SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

24K-Trail

14 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 03:46:26

Inici real: 09:05:11

Hora meta: 12:51:37

Cat:M

Pos. categoria: 187

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 9:27 min/km

Club: els pernileros

3:52:03
03:51:42
3:51:21
i
Francesc Martinez Oller
03:52:00 (Tr: 3:46:41)
Luis Frias Ales
03:51:55 (Tr: 3:51:38)
Juan jose Lucas Almeida
03:52:03 (Tr: 3:51:53)

T. real: 03:46:41

Inici real: 09:05:15

Hora meta: 12:51:55

Cat:M

Pos. categoria: 188

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 9:27 min/km

Club:

3:52:19
03:52:00
3:51:42
i
David Gabaldón Canal
03:51:42 (Tr: 3:46:26)
Luis Frias Ales
03:51:55 (Tr: 3:51:38)
Juan jose Lucas Almeida
03:52:03 (Tr: 3:51:53)

T. real: 03:46:49

Inici real: 09:00:05

Hora meta: 12:46:54

Cat:M

Pos. categoria: 189

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 9:28 min/km

Club:

3:52:03
03:46:59
3:41:55
i
David Gabaldón Canal
03:51:42 (Tr: 3:46:26)
i
Francesc Martinez Oller
03:52:00 (Tr: 3:46:41)
i
Patricia Perez Aguilera
03:46:59 (Tr: 3:46:50)
Luis Frias Ales
03:51:55 (Tr: 3:51:38)
Juan jose Lucas Almeida
03:52:03 (Tr: 3:51:53)

T. real: 03:46:50

Inici real: 09:00:05

Hora meta: 12:46:54

Cat:F

Pos. categoria: 40

Inici cursa:8:59:55

Sexe:F

Ritme: 9:28 min/km

Club: runners cops

3:52:03
03:46:59
3:41:55
i
David Gabaldón Canal
03:51:42 (Tr: 3:46:26)
i
Francesc Martinez Oller
03:52:00 (Tr: 3:46:41)
i
Alex Gonzalez Martin
03:46:59 (Tr: 3:46:49)
Luis Frias Ales
03:51:55 (Tr: 3:51:38)
Juan jose Lucas Almeida
03:52:03 (Tr: 3:51:53)

T. real: 03:47:31

Inici real: 09:05:18

Hora meta: 12:52:48

Cat:M

Pos. categoria: 190

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 9:29 min/km

Club:

3:53:46
03:52:53
3:52:00
i
Francesc Martinez Oller
03:52:00 (Tr: 3:46:41)
Juan jose Lucas Almeida
03:52:03 (Tr: 3:51:53)
Ruben Castaño Castaño
03:53:02 (Tr: 3:52:49)

T. real: 03:51:38

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 12:51:50

Cat:M

Pos. categoria: 191

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 9:40 min/km

Club:

3:59:03
03:51:55
3:44:47
i
David Gabaldón Canal
03:51:42 (Tr: 3:46:26)
i
Francesc Martinez Oller
03:52:00 (Tr: 3:46:41)
i
Alex Gonzalez Martin
03:46:59 (Tr: 3:46:49)
i
Patricia Perez Aguilera
03:46:59 (Tr: 3:46:50)
i
Jordi Diaz Padilla
03:52:53 (Tr: 3:47:31)
Juan jose Lucas Almeida
03:52:03 (Tr: 3:51:53)
Ruben Castaño Castaño
03:53:02 (Tr: 3:52:49)
María Díaz Casasola
03:59:03 (Tr: 3:58:48)

T. real: 03:51:53

Inici real: 09:00:06

Hora meta: 12:51:58

Cat:M

Pos. categoria: 192

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 9:40 min/km

Club:

4:00:38
03:52:03
3:43:29
i
David Gabaldón Canal
03:51:42 (Tr: 3:46:26)
i
Francesc Martinez Oller
03:52:00 (Tr: 3:46:41)
i
Alex Gonzalez Martin
03:46:59 (Tr: 3:46:49)
i
Patricia Perez Aguilera
03:46:59 (Tr: 3:46:50)
i
Jordi Diaz Padilla
03:52:53 (Tr: 3:47:31)
Luis Frias Ales
03:51:55 (Tr: 3:51:38)
Ruben Castaño Castaño
03:53:02 (Tr: 3:52:49)
María Díaz Casasola
03:59:03 (Tr: 3:58:48)
Abigail Paredes
04:00:38 (Tr: 4:00:26)

T. real: 03:52:49

Inici real: 09:00:08

Hora meta: 12:52:57

Cat:M

Pos. categoria: 193

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 9:43 min/km

Club: masquefa trail

4:00:40
03:53:02
3:45:24
i
David Gabaldón Canal
03:51:42 (Tr: 3:46:26)
i
Francesc Martinez Oller
03:52:00 (Tr: 3:46:41)
i
Alex Gonzalez Martin
03:46:59 (Tr: 3:46:49)
i
Patricia Perez Aguilera
03:46:59 (Tr: 3:46:50)
i
Jordi Diaz Padilla
03:52:53 (Tr: 3:47:31)
Luis Frias Ales
03:51:55 (Tr: 3:51:38)
Juan jose Lucas Almeida
03:52:03 (Tr: 3:51:53)
María Díaz Casasola
03:59:03 (Tr: 3:58:48)
Abigail Paredes
04:00:38 (Tr: 4:00:26)
Jordi Pérez Valenzuela
04:00:40 (Tr: 4:00:30)

T. real: 03:58:48

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 12:58:58

Cat:F

Pos. categoria: 41

Inici cursa:8:59:55

Sexe:F

Ritme: 9:57 min/km

Club: fun runners club esportiu

4:06:11
03:59:03
3:51:55
i
Francesc Martinez Oller
03:52:00 (Tr: 3:46:41)
i
Jordi Diaz Padilla
03:52:53 (Tr: 3:47:31)
Luis Frias Ales
03:51:55 (Tr: 3:51:38)
Juan jose Lucas Almeida
03:52:03 (Tr: 3:51:53)
Ruben Castaño Castaño
03:53:02 (Tr: 3:52:49)
Abigail Paredes
04:00:38 (Tr: 4:00:26)
Jordi Pérez Valenzuela
04:00:40 (Tr: 4:00:30)
Eva Martínez Morales
04:01:27 (Tr: 4:01:19)
Javier Merino Navas
04:03:28 (Tr: 4:03:11)
Jordi Franco Aleu
04:04:53 (Tr: 4:04:42)

T. real: 04:00:26

Inici real: 09:00:07

Hora meta: 13:00:33

Cat:F

Pos. categoria: 42

Inici cursa:8:59:55

Sexe:F

Ritme: 10:02 min/km

Club:

4:09:12
04:00:38
3:52:03
i
Jordi Diaz Padilla
03:52:53 (Tr: 3:47:31)
Juan jose Lucas Almeida
03:52:03 (Tr: 3:51:53)
Ruben Castaño Castaño
03:53:02 (Tr: 3:52:49)
María Díaz Casasola
03:59:03 (Tr: 3:58:48)
Jordi Pérez Valenzuela
04:00:40 (Tr: 4:00:30)
Eva Martínez Morales
04:01:27 (Tr: 4:01:19)
Javier Merino Navas
04:03:28 (Tr: 4:03:11)
i
David Vega Altes
04:08:44 (Tr: 4:03:20)
Jordi Franco Aleu
04:04:53 (Tr: 4:04:42)

T. real: 04:00:30

Inici real: 09:00:05

Hora meta: 13:00:35

Cat:M

Pos. categoria: 194

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 10:02 min/km

Club: running pell club

4:08:44
04:00:40
3:52:36
i
Jordi Diaz Padilla
03:52:53 (Tr: 3:47:31)
Ruben Castaño Castaño
03:53:02 (Tr: 3:52:49)
María Díaz Casasola
03:59:03 (Tr: 3:58:48)
Abigail Paredes
04:00:38 (Tr: 4:00:26)
Eva Martínez Morales
04:01:27 (Tr: 4:01:19)
Javier Merino Navas
04:03:28 (Tr: 4:03:11)
i
David Vega Altes
04:08:44 (Tr: 4:03:20)
Jordi Franco Aleu
04:04:53 (Tr: 4:04:42)

T. real: 04:01:19

Inici real: 09:00:04

Hora meta: 13:01:22

Cat:F

Pos. categoria: 43

Inici cursa:8:59:55

Sexe:F

Ritme: 10:04 min/km

Club: running cem vallirana

4:04:53
04:01:27
3:58:02
María Díaz Casasola
03:59:03 (Tr: 3:58:48)
Abigail Paredes
04:00:38 (Tr: 4:00:26)
Jordi Pérez Valenzuela
04:00:40 (Tr: 4:00:30)
Javier Merino Navas
04:03:28 (Tr: 4:03:11)
Jordi Franco Aleu
04:04:53 (Tr: 4:04:42)

T. real: 04:03:11

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 13:03:23

Cat:M

Pos. categoria: 195

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 10:08 min/km

Club: fun runners club esportiu

4:06:18
04:03:28
4:00:38
Abigail Paredes
04:00:38 (Tr: 4:00:26)
Jordi Pérez Valenzuela
04:00:40 (Tr: 4:00:30)
Eva Martínez Morales
04:01:27 (Tr: 4:01:19)
Jordi Franco Aleu
04:04:53 (Tr: 4:04:42)

T. real: 04:03:20

Inici real: 09:05:20

Hora meta: 13:08:39

Cat:M

Pos. categoria: 196

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 10:09 min/km

Club:

4:16:48
04:08:44
4:00:40
Jordi Pérez Valenzuela
04:00:40 (Tr: 4:00:30)
Eva Martínez Morales
04:01:27 (Tr: 4:01:19)
Javier Merino Navas
04:03:28 (Tr: 4:03:11)
Jordi Franco Aleu
04:04:53 (Tr: 4:04:42)

T. real: 04:04:42

Inici real: 09:00:06

Hora meta: 13:04:48

Cat:M

Pos. categoria: 197

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 10:12 min/km

Club:

4:08:18
04:04:53
4:01:27
Eva Martínez Morales
04:01:27 (Tr: 4:01:19)
Javier Merino Navas
04:03:28 (Tr: 4:03:11)