Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

24K-Trail

10 novembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 02:52:56

T. oficial: 02:53:01

Inici real: 09:10:22

Hora meta: 12:03:18

Cat:M

Pos. categoria: 43

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:13 min/km

Club:

2:56:51
02:53:01
2:49:11
i
Òscar Jurado Carrasquero
02:54:10 (Tr: 2:54:00)
i
Oscar Del Corral Negredo
02:54:10 (Tr: 2:54:01)
i
Manel Cerdán Hernández
02:54:16 (Tr: 2:54:12)
Joan González Badia
02:54:57 (Tr: 2:54:52)
i
Raquel Sevil Mayayo
02:55:56 (Tr: 2:55:48)
Alex omar Toaquiza Aimacaña
02:56:51 (Tr: 2:56:42)

T. real: 02:54:00

T. oficial: 02:54:10

Inici real: 09:10:28

Hora meta: 12:04:27

Cat:M

Pos. categoria: 44

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:15 min/km

Club:

2:56:51
02:54:10
2:51:30
Daniel Arcusa Costa
02:53:01 (Tr: 2:52:56)
i
Oscar Del Corral Negredo
02:54:10 (Tr: 2:54:01)
i
Manel Cerdán Hernández
02:54:16 (Tr: 2:54:12)
Joan González Badia
02:54:57 (Tr: 2:54:52)
i
Raquel Sevil Mayayo
02:55:56 (Tr: 2:55:48)
Alex omar Toaquiza Aimacaña
02:56:51 (Tr: 2:56:42)

T. real: 02:54:01

T. oficial: 02:54:10

Inici real: 09:10:27

Hora meta: 12:04:27

Cat:M

Pos. categoria: 45

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:16 min/km

Club: cn montjuit

2:56:51
02:54:10
2:51:30
Daniel Arcusa Costa
02:53:01 (Tr: 2:52:56)
i
Òscar Jurado Carrasquero
02:54:10 (Tr: 2:54:00)
i
Manel Cerdán Hernández
02:54:16 (Tr: 2:54:12)
Joan González Badia
02:54:57 (Tr: 2:54:52)
i
Raquel Sevil Mayayo
02:55:56 (Tr: 2:55:48)
Alex omar Toaquiza Aimacaña
02:56:51 (Tr: 2:56:42)

T. real: 02:54:12

T. oficial: 02:54:16

Inici real: 09:10:21

Hora meta: 12:04:33

Cat:M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:16 min/km

Club: masquefa trail

2:56:51
02:54:16
2:51:42
Daniel Arcusa Costa
02:53:01 (Tr: 2:52:56)
i
Òscar Jurado Carrasquero
02:54:10 (Tr: 2:54:00)
i
Oscar Del Corral Negredo
02:54:10 (Tr: 2:54:01)
Joan González Badia
02:54:57 (Tr: 2:54:52)
i
Raquel Sevil Mayayo
02:55:56 (Tr: 2:55:48)
Alex omar Toaquiza Aimacaña
02:56:51 (Tr: 2:56:42)

T. real: 02:54:52

T. oficial: 02:54:57

Inici real: 09:10:22

Hora meta: 12:05:14

Cat:M

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:18 min/km

Club: crev

2:57:31
02:54:57
2:52:24
Daniel Arcusa Costa
02:53:01 (Tr: 2:52:56)
i
Òscar Jurado Carrasquero
02:54:10 (Tr: 2:54:00)
i
Oscar Del Corral Negredo
02:54:10 (Tr: 2:54:01)
i
Manel Cerdán Hernández
02:54:16 (Tr: 2:54:12)
i
Raquel Sevil Mayayo
02:55:56 (Tr: 2:55:48)
Alex omar Toaquiza Aimacaña
02:56:51 (Tr: 2:56:42)
Jorge biedma de la torre Biedma De La Torre
02:57:31 (Tr: 2:57:19)

T. real: 02:55:48

T. oficial: 02:55:56

Inici real: 09:10:26

Hora meta: 12:06:13

Cat:F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:10:17

Sexe:F

Ritme: 7:20 min/km

Club: traumarunners

2:57:42
02:55:56
2:54:10
i
Oscar Del Corral Negredo
02:54:10 (Tr: 2:54:01)
i
Manel Cerdán Hernández
02:54:16 (Tr: 2:54:12)
Joan González Badia
02:54:57 (Tr: 2:54:52)
Alex omar Toaquiza Aimacaña
02:56:51 (Tr: 2:56:42)
Jorge biedma de la torre Biedma De La Torre
02:57:31 (Tr: 2:57:19)
Salvador Freniche Garcia
02:57:31 (Tr: 2:57:29)

T. real: 02:56:42

T. oficial: 02:56:51

Inici real: 09:10:26

Hora meta: 12:07:08

Cat:M

Pos. categoria: 48

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:22 min/km

Club:

2:59:25
02:56:51
2:54:16
i
Manel Cerdán Hernández
02:54:16 (Tr: 2:54:12)
Joan González Badia
02:54:57 (Tr: 2:54:52)
i
Raquel Sevil Mayayo
02:55:56 (Tr: 2:55:48)
Jorge biedma de la torre Biedma De La Torre
02:57:31 (Tr: 2:57:19)
Salvador Freniche Garcia
02:57:31 (Tr: 2:57:29)
i
Toni Criado Toril
02:58:09 (Tr: 2:58:06)
Ignasi Martinez Alvarez
02:58:09 (Tr: 2:58:06)

T. real: 02:57:19

T. oficial: 02:57:31

Inici real: 09:10:30

Hora meta: 12:07:48

Cat:M

Pos. categoria: 49

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:24 min/km

Club: individual

3:00:04
02:57:31
2:54:57
Joan González Badia
02:54:57 (Tr: 2:54:52)
i
Raquel Sevil Mayayo
02:55:56 (Tr: 2:55:48)
Alex omar Toaquiza Aimacaña
02:56:51 (Tr: 2:56:42)
Salvador Freniche Garcia
02:57:31 (Tr: 2:57:29)
i
Toni Criado Toril
02:58:09 (Tr: 2:58:06)
Ignasi Martinez Alvarez
02:58:09 (Tr: 2:58:06)
i
Jordi Galdón Gervilla
02:59:27 (Tr: 2:59:23)
Esperanza Blázquez Biosca
02:59:57 (Tr: 2:59:52)

T. real: 02:57:29

T. oficial: 02:57:31

Inici real: 09:10:20

Hora meta: 12:07:48

Cat:M

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:24 min/km

Club:

2:59:27
02:57:31
2:55:36
i
Raquel Sevil Mayayo
02:55:56 (Tr: 2:55:48)
Alex omar Toaquiza Aimacaña
02:56:51 (Tr: 2:56:42)
Jorge biedma de la torre Biedma De La Torre
02:57:31 (Tr: 2:57:19)
i
Toni Criado Toril
02:58:09 (Tr: 2:58:06)
Ignasi Martinez Alvarez
02:58:09 (Tr: 2:58:06)
i
Jordi Galdón Gervilla
02:59:27 (Tr: 2:59:23)

T. real: 02:58:06

T. oficial: 02:58:09

Inici real: 09:10:20

Hora meta: 12:08:26

Cat:M

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:26 min/km

Club: masques sant andreu

2:59:57
02:58:09
2:56:21
Alex omar Toaquiza Aimacaña
02:56:51 (Tr: 2:56:42)
Jorge biedma de la torre Biedma De La Torre
02:57:31 (Tr: 2:57:19)
Salvador Freniche Garcia
02:57:31 (Tr: 2:57:29)
Ignasi Martinez Alvarez
02:58:09 (Tr: 2:58:06)
i
Jordi Galdón Gervilla
02:59:27 (Tr: 2:59:23)
Esperanza Blázquez Biosca
02:59:57 (Tr: 2:59:52)

T. real: 02:58:06

T. oficial: 02:58:09

Inici real: 09:10:20

Hora meta: 12:08:26

Cat:M

Pos. categoria: 52

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:26 min/km

Club: masques sant andreu

3:01:09
02:58:09
2:55:08
i
Raquel Sevil Mayayo
02:55:56 (Tr: 2:55:48)
Alex omar Toaquiza Aimacaña
02:56:51 (Tr: 2:56:42)
Jorge biedma de la torre Biedma De La Torre
02:57:31 (Tr: 2:57:19)
Salvador Freniche Garcia
02:57:31 (Tr: 2:57:29)
i
Toni Criado Toril
02:58:09 (Tr: 2:58:06)
i
Jordi Galdón Gervilla
02:59:27 (Tr: 2:59:23)
Esperanza Blázquez Biosca
02:59:57 (Tr: 2:59:52)
Andres Jimenez Peña
03:01:09 (Tr: 3:00:58)

T. real: 02:59:23

T. oficial: 02:59:27

Inici real: 09:10:21

Hora meta: 12:09:44

Cat:M

Pos. categoria: 53

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:29 min/km

Club:

3:01:22
02:59:27
2:57:31
Salvador Freniche Garcia
02:57:31 (Tr: 2:57:29)
i
Toni Criado Toril
02:58:09 (Tr: 2:58:06)
Ignasi Martinez Alvarez
02:58:09 (Tr: 2:58:06)
Esperanza Blázquez Biosca
02:59:57 (Tr: 2:59:52)
Andres Jimenez Peña
03:01:09 (Tr: 3:00:58)
Juan Bejar
03:01:16 (Tr: 3:01:13)

T. real: 02:59:52

T. oficial: 02:59:57

Inici real: 09:10:22

Hora meta: 12:10:14

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:10:17

Sexe:F

Ritme: 7:30 min/km

Club:

3:01:45
02:59:57
2:58:09
i
Toni Criado Toril
02:58:09 (Tr: 2:58:06)
Ignasi Martinez Alvarez
02:58:09 (Tr: 2:58:06)
i
Jordi Galdón Gervilla
02:59:27 (Tr: 2:59:23)
Andres Jimenez Peña
03:01:09 (Tr: 3:00:58)
Juan Bejar
03:01:16 (Tr: 3:01:13)

T. real: 03:00:58

T. oficial: 03:01:09

Inici real: 09:10:29

Hora meta: 12:11:26

Cat:M

Pos. categoria: 54

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:33 min/km

Club: triatló l'hospitalet

3:04:10
03:01:09
2:58:09
Ignasi Martinez Alvarez
02:58:09 (Tr: 2:58:06)
i
Jordi Galdón Gervilla
02:59:27 (Tr: 2:59:23)
Esperanza Blázquez Biosca
02:59:57 (Tr: 2:59:52)
Juan Bejar
03:01:16 (Tr: 3:01:13)

T. real: 03:01:13

T. oficial: 03:01:16

Inici real: 09:10:21

Hora meta: 12:11:33

Cat:M

Pos. categoria: 55

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:34 min/km

Club:

3:03:06
03:01:16
2:59:27
i
Jordi Galdón Gervilla
02:59:27 (Tr: 2:59:23)
Esperanza Blázquez Biosca
02:59:57 (Tr: 2:59:52)
Andres Jimenez Peña
03:01:09 (Tr: 3:00:58)