SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

35K-BTT

14 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 02:48:23

T. oficial: 02:48:49

Inici real: 09:10:35

Hora meta: 11:58:58

Cat:M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club: club ciclista perello

2:51:14
02:48:49
2:46:24
i
Edgar Valverde Segura
02:49:04 (Tr: 2:48:33)
i
Jorge Yuste Alonso
02:49:05 (Tr: 2:48:41)
Jose natividad Iraheta Gallegos
02:49:33 (Tr: 2:49:11)
Dani Benavente Muñoz
02:50:17 (Tr: 2:49:45)
Luis Linares
02:51:11 (Tr: 2:50:45)
i
Jose Martínez Lopez
02:51:14 (Tr: 2:50:57)

T. real: 02:48:33

T. oficial: 02:49:04

Inici real: 09:10:40

Hora meta: 11:59:13

Cat:M

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club:

2:51:14
02:49:04
2:46:54
i
Jordi Gilabert Barberà
02:48:49 (Tr: 2:48:23)
i
Jorge Yuste Alonso
02:49:05 (Tr: 2:48:41)
Jose natividad Iraheta Gallegos
02:49:33 (Tr: 2:49:11)
Dani Benavente Muñoz
02:50:17 (Tr: 2:49:45)
Luis Linares
02:51:11 (Tr: 2:50:45)
i
Jose Martínez Lopez
02:51:14 (Tr: 2:50:57)

T. real: 02:48:41

T. oficial: 02:49:05

Inici real: 09:10:33

Hora meta: 11:59:14

Cat:M

Pos. categoria: 48

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 4:50 min/km

Club:

2:51:14
02:49:05
2:46:55
i
Jordi Gilabert Barberà
02:48:49 (Tr: 2:48:23)
i
Edgar Valverde Segura
02:49:04 (Tr: 2:48:33)
Jose natividad Iraheta Gallegos
02:49:33 (Tr: 2:49:11)
Dani Benavente Muñoz
02:50:17 (Tr: 2:49:45)
Luis Linares
02:51:11 (Tr: 2:50:45)
i
Jose Martínez Lopez
02:51:14 (Tr: 2:50:57)

T. real: 02:49:11

T. oficial: 02:49:33

Inici real: 09:10:31

Hora meta: 11:59:42

Cat:M

Pos. categoria: 49

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club: s.a.corbera

2:51:14
02:49:33
2:47:53
i
Jordi Gilabert Barberà
02:48:49 (Tr: 2:48:23)
i
Edgar Valverde Segura
02:49:04 (Tr: 2:48:33)
i
Jorge Yuste Alonso
02:49:05 (Tr: 2:48:41)
Dani Benavente Muñoz
02:50:17 (Tr: 2:49:45)
Luis Linares
02:51:11 (Tr: 2:50:45)
i
Jose Martínez Lopez
02:51:14 (Tr: 2:50:57)

T. real: 02:49:45

T. oficial: 02:50:17

Inici real: 09:10:41

Hora meta: 12:00:26

Cat:M

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club:

2:51:47
02:50:17
2:48:46
i
Jordi Gilabert Barberà
02:48:49 (Tr: 2:48:23)
i
Edgar Valverde Segura
02:49:04 (Tr: 2:48:33)
i
Jorge Yuste Alonso
02:49:05 (Tr: 2:48:41)
Jose natividad Iraheta Gallegos
02:49:33 (Tr: 2:49:11)
Luis Linares
02:51:11 (Tr: 2:50:45)
i
Jose Martínez Lopez
02:51:14 (Tr: 2:50:57)
i
Ignasi Jornet Salsas
02:51:47 (Tr: 2:51:10)

T. real: 02:50:45

T. oficial: 02:51:11

Inici real: 09:10:36

Hora meta: 12:01:20

Cat:M

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club:

2:53:18
02:51:11
2:49:05
i
Jorge Yuste Alonso
02:49:05 (Tr: 2:48:41)
Jose natividad Iraheta Gallegos
02:49:33 (Tr: 2:49:11)
Dani Benavente Muñoz
02:50:17 (Tr: 2:49:45)
i
Jose Martínez Lopez
02:51:14 (Tr: 2:50:57)
i
Ignasi Jornet Salsas
02:51:47 (Tr: 2:51:10)
i
Pol Bigordà
02:52:01 (Tr: 2:51:41)
Alex Pala Esteve
02:52:02 (Tr: 2:51:56)
i
Enric Herrero Millan
02:52:57 (Tr: 2:52:19)

T. real: 02:50:57

T. oficial: 02:51:14

Inici real: 09:10:26

Hora meta: 12:01:23

Cat:M

Pos. categoria: 52

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club: sitgesbikers

2:52:54
02:51:14
2:49:33
Jose natividad Iraheta Gallegos
02:49:33 (Tr: 2:49:11)
Dani Benavente Muñoz
02:50:17 (Tr: 2:49:45)
Luis Linares
02:51:11 (Tr: 2:50:45)
i
Ignasi Jornet Salsas
02:51:47 (Tr: 2:51:10)
i
Pol Bigordà
02:52:01 (Tr: 2:51:41)
Alex Pala Esteve
02:52:02 (Tr: 2:51:56)

T. real: 02:51:10

T. oficial: 02:51:47

Inici real: 09:10:46

Hora meta: 12:01:56

Cat:M

Pos. categoria: 53

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club:

2:53:17
02:51:47
2:50:17
Dani Benavente Muñoz
02:50:17 (Tr: 2:49:45)
Luis Linares
02:51:11 (Tr: 2:50:45)
i
Jose Martínez Lopez
02:51:14 (Tr: 2:50:57)
i
Pol Bigordà
02:52:01 (Tr: 2:51:41)
Alex Pala Esteve
02:52:02 (Tr: 2:51:56)
i
Enric Herrero Millan
02:52:57 (Tr: 2:52:19)

T. real: 02:51:41

T. oficial: 02:52:01

Inici real: 09:10:29

Hora meta: 12:02:10

Cat:M

Pos. categoria: 54

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club:

2:53:27
02:52:01
2:50:34
Luis Linares
02:51:11 (Tr: 2:50:45)
i
Jose Martínez Lopez
02:51:14 (Tr: 2:50:57)
i
Ignasi Jornet Salsas
02:51:47 (Tr: 2:51:10)
Alex Pala Esteve
02:52:02 (Tr: 2:51:56)
i
Enric Herrero Millan
02:52:57 (Tr: 2:52:19)
Arnau Onieva Balboa
02:53:27 (Tr: 2:53:07)

T. real: 02:51:56

T. oficial: 02:52:02

Inici real: 09:10:16

Hora meta: 12:02:11

Cat:M

Pos. categoria: 55

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club:

2:54:17
02:52:02
2:49:48
Dani Benavente Muñoz
02:50:17 (Tr: 2:49:45)
Luis Linares
02:51:11 (Tr: 2:50:45)
i
Jose Martínez Lopez
02:51:14 (Tr: 2:50:57)
i
Ignasi Jornet Salsas
02:51:47 (Tr: 2:51:10)
i
Pol Bigordà
02:52:01 (Tr: 2:51:41)
i
Enric Herrero Millan
02:52:57 (Tr: 2:52:19)
Arnau Onieva Balboa
02:53:27 (Tr: 2:53:07)
i
Jonatan Carrasco Francisco
02:54:17 (Tr: 2:54:09)

T. real: 02:52:19

T. oficial: 02:52:57

Inici real: 09:10:48

Hora meta: 12:03:06

Cat:M

Pos. categoria: 56

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club:

2:54:25
02:52:57
2:51:28
i
Ignasi Jornet Salsas
02:51:47 (Tr: 2:51:10)
i
Pol Bigordà
02:52:01 (Tr: 2:51:41)
Alex Pala Esteve
02:52:02 (Tr: 2:51:56)
Arnau Onieva Balboa
02:53:27 (Tr: 2:53:07)
i
Jonatan Carrasco Francisco
02:54:17 (Tr: 2:54:09)
i
Daniel Lopez Viñals
02:54:25 (Tr: 2:54:10)

T. real: 02:53:07

T. oficial: 02:53:27

Inici real: 09:10:30

Hora meta: 12:03:36

Cat:M

Pos. categoria: 57

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club:

2:55:50
02:53:27
2:51:04
Luis Linares
02:51:11 (Tr: 2:50:45)
i
Jose Martínez Lopez
02:51:14 (Tr: 2:50:57)
i
Ignasi Jornet Salsas
02:51:47 (Tr: 2:51:10)
i
Pol Bigordà
02:52:01 (Tr: 2:51:41)
Alex Pala Esteve
02:52:02 (Tr: 2:51:56)
i
Enric Herrero Millan
02:52:57 (Tr: 2:52:19)
i
Jonatan Carrasco Francisco
02:54:17 (Tr: 2:54:09)
i
Daniel Lopez Viñals
02:54:25 (Tr: 2:54:10)
i
Anna Jewula
02:55:50 (Tr: 2:55:45)

T. real: 02:54:09

T. oficial: 02:54:17

Inici real: 09:10:17

Hora meta: 12:04:26

Cat:M

Pos. categoria: 58

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club:

2:56:31
02:54:17
2:52:02
Alex Pala Esteve
02:52:02 (Tr: 2:51:56)
i
Enric Herrero Millan
02:52:57 (Tr: 2:52:19)
Arnau Onieva Balboa
02:53:27 (Tr: 2:53:07)
i
Daniel Lopez Viñals
02:54:25 (Tr: 2:54:10)
i
Anna Jewula
02:55:50 (Tr: 2:55:45)

T. real: 02:54:10

T. oficial: 02:54:25

Inici real: 09:10:25

Hora meta: 12:04:34

Cat:M

Pos. categoria: 59

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club: unió ciclista olesana

2:55:54
02:54:25
2:52:57
i
Enric Herrero Millan
02:52:57 (Tr: 2:52:19)
Arnau Onieva Balboa
02:53:27 (Tr: 2:53:07)
i
Jonatan Carrasco Francisco
02:54:17 (Tr: 2:54:09)
i
Anna Jewula
02:55:50 (Tr: 2:55:45)

T. real: 02:55:45

T. oficial: 02:55:50

Inici real: 09:10:15

Hora meta: 12:05:59

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:10:09

Sexe:F

Ritme: 5:02 min/km

Club: bigbikers

2:58:13
02:55:50
2:53:27
Arnau Onieva Balboa
02:53:27 (Tr: 2:53:07)
i
Jonatan Carrasco Francisco
02:54:17 (Tr: 2:54:09)
i
Daniel Lopez Viñals
02:54:25 (Tr: 2:54:10)