SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

24K-Trail

14 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 04:05:12

Inici real: 09:00:26

Hora meta: 13:05:37

Cat:M

Pos. categoria: 198

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 10:13 min/km

Club:

4:45:19
04:05:42
3:26:05
i
Carles Sorts Carreras
04:09:50 (Tr: 4:09:16)
Joan Bars Pomés
04:09:50 (Tr: 4:09:16)
Ana milena Bastidas Narvaez
04:14:21 (Tr: 4:14:03)
Ivana Cabrera Ubeda
04:28:44 (Tr: 4:28:24)
i
Carlos Súnico De Azcoitia
04:31:27 (Tr: 4:31:00)
Gina Ambrosio Cortés
04:45:19 (Tr: 4:39:54)
i
Bego García Martínez
04:45:19 (Tr: 4:39:54)

T. real: 04:09:16

Inici real: 09:00:30

Hora meta: 13:09:45

Cat:M

Pos. categoria: 199

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 10:24 min/km

Club: ceme

4:45:19
04:09:50
3:34:22
i
Oswaldo Carvallo Cacini
04:05:42 (Tr: 4:05:12)
Joan Bars Pomés
04:09:50 (Tr: 4:09:16)
Ana milena Bastidas Narvaez
04:14:21 (Tr: 4:14:03)
Ivana Cabrera Ubeda
04:28:44 (Tr: 4:28:24)
i
Carlos Súnico De Azcoitia
04:31:27 (Tr: 4:31:00)
Gina Ambrosio Cortés
04:45:19 (Tr: 4:39:54)
i
Bego García Martínez
04:45:19 (Tr: 4:39:54)

T. real: 04:09:16

Inici real: 09:00:29

Hora meta: 13:09:45

Cat:M

Pos. categoria: 200

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 10:24 min/km

Club: centre excursionista la s

4:45:19
04:09:50
3:34:22
i
Oswaldo Carvallo Cacini
04:05:42 (Tr: 4:05:12)
i
Carles Sorts Carreras
04:09:50 (Tr: 4:09:16)
Ana milena Bastidas Narvaez
04:14:21 (Tr: 4:14:03)
Ivana Cabrera Ubeda
04:28:44 (Tr: 4:28:24)
i
Carlos Súnico De Azcoitia
04:31:27 (Tr: 4:31:00)
Gina Ambrosio Cortés
04:45:19 (Tr: 4:39:54)
i
Bego García Martínez
04:45:19 (Tr: 4:39:54)

T. real: 04:14:03

Inici real: 09:00:13

Hora meta: 13:14:16

Cat:F

Pos. categoria: 44

Inici cursa:8:59:55

Sexe:F

Ritme: 10:36 min/km

Club: unió ciclista sant cugat

4:45:19
04:14:21
3:43:23
i
Oswaldo Carvallo Cacini
04:05:42 (Tr: 4:05:12)
i
Carles Sorts Carreras
04:09:50 (Tr: 4:09:16)
Joan Bars Pomés
04:09:50 (Tr: 4:09:16)
Ivana Cabrera Ubeda
04:28:44 (Tr: 4:28:24)
i
Carlos Súnico De Azcoitia
04:31:27 (Tr: 4:31:00)
Gina Ambrosio Cortés
04:45:19 (Tr: 4:39:54)
i
Bego García Martínez
04:45:19 (Tr: 4:39:54)

T. real: 04:28:24

Inici real: 09:00:15

Hora meta: 13:28:39

Cat:F

Pos. categoria: 45

Inici cursa:8:59:55

Sexe:F

Ritme: 11:11 min/km

Club: team trail

4:47:37
04:28:44
4:09:50
i
Carles Sorts Carreras
04:09:50 (Tr: 4:09:16)
Joan Bars Pomés
04:09:50 (Tr: 4:09:16)
Ana milena Bastidas Narvaez
04:14:21 (Tr: 4:14:03)
i
Carlos Súnico De Azcoitia
04:31:27 (Tr: 4:31:00)
Gina Ambrosio Cortés
04:45:19 (Tr: 4:39:54)
i
Bego García Martínez
04:45:19 (Tr: 4:39:54)

T. real: 04:31:00

Inici real: 09:00:23

Hora meta: 13:31:22

Cat:M

Pos. categoria: 201

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 11:18 min/km

Club:

5:11:50
04:31:27
3:51:04
i
Oswaldo Carvallo Cacini
04:05:42 (Tr: 4:05:12)
i
Carles Sorts Carreras
04:09:50 (Tr: 4:09:16)
Joan Bars Pomés
04:09:50 (Tr: 4:09:16)
Ana milena Bastidas Narvaez
04:14:21 (Tr: 4:14:03)
Ivana Cabrera Ubeda
04:28:44 (Tr: 4:28:24)
Gina Ambrosio Cortés
04:45:19 (Tr: 4:39:54)
i
Bego García Martínez
04:45:19 (Tr: 4:39:54)
i
Beatriu Candela Callejero
05:11:50 (Tr: 5:06:25)

T. real: 04:39:54

Inici real: 09:05:20

Hora meta: 13:45:14

Cat:F

Pos. categoria: 46

Inici cursa:8:59:55

Sexe:F

Ritme: 11:40 min/km

Club:

5:16:17
04:45:19
4:14:21
Ana milena Bastidas Narvaez
04:14:21 (Tr: 4:14:03)
Ivana Cabrera Ubeda
04:28:44 (Tr: 4:28:24)
i
Carlos Súnico De Azcoitia
04:31:27 (Tr: 4:31:00)
i
Bego García Martínez
04:45:19 (Tr: 4:39:54)
i
Beatriu Candela Callejero
05:11:50 (Tr: 5:06:25)
i
Bonaventura Gaset Riba
05:11:50 (Tr: 5:06:25)

T. real: 04:39:54

Inici real: 09:05:20

Hora meta: 13:45:14

Cat:F

Pos. categoria: 47

Inici cursa:8:59:55

Sexe:F

Ritme: 11:40 min/km

Club:

5:11:50
04:45:19
4:18:47
Ivana Cabrera Ubeda
04:28:44 (Tr: 4:28:24)
i
Carlos Súnico De Azcoitia
04:31:27 (Tr: 4:31:00)
Gina Ambrosio Cortés
04:45:19 (Tr: 4:39:54)
i
Beatriu Candela Callejero
05:11:50 (Tr: 5:06:25)
i
Bonaventura Gaset Riba
05:11:50 (Tr: 5:06:25)

T. real: 05:06:25

Inici real: 09:05:21

Hora meta: 14:11:45

Cat:F

Pos. categoria: 48

Inici cursa:8:59:55

Sexe:F

Ritme: 12:47 min/km

Club:

5:52:13
05:11:50
4:31:27
i
Carlos Súnico De Azcoitia
04:31:27 (Tr: 4:31:00)
Gina Ambrosio Cortés
04:45:19 (Tr: 4:39:54)
i
Bego García Martínez
04:45:19 (Tr: 4:39:54)
i
Bonaventura Gaset Riba
05:11:50 (Tr: 5:06:25)

T. real: 05:06:25

Inici real: 09:05:21

Hora meta: 14:11:45

Cat:M

Pos. categoria: 202

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 12:47 min/km

Club:

5:38:22
05:11:50
4:45:19
Gina Ambrosio Cortés
04:45:19 (Tr: 4:39:54)
i
Beatriu Candela Callejero
05:11:50 (Tr: 5:06:25)