Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

24K-Trail

10 novembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 03:06:31

T. oficial: 03:06:33

Inici real: 09:10:19

Hora meta: 12:16:50

Cat:M

Pos. categoria: 70

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:47 min/km

Club: a.a. els tres tossals

3:08:43
03:06:33
3:04:23
i
Oscar Saura Martinez
03:06:58 (Tr: 3:06:56)
i
Jordi Planas Mariño
03:07:17 (Tr: 3:07:10)
i
José carlos López Espinosa
03:07:26 (Tr: 3:07:23)
Nicolas Vergnes
03:07:27 (Tr: 3:07:27)
Francisco Alcalde Alcazar
03:08:24 (Tr: 3:08:16)
Albert Rodríguez Oliva
03:08:43 (Tr: 3:07:55)

T. real: 03:06:56

T. oficial: 03:06:58

Inici real: 09:10:19

Hora meta: 12:17:15

Cat:M

Pos. categoria: 71

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:48 min/km

Club:

3:08:43
03:06:58
3:05:13
i
Oscar Ribera Balaña
03:06:33 (Tr: 3:06:31)
i
Jordi Planas Mariño
03:07:17 (Tr: 3:07:10)
i
José carlos López Espinosa
03:07:26 (Tr: 3:07:23)
Nicolas Vergnes
03:07:27 (Tr: 3:07:27)
Francisco Alcalde Alcazar
03:08:24 (Tr: 3:08:16)
Albert Rodríguez Oliva
03:08:43 (Tr: 3:07:55)

T. real: 03:07:10

T. oficial: 03:07:17

Inici real: 09:10:24

Hora meta: 12:17:34

Cat:M

Pos. categoria: 72

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:48 min/km

Club: club madteam

3:08:43
03:07:17
3:05:50
i
Oscar Ribera Balaña
03:06:33 (Tr: 3:06:31)
i
Oscar Saura Martinez
03:06:58 (Tr: 3:06:56)
i
José carlos López Espinosa
03:07:26 (Tr: 3:07:23)
Nicolas Vergnes
03:07:27 (Tr: 3:07:27)
Francisco Alcalde Alcazar
03:08:24 (Tr: 3:08:16)
Albert Rodríguez Oliva
03:08:43 (Tr: 3:07:55)

T. real: 03:07:23

T. oficial: 03:07:26

Inici real: 09:10:21

Hora meta: 12:17:43

Cat:M

Pos. categoria: 73

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:49 min/km

Club: casboi

3:08:43
03:07:26
3:06:10
i
Oscar Ribera Balaña
03:06:33 (Tr: 3:06:31)
i
Oscar Saura Martinez
03:06:58 (Tr: 3:06:56)
i
Jordi Planas Mariño
03:07:17 (Tr: 3:07:10)
Nicolas Vergnes
03:07:27 (Tr: 3:07:27)
Francisco Alcalde Alcazar
03:08:24 (Tr: 3:08:16)
Albert Rodríguez Oliva
03:08:43 (Tr: 3:07:55)

T. real: 03:07:27

T. oficial: 03:07:27

Inici real: 09:10:17

Hora meta: 12:17:44

Cat:M

Pos. categoria: 74

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:49 min/km

Club:

3:09:06
03:07:27
3:05:48
i
Oscar Ribera Balaña
03:06:33 (Tr: 3:06:31)
i
Oscar Saura Martinez
03:06:58 (Tr: 3:06:56)
i
Jordi Planas Mariño
03:07:17 (Tr: 3:07:10)
i
José carlos López Espinosa
03:07:26 (Tr: 3:07:23)
Francisco Alcalde Alcazar
03:08:24 (Tr: 3:08:16)
Albert Rodríguez Oliva
03:08:43 (Tr: 3:07:55)
Manuel Martínez Rivas
03:09:06 (Tr: 3:08:52)

T. real: 03:08:16

T. oficial: 03:08:24

Inici real: 09:10:25

Hora meta: 12:18:41

Cat:M

Pos. categoria: 75

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:51 min/km

Club:

3:09:31
03:08:24
3:07:17
i
Jordi Planas Mariño
03:07:17 (Tr: 3:07:10)
i
José carlos López Espinosa
03:07:26 (Tr: 3:07:23)
Nicolas Vergnes
03:07:27 (Tr: 3:07:27)
Albert Rodríguez Oliva
03:08:43 (Tr: 3:07:55)
Manuel Martínez Rivas
03:09:06 (Tr: 3:08:52)
i
Anabel Jiménez Mogollon
03:09:17 (Tr: 3:09:13)
Adam Carrera Aubesart
03:09:28 (Tr: 3:09:14)

T. real: 03:07:55

T. oficial: 03:08:43

Inici real: 09:11:05

Hora meta: 12:19:00

Cat:M

Pos. categoria: 76

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:50 min/km

Club: club triatló cornellà

3:10:00
03:08:43
3:07:26
i
José carlos López Espinosa
03:07:26 (Tr: 3:07:23)
Nicolas Vergnes
03:07:27 (Tr: 3:07:27)
Francisco Alcalde Alcazar
03:08:24 (Tr: 3:08:16)
Manuel Martínez Rivas
03:09:06 (Tr: 3:08:52)
i
Anabel Jiménez Mogollon
03:09:17 (Tr: 3:09:13)
Adam Carrera Aubesart
03:09:28 (Tr: 3:09:14)
Xavier Pubill Pociello
03:09:41 (Tr: 3:09:39)

T. real: 03:08:52

T. oficial: 03:09:06

Inici real: 09:10:31

Hora meta: 12:19:23

Cat:M

Pos. categoria: 77

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:53 min/km

Club:

3:10:45
03:09:06
3:07:27
Nicolas Vergnes
03:07:27 (Tr: 3:07:27)
Francisco Alcalde Alcazar
03:08:24 (Tr: 3:08:16)
Albert Rodríguez Oliva
03:08:43 (Tr: 3:07:55)
i
Anabel Jiménez Mogollon
03:09:17 (Tr: 3:09:13)
Adam Carrera Aubesart
03:09:28 (Tr: 3:09:14)
Xavier Pubill Pociello
03:09:41 (Tr: 3:09:39)
i
Rubén Jurado Valenzuela
03:10:03 (Tr: 3:09:59)
Marc Parramon Nuñez
03:10:14 (Tr: 3:10:03)
Xavier Parramon Núñez
03:10:14 (Tr: 3:10:02)
Antonio Villa Cabezas
03:10:21 (Tr: 3:10:21)

T. real: 03:09:13

T. oficial: 03:09:17

Inici real: 09:10:21

Hora meta: 12:19:34

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:10:17

Sexe:F

Ritme: 7:54 min/km

Club:

3:10:10
03:09:17
3:08:24
Francisco Alcalde Alcazar
03:08:24 (Tr: 3:08:16)
Albert Rodríguez Oliva
03:08:43 (Tr: 3:07:55)
Manuel Martínez Rivas
03:09:06 (Tr: 3:08:52)
Adam Carrera Aubesart
03:09:28 (Tr: 3:09:14)
Xavier Pubill Pociello
03:09:41 (Tr: 3:09:39)
i
Rubén Jurado Valenzuela
03:10:03 (Tr: 3:09:59)

T. real: 03:09:14

T. oficial: 03:09:28

Inici real: 09:10:31

Hora meta: 12:19:45

Cat:M

Pos. categoria: 78

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:54 min/km

Club:

3:10:14
03:09:28
3:08:41
Albert Rodríguez Oliva
03:08:43 (Tr: 3:07:55)
Manuel Martínez Rivas
03:09:06 (Tr: 3:08:52)
i
Anabel Jiménez Mogollon
03:09:17 (Tr: 3:09:13)
Xavier Pubill Pociello
03:09:41 (Tr: 3:09:39)
i
Rubén Jurado Valenzuela
03:10:03 (Tr: 3:09:59)
Marc Parramon Nuñez
03:10:14 (Tr: 3:10:03)

T. real: 03:09:39

T. oficial: 03:09:41

Inici real: 09:10:20

Hora meta: 12:19:58

Cat:M

Pos. categoria: 79

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:55 min/km

Club: atletic santa fe

3:10:17
03:09:41
3:09:06
Manuel Martínez Rivas
03:09:06 (Tr: 3:08:52)
i
Anabel Jiménez Mogollon
03:09:17 (Tr: 3:09:13)
Adam Carrera Aubesart
03:09:28 (Tr: 3:09:14)
i
Rubén Jurado Valenzuela
03:10:03 (Tr: 3:09:59)
Marc Parramon Nuñez
03:10:14 (Tr: 3:10:03)
Xavier Parramon Núñez
03:10:14 (Tr: 3:10:02)

T. real: 03:09:59

T. oficial: 03:10:03

Inici real: 09:10:22

Hora meta: 12:20:20

Cat:M

Pos. categoria: 80

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:55 min/km

Club: trailcer

3:10:50
03:10:03
3:09:17
i
Anabel Jiménez Mogollon
03:09:17 (Tr: 3:09:13)
Adam Carrera Aubesart
03:09:28 (Tr: 3:09:14)
Xavier Pubill Pociello
03:09:41 (Tr: 3:09:39)
Marc Parramon Nuñez
03:10:14 (Tr: 3:10:03)
Xavier Parramon Núñez
03:10:14 (Tr: 3:10:02)
Antonio Villa Cabezas
03:10:21 (Tr: 3:10:21)

T. real: 03:10:03

T. oficial: 03:10:14

Inici real: 09:10:29

Hora meta: 12:20:31

Cat:M

Pos. categoria: 81

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:56 min/km

Club:

3:11:01
03:10:14
3:09:28
Adam Carrera Aubesart
03:09:28 (Tr: 3:09:14)
Xavier Pubill Pociello
03:09:41 (Tr: 3:09:39)
i
Rubén Jurado Valenzuela
03:10:03 (Tr: 3:09:59)
Xavier Parramon Núñez
03:10:14 (Tr: 3:10:02)
Antonio Villa Cabezas
03:10:21 (Tr: 3:10:21)

T. real: 03:10:02

T. oficial: 03:10:14

Inici real: 09:10:30

Hora meta: 12:20:31

Cat:M

Pos. categoria: 82

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:56 min/km

Club: collserola mountain runners ( cmr)

3:10:47
03:10:14
3:09:41
Xavier Pubill Pociello
03:09:41 (Tr: 3:09:39)
i
Rubén Jurado Valenzuela
03:10:03 (Tr: 3:09:59)
Marc Parramon Nuñez
03:10:14 (Tr: 3:10:03)
Antonio Villa Cabezas
03:10:21 (Tr: 3:10:21)

T. real: 03:10:21

T. oficial: 03:10:21

Inici real: 09:10:17

Hora meta: 12:20:38

Cat:M

Pos. categoria: 83

Inici cursa:9:10:17

Sexe:M

Ritme: 7:56 min/km

Club: c.e.madteam

3:10:39
03:10:21
3:10:03
i
Rubén Jurado Valenzuela
03:10:03 (Tr: 3:09:59)
Marc Parramon Nuñez
03:10:14 (Tr: 3:10:03)
Xavier Parramon Núñez
03:10:14 (Tr: 3:10:02)