SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

24K-Trail

14 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 02:49:29

Inici real: 09:05:16

Hora meta: 11:54:44

Cat:M

Pos. categoria: 56

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:04 min/km

Club:

2:54:51
02:54:49
2:54:47
i
Christian Adell Querol
02:54:49 (Tr: 2:49:30)

T. real: 02:49:30

Inici real: 09:05:14

Hora meta: 11:54:44

Cat:M

Pos. categoria: 57

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:04 min/km

Club:

2:54:51
02:54:49
2:54:47
i
Juanjo Trinidad Solís
02:54:49 (Tr: 2:49:29)

T. real: 02:50:22

Inici real: 09:05:13

Hora meta: 11:55:34

Cat:M

Pos. categoria: 58

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:06 min/km

Club:

2:56:29
02:55:39
2:54:49
i
Juanjo Trinidad Solís
02:54:49 (Tr: 2:49:29)
i
Juan carlos Abeledo Sánchez
02:55:15 (Tr: 2:55:08)
Fermin enrique Otero Gruer
02:55:53 (Tr: 2:55:20)

T. real: 02:51:15

Inici real: 09:05:16

Hora meta: 11:56:30

Cat:M

Pos. categoria: 59

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:09 min/km

Club:

2:58:21
02:56:35
2:54:49
i
Juanjo Trinidad Solís
02:54:49 (Tr: 2:49:29)
i
Alex Ruiz Masachs
02:55:39 (Tr: 2:50:22)
i
Pere Sirat López
02:57:17 (Tr: 2:52:00)
i
Cristina Talarn Ferrando
02:57:53 (Tr: 2:52:35)
i
Gema González Martín
02:58:00 (Tr: 2:52:44)
i
Juan carlos Abeledo Sánchez
02:55:15 (Tr: 2:55:08)
Fermin enrique Otero Gruer
02:55:53 (Tr: 2:55:20)

T. real: 02:52:00

Inici real: 09:05:12

Hora meta: 11:57:12

Cat:M

Pos. categoria: 60

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:10 min/km

Club:

2:59:45
02:57:17
2:54:49
i
Juanjo Trinidad Solís
02:54:49 (Tr: 2:49:29)
i
Christian Adell Querol
02:54:49 (Tr: 2:49:30)
i
Alex Ruiz Masachs
02:55:39 (Tr: 2:50:22)
i
Pierre Chabot
02:56:35 (Tr: 2:51:15)
i
Cristina Talarn Ferrando
02:57:53 (Tr: 2:52:35)
i
Gema González Martín
02:58:00 (Tr: 2:52:44)
i
Andrés Díaz Valverde
02:58:36 (Tr: 2:53:17)
i
Oscar Gomez
02:58:40 (Tr: 2:53:21)
i
Alexis Vega Altes
02:59:16 (Tr: 2:53:52)
i
Juan carlos Abeledo Sánchez
02:55:15 (Tr: 2:55:08)
Fermin enrique Otero Gruer
02:55:53 (Tr: 2:55:20)

T. real: 02:52:03

Inici real: 09:00:29

Hora meta: 11:52:31

Cat:M

Pos. categoria: 61

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:11 min/km

Club:

2:58:00
02:52:36
2:47:11
i
Juanjo Trinidad Solís
02:54:49 (Tr: 2:49:29)
i
Christian Adell Querol
02:54:49 (Tr: 2:49:30)
i
Alex Ruiz Masachs
02:55:39 (Tr: 2:50:22)
i
Pierre Chabot
02:56:35 (Tr: 2:51:15)
i
Pere Sirat López
02:57:17 (Tr: 2:52:00)
Jordi Andres Diaz
02:52:21 (Tr: 2:52:11)
i
Cristina Talarn Ferrando
02:57:53 (Tr: 2:52:35)
i
Gema González Martín
02:58:00 (Tr: 2:52:44)
Borja Santamaria Aira
02:53:05 (Tr: 2:52:49)
i
Juan carlos Abeledo Sánchez
02:55:15 (Tr: 2:55:08)
Fermin enrique Otero Gruer
02:55:53 (Tr: 2:55:20)

T. real: 02:52:11

Inici real: 09:00:06

Hora meta: 11:52:16

Cat:M

Pos. categoria: 62

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:11 min/km

Club: casboi

2:53:05
02:52:21
2:51:37
Federico Raschi
02:52:36 (Tr: 2:52:03)
Borja Santamaria Aira
02:53:05 (Tr: 2:52:49)

T. real: 02:52:35

Inici real: 09:05:13

Hora meta: 11:57:48

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:59:55

Sexe:F

Ritme: 7:12 min/km

Club:

2:58:36
02:57:53
2:57:09
i
Pere Sirat López
02:57:17 (Tr: 2:52:00)
i
Gema González Martín
02:58:00 (Tr: 2:52:44)
i
Andrés Díaz Valverde
02:58:36 (Tr: 2:53:17)

T. real: 02:52:44

Inici real: 09:05:12

Hora meta: 11:57:55

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:59:55

Sexe:F

Ritme: 7:12 min/km

Club:

3:03:25
02:58:00
2:52:36
i
Juanjo Trinidad Solís
02:54:49 (Tr: 2:49:29)
i
Christian Adell Querol
02:54:49 (Tr: 2:49:30)
i
Alex Ruiz Masachs
02:55:39 (Tr: 2:50:22)
i
Pierre Chabot
02:56:35 (Tr: 2:51:15)
i
Pere Sirat López
02:57:17 (Tr: 2:52:00)
Federico Raschi
02:52:36 (Tr: 2:52:03)
i
Cristina Talarn Ferrando
02:57:53 (Tr: 2:52:35)
Borja Santamaria Aira
02:53:05 (Tr: 2:52:49)
i
Andrés Díaz Valverde
02:58:36 (Tr: 2:53:17)
i
Oscar Gomez
02:58:40 (Tr: 2:53:21)
i
Alexis Vega Altes
02:59:16 (Tr: 2:53:52)
i
Juan carlos Abeledo Sánchez
02:55:15 (Tr: 2:55:08)
Fermin enrique Otero Gruer
02:55:53 (Tr: 2:55:20)

T. real: 02:52:49

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 11:53:00

Cat:M

Pos. categoria: 63

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:13 min/km

Club: fun runners club esportiu

2:59:16
02:53:05
2:46:53
i
Juanjo Trinidad Solís
02:54:49 (Tr: 2:49:29)
i
Christian Adell Querol
02:54:49 (Tr: 2:49:30)
i
Alex Ruiz Masachs
02:55:39 (Tr: 2:50:22)
i
Pierre Chabot
02:56:35 (Tr: 2:51:15)
i
Pere Sirat López
02:57:17 (Tr: 2:52:00)
Federico Raschi
02:52:36 (Tr: 2:52:03)
Jordi Andres Diaz
02:52:21 (Tr: 2:52:11)
i
Cristina Talarn Ferrando
02:57:53 (Tr: 2:52:35)
i
Gema González Martín
02:58:00 (Tr: 2:52:44)
i
Andrés Díaz Valverde
02:58:36 (Tr: 2:53:17)
i
Oscar Gomez
02:58:40 (Tr: 2:53:21)
i
Alexis Vega Altes
02:59:16 (Tr: 2:53:52)
i
Juan carlos Abeledo Sánchez
02:55:15 (Tr: 2:55:08)
Fermin enrique Otero Gruer
02:55:53 (Tr: 2:55:20)

T. real: 02:53:17

Inici real: 09:05:15

Hora meta: 11:58:31

Cat:M

Pos. categoria: 64

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:14 min/km

Club:

2:59:20
02:58:36
2:57:53
i
Cristina Talarn Ferrando
02:57:53 (Tr: 2:52:35)
i
Gema González Martín
02:58:00 (Tr: 2:52:44)
i
Oscar Gomez
02:58:40 (Tr: 2:53:21)
i
Alexis Vega Altes
02:59:16 (Tr: 2:53:52)

T. real: 02:53:21

Inici real: 09:05:15

Hora meta: 11:58:35

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:14 min/km

Club:

2:59:20
02:58:40
2:58:00
i
Gema González Martín
02:58:00 (Tr: 2:52:44)
i
Andrés Díaz Valverde
02:58:36 (Tr: 2:53:17)
i
Alexis Vega Altes
02:59:16 (Tr: 2:53:52)

T. real: 02:53:52

Inici real: 09:05:19

Hora meta: 11:59:11

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:15 min/km

Club:

3:05:27
02:59:16
2:53:05
i
Juanjo Trinidad Solís
02:54:49 (Tr: 2:49:29)
i
Christian Adell Querol
02:54:49 (Tr: 2:49:30)
i
Alex Ruiz Masachs
02:55:39 (Tr: 2:50:22)
i
Pierre Chabot
02:56:35 (Tr: 2:51:15)
i
Pere Sirat López
02:57:17 (Tr: 2:52:00)
i
Cristina Talarn Ferrando
02:57:53 (Tr: 2:52:35)
i
Gema González Martín
02:58:00 (Tr: 2:52:44)
Borja Santamaria Aira
02:53:05 (Tr: 2:52:49)
i
Andrés Díaz Valverde
02:58:36 (Tr: 2:53:17)
i
Oscar Gomez
02:58:40 (Tr: 2:53:21)
i
Juan carlos Abeledo Sánchez
02:55:15 (Tr: 2:55:08)
Fermin enrique Otero Gruer
02:55:53 (Tr: 2:55:20)

T. real: 02:55:08

Inici real: 09:00:03

Hora meta: 11:55:10

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:18 min/km

Club:

2:55:53
02:55:15
2:54:38
i
Juanjo Trinidad Solís
02:54:49 (Tr: 2:49:29)
i
Christian Adell Querol
02:54:49 (Tr: 2:49:30)
i
Alex Ruiz Masachs
02:55:39 (Tr: 2:50:22)
Fermin enrique Otero Gruer
02:55:53 (Tr: 2:55:20)

T. real: 02:55:20

Inici real: 09:00:28

Hora meta: 11:55:48

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:19 min/km

Club:

2:55:55
02:55:53
2:55:51