SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

35K-BTT

14 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 03:15:36

T. oficial: 03:16:02

Inici real: 09:10:35

Hora meta: 12:26:11

Cat:M

Pos. categoria: 74

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 5:36 min/km

Club: montbike amposta

3:17:22
03:16:02
3:14:43
i
Enric Ferre Vadillo
03:16:03 (Tr: 3:15:38)
i
Laura Pallejà Figueras
03:16:22 (Tr: 3:16:21)
i
Josep lluis Espuña Buxo
03:16:40 (Tr: 3:16:22)
i
Isaac González Rodriguez
03:17:00 (Tr: 3:16:35)
i
Hugo Nart Linares
03:17:01 (Tr: 3:16:19)
Jose m Torrente Ramos
03:17:22 (Tr: 3:17:18)

T. real: 03:15:38

T. oficial: 03:16:03

Inici real: 09:10:35

Hora meta: 12:26:12

Cat:M

Pos. categoria: 75

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 5:36 min/km

Club: ce we

3:17:22
03:16:03
3:14:44
i
Alex Knol
03:16:02 (Tr: 3:15:36)
i
Laura Pallejà Figueras
03:16:22 (Tr: 3:16:21)
i
Josep lluis Espuña Buxo
03:16:40 (Tr: 3:16:22)
i
Isaac González Rodriguez
03:17:00 (Tr: 3:16:35)
i
Hugo Nart Linares
03:17:01 (Tr: 3:16:19)
Jose m Torrente Ramos
03:17:22 (Tr: 3:17:18)

T. real: 03:16:21

T. oficial: 03:16:22

Inici real: 09:10:10

Hora meta: 12:26:31

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:10:09

Sexe:F

Ritme: 5:37 min/km

Club: club ciclista reus bike r

3:17:22
03:16:22
3:15:23
i
Alex Knol
03:16:02 (Tr: 3:15:36)
i
Enric Ferre Vadillo
03:16:03 (Tr: 3:15:38)
i
Josep lluis Espuña Buxo
03:16:40 (Tr: 3:16:22)
i
Isaac González Rodriguez
03:17:00 (Tr: 3:16:35)
i
Hugo Nart Linares
03:17:01 (Tr: 3:16:19)
Jose m Torrente Ramos
03:17:22 (Tr: 3:17:18)

T. real: 03:16:22

T. oficial: 03:16:40

Inici real: 09:10:28

Hora meta: 12:26:49

Cat:M

Pos. categoria: 76

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club:

3:17:22
03:16:40
3:15:58
i
Alex Knol
03:16:02 (Tr: 3:15:36)
i
Enric Ferre Vadillo
03:16:03 (Tr: 3:15:38)
i
Laura Pallejà Figueras
03:16:22 (Tr: 3:16:21)
i
Isaac González Rodriguez
03:17:00 (Tr: 3:16:35)
i
Hugo Nart Linares
03:17:01 (Tr: 3:16:19)
Jose m Torrente Ramos
03:17:22 (Tr: 3:17:18)

T. real: 03:16:35

T. oficial: 03:17:00

Inici real: 09:10:34

Hora meta: 12:27:09

Cat:M

Pos. categoria: 77

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club:

3:18:34
03:17:00
3:15:25
i
Alex Knol
03:16:02 (Tr: 3:15:36)
i
Enric Ferre Vadillo
03:16:03 (Tr: 3:15:38)
i
Laura Pallejà Figueras
03:16:22 (Tr: 3:16:21)
i
Josep lluis Espuña Buxo
03:16:40 (Tr: 3:16:22)
i
Hugo Nart Linares
03:17:01 (Tr: 3:16:19)
Jose m Torrente Ramos
03:17:22 (Tr: 3:17:18)
i
Marc Taberner Sanchez
03:18:34 (Tr: 3:18:23)

T. real: 03:16:19

T. oficial: 03:17:01

Inici real: 09:10:52

Hora meta: 12:27:10

Cat:M

Pos. categoria: 78

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club:

3:18:36
03:17:01
3:15:26
i
Alex Knol
03:16:02 (Tr: 3:15:36)
i
Enric Ferre Vadillo
03:16:03 (Tr: 3:15:38)
i
Laura Pallejà Figueras
03:16:22 (Tr: 3:16:21)
i
Josep lluis Espuña Buxo
03:16:40 (Tr: 3:16:22)
i
Isaac González Rodriguez
03:17:00 (Tr: 3:16:35)
Jose m Torrente Ramos
03:17:22 (Tr: 3:17:18)
i
Marc Taberner Sanchez
03:18:34 (Tr: 3:18:23)
i
Toni Olmedo
03:18:36 (Tr: 3:18:32)

T. real: 03:17:18

T. oficial: 03:17:22

Inici real: 09:10:14

Hora meta: 12:27:31

Cat:M

Pos. categoria: 79

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 5:39 min/km

Club: cegub

3:19:51
03:17:22
3:14:53
i
Alex Knol
03:16:02 (Tr: 3:15:36)
i
Enric Ferre Vadillo
03:16:03 (Tr: 3:15:38)
i
Laura Pallejà Figueras
03:16:22 (Tr: 3:16:21)
i
Josep lluis Espuña Buxo
03:16:40 (Tr: 3:16:22)
i
Isaac González Rodriguez
03:17:00 (Tr: 3:16:35)
i
Hugo Nart Linares
03:17:01 (Tr: 3:16:19)
i
Marc Taberner Sanchez
03:18:34 (Tr: 3:18:23)
i
Toni Olmedo
03:18:36 (Tr: 3:18:32)
i
Jaume Casamitjana Gallego
03:19:51 (Tr: 3:19:27)

T. real: 03:18:23

T. oficial: 03:18:34

Inici real: 09:10:21

Hora meta: 12:28:43

Cat:M

Pos. categoria: 80

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 5:41 min/km

Club: cc castelldefels

3:21:11
03:18:34
3:15:58
i
Alex Knol
03:16:02 (Tr: 3:15:36)
i
Enric Ferre Vadillo
03:16:03 (Tr: 3:15:38)
i
Laura Pallejà Figueras
03:16:22 (Tr: 3:16:21)
i
Josep lluis Espuña Buxo
03:16:40 (Tr: 3:16:22)
i
Isaac González Rodriguez
03:17:00 (Tr: 3:16:35)
i
Hugo Nart Linares
03:17:01 (Tr: 3:16:19)
Jose m Torrente Ramos
03:17:22 (Tr: 3:17:18)
i
Toni Olmedo
03:18:36 (Tr: 3:18:32)
i
Jaume Casamitjana Gallego
03:19:51 (Tr: 3:19:27)
i
Albert Angulo Martinez
03:21:11 (Tr: 3:20:55)

T. real: 03:18:32

T. oficial: 03:18:36

Inici real: 09:10:14

Hora meta: 12:28:45

Cat:M

Pos. categoria: 81

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 5:41 min/km

Club:

3:21:12
03:18:36
3:15:59
i
Alex Knol
03:16:02 (Tr: 3:15:36)
i
Enric Ferre Vadillo
03:16:03 (Tr: 3:15:38)
i
Laura Pallejà Figueras
03:16:22 (Tr: 3:16:21)
i
Josep lluis Espuña Buxo
03:16:40 (Tr: 3:16:22)
i
Isaac González Rodriguez
03:17:00 (Tr: 3:16:35)
i
Hugo Nart Linares
03:17:01 (Tr: 3:16:19)
Jose m Torrente Ramos
03:17:22 (Tr: 3:17:18)
i
Marc Taberner Sanchez
03:18:34 (Tr: 3:18:23)
i
Jaume Casamitjana Gallego
03:19:51 (Tr: 3:19:27)
i
Albert Angulo Martinez
03:21:11 (Tr: 3:20:55)
David Alsedà Castillo
03:21:12 (Tr: 3:20:45)

T. real: 03:19:27

T. oficial: 03:19:51

Inici real: 09:10:33

Hora meta: 12:30:00

Cat:M

Pos. categoria: 82

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club:

3:22:20
03:19:51
3:17:22
Jose m Torrente Ramos
03:17:22 (Tr: 3:17:18)
i
Marc Taberner Sanchez
03:18:34 (Tr: 3:18:23)
i
Toni Olmedo
03:18:36 (Tr: 3:18:32)
i
Albert Angulo Martinez
03:21:11 (Tr: 3:20:55)
David Alsedà Castillo
03:21:12 (Tr: 3:20:45)
Alex Andorra Pau
03:22:05 (Tr: 3:21:27)

T. real: 03:20:55

T. oficial: 03:21:11

Inici real: 09:10:25

Hora meta: 12:31:20

Cat:M

Pos. categoria: 83

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 5:45 min/km

Club: sac triatló

3:23:47
03:21:11
3:18:34
i
Marc Taberner Sanchez
03:18:34 (Tr: 3:18:23)
i
Toni Olmedo
03:18:36 (Tr: 3:18:32)
i
Jaume Casamitjana Gallego
03:19:51 (Tr: 3:19:27)
David Alsedà Castillo
03:21:12 (Tr: 3:20:45)
Alex Andorra Pau
03:22:05 (Tr: 3:21:27)
i
Josep Surroca
03:23:12 (Tr: 3:23:08)
i
Raul Gine Elies
03:23:32 (Tr: 3:23:11)

T. real: 03:20:45

T. oficial: 03:21:12

Inici real: 09:10:37

Hora meta: 12:31:21

Cat:M

Pos. categoria: 84

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 5:45 min/km

Club: pota-roja cervelló

3:23:49
03:21:12
3:18:36
i
Toni Olmedo
03:18:36 (Tr: 3:18:32)
i
Jaume Casamitjana Gallego
03:19:51 (Tr: 3:19:27)
i
Albert Angulo Martinez
03:21:11 (Tr: 3:20:55)
Alex Andorra Pau
03:22:05 (Tr: 3:21:27)
i
Josep Surroca
03:23:12 (Tr: 3:23:08)
i
Raul Gine Elies
03:23:32 (Tr: 3:23:11)

T. real: 03:21:27

T. oficial: 03:22:05

Inici real: 09:10:48

Hora meta: 12:32:14

Cat:M

Pos. categoria: 85

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club:

3:24:19
03:22:05
3:19:51
i
Jaume Casamitjana Gallego
03:19:51 (Tr: 3:19:27)
i
Albert Angulo Martinez
03:21:11 (Tr: 3:20:55)
David Alsedà Castillo
03:21:12 (Tr: 3:20:45)
i
Josep Surroca
03:23:12 (Tr: 3:23:08)
i
Raul Gine Elies
03:23:32 (Tr: 3:23:11)

T. real: 03:23:08

T. oficial: 03:23:12

Inici real: 09:10:13

Hora meta: 12:33:21

Cat:M

Pos. categoria: 86

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 5:49 min/km

Club:

3:25:13
03:23:12
3:21:11
i
Albert Angulo Martinez
03:21:11 (Tr: 3:20:55)
David Alsedà Castillo
03:21:12 (Tr: 3:20:45)
Alex Andorra Pau
03:22:05 (Tr: 3:21:27)
i
Raul Gine Elies
03:23:32 (Tr: 3:23:11)

T. real: 03:23:11

T. oficial: 03:23:32

Inici real: 09:10:30

Hora meta: 12:33:41

Cat:M

Pos. categoria: 87

Inici cursa:9:10:09

Sexe:M

Ritme: 5:49 min/km

Club:

3:25:51
03:23:32
3:21:12
David Alsedà Castillo
03:21:12 (Tr: 3:20:45)
Alex Andorra Pau
03:22:05 (Tr: 3:21:27)
i
Josep Surroca
03:23:12 (Tr: 3:23:08)