SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

24K-Trail

14 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 02:43:52

Inici real: 09:05:17

Hora meta: 11:49:08

Cat:M

Pos. categoria: 42

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:50 min/km

Club:

2:49:15
02:49:13
2:49:11
i
Juan francisco Pérez Martín
02:49:13 (Tr: 2:49:06)

T. real: 02:44:14

Inici real: 09:00:09

Hora meta: 11:44:23

Cat:M

Pos. categoria: 43

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:51 min/km

Club: corresolidaris

2:46:44
02:44:28
2:42:12
i
Guillem Sànchez Rodríguez
02:44:52 (Tr: 2:44:43)
Alex Artigot Lluellas
02:45:03 (Tr: 2:44:57)
i
Guillem Garcia
02:45:05 (Tr: 2:45:05)
Pedro Rovea Aguirre
02:46:44 (Tr: 2:46:28)

T. real: 02:44:43

Inici real: 09:00:05

Hora meta: 11:44:47

Cat:M

Pos. categoria: 44

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:52 min/km

Club:

2:46:44
02:44:52
2:43:01
Francisco Castillo Misas
02:44:28 (Tr: 2:44:14)
Alex Artigot Lluellas
02:45:03 (Tr: 2:44:57)
i
Guillem Garcia
02:45:05 (Tr: 2:45:05)
Pedro Rovea Aguirre
02:46:44 (Tr: 2:46:28)

T. real: 02:44:50

Inici real: 09:05:14

Hora meta: 11:50:04

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:59:55

Sexe:F

Ritme: 6:53 min/km

Club: ce wefeel

2:51:04
02:50:09
2:49:13
Pep Puig I Sanchis
02:49:13 (Tr: 2:43:52)

T. real: 02:44:57

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:44:58

Cat:M

Pos. categoria: 45

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:53 min/km

Club:

2:46:46
02:45:03
2:43:21
Francisco Castillo Misas
02:44:28 (Tr: 2:44:14)
i
Guillem Sànchez Rodríguez
02:44:52 (Tr: 2:44:43)
i
Guillem Garcia
02:45:05 (Tr: 2:45:05)
Pedro Rovea Aguirre
02:46:44 (Tr: 2:46:28)
Marc Castella Sartolo
02:46:46 (Tr: 2:46:28)

T. real: 02:45:05

Inici real: 08:59:55

Hora meta: 11:45:00

Cat:M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:53 min/km

Club:

2:46:47
02:45:05
2:43:24
Francisco Castillo Misas
02:44:28 (Tr: 2:44:14)
i
Guillem Sànchez Rodríguez
02:44:52 (Tr: 2:44:43)
Alex Artigot Lluellas
02:45:03 (Tr: 2:44:57)
Pedro Rovea Aguirre
02:46:44 (Tr: 2:46:28)
Marc Castella Sartolo
02:46:46 (Tr: 2:46:28)
Ignacio De Sola Cotes
02:46:47 (Tr: 2:46:29)

T. real: 02:46:28

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 11:46:39

Cat:M

Pos. categoria: 47

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:57 min/km

Club: fun runners

2:47:46
02:46:44
2:45:43
Marc Castella Sartolo
02:46:46 (Tr: 2:46:28)
Ignacio De Sola Cotes
02:46:47 (Tr: 2:46:29)
Ivan Ruiz Gatell
02:47:46 (Tr: 2:47:39)

T. real: 02:46:28

Inici real: 09:00:13

Hora meta: 11:46:41

Cat:M

Pos. categoria: 48

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:57 min/km

Club: fun runners club esportiu

2:54:11
02:46:46
2:39:21
Pep Puig I Sanchis
02:49:13 (Tr: 2:43:52)
Francisco Castillo Misas
02:44:28 (Tr: 2:44:14)
i
Guillem Sànchez Rodríguez
02:44:52 (Tr: 2:44:43)
i
Marta Paulino Andreu
02:50:09 (Tr: 2:44:50)
Alex Artigot Lluellas
02:45:03 (Tr: 2:44:57)
i
Guillem Garcia
02:45:05 (Tr: 2:45:05)
Pedro Rovea Aguirre
02:46:44 (Tr: 2:46:28)
Ignacio De Sola Cotes
02:46:47 (Tr: 2:46:29)
Ivan Ruiz Gatell
02:47:46 (Tr: 2:47:39)
Fran Gaitan Ruiz
02:54:11 (Tr: 2:48:49)
i
Roger Sisquella Mollà
02:54:08 (Tr: 2:48:52)
i
Juan francisco Pérez Martín
02:49:13 (Tr: 2:49:06)

T. real: 02:46:29

Inici real: 09:00:14

Hora meta: 11:46:42

Cat:M

Pos. categoria: 49

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 6:57 min/km

Club: fun runners club esportiu

2:54:08
02:46:47
2:39:26
Pep Puig I Sanchis
02:49:13 (Tr: 2:43:52)
Francisco Castillo Misas
02:44:28 (Tr: 2:44:14)
i
Guillem Sànchez Rodríguez
02:44:52 (Tr: 2:44:43)
i
Marta Paulino Andreu
02:50:09 (Tr: 2:44:50)
Alex Artigot Lluellas
02:45:03 (Tr: 2:44:57)
i
Guillem Garcia
02:45:05 (Tr: 2:45:05)
Pedro Rovea Aguirre
02:46:44 (Tr: 2:46:28)
Marc Castella Sartolo
02:46:46 (Tr: 2:46:28)
Ivan Ruiz Gatell
02:47:46 (Tr: 2:47:39)
i
Roger Sisquella Mollà
02:54:08 (Tr: 2:48:52)
i
Juan francisco Pérez Martín
02:49:13 (Tr: 2:49:06)

T. real: 02:47:39

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 11:47:41

Cat:M

Pos. categoria: 50

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:00 min/km

Club:

2:54:16
02:47:46
2:41:16
Pep Puig I Sanchis
02:49:13 (Tr: 2:43:52)
Francisco Castillo Misas
02:44:28 (Tr: 2:44:14)
i
Guillem Sànchez Rodríguez
02:44:52 (Tr: 2:44:43)
i
Marta Paulino Andreu
02:50:09 (Tr: 2:44:50)
Alex Artigot Lluellas
02:45:03 (Tr: 2:44:57)
i
Guillem Garcia
02:45:05 (Tr: 2:45:05)
Pedro Rovea Aguirre
02:46:44 (Tr: 2:46:28)
Marc Castella Sartolo
02:46:46 (Tr: 2:46:28)
Ignacio De Sola Cotes
02:46:47 (Tr: 2:46:29)
Fran Gaitan Ruiz
02:54:11 (Tr: 2:48:49)
i
Roger Sisquella Mollà
02:54:08 (Tr: 2:48:52)
i
Ivan Tarradellas Olmo
02:54:16 (Tr: 2:48:57)
i
Juan francisco Pérez Martín
02:49:13 (Tr: 2:49:06)

T. real: 02:48:49

Inici real: 09:05:17

Hora meta: 11:54:06

Cat:M

Pos. categoria: 51

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:03 min/km

Club: club proam

3:01:36
02:54:11
2:46:46
Pep Puig I Sanchis
02:49:13 (Tr: 2:43:52)
i
Marta Paulino Andreu
02:50:09 (Tr: 2:44:50)
Marc Castella Sartolo
02:46:46 (Tr: 2:46:28)
Ignacio De Sola Cotes
02:46:47 (Tr: 2:46:29)
Ivan Ruiz Gatell
02:47:46 (Tr: 2:47:39)
i
Roger Sisquella Mollà
02:54:08 (Tr: 2:48:52)
i
Ivan Tarradellas Olmo
02:54:16 (Tr: 2:48:57)
Sergio Asensio Romero
02:54:19 (Tr: 2:48:59)
i
Juan francisco Pérez Martín
02:49:13 (Tr: 2:49:06)

T. real: 02:48:52

Inici real: 09:05:12

Hora meta: 11:54:03

Cat:M

Pos. categoria: 52

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:03 min/km

Club: els pernileros

3:01:29
02:54:08
2:46:47
Pep Puig I Sanchis
02:49:13 (Tr: 2:43:52)
i
Marta Paulino Andreu
02:50:09 (Tr: 2:44:50)
Ignacio De Sola Cotes
02:46:47 (Tr: 2:46:29)
Ivan Ruiz Gatell
02:47:46 (Tr: 2:47:39)
Fran Gaitan Ruiz
02:54:11 (Tr: 2:48:49)
i
Ivan Tarradellas Olmo
02:54:16 (Tr: 2:48:57)
Sergio Asensio Romero
02:54:19 (Tr: 2:48:59)
i
Juan francisco Pérez Martín
02:49:13 (Tr: 2:49:06)

T. real: 02:48:57

Inici real: 09:05:15

Hora meta: 11:54:11

Cat:M

Pos. categoria: 53

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:03 min/km

Club: societat atletica corbera

3:00:47
02:54:16
2:47:46
Pep Puig I Sanchis
02:49:13 (Tr: 2:43:52)
i
Marta Paulino Andreu
02:50:09 (Tr: 2:44:50)
Ivan Ruiz Gatell
02:47:46 (Tr: 2:47:39)
Fran Gaitan Ruiz
02:54:11 (Tr: 2:48:49)
i
Roger Sisquella Mollà
02:54:08 (Tr: 2:48:52)
Sergio Asensio Romero
02:54:19 (Tr: 2:48:59)
i
Juan francisco Pérez Martín
02:49:13 (Tr: 2:49:06)

T. real: 02:48:59

Inici real: 09:05:15

Hora meta: 11:54:14

Cat:M

Pos. categoria: 54

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:03 min/km

Club: sparta trail team

2:54:27
02:54:19
2:54:11
Fran Gaitan Ruiz
02:54:11 (Tr: 2:48:49)
i
Ivan Tarradellas Olmo
02:54:16 (Tr: 2:48:57)

T. real: 02:49:06

Inici real: 09:00:03

Hora meta: 11:49:08

Cat:M

Pos. categoria: 55

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:03 min/km

Club:

2:49:15
02:49:13
2:49:11
Pep Puig I Sanchis
02:49:13 (Tr: 2:43:52)