Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

35K-BTT

10 novembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:02:50

T. oficial: 02:02:50

Inici real: 08:59:32

Hora meta: 11:02:22

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:59:32

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: cicles sans

2:20:19
02:02:50
1:45:20
i
Mohammad Amhouche
02:11:57 (Tr: 2:11:52)
i
Jordi Ruiz Cañellas
02:11:58 (Tr: 2:11:52)
i
Emilio Gonzalez
02:12:08 (Tr: 2:12:08)
i
Albert Pajarols
02:13:25 (Tr: 2:13:24)
i
Cesar Castaño Vicente
02:14:38 (Tr: 2:14:38)
i
Oriol Olive Juve
02:20:19 (Tr: 2:20:15)

T. real: 02:11:52

T. oficial: 02:11:57

Inici real: 08:59:37

Hora meta: 11:11:29

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:59:32

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club: 365 team

2:21:04
02:11:57
2:02:50
i
Albert Planas Marquez
02:02:50 (Tr: 2:02:50)
i
Jordi Ruiz Cañellas
02:11:58 (Tr: 2:11:52)
i
Emilio Gonzalez
02:12:08 (Tr: 2:12:08)
i
Albert Pajarols
02:13:25 (Tr: 2:13:24)
i
Cesar Castaño Vicente
02:14:38 (Tr: 2:14:38)
i
Oriol Olive Juve
02:20:19 (Tr: 2:20:15)
i
Jan Ordóñez Vilà
02:20:45 (Tr: 2:20:45)

T. real: 02:11:52

T. oficial: 02:11:58

Inici real: 08:59:38

Hora meta: 11:11:30

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:59:32

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club: doctorebike

2:21:06
02:11:58
2:02:50
i
Albert Planas Marquez
02:02:50 (Tr: 2:02:50)
i
Mohammad Amhouche
02:11:57 (Tr: 2:11:52)
i
Emilio Gonzalez
02:12:08 (Tr: 2:12:08)
i
Albert Pajarols
02:13:25 (Tr: 2:13:24)
i
Cesar Castaño Vicente
02:14:38 (Tr: 2:14:38)
i
Oriol Olive Juve
02:20:19 (Tr: 2:20:15)
i
Jan Ordóñez Vilà
02:20:45 (Tr: 2:20:45)

T. real: 02:12:08

T. oficial: 02:12:08

Inici real: 08:59:32

Hora meta: 11:11:40

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:59:32

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club: club triatló vallirana

2:21:27
02:12:08
2:02:50
i
Albert Planas Marquez
02:02:50 (Tr: 2:02:50)
i
Mohammad Amhouche
02:11:57 (Tr: 2:11:52)
i
Jordi Ruiz Cañellas
02:11:58 (Tr: 2:11:52)
i
Albert Pajarols
02:13:25 (Tr: 2:13:24)
i
Cesar Castaño Vicente
02:14:38 (Tr: 2:14:38)
i
Oriol Olive Juve
02:20:19 (Tr: 2:20:15)
i
Jan Ordóñez Vilà
02:20:45 (Tr: 2:20:45)

T. real: 02:13:24

T. oficial: 02:13:25

Inici real: 08:59:34

Hora meta: 11:12:57

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:59:32

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: 365 team

2:20:45
02:13:25
2:06:04
i
Mohammad Amhouche
02:11:57 (Tr: 2:11:52)
i
Jordi Ruiz Cañellas
02:11:58 (Tr: 2:11:52)
i
Emilio Gonzalez
02:12:08 (Tr: 2:12:08)
i
Cesar Castaño Vicente
02:14:38 (Tr: 2:14:38)
i
Oriol Olive Juve
02:20:19 (Tr: 2:20:15)
i
Jan Ordóñez Vilà
02:20:45 (Tr: 2:20:45)

T. real: 02:14:38

T. oficial: 02:14:38

Inici real: 08:59:33

Hora meta: 11:14:10

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:59:32

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: cc bikeambbici

2:26:55
02:14:38
2:02:22
i
Albert Planas Marquez
02:02:50 (Tr: 2:02:50)
i
Mohammad Amhouche
02:11:57 (Tr: 2:11:52)
i
Jordi Ruiz Cañellas
02:11:58 (Tr: 2:11:52)
i
Emilio Gonzalez
02:12:08 (Tr: 2:12:08)
i
Albert Pajarols
02:13:25 (Tr: 2:13:24)
i
Oriol Olive Juve
02:20:19 (Tr: 2:20:15)
i
Jan Ordóñez Vilà
02:20:45 (Tr: 2:20:45)
Daniel royo torres Torres
02:26:55 (Tr: 2:26:55)

T. real: 02:20:15

T. oficial: 02:20:19

Inici real: 08:59:37

Hora meta: 11:19:51

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:59:32

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club: biciclinic

2:28:29
02:20:19
2:12:08
i
Emilio Gonzalez
02:12:08 (Tr: 2:12:08)
i
Albert Pajarols
02:13:25 (Tr: 2:13:24)
i
Cesar Castaño Vicente
02:14:38 (Tr: 2:14:38)
i
Jan Ordóñez Vilà
02:20:45 (Tr: 2:20:45)
Daniel royo torres Torres
02:26:55 (Tr: 2:26:55)
i
Guillermo Beneyto Möller
02:26:56 (Tr: 2:26:52)
i
Gerard Santasusagna Alejandro
02:27:39 (Tr: 2:27:39)

T. real: 02:20:45

T. oficial: 02:20:45

Inici real: 08:59:32

Hora meta: 11:20:17

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:59:32

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club:

2:28:06
02:20:45
2:13:25
i
Albert Pajarols
02:13:25 (Tr: 2:13:24)
i
Cesar Castaño Vicente
02:14:38 (Tr: 2:14:38)
i
Oriol Olive Juve
02:20:19 (Tr: 2:20:15)
Daniel royo torres Torres
02:26:55 (Tr: 2:26:55)
i
Guillermo Beneyto Möller
02:26:56 (Tr: 2:26:52)
i
Gerard Santasusagna Alejandro
02:27:39 (Tr: 2:27:39)

T. real: 02:26:55

T. oficial: 02:26:55

Inici real: 08:59:33

Hora meta: 11:26:27

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:59:32

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club: cicles 02 - biketraning

2:39:11
02:26:55
2:14:38
i
Cesar Castaño Vicente
02:14:38 (Tr: 2:14:38)
i
Oriol Olive Juve
02:20:19 (Tr: 2:20:15)
i
Jan Ordóñez Vilà
02:20:45 (Tr: 2:20:45)
i
Guillermo Beneyto Möller
02:26:56 (Tr: 2:26:52)
i
Gerard Santasusagna Alejandro
02:27:39 (Tr: 2:27:39)
i
Alberto Faro Alarcón
02:28:48 (Tr: 2:28:45)
i
Jan Lopez
02:35:08 (Tr: 2:35:08)
i
Benito Martínez López
02:36:09 (Tr: 2:36:08)

T. real: 02:26:52

T. oficial: 02:26:56

Inici real: 08:59:36

Hora meta: 11:26:28

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:59:32

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club: probike

2:35:08
02:26:56
2:18:44
i
Oriol Olive Juve
02:20:19 (Tr: 2:20:15)
i
Jan Ordóñez Vilà
02:20:45 (Tr: 2:20:45)
Daniel royo torres Torres
02:26:55 (Tr: 2:26:55)
i
Gerard Santasusagna Alejandro
02:27:39 (Tr: 2:27:39)
i
Alberto Faro Alarcón
02:28:48 (Tr: 2:28:45)
i
Jan Lopez
02:35:08 (Tr: 2:35:08)

T. real: 02:27:39

T. oficial: 02:27:39

Inici real: 08:59:32

Hora meta: 11:27:11

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:59:32

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club:

2:36:09
02:27:39
2:19:10
i
Oriol Olive Juve
02:20:19 (Tr: 2:20:15)
i
Jan Ordóñez Vilà
02:20:45 (Tr: 2:20:45)
Daniel royo torres Torres
02:26:55 (Tr: 2:26:55)
i
Guillermo Beneyto Möller
02:26:56 (Tr: 2:26:52)
i
Alberto Faro Alarcón
02:28:48 (Tr: 2:28:45)
i
Jan Lopez
02:35:08 (Tr: 2:35:08)
i
Benito Martínez López
02:36:09 (Tr: 2:36:08)

T. real: 02:28:45

T. oficial: 02:28:48

Inici real: 08:59:36

Hora meta: 11:28:20

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:59:32

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: bikepark costa daurada torredembarra

2:42:56
02:28:48
2:14:41
i
Oriol Olive Juve
02:20:19 (Tr: 2:20:15)
i
Jan Ordóñez Vilà
02:20:45 (Tr: 2:20:45)
Daniel royo torres Torres
02:26:55 (Tr: 2:26:55)
i
Guillermo Beneyto Möller
02:26:56 (Tr: 2:26:52)
i
Gerard Santasusagna Alejandro
02:27:39 (Tr: 2:27:39)
i
Jan Lopez
02:35:08 (Tr: 2:35:08)
i
Benito Martínez López
02:36:09 (Tr: 2:36:08)
i
Jordi Vicente Badell
02:42:56 (Tr: 2:42:47)

T. real: 02:35:08

T. oficial: 02:35:08

Inici real: 08:59:32

Hora meta: 11:34:40

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:59:32

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club:

2:43:20
02:35:08
2:26:56
i
Guillermo Beneyto Möller
02:26:56 (Tr: 2:26:52)
i
Gerard Santasusagna Alejandro
02:27:39 (Tr: 2:27:39)
i
Alberto Faro Alarcón
02:28:48 (Tr: 2:28:45)
i
Benito Martínez López
02:36:09 (Tr: 2:36:08)
i
Jordi Vicente Badell
02:42:56 (Tr: 2:42:47)

T. real: 02:36:08

T. oficial: 02:36:09

Inici real: 08:59:33

Hora meta: 11:35:41

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:59:32

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club:

2:44:38
02:36:09
2:27:39
i
Gerard Santasusagna Alejandro
02:27:39 (Tr: 2:27:39)
i
Alberto Faro Alarcón
02:28:48 (Tr: 2:28:45)
i
Jan Lopez
02:35:08 (Tr: 2:35:08)
i
Jordi Vicente Badell
02:42:56 (Tr: 2:42:47)

T. real: 02:42:47

T. oficial: 02:42:56

Inici real: 08:59:41

Hora meta: 11:42:28

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:59:32

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club: cub ciclista pinxo vallirana

2:57:03
02:42:56
2:28:48
i
Alberto Faro Alarcón
02:28:48 (Tr: 2:28:45)
i
Jan Lopez
02:35:08 (Tr: 2:35:08)
i
Benito Martínez López
02:36:09 (Tr: 2:36:08)