 6:18 min/km

Club: c.e.triatló picornell

1:28:22
01:28:02
1:27:42
i
Marta Romero Gómez
01:27:42 (Tr: 1:27:40)
i
José antonio Tirado Largo
01:27:47 (Tr: 1:27:33)
Alejandro Vico Teruel
01:27:58 (Tr: 1:27:35)
Gabriel Gordillo Jimenez
01:28:05 (Tr: 1:28:05)
Rafael Vilchez Naranjo
01:28:05 (Tr: 1:27:54)
i
Didac Cot Gual
01:28:16 (Tr: 1:28:14)
Isaac Lopez Serras
01:28:17 (Tr: 1:27:54)

T. real: 01:28:05

T. oficial: 01:28:05

Inici real: 09:19:17

Hora meta: 10:47:22

Cat:M

Pos. categoria: 63

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 6:18 min/km

Club: born to run

1:28:22
01:28:05
1:27:47
i
José antonio Tirado Largo
01:27:47 (Tr: 1:27:33)
Alejandro Vico Teruel
01:27:58 (Tr: 1:27:35)
Jonatan Nieto Jimenez
01:28:02 (Tr: 1:28:00)
Rafael Vilchez Naranjo
01:28:05 (Tr: 1:27:54)
i
Didac Cot Gual
01:28:16 (Tr: 1:28:14)
Isaac Lopez Serras
01:28:17 (Tr: 1:27:54)

T. real: 01:27:54

T. oficial: 01:28:05

Inici real: 09:19:28

Hora meta: 10:47:22

Cat:M

Pos. categoria: 64

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 6:17 min/km

Club:

1:28:29
01:28:05
1:27:41
i
Marta Romero Gómez
01:27:42 (Tr: 1:27:40)
i
José antonio Tirado Largo
01:27:47 (Tr: 1:27:33)
Alejandro Vico Teruel
01:27:58 (Tr: 1:27:35)
Jonatan Nieto Jimenez
01:28:02 (Tr: 1:28:00)
Gabriel Gordillo Jimenez
01:28:05 (Tr: 1:28:05)
i
Didac Cot Gual
01:28:16 (Tr: 1:28:14)
Isaac Lopez Serras
01:28:17 (Tr: 1:27:54)
i
Marc Lopez
01:28:29 (Tr: 1:28:27)

T. real: 01:28:14

T. oficial: 01:28:16

Inici real: 09:19:19

Hora meta: 10:47:33

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 6:19 min/km

Club: tri5u

1:28:39
01:28:16
1:27:53
Alejandro Vico Teruel
01:27:58 (Tr: 1:27:35)
Jonatan Nieto Jimenez
01:28:02 (Tr: 1:28:00)
Gabriel Gordillo Jimenez
01:28:05 (Tr: 1:28:05)
Rafael Vilchez Naranjo
01:28:05 (Tr: 1:27:54)
Isaac Lopez Serras
01:28:17 (Tr: 1:27:54)
i
Marc Lopez
01:28:29 (Tr: 1:28:27)
Rubèn Manau Casas
01:28:39 (Tr: 1:28:19)

T. real: 01:27:54

T. oficial: 01:28:17

Inici real: 09:19:40

Hora meta: 10:47:34

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 6:17 min/km

Club: los curseros

1:28:46
01:28:17
1:27:48
Alejandro Vico Teruel
01:27:58 (Tr: 1:27:35)
Jonatan Nieto Jimenez
01:28:02 (Tr: 1:28:00)
Gabriel Gordillo Jimenez
01:28:05 (Tr: 1:28:05)
Rafael Vilchez Naranjo
01:28:05 (Tr: 1:27:54)
i
Didac Cot Gual
01:28:16 (Tr: 1:28:14)
i
Marc Lopez
01:28:29 (Tr: 1:28:27)
Rubèn Manau Casas
01:28:39 (Tr: 1:28:19)
i
Raúl López González
01:28:46 (Tr: 1:28:38)

T. real: 01:28:27

T. oficial: 01:28:29

Inici real: 09:19:19

Hora meta: 10:47:46

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 6:20 min/km

Club:

1:28:53
01:28:29
1:28:05
Rafael Vilchez Naranjo
01:28:05 (Tr: 1:27:54)
i
Didac Cot Gual
01:28:16 (Tr: 1:28:14)
Isaac Lopez Serras
01:28:17 (Tr: 1:27:54)
Rubèn Manau Casas
01:28:39 (Tr: 1:28:19)
i
Raúl López González
01:28:46 (Tr: 1:28:38)

T. real: 01:28:19

T. oficial: 01:28:39

Inici real: 09:19:38

Hora meta: 10:47:56

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 6:19 min/km

Club: tormenta

1:29:03
01:28:39
1:28:16
i
Didac Cot Gual
01:28:16 (Tr: 1:28:14)
Isaac Lopez Serras
01:28:17 (Tr: 1:27:54)
i
Marc Lopez
01:28:29 (Tr: 1:28:27)
i
Raúl López González
01:28:46 (Tr: 1:28:38)

T. real: 01:28:38

T. oficial: 01:28:46

Inici real: 09:19:25

Hora meta: 10:48:03

Cat:M

Pos. categoria: 69

Inici cursa:9:19:17

Sexe:M

Ritme: 6:20 min/km

Club:

1:29:15
01:28:46
1:28:17
Isaac Lopez Serras
01:28:17 (Tr: 1:27:54)
i
Marc Lopez
01:28:29 (Tr: 1:28:27)
Rubèn Manau Casas
01:28:39 (Tr: 1:28:19)