Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

24K-Trail

10 novembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 03:42:26

T. oficial: 03:42:36

Inici real: 09:10:27

Hora meta: 12:52:53

Cat:M

Pos. categoria: 120

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 9:17 min/km

Club: pongis

3:45:32
03:42:36
3:39:39
i
Carla Gorina Solsona
03:42:50 (Tr: 3:42:41)
Anna Sancho
03:42:52 (Tr: 3:42:48)
Eulàlia Pineda Casademont
03:43:16 (Tr: 3:43:10)
i
Alexandre Caballé Rodriguez
03:44:41 (Tr: 3:44:35)
Carmen torres Torres Whitfield
03:44:56 (Tr: 3:44:50)
Luis Frias Ales
03:45:32 (Tr: 3:45:27)

T. real: 03:42:41

T. oficial: 03:42:50

Inici real: 09:10:26

Hora meta: 12:53:07

Cat:F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:10:17

Sexe:F

Ritme: 9:17 min/km

Club:

3:45:32
03:42:50
3:40:08
i
Raimon Pongiluppi
03:42:36 (Tr: 3:42:26)
Anna Sancho
03:42:52 (Tr: 3:42:48)
Eulàlia Pineda Casademont
03:43:16 (Tr: 3:43:10)
i
Alexandre Caballé Rodriguez
03:44:41 (Tr: 3:44:35)
Carmen torres Torres Whitfield
03:44:56 (Tr: 3:44:50)
Luis Frias Ales
03:45:32 (Tr: 3:45:27)

T. real: 03:42:48

T. oficial: 03:42:52

Inici real: 09:10:22

Hora meta: 12:53:09

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:10:17

Sexe:F

Ritme: 9:17 min/km

Club: club triatló atles

3:45:32
03:42:52
3:40:13
i
Raimon Pongiluppi
03:42:36 (Tr: 3:42:26)
i
Carla Gorina Solsona
03:42:50 (Tr: 3:42:41)
Eulàlia Pineda Casademont
03:43:16 (Tr: 3:43:10)
i
Alexandre Caballé Rodriguez
03:44:41 (Tr: 3:44:35)
Carmen torres Torres Whitfield
03:44:56 (Tr: 3:44:50)
Luis Frias Ales
03:45:32 (Tr: 3:45:27)

T. real: 03:43:10

T. oficial: 03:43:16

Inici real: 09:10:23

Hora meta: 12:53:33

Cat:F

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:10:17

Sexe:F

Ritme: 9:18 min/km

Club: run2live bcn

3:45:32
03:43:16
3:40:59
i
Raimon Pongiluppi
03:42:36 (Tr: 3:42:26)
i
Carla Gorina Solsona
03:42:50 (Tr: 3:42:41)
Anna Sancho
03:42:52 (Tr: 3:42:48)
i
Alexandre Caballé Rodriguez
03:44:41 (Tr: 3:44:35)
Carmen torres Torres Whitfield
03:44:56 (Tr: 3:44:50)
Luis Frias Ales
03:45:32 (Tr: 3:45:27)

T. real: 03:44:35

T. oficial: 03:44:41

Inici real: 09:10:24

Hora meta: 12:54:58

Cat:M

Pos. categoria: 121

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 9:22 min/km

Club:

3:46:32
03:44:41
3:42:50
i
Carla Gorina Solsona
03:42:50 (Tr: 3:42:41)
Anna Sancho
03:42:52 (Tr: 3:42:48)
Eulàlia Pineda Casademont
03:43:16 (Tr: 3:43:10)
Carmen torres Torres Whitfield
03:44:56 (Tr: 3:44:50)
Luis Frias Ales
03:45:32 (Tr: 3:45:27)
Ignacio De Sola Cotes
03:46:22 (Tr: 3:46:13)

T. real: 03:44:50

T. oficial: 03:44:56

Inici real: 09:10:23

Hora meta: 12:55:13

Cat:F

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:10:17

Sexe:F

Ritme: 9:23 min/km

Club:

3:46:59
03:44:56
3:42:52
Anna Sancho
03:42:52 (Tr: 3:42:48)
Eulàlia Pineda Casademont
03:43:16 (Tr: 3:43:10)
i
Alexandre Caballé Rodriguez
03:44:41 (Tr: 3:44:35)
Luis Frias Ales
03:45:32 (Tr: 3:45:27)
Ignacio De Sola Cotes
03:46:22 (Tr: 3:46:13)
i
Jose antonio Marta Palomino
03:46:37 (Tr: 3:46:34)

T. real: 03:45:27

T. oficial: 03:45:32

Inici real: 09:10:23

Hora meta: 12:55:49

Cat:M

Pos. categoria: 122

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 9:24 min/km

Club:

3:47:48
03:45:32
3:43:16
Eulàlia Pineda Casademont
03:43:16 (Tr: 3:43:10)
i
Alexandre Caballé Rodriguez
03:44:41 (Tr: 3:44:35)
Carmen torres Torres Whitfield
03:44:56 (Tr: 3:44:50)
Ignacio De Sola Cotes
03:46:22 (Tr: 3:46:13)
i
Jose antonio Marta Palomino
03:46:37 (Tr: 3:46:34)
Judit Cuyàs Jaramillo
03:47:09 (Tr: 3:47:00)

T. real: 03:46:13

T. oficial: 03:46:22

Inici real: 09:10:26

Hora meta: 12:56:39

Cat:M

Pos. categoria: 123

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 9:26 min/km

Club:

3:49:54
03:46:22
3:42:51
Anna Sancho
03:42:52 (Tr: 3:42:48)
Eulàlia Pineda Casademont
03:43:16 (Tr: 3:43:10)
i
Alexandre Caballé Rodriguez
03:44:41 (Tr: 3:44:35)
Carmen torres Torres Whitfield
03:44:56 (Tr: 3:44:50)
Luis Frias Ales
03:45:32 (Tr: 3:45:27)
i
Jose antonio Marta Palomino
03:46:37 (Tr: 3:46:34)
Judit Cuyàs Jaramillo
03:47:09 (Tr: 3:47:00)
David Fernandez
03:49:54 (Tr: 3:49:43)

T. real: 03:46:34

T. oficial: 03:46:37

Inici real: 09:10:20

Hora meta: 12:56:54

Cat:M

Pos. categoria: 124

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 9:27 min/km

Club: tecnirunner

3:51:37
03:46:37
3:41:37
i
Raimon Pongiluppi
03:42:36 (Tr: 3:42:26)
i
Carla Gorina Solsona
03:42:50 (Tr: 3:42:41)
Anna Sancho
03:42:52 (Tr: 3:42:48)
Eulàlia Pineda Casademont
03:43:16 (Tr: 3:43:10)
i
Alexandre Caballé Rodriguez
03:44:41 (Tr: 3:44:35)
Carmen torres Torres Whitfield
03:44:56 (Tr: 3:44:50)
Luis Frias Ales
03:45:32 (Tr: 3:45:27)
Ignacio De Sola Cotes
03:46:22 (Tr: 3:46:13)
Judit Cuyàs Jaramillo
03:47:09 (Tr: 3:47:00)
David Fernandez
03:49:54 (Tr: 3:49:43)
i
Maika Ruiz Urrea
03:51:37 (Tr: 3:51:26)

T. real: 03:47:00

T. oficial: 03:47:09

Inici real: 09:10:26

Hora meta: 12:57:26

Cat:F

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:10:17

Sexe:F

Ritme: 9:28 min/km

Club: club atletisme svh

3:52:40
03:47:09
3:41:38
i
Raimon Pongiluppi
03:42:36 (Tr: 3:42:26)
i
Carla Gorina Solsona
03:42:50 (Tr: 3:42:41)
Anna Sancho
03:42:52 (Tr: 3:42:48)
Eulàlia Pineda Casademont
03:43:16 (Tr: 3:43:10)
i
Alexandre Caballé Rodriguez
03:44:41 (Tr: 3:44:35)
Carmen torres Torres Whitfield
03:44:56 (Tr: 3:44:50)
Luis Frias Ales
03:45:32 (Tr: 3:45:27)
Ignacio De Sola Cotes
03:46:22 (Tr: 3:46:13)
i
Jose antonio Marta Palomino
03:46:37 (Tr: 3:46:34)
David Fernandez
03:49:54 (Tr: 3:49:43)
i
Maika Ruiz Urrea
03:51:37 (Tr: 3:51:26)
i
Raquel Prieto García
03:52:40 (Tr: 3:52:33)

T. real: 03:49:43

T. oficial: 03:49:54

Inici real: 09:10:29

Hora meta: 13:00:11

Cat:M

Pos. categoria: 125

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 9:35 min/km

Club:

3:53:26
03:49:54
3:46:22
Ignacio De Sola Cotes
03:46:22 (Tr: 3:46:13)
i
Jose antonio Marta Palomino
03:46:37 (Tr: 3:46:34)
Judit Cuyàs Jaramillo
03:47:09 (Tr: 3:47:00)
i
Maika Ruiz Urrea
03:51:37 (Tr: 3:51:26)
i
Raquel Prieto García
03:52:40 (Tr: 3:52:33)
Fernando Masiá Semmel
03:52:53 (Tr: 3:52:40)

T. real: 03:51:26

T. oficial: 03:51:37

Inici real: 09:10:29

Hora meta: 13:01:54

Cat:F

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:10:17

Sexe:F

Ritme: 9:39 min/km

Club:

3:56:38
03:51:37
3:46:37
i
Jose antonio Marta Palomino
03:46:37 (Tr: 3:46:34)
Judit Cuyàs Jaramillo
03:47:09 (Tr: 3:47:00)
David Fernandez
03:49:54 (Tr: 3:49:43)
i
Raquel Prieto García
03:52:40 (Tr: 3:52:33)
Fernando Masiá Semmel
03:52:53 (Tr: 3:52:40)
i
Lluis Martell Lanau
03:54:06 (Tr: 3:53:55)

T. real: 03:52:33

T. oficial: 03:52:40

Inici real: 09:10:25

Hora meta: 13:02:57

Cat:F

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:10:17

Sexe:F

Ritme: 9:42 min/km

Club: centre excursionista de catalunya

3:58:11
03:52:40
3:47:09
Judit Cuyàs Jaramillo
03:47:09 (Tr: 3:47:00)
David Fernandez
03:49:54 (Tr: 3:49:43)
i
Maika Ruiz Urrea
03:51:37 (Tr: 3:51:26)
Fernando Masiá Semmel
03:52:53 (Tr: 3:52:40)
i
Lluis Martell Lanau
03:54:06 (Tr: 3:53:55)

T. real: 03:52:40

T. oficial: 03:52:53

Inici real: 09:10:31

Hora meta: 13:03:10

Cat:M

Pos. categoria: 126

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 9:42 min/km

Club:

3:55:53
03:52:53
3:49:54
David Fernandez
03:49:54 (Tr: 3:49:43)
i
Maika Ruiz Urrea
03:51:37 (Tr: 3:51:26)
i
Raquel Prieto García
03:52:40 (Tr: 3:52:33)
i
Lluis Martell Lanau
03:54:06 (Tr: 3:53:55)

T. real: 03:53:55

T. oficial: 03:54:06

Inici real: 09:10:29

Hora meta: 13:04:23

Cat:M

Pos. categoria: 127

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 9:45 min/km

Club:

3:56:35
03:54:06
3:51:37
i
Maika Ruiz Urrea
03:51:37 (Tr: 3:51:26)
i
Raquel Prieto García
03:52:40 (Tr: 3:52:33)
Fernando Masiá Semmel
03:52:53 (Tr: 3:52:40)