SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

24K-Trail

14 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 02:11:35

Inici real: 09:00:00

Hora meta: 11:11:34

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 5:29 min/km

Club: ca sant vicenç dels horts

2:21:12
02:11:39
2:02:07
Javier Coca Porcel
02:14:38 (Tr: 2:14:38)
i
Jose manuel Granadero Lorca
02:20:13 (Tr: 2:14:57)
Sergi Rexach Vergaz
02:17:26 (Tr: 2:17:11)
David Iglesias Chaparro
02:18:24 (Tr: 2:18:22)
Tomas Dominguez Corona
02:21:12 (Tr: 2:21:09)

T. real: 02:14:38

Inici real: 08:59:55

Hora meta: 11:14:33

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club: club athletic sant vicens

2:21:12
02:14:38
2:08:04
Petr Groh
02:11:39 (Tr: 2:11:35)
i
Jose manuel Granadero Lorca
02:20:13 (Tr: 2:14:57)
Sergi Rexach Vergaz
02:17:26 (Tr: 2:17:11)
David Iglesias Chaparro
02:18:24 (Tr: 2:18:22)
Tomas Dominguez Corona
02:21:12 (Tr: 2:21:09)

T. real: 02:14:57

Inici real: 09:05:11

Hora meta: 11:20:08

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 5:38 min/km

Club:

2:28:46
02:20:13
2:11:39
Petr Groh
02:11:39 (Tr: 2:11:35)
Javier Coca Porcel
02:14:38 (Tr: 2:14:38)
Sergi Rexach Vergaz
02:17:26 (Tr: 2:17:11)
i
Joaquim Abellan Diaz
02:23:22 (Tr: 2:18:06)
David Iglesias Chaparro
02:18:24 (Tr: 2:18:22)
Tomas Dominguez Corona
02:21:12 (Tr: 2:21:09)
Luis washington Toaquiza Caiza
02:23:22 (Tr: 2:23:20)
Sergi Leal Negre
02:25:41 (Tr: 2:25:35)
Andreu Royo Guillem
02:26:00 (Tr: 2:25:55)
Ferran Capalvo Grau
02:27:36 (Tr: 2:27:30)

T. real: 02:17:11

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 11:17:21

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 5:43 min/km

Club: fun runners

2:23:13
02:17:26
2:11:39
Petr Groh
02:11:39 (Tr: 2:11:35)
Javier Coca Porcel
02:14:38 (Tr: 2:14:38)
i
Jose manuel Granadero Lorca
02:20:13 (Tr: 2:14:57)
David Iglesias Chaparro
02:18:24 (Tr: 2:18:22)
Tomas Dominguez Corona
02:21:12 (Tr: 2:21:09)

T. real: 02:18:06

Inici real: 09:05:12

Hora meta: 11:23:17

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club:

2:32:06
02:23:22
2:14:38
Javier Coca Porcel
02:14:38 (Tr: 2:14:38)
i
Jose manuel Granadero Lorca
02:20:13 (Tr: 2:14:57)
Sergi Rexach Vergaz
02:17:26 (Tr: 2:17:11)
David Iglesias Chaparro
02:18:24 (Tr: 2:18:22)
Tomas Dominguez Corona
02:21:12 (Tr: 2:21:09)
Luis washington Toaquiza Caiza
02:23:22 (Tr: 2:23:20)
i
David García Rosales
02:29:56 (Tr: 2:24:38)
Sergi Leal Negre
02:25:41 (Tr: 2:25:35)
Andreu Royo Guillem
02:26:00 (Tr: 2:25:55)
i
Carlos De Joaquin Rivera
02:31:21 (Tr: 2:26:04)
Ferran Capalvo Grau
02:27:36 (Tr: 2:27:30)

T. real: 02:18:22

Inici real: 08:59:58

Hora meta: 11:18:19

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club: calzados diaz lopez

2:29:56
02:18:24
2:06:53
Petr Groh
02:11:39 (Tr: 2:11:35)
Javier Coca Porcel
02:14:38 (Tr: 2:14:38)
i
Jose manuel Granadero Lorca
02:20:13 (Tr: 2:14:57)
Sergi Rexach Vergaz
02:17:26 (Tr: 2:17:11)
i
Joaquim Abellan Diaz
02:23:22 (Tr: 2:18:06)
Tomas Dominguez Corona
02:21:12 (Tr: 2:21:09)
Luis washington Toaquiza Caiza
02:23:22 (Tr: 2:23:20)
i
David García Rosales
02:29:56 (Tr: 2:24:38)
Sergi Leal Negre
02:25:41 (Tr: 2:25:35)
Andreu Royo Guillem
02:26:00 (Tr: 2:25:55)
Ferran Capalvo Grau
02:27:36 (Tr: 2:27:30)

T. real: 02:21:09

Inici real: 08:59:59

Hora meta: 11:21:07

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club: calzados diaz lopez

2:25:41
02:21:12
2:16:44
i
Jose manuel Granadero Lorca
02:20:13 (Tr: 2:14:57)
Sergi Rexach Vergaz
02:17:26 (Tr: 2:17:11)
i
Joaquim Abellan Diaz
02:23:22 (Tr: 2:18:06)
David Iglesias Chaparro
02:18:24 (Tr: 2:18:22)
Luis washington Toaquiza Caiza
02:23:22 (Tr: 2:23:20)
Sergi Leal Negre
02:25:41 (Tr: 2:25:35)

T. real: 02:23:20

Inici real: 08:59:58

Hora meta: 11:23:17

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 5:59 min/km

Club: team trail

2:26:00
02:23:22
2:20:45
i
Joaquim Abellan Diaz
02:23:22 (Tr: 2:18:06)
Tomas Dominguez Corona
02:21:12 (Tr: 2:21:09)
Sergi Leal Negre
02:25:41 (Tr: 2:25:35)
Andreu Royo Guillem
02:26:00 (Tr: 2:25:55)

T. real: 02:24:38

Inici real: 09:05:13

Hora meta: 11:29:51

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:02 min/km

Club:

2:41:27
02:29:56
2:18:24
i
Jose manuel Granadero Lorca
02:20:13 (Tr: 2:14:57)
i
Joaquim Abellan Diaz
02:23:22 (Tr: 2:18:06)
David Iglesias Chaparro
02:18:24 (Tr: 2:18:22)
Tomas Dominguez Corona
02:21:12 (Tr: 2:21:09)
Luis washington Toaquiza Caiza
02:23:22 (Tr: 2:23:20)
Sergi Leal Negre
02:25:41 (Tr: 2:25:35)
Andreu Royo Guillem
02:26:00 (Tr: 2:25:55)
i
Carlos De Joaquin Rivera
02:31:21 (Tr: 2:26:04)
Ferran Capalvo Grau
02:27:36 (Tr: 2:27:30)
i
Jordi Celdran Otero
02:32:55 (Tr: 2:27:39)
i
Roger Surià
02:33:22 (Tr: 2:28:04)

T. real: 02:25:35

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 11:25:36

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club: c.a.viladecans

2:30:09
02:25:41
2:21:12
i
Joaquim Abellan Diaz
02:23:22 (Tr: 2:18:06)
Tomas Dominguez Corona
02:21:12 (Tr: 2:21:09)
Luis washington Toaquiza Caiza
02:23:22 (Tr: 2:23:20)
i
David García Rosales
02:29:56 (Tr: 2:24:38)
Andreu Royo Guillem
02:26:00 (Tr: 2:25:55)
Ferran Capalvo Grau
02:27:36 (Tr: 2:27:30)

T. real: 02:25:55

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 11:25:55

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:05 min/km

Club: ce wefeel

2:32:55
02:26:00
2:19:04
i
Jose manuel Granadero Lorca
02:20:13 (Tr: 2:14:57)
i
Joaquim Abellan Diaz
02:23:22 (Tr: 2:18:06)
Tomas Dominguez Corona
02:21:12 (Tr: 2:21:09)
Luis washington Toaquiza Caiza
02:23:22 (Tr: 2:23:20)
i
David García Rosales
02:29:56 (Tr: 2:24:38)
Sergi Leal Negre
02:25:41 (Tr: 2:25:35)
i
Carlos De Joaquin Rivera
02:31:21 (Tr: 2:26:04)
Ferran Capalvo Grau
02:27:36 (Tr: 2:27:30)
i
Jordi Celdran Otero
02:32:55 (Tr: 2:27:39)

T. real: 02:26:04

Inici real: 09:05:13

Hora meta: 11:31:16

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:06 min/km

Club: btqi arenys

2:33:22
02:31:21
2:29:20
i
David García Rosales
02:29:56 (Tr: 2:24:38)
i
Jordi Celdran Otero
02:32:55 (Tr: 2:27:39)
i
Roger Surià
02:33:22 (Tr: 2:28:04)

T. real: 02:27:30

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:27:31

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:09 min/km

Club:

2:33:22
02:27:36
2:21:50
i
Joaquim Abellan Diaz
02:23:22 (Tr: 2:18:06)
Luis washington Toaquiza Caiza
02:23:22 (Tr: 2:23:20)
i
David García Rosales
02:29:56 (Tr: 2:24:38)
Sergi Leal Negre
02:25:41 (Tr: 2:25:35)
Andreu Royo Guillem
02:26:00 (Tr: 2:25:55)
i
Carlos De Joaquin Rivera
02:31:21 (Tr: 2:26:04)
i
Jordi Celdran Otero
02:32:55 (Tr: 2:27:39)
i
Roger Surià
02:33:22 (Tr: 2:28:04)

T. real: 02:27:39

Inici real: 09:05:11

Hora meta: 11:32:50

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:10 min/km

Club: club triatlo vallirana

2:39:51
02:32:55
2:26:00
i
David García Rosales
02:29:56 (Tr: 2:24:38)
Andreu Royo Guillem
02:26:00 (Tr: 2:25:55)
i
Carlos De Joaquin Rivera
02:31:21 (Tr: 2:26:04)
Ferran Capalvo Grau
02:27:36 (Tr: 2:27:30)
i
Roger Surià
02:33:22 (Tr: 2:28:04)

T. real: 02:28:04

Inici real: 09:05:13

Hora meta: 11:33:17

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:11 min/km

Club: club esp. garraf runners

2:35:23
02:33:22
2:31:21
i
Carlos De Joaquin Rivera
02:31:21 (Tr: 2:26:04)
i
Jordi Celdran Otero
02:32:55 (Tr: 2:27:39)