SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

24K-Trail

14 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 03:09:38

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 12:09:40

Cat:F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:59:55

Sexe:F

Ritme: 7:55 min/km

Club: c.a.viladecans

3:12:22
03:09:45
3:07:08
Diego Aguilar Pérez
03:11:03 (Tr: 3:10:47)
David jesus Luis Hernandez
03:12:22 (Tr: 3:11:46)

T. real: 03:09:58

Inici real: 09:05:12

Hora meta: 12:15:09

Cat:M

Pos. categoria: 106

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:55 min/km

Club:

3:20:43
03:15:14
3:09:45
Silvia Carrizosa Latorre
03:09:45 (Tr: 3:09:38)
Carlos Lázaro Costa
03:15:27 (Tr: 3:10:03)
i
Aaron m New
03:15:36 (Tr: 3:10:12)
Fran Guardia Pulido
03:15:44 (Tr: 3:10:26)
Diego Aguilar Pérez
03:11:03 (Tr: 3:10:47)
David jesus Luis Hernandez
03:12:22 (Tr: 3:11:46)
i
Cesar Pesquera Maderuelo
03:17:30 (Tr: 3:12:08)
David Segura Chacon
03:12:50 (Tr: 3:12:42)
i
Alex Carnero Pavón
03:18:08 (Tr: 3:12:44)
Berta Moreno Llagostera
03:12:58 (Tr: 3:12:50)
Francisco Alcalde Alcazar
03:18:22 (Tr: 3:12:59)
Jordi Besora Moral
03:13:23 (Tr: 3:13:03)
i
Domingo Gutiérrez Orta
03:18:40 (Tr: 3:13:19)
Jep Hernandez Gomez
03:13:37 (Tr: 3:13:22)

T. real: 03:10:03

Inici real: 09:05:20

Hora meta: 12:15:22

Cat:M

Pos. categoria: 107

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:56 min/km

Club:

3:21:09
03:15:27
3:09:45
Silvia Carrizosa Latorre
03:09:45 (Tr: 3:09:38)
i
Josep Sagristà Noé
03:15:14 (Tr: 3:09:58)
i
Aaron m New
03:15:36 (Tr: 3:10:12)
Fran Guardia Pulido
03:15:44 (Tr: 3:10:26)
Diego Aguilar Pérez
03:11:03 (Tr: 3:10:47)
David jesus Luis Hernandez
03:12:22 (Tr: 3:11:46)
i
Cesar Pesquera Maderuelo
03:17:30 (Tr: 3:12:08)
David Segura Chacon
03:12:50 (Tr: 3:12:42)
i
Alex Carnero Pavón
03:18:08 (Tr: 3:12:44)
Berta Moreno Llagostera
03:12:58 (Tr: 3:12:50)
Francisco Alcalde Alcazar
03:18:22 (Tr: 3:12:59)
Jordi Besora Moral
03:13:23 (Tr: 3:13:03)
i
Domingo Gutiérrez Orta
03:18:40 (Tr: 3:13:19)
Jep Hernandez Gomez
03:13:37 (Tr: 3:13:22)

T. real: 03:10:12

Inici real: 09:05:20

Hora meta: 12:15:31

Cat:M

Pos. categoria: 108

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:56 min/km

Club:

3:21:27
03:15:36
3:09:45
Silvia Carrizosa Latorre
03:09:45 (Tr: 3:09:38)
i
Josep Sagristà Noé
03:15:14 (Tr: 3:09:58)
Carlos Lázaro Costa
03:15:27 (Tr: 3:10:03)
Fran Guardia Pulido
03:15:44 (Tr: 3:10:26)
Diego Aguilar Pérez
03:11:03 (Tr: 3:10:47)
David jesus Luis Hernandez
03:12:22 (Tr: 3:11:46)
i
Cesar Pesquera Maderuelo
03:17:30 (Tr: 3:12:08)
David Segura Chacon
03:12:50 (Tr: 3:12:42)
i
Alex Carnero Pavón
03:18:08 (Tr: 3:12:44)
Berta Moreno Llagostera
03:12:58 (Tr: 3:12:50)
Francisco Alcalde Alcazar
03:18:22 (Tr: 3:12:59)
Jordi Besora Moral
03:13:23 (Tr: 3:13:03)
i
Domingo Gutiérrez Orta
03:18:40 (Tr: 3:13:19)
Jep Hernandez Gomez
03:13:37 (Tr: 3:13:22)

T. real: 03:10:26

Inici real: 09:05:13

Hora meta: 12:15:39

Cat:M

Pos. categoria: 109

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:57 min/km

Club: runningvigia

3:17:30
03:15:44
3:13:57
i
Josep Sagristà Noé
03:15:14 (Tr: 3:09:58)
Carlos Lázaro Costa
03:15:27 (Tr: 3:10:03)
i
Aaron m New
03:15:36 (Tr: 3:10:12)
i
Cesar Pesquera Maderuelo
03:17:30 (Tr: 3:12:08)

T. real: 03:10:47

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 12:10:58

Cat:M

Pos. categoria: 110

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 7:57 min/km

Club: team trail

3:12:50
03:11:03
3:09:16
Silvia Carrizosa Latorre
03:09:45 (Tr: 3:09:38)
David jesus Luis Hernandez
03:12:22 (Tr: 3:11:46)
David Segura Chacon
03:12:50 (Tr: 3:12:42)

T. real: 03:11:46

Inici real: 09:00:31

Hora meta: 12:12:17

Cat:M

Pos. categoria: 111

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 8:00 min/km

Club: running vigia

3:18:08
03:12:22
3:06:35
Silvia Carrizosa Latorre
03:09:45 (Tr: 3:09:38)
i
Josep Sagristà Noé
03:15:14 (Tr: 3:09:58)
Carlos Lázaro Costa
03:15:27 (Tr: 3:10:03)
i
Aaron m New
03:15:36 (Tr: 3:10:12)
Fran Guardia Pulido
03:15:44 (Tr: 3:10:26)
Diego Aguilar Pérez
03:11:03 (Tr: 3:10:47)
i
Cesar Pesquera Maderuelo
03:17:30 (Tr: 3:12:08)
David Segura Chacon
03:12:50 (Tr: 3:12:42)
i
Alex Carnero Pavón
03:18:08 (Tr: 3:12:44)
Berta Moreno Llagostera
03:12:58 (Tr: 3:12:50)
Jordi Besora Moral
03:13:23 (Tr: 3:13:03)
Jep Hernandez Gomez
03:13:37 (Tr: 3:13:22)

T. real: 03:12:08

Inici real: 09:05:17

Hora meta: 12:17:25

Cat:M

Pos. categoria: 112

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 8:01 min/km

Club:

3:19:16
03:17:30
3:15:44
Fran Guardia Pulido
03:15:44 (Tr: 3:10:26)
i
Alex Carnero Pavón
03:18:08 (Tr: 3:12:44)
Francisco Alcalde Alcazar
03:18:22 (Tr: 3:12:59)
i
Domingo Gutiérrez Orta
03:18:40 (Tr: 3:13:19)

T. real: 03:12:42

Inici real: 09:00:03

Hora meta: 12:12:45

Cat:M

Pos. categoria: 113

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 8:02 min/km

Club: c.a. viladecans

3:18:22
03:12:50
3:07:17
Silvia Carrizosa Latorre
03:09:45 (Tr: 3:09:38)
i
Josep Sagristà Noé
03:15:14 (Tr: 3:09:58)
Carlos Lázaro Costa
03:15:27 (Tr: 3:10:03)
i
Aaron m New
03:15:36 (Tr: 3:10:12)
Fran Guardia Pulido
03:15:44 (Tr: 3:10:26)
Diego Aguilar Pérez
03:11:03 (Tr: 3:10:47)
David jesus Luis Hernandez
03:12:22 (Tr: 3:11:46)
i
Cesar Pesquera Maderuelo
03:17:30 (Tr: 3:12:08)
i
Alex Carnero Pavón
03:18:08 (Tr: 3:12:44)
Berta Moreno Llagostera
03:12:58 (Tr: 3:12:50)
Francisco Alcalde Alcazar
03:18:22 (Tr: 3:12:59)
Jordi Besora Moral
03:13:23 (Tr: 3:13:03)
Jep Hernandez Gomez
03:13:37 (Tr: 3:13:22)

T. real: 03:12:44

Inici real: 09:05:20

Hora meta: 12:18:03

Cat:M

Pos. categoria: 114

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 8:02 min/km

Club:

3:23:55
03:18:08
3:12:22
i
Josep Sagristà Noé
03:15:14 (Tr: 3:09:58)
Carlos Lázaro Costa
03:15:27 (Tr: 3:10:03)
i
Aaron m New
03:15:36 (Tr: 3:10:12)
Fran Guardia Pulido
03:15:44 (Tr: 3:10:26)
David jesus Luis Hernandez
03:12:22 (Tr: 3:11:46)
i
Cesar Pesquera Maderuelo
03:17:30 (Tr: 3:12:08)
David Segura Chacon
03:12:50 (Tr: 3:12:42)
Berta Moreno Llagostera
03:12:58 (Tr: 3:12:50)
Francisco Alcalde Alcazar
03:18:22 (Tr: 3:12:59)
Jordi Besora Moral
03:13:23 (Tr: 3:13:03)
i
Domingo Gutiérrez Orta
03:18:40 (Tr: 3:13:19)
Jep Hernandez Gomez
03:13:37 (Tr: 3:13:22)

T. real: 03:12:50

Inici real: 09:00:03

Hora meta: 12:12:53

Cat:F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:59:55

Sexe:F

Ritme: 8:03 min/km

Club: sedentaris.cat

3:18:40
03:12:58
3:07:16
Silvia Carrizosa Latorre
03:09:45 (Tr: 3:09:38)
i
Josep Sagristà Noé
03:15:14 (Tr: 3:09:58)
Carlos Lázaro Costa
03:15:27 (Tr: 3:10:03)
i
Aaron m New
03:15:36 (Tr: 3:10:12)
Fran Guardia Pulido
03:15:44 (Tr: 3:10:26)
Diego Aguilar Pérez
03:11:03 (Tr: 3:10:47)
David jesus Luis Hernandez
03:12:22 (Tr: 3:11:46)
i
Cesar Pesquera Maderuelo
03:17:30 (Tr: 3:12:08)
David Segura Chacon
03:12:50 (Tr: 3:12:42)
i
Alex Carnero Pavón
03:18:08 (Tr: 3:12:44)
Francisco Alcalde Alcazar
03:18:22 (Tr: 3:12:59)
Jordi Besora Moral
03:13:23 (Tr: 3:13:03)
i
Domingo Gutiérrez Orta
03:18:40 (Tr: 3:13:19)
Jep Hernandez Gomez
03:13:37 (Tr: 3:13:22)

T. real: 03:12:59

Inici real: 09:05:18

Hora meta: 12:18:17

Cat:M

Pos. categoria: 115

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 8:03 min/km

Club:

3:23:55
03:18:22
3:12:50
i
Josep Sagristà Noé
03:15:14 (Tr: 3:09:58)
Carlos Lázaro Costa
03:15:27 (Tr: 3:10:03)
i
Aaron m New
03:15:36 (Tr: 3:10:12)
Fran Guardia Pulido
03:15:44 (Tr: 3:10:26)
i
Cesar Pesquera Maderuelo
03:17:30 (Tr: 3:12:08)
David Segura Chacon
03:12:50 (Tr: 3:12:42)
i
Alex Carnero Pavón
03:18:08 (Tr: 3:12:44)
Berta Moreno Llagostera
03:12:58 (Tr: 3:12:50)
Jordi Besora Moral
03:13:23 (Tr: 3:13:03)
i
Domingo Gutiérrez Orta
03:18:40 (Tr: 3:13:19)
Jep Hernandez Gomez
03:13:37 (Tr: 3:13:22)

T. real: 03:13:03

Inici real: 09:00:16

Hora meta: 12:13:18

Cat:M

Pos. categoria: 116

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 8:03 min/km

Club: cer centre excursionista

3:13:37
03:13:23
3:13:09
Jep Hernandez Gomez
03:13:37 (Tr: 3:13:22)

T. real: 03:13:19

Inici real: 09:05:16

Hora meta: 12:18:35

Cat:M

Pos. categoria: 117

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 8:04 min/km

Club:

3:24:21
03:18:40
3:12:58
i
Josep Sagristà Noé
03:15:14 (Tr: 3:09:58)
Carlos Lázaro Costa
03:15:27 (Tr: 3:10:03)
i
Aaron m New
03:15:36 (Tr: 3:10:12)
Fran Guardia Pulido
03:15:44 (Tr: 3:10:26)
i
Cesar Pesquera Maderuelo
03:17:30 (Tr: 3:12:08)
i
Alex Carnero Pavón
03:18:08 (Tr: 3:12:44)
Berta Moreno Llagostera
03:12:58 (Tr: 3:12:50)
Francisco Alcalde Alcazar
03:18:22 (Tr: 3:12:59)
Jordi Besora Moral
03:13:23 (Tr: 3:13:03)
Jep Hernandez Gomez
03:13:37 (Tr: 3:13:22)

T. real: 03:13:22

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 12:13:32

Cat:M

Pos. categoria: 118

Inici cursa:8:59:55

Sexe:M

Ritme: 8:04 min/km

Club: fun runners club esportiu

3:13:39
03:13:37
3:13:35