SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

24K-Trail

14 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 02:28:24

Inici real: 09:05:12

Hora meta: 11:33:35

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:11 min/km

Club:

2:33:42
02:33:40
2:33:38

T. real: 02:31:09

Inici real: 09:00:00

Hora meta: 11:31:08

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:18 min/km

Club: born to run

2:32:23
02:31:13
2:30:02
i
Jacinto González Bermudez
02:31:29 (Tr: 2:31:26)
i
Abel Pineda Segarra
02:31:35 (Tr: 2:31:32)
Felix Panadero Martinez
02:32:07 (Tr: 2:31:58)
Javi Martínez Padilla
02:32:23 (Tr: 2:32:17)

T. real: 02:31:26

Inici real: 08:59:59

Hora meta: 11:31:24

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:19 min/km

Club: bcn trail runing

2:32:23
02:31:29
2:30:35
Sergi Varea
02:31:13 (Tr: 2:31:09)
i
Abel Pineda Segarra
02:31:35 (Tr: 2:31:32)
Felix Panadero Martinez
02:32:07 (Tr: 2:31:58)
Javi Martínez Padilla
02:32:23 (Tr: 2:32:17)

T. real: 02:31:32

Inici real: 08:59:59

Hora meta: 11:31:30

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:19 min/km

Club: running vigia

2:32:23
02:31:35
2:30:47
Sergi Varea
02:31:13 (Tr: 2:31:09)
i
Jacinto González Bermudez
02:31:29 (Tr: 2:31:26)
Felix Panadero Martinez
02:32:07 (Tr: 2:31:58)
Javi Martínez Padilla
02:32:23 (Tr: 2:32:17)

T. real: 02:31:39

Inici real: 09:05:11

Hora meta: 11:36:50

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:20 min/km

Club: i run with leiva

2:42:37
02:36:55
2:31:13
i
Jose Gañan Castellano
02:33:40 (Tr: 2:28:24)
Sergi Varea
02:31:13 (Tr: 2:31:09)
i
Jacinto González Bermudez
02:31:29 (Tr: 2:31:26)
i
Abel Pineda Segarra
02:31:35 (Tr: 2:31:32)
Felix Panadero Martinez
02:32:07 (Tr: 2:31:58)
Javi Martínez Padilla
02:32:23 (Tr: 2:32:17)
Victor Garcia Gonzalez
02:32:55 (Tr: 2:32:40)
Toni Bolaños Garcia
02:33:08 (Tr: 2:33:03)
i
Alberto Garcia Bonilla
02:39:12 (Tr: 2:33:51)
Alvaro Dorao Sáez
02:35:16 (Tr: 2:35:01)
i
Victor Amurrio
02:35:14 (Tr: 2:35:07)
i
Sergio García Vergara
02:41:08 (Tr: 2:35:46)
i
Ruben Esquerda Roldan
02:36:14 (Tr: 2:36:10)
Nuria Artells De Jorge
02:36:27 (Tr: 2:36:22)

T. real: 02:31:58

Inici real: 09:00:05

Hora meta: 11:32:02

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:20 min/km

Club: trail monday

2:33:08
02:32:07
2:31:07
Sergi Varea
02:31:13 (Tr: 2:31:09)
i
Jacinto González Bermudez
02:31:29 (Tr: 2:31:26)
i
Abel Pineda Segarra
02:31:35 (Tr: 2:31:32)
Javi Martínez Padilla
02:32:23 (Tr: 2:32:17)
Victor Garcia Gonzalez
02:32:55 (Tr: 2:32:40)
Toni Bolaños Garcia
02:33:08 (Tr: 2:33:03)

T. real: 02:32:17

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 11:32:18

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:21 min/km

Club: c.a.viladecans

2:39:12
02:32:23
2:25:34
i
Jose Gañan Castellano
02:33:40 (Tr: 2:28:24)
Sergi Varea
02:31:13 (Tr: 2:31:09)
i
Jacinto González Bermudez
02:31:29 (Tr: 2:31:26)
i
Abel Pineda Segarra
02:31:35 (Tr: 2:31:32)
i
Alex Corbera Raber
02:36:55 (Tr: 2:31:39)
Felix Panadero Martinez
02:32:07 (Tr: 2:31:58)
Victor Garcia Gonzalez
02:32:55 (Tr: 2:32:40)
Toni Bolaños Garcia
02:33:08 (Tr: 2:33:03)
i
Alberto Garcia Bonilla
02:39:12 (Tr: 2:33:51)
Alvaro Dorao Sáez
02:35:16 (Tr: 2:35:01)
i
Victor Amurrio
02:35:14 (Tr: 2:35:07)
i
Ruben Esquerda Roldan
02:36:14 (Tr: 2:36:10)
Nuria Artells De Jorge
02:36:27 (Tr: 2:36:22)

T. real: 02:32:40

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 11:32:50

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:22 min/km

Club: prorunners barcelona

2:35:16
02:32:55
2:30:35
i
Jose Gañan Castellano
02:33:40 (Tr: 2:28:24)
Sergi Varea
02:31:13 (Tr: 2:31:09)
i
Jacinto González Bermudez
02:31:29 (Tr: 2:31:26)
i
Abel Pineda Segarra
02:31:35 (Tr: 2:31:32)
Felix Panadero Martinez
02:32:07 (Tr: 2:31:58)
Javi Martínez Padilla
02:32:23 (Tr: 2:32:17)
Toni Bolaños Garcia
02:33:08 (Tr: 2:33:03)
Alvaro Dorao Sáez
02:35:16 (Tr: 2:35:01)
i
Victor Amurrio
02:35:14 (Tr: 2:35:07)

T. real: 02:33:03

Inici real: 09:00:00

Hora meta: 11:33:03

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:23 min/km

Club:

2:35:14
02:33:08
2:31:03
i
Jose Gañan Castellano
02:33:40 (Tr: 2:28:24)
Sergi Varea
02:31:13 (Tr: 2:31:09)
i
Jacinto González Bermudez
02:31:29 (Tr: 2:31:26)
i
Abel Pineda Segarra
02:31:35 (Tr: 2:31:32)
Felix Panadero Martinez
02:32:07 (Tr: 2:31:58)
Javi Martínez Padilla
02:32:23 (Tr: 2:32:17)
Victor Garcia Gonzalez
02:32:55 (Tr: 2:32:40)
i
Victor Amurrio
02:35:14 (Tr: 2:35:07)

T. real: 02:33:51

Inici real: 09:05:16

Hora meta: 11:39:07

Cat:M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:25 min/km

Club: sparta trail team

2:46:01
02:39:12
2:32:23
i
Jose Gañan Castellano
02:33:40 (Tr: 2:28:24)
i
Alex Corbera Raber
02:36:55 (Tr: 2:31:39)
Javi Martínez Padilla
02:32:23 (Tr: 2:32:17)
Victor Garcia Gonzalez
02:32:55 (Tr: 2:32:40)
Toni Bolaños Garcia
02:33:08 (Tr: 2:33:03)
Alvaro Dorao Sáez
02:35:16 (Tr: 2:35:01)
i
Victor Amurrio
02:35:14 (Tr: 2:35:07)
i
Sergio García Vergara
02:41:08 (Tr: 2:35:46)
i
Ruben Esquerda Roldan
02:36:14 (Tr: 2:36:10)
Nuria Artells De Jorge
02:36:27 (Tr: 2:36:22)

T. real: 02:35:01

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 11:35:11

Cat:M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club: fun runners club esportiu

2:37:36
02:35:16
2:32:55
i
Jose Gañan Castellano
02:33:40 (Tr: 2:28:24)
i
Alex Corbera Raber
02:36:55 (Tr: 2:31:39)
Victor Garcia Gonzalez
02:32:55 (Tr: 2:32:40)
Toni Bolaños Garcia
02:33:08 (Tr: 2:33:03)
i
Victor Amurrio
02:35:14 (Tr: 2:35:07)
i
Ruben Esquerda Roldan
02:36:14 (Tr: 2:36:10)
Nuria Artells De Jorge
02:36:27 (Tr: 2:36:22)

T. real: 02:35:07

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:35:09

Cat:M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club: mosqueteros trail

2:37:19
02:35:14
2:33:08
i
Jose Gañan Castellano
02:33:40 (Tr: 2:28:24)
i
Alex Corbera Raber
02:36:55 (Tr: 2:31:39)
Toni Bolaños Garcia
02:33:08 (Tr: 2:33:03)
Alvaro Dorao Sáez
02:35:16 (Tr: 2:35:01)
i
Ruben Esquerda Roldan
02:36:14 (Tr: 2:36:10)
Nuria Artells De Jorge
02:36:27 (Tr: 2:36:22)

T. real: 02:35:46

Inici real: 09:05:17

Hora meta: 11:41:03

Cat:M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:30 min/km

Club:

2:43:04
02:41:08
2:39:12
i
Alberto Garcia Bonilla
02:39:12 (Tr: 2:33:51)

T. real: 02:36:10

Inici real: 08:59:59

Hora meta: 11:36:09

Cat:M

Pos. categoria: 29

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:31 min/km

Club:

2:37:12
02:36:14
2:35:16
i
Alex Corbera Raber
02:36:55 (Tr: 2:31:39)
Alvaro Dorao Sáez
02:35:16 (Tr: 2:35:01)
Nuria Artells De Jorge
02:36:27 (Tr: 2:36:22)

T. real: 02:36:22

Inici real: 09:00:00

Hora meta: 11:36:22

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:59:55

Sexe:F

Ritme: 6:31 min/km

Club:

2:37:40
02:36:27
2:35:14
i
Alex Corbera Raber
02:36:55 (Tr: 2:31:39)
Alvaro Dorao Sáez
02:35:16 (Tr: 2:35:01)
i
Victor Amurrio
02:35:14 (Tr: 2:35:07)
i
Ruben Esquerda Roldan
02:36:14 (Tr: 2:36:10)