Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 03:47:39

T. oficial: 03:47:39

Inici real: 07:59:55

Hora meta: 11:47:33

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:7:59:54

Sexe:M

Ritme: 5:21 min/km

Club:

4:35:13
03:47:39
3:00:05
i
Aitor Tomàs
03:52:25 (Tr: 3:52:25)
i
Jon Erdaide Olea
04:03:24 (Tr: 4:03:24)
i
Israel Rodríguez Conejo
04:23:05 (Tr: 4:23:05)
i
Rafa Cañizares Muñoz
04:30:04 (Tr: 4:30:02)
Israel Sanchez Ramos
04:30:17 (Tr: 4:30:16)
i
Andreu Queralt Queralt
04:35:13 (Tr: 4:35:13)

T. real: 03:52:25

T. oficial: 03:52:25

Inici real: 07:59:54

Hora meta: 11:52:19

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:7:59:54

Sexe:M

Ritme: 5:28 min/km

Club: endurance team

4:35:13
03:52:25
3:09:36
i
Pau Capell
03:47:39 (Tr: 3:47:39)
i
Jon Erdaide Olea
04:03:24 (Tr: 4:03:24)
i
Israel Rodríguez Conejo
04:23:05 (Tr: 4:23:05)
i
Rafa Cañizares Muñoz
04:30:04 (Tr: 4:30:02)
Israel Sanchez Ramos
04:30:17 (Tr: 4:30:16)
i
Andreu Queralt Queralt
04:35:13 (Tr: 4:35:13)

T. real: 04:03:24

T. oficial: 04:03:24

Inici real: 07:59:54

Hora meta: 12:03:18

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:7:59:54

Sexe:M

Ritme: 5:44 min/km

Club: zanpatuz

4:35:13
04:03:24
3:31:34
i
Pau Capell
03:47:39 (Tr: 3:47:39)
i
Aitor Tomàs
03:52:25 (Tr: 3:52:25)
i
Israel Rodríguez Conejo
04:23:05 (Tr: 4:23:05)
i
Rafa Cañizares Muñoz
04:30:04 (Tr: 4:30:02)
Israel Sanchez Ramos
04:30:17 (Tr: 4:30:16)
i
Andreu Queralt Queralt
04:35:13 (Tr: 4:35:13)

T. real: 04:23:05

T. oficial: 04:23:05

Inici real: 07:59:54

Hora meta: 12:22:59

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:7:59:54

Sexe:M

Ritme: 6:11 min/km

Club: club esportiu garraf rune

4:58:31
04:23:05
3:47:39
i
Pau Capell
03:47:39 (Tr: 3:47:39)
i
Aitor Tomàs
03:52:25 (Tr: 3:52:25)
i
Jon Erdaide Olea
04:03:24 (Tr: 4:03:24)
i
Rafa Cañizares Muñoz
04:30:04 (Tr: 4:30:02)
Israel Sanchez Ramos
04:30:17 (Tr: 4:30:16)
i
Andreu Queralt Queralt
04:35:13 (Tr: 4:35:13)
Alfredo González Roig
04:36:29 (Tr: 4:36:29)
Tonino Trepat Muñoz
04:36:37 (Tr: 4:36:37)
i
Miguel angel Monterreal
04:37:30 (Tr: 4:37:29)
Antoni Badia Muniente
04:40:33 (Tr: 4:40:30)
Manel Rodríguez Ortega
04:48:47 (Tr: 4:48:47)
i
Luis Macias Bayo
04:53:11 (Tr: 4:53:11)
David Alvarez Garrido
04:55:55 (Tr: 4:55:54)
i
Guillem Galera I Léger
04:58:27 (Tr: 4:58:20)

T. real: 04:30:02

T. oficial: 04:30:04

Inici real: 07:59:56

Hora meta: 12:29:58

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:7:59:54

Sexe:M

Ritme: 6:21 min/km

Club:

5:07:42
04:30:04
3:52:25
i
Aitor Tomàs
03:52:25 (Tr: 3:52:25)
i
Jon Erdaide Olea
04:03:24 (Tr: 4:03:24)
i
Israel Rodríguez Conejo
04:23:05 (Tr: 4:23:05)
Israel Sanchez Ramos
04:30:17 (Tr: 4:30:16)
i
Andreu Queralt Queralt
04:35:13 (Tr: 4:35:13)
Alfredo González Roig
04:36:29 (Tr: 4:36:29)
Tonino Trepat Muñoz
04:36:37 (Tr: 4:36:37)
i
Miguel angel Monterreal
04:37:30 (Tr: 4:37:29)
Antoni Badia Muniente
04:40:33 (Tr: 4:40:30)
Manel Rodríguez Ortega
04:48:47 (Tr: 4:48:47)
i
Luis Macias Bayo
04:53:11 (Tr: 4:53:11)
David Alvarez Garrido
04:55:55 (Tr: 4:55:54)
i
Guillem Galera I Léger
04:58:27 (Tr: 4:58:20)

T. real: 04:30:16

T. oficial: 04:30:17

Inici real: 07:59:55

Hora meta: 12:30:11

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:7:59:54

Sexe:M

Ritme: 6:22 min/km

Club: club triatló sant vicenç

4:57:10
04:30:17
4:03:24
i
Jon Erdaide Olea
04:03:24 (Tr: 4:03:24)
i
Israel Rodríguez Conejo
04:23:05 (Tr: 4:23:05)
i
Rafa Cañizares Muñoz
04:30:04 (Tr: 4:30:02)
i
Andreu Queralt Queralt
04:35:13 (Tr: 4:35:13)
Alfredo González Roig
04:36:29 (Tr: 4:36:29)
Tonino Trepat Muñoz
04:36:37 (Tr: 4:36:37)
i
Miguel angel Monterreal
04:37:30 (Tr: 4:37:29)
Antoni Badia Muniente
04:40:33 (Tr: 4:40:30)
Manel Rodríguez Ortega
04:48:47 (Tr: 4:48:47)
i
Luis Macias Bayo
04:53:11 (Tr: 4:53:11)
David Alvarez Garrido
04:55:55 (Tr: 4:55:54)

T. real: 04:35:13

T. oficial: 04:35:13

Inici real: 07:59:54

Hora meta: 12:35:07

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:7:59:54

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club: club centre excta. trenca

4:47:22
04:35:13
4:23:05
i
Israel Rodríguez Conejo
04:23:05 (Tr: 4:23:05)
i
Rafa Cañizares Muñoz
04:30:04 (Tr: 4:30:02)
Israel Sanchez Ramos
04:30:17 (Tr: 4:30:16)
Alfredo González Roig
04:36:29 (Tr: 4:36:29)
Tonino Trepat Muñoz
04:36:37 (Tr: 4:36:37)
i
Miguel angel Monterreal
04:37:30 (Tr: 4:37:29)
Antoni Badia Muniente
04:40:33 (Tr: 4:40:30)

T. real: 04:36:29

T. oficial: 04:36:29

Inici real: 07:59:54

Hora meta: 12:36:23

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:7:59:54

Sexe:M

Ritme: 6:30 min/km

Club: seat runners

4:42:54
04:36:29
4:30:04
i
Rafa Cañizares Muñoz
04:30:04 (Tr: 4:30:02)
Israel Sanchez Ramos
04:30:17 (Tr: 4:30:16)
i
Andreu Queralt Queralt
04:35:13 (Tr: 4:35:13)
Tonino Trepat Muñoz
04:36:37 (Tr: 4:36:37)
i
Miguel angel Monterreal
04:37:30 (Tr: 4:37:29)
Antoni Badia Muniente
04:40:33 (Tr: 4:40:30)

T. real: 04:36:37

T. oficial: 04:36:37

Inici real: 07:59:54

Hora meta: 12:36:31

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:7:59:54

Sexe:M

Ritme: 6:30 min/km

Club:

4:48:47
04:36:37
4:24:26
i
Rafa Cañizares Muñoz
04:30:04 (Tr: 4:30:02)
Israel Sanchez Ramos
04:30:17 (Tr: 4:30:16)
i
Andreu Queralt Queralt
04:35:13 (Tr: 4:35:13)
Alfredo González Roig
04:36:29 (Tr: 4:36:29)
i
Miguel angel Monterreal
04:37:30 (Tr: 4:37:29)
Antoni Badia Muniente
04:40:33 (Tr: 4:40:30)
Manel Rodríguez Ortega
04:48:47 (Tr: 4:48:47)

T. real: 04:37:29

T. oficial: 04:37:30

Inici real: 07:59:56

Hora meta: 12:37:24

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:7:59:54

Sexe:M

Ritme: 6:32 min/km

Club:

4:53:11
04:37:30
4:21:50
i
Israel Rodríguez Conejo
04:23:05 (Tr: 4:23:05)
i
Rafa Cañizares Muñoz
04:30:04 (Tr: 4:30:02)
Israel Sanchez Ramos
04:30:17 (Tr: 4:30:16)
i
Andreu Queralt Queralt
04:35:13 (Tr: 4:35:13)
Alfredo González Roig
04:36:29 (Tr: 4:36:29)
Tonino Trepat Muñoz
04:36:37 (Tr: 4:36:37)
Antoni Badia Muniente
04:40:33 (Tr: 4:40:30)
Manel Rodríguez Ortega
04:48:47 (Tr: 4:48:47)
i
Luis Macias Bayo
04:53:11 (Tr: 4:53:11)

T. real: 04:40:30

T. oficial: 04:40:33

Inici real: 07:59:58

Hora meta: 12:40:27

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:7:59:54

Sexe:M

Ritme: 6:36 min/km

Club: cei catalunya

4:55:55
04:40:33
4:25:11
i
Rafa Cañizares Muñoz
04:30:04 (Tr: 4:30:02)
Israel Sanchez Ramos
04:30:17 (Tr: 4:30:16)
i
Andreu Queralt Queralt
04:35:13 (Tr: 4:35:13)
Alfredo González Roig
04:36:29 (Tr: 4:36:29)
Tonino Trepat Muñoz
04:36:37 (Tr: 4:36:37)
i
Miguel angel Monterreal
04:37:30 (Tr: 4:37:29)
Manel Rodríguez Ortega
04:48:47 (Tr: 4:48:47)
i
Luis Macias Bayo
04:53:11 (Tr: 4:53:11)
David Alvarez Garrido
04:55:55 (Tr: 4:55:54)

T. real: 04:48:47

T. oficial: 04:48:47

Inici real: 07:59:55

Hora meta: 12:48:41

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:7:59:54

Sexe:M

Ritme: 6:48 min/km

Club: a.e.córrer a gelida

5:00:58
04:48:47
4:36:37
Tonino Trepat Muñoz
04:36:37 (Tr: 4:36:37)
i
Miguel angel Monterreal
04:37:30 (Tr: 4:37:29)
Antoni Badia Muniente
04:40:33 (Tr: 4:40:30)
i
Luis Macias Bayo
04:53:11 (Tr: 4:53:11)
David Alvarez Garrido
04:55:55 (Tr: 4:55:54)
i
Guillem Galera I Léger
04:58:27 (Tr: 4:58:20)

T. real: 04:53:11

T. oficial: 04:53:11

Inici real: 07:59:54

Hora meta: 12:53:05

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:7:59:54

Sexe:M

Ritme: 6:54 min/km

Club:

5:08:52
04:53:11
4:37:30
i
Miguel angel Monterreal
04:37:30 (Tr: 4:37:29)
Antoni Badia Muniente
04:40:33 (Tr: 4:40:30)
Manel Rodríguez Ortega
04:48:47 (Tr: 4:48:47)
David Alvarez Garrido
04:55:55 (Tr: 4:55:54)
i
Guillem Galera I Léger
04:58:27 (Tr: 4:58:20)

T. real: 04:55:54

T. oficial: 04:55:55

Inici real: 07:59:55

Hora meta: 12:55:49

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:7:59:54

Sexe:M

Ritme: 6:58 min/km

Club: club esp. garraf runners

5:11:16
04:55:55
4:40:33
Antoni Badia Muniente
04:40:33 (Tr: 4:40:30)
Manel Rodríguez Ortega
04:48:47 (Tr: 4:48:47)
i
Luis Macias Bayo
04:53:11 (Tr: 4:53:11)
i
Guillem Galera I Léger
04:58:27 (Tr: 4:58:20)

T. real: 04:58:20

T. oficial: 04:58:27

Inici real: 08:00:02

Hora meta: 12:58:21

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:7:59:54

Sexe:M

Ritme: 7:01 min/km

Club:

5:08:08
04:58:27
4:48:47
Manel Rodríguez Ortega
04:48:47 (Tr: 4:48:47)
i
Luis Macias Bayo
04:53:11 (Tr: 4:53:11)
David Alvarez Garrido
04:55:55 (Tr: 4:55:54)