Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:32:59

Inici real: 09:45:38

Hora meta: 10:18:37

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club:

0:40:03
00:32:59
0:25:55
Noe Rodriguez Luque
00:33:03 (Tr: 0:33:03)
i
Alejandro Graus Barras
00:38:06 (Tr: 0:38:06)
i
Marc Tauste Fernández
00:38:21 (Tr: 0:38:18)
i
Pol Garcia Cuevas
00:39:51 (Tr: 0:39:49)
i
Guiu Escoda I Segú
00:40:01 (Tr: 0:39:58)
i
Jaume Balcells Roca
00:40:03 (Tr: 0:40:02)

T. real: 00:33:03

Inici real: 09:45:39

Hora meta: 10:18:41

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: prat triatló 1994

0:40:03
00:33:03
0:26:04
Carlos Edo Martín
00:32:59 (Tr: 0:32:59)
i
Alejandro Graus Barras
00:38:06 (Tr: 0:38:06)
i
Marc Tauste Fernández
00:38:21 (Tr: 0:38:18)
i
Pol Garcia Cuevas
00:39:51 (Tr: 0:39:49)
i
Guiu Escoda I Segú
00:40:01 (Tr: 0:39:58)
i
Jaume Balcells Roca
00:40:03 (Tr: 0:40:02)

T. real: 00:38:06

Inici real: 09:45:38

Hora meta: 10:23:44

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club:

0:43:13
00:38:06
0:32:59
Carlos Edo Martín
00:32:59 (Tr: 0:32:59)
Noe Rodriguez Luque
00:33:03 (Tr: 0:33:03)
i
Marc Tauste Fernández
00:38:21 (Tr: 0:38:18)
i
Pol Garcia Cuevas
00:39:51 (Tr: 0:39:49)
i
Guiu Escoda I Segú
00:40:01 (Tr: 0:39:58)
i
Jaume Balcells Roca
00:40:03 (Tr: 0:40:02)
i
Mireia Suñe
00:40:08 (Tr: 0:40:07)
Lluis Mauri Vivet
00:41:17 (Tr: 0:41:17)

T. real: 00:38:18

Inici real: 09:45:42

Hora meta: 10:23:59

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: escolar trail scc

0:43:44
00:38:21
0:32:59
Carlos Edo Martín
00:32:59 (Tr: 0:32:59)
Noe Rodriguez Luque
00:33:03 (Tr: 0:33:03)
i
Alejandro Graus Barras
00:38:06 (Tr: 0:38:06)
i
Pol Garcia Cuevas
00:39:51 (Tr: 0:39:49)
i
Guiu Escoda I Segú
00:40:01 (Tr: 0:39:58)
i
Jaume Balcells Roca
00:40:03 (Tr: 0:40:02)
i
Mireia Suñe
00:40:08 (Tr: 0:40:07)
Lluis Mauri Vivet
00:41:17 (Tr: 0:41:17)
i
Lluc Cardiel Fernández
00:43:41 (Tr: 0:43:39)

T. real: 00:39:49

Inici real: 09:45:40

Hora meta: 10:25:29

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club: escola de trail santa col

0:46:38
00:39:51
0:33:03
Noe Rodriguez Luque
00:33:03 (Tr: 0:33:03)
i
Alejandro Graus Barras
00:38:06 (Tr: 0:38:06)
i
Marc Tauste Fernández
00:38:21 (Tr: 0:38:18)
i
Guiu Escoda I Segú
00:40:01 (Tr: 0:39:58)
i
Jaume Balcells Roca
00:40:03 (Tr: 0:40:02)
i
Mireia Suñe
00:40:08 (Tr: 0:40:07)
Lluis Mauri Vivet
00:41:17 (Tr: 0:41:17)
i
Lluc Cardiel Fernández
00:43:41 (Tr: 0:43:39)
i
Jonatan Granadal Carrasco
00:44:55 (Tr: 0:44:52)
i
Marcos Moreno Márquez
00:45:09 (Tr: 0:45:07)
i
Alex Tauste Fernández
00:45:10 (Tr: 0:45:07)
i
Marc Gelabert Costa
00:45:10 (Tr: 0:45:07)

T. real: 00:39:58

Inici real: 09:45:41

Hora meta: 10:25:39

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club: escola trail santa coloma

0:41:55
00:40:01
0:38:06
i
Alejandro Graus Barras
00:38:06 (Tr: 0:38:06)
i
Marc Tauste Fernández
00:38:21 (Tr: 0:38:18)
i
Pol Garcia Cuevas
00:39:51 (Tr: 0:39:49)
i
Jaume Balcells Roca
00:40:03 (Tr: 0:40:02)
i
Mireia Suñe
00:40:08 (Tr: 0:40:07)
Lluis Mauri Vivet
00:41:17 (Tr: 0:41:17)

T. real: 00:40:02

Inici real: 09:45:39

Hora meta: 10:25:41

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club:

0:43:41
00:40:03
0:36:24
i
Alejandro Graus Barras
00:38:06 (Tr: 0:38:06)
i
Marc Tauste Fernández
00:38:21 (Tr: 0:38:18)
i
Pol Garcia Cuevas
00:39:51 (Tr: 0:39:49)
i
Guiu Escoda I Segú
00:40:01 (Tr: 0:39:58)
i
Mireia Suñe
00:40:08 (Tr: 0:40:07)
Lluis Mauri Vivet
00:41:17 (Tr: 0:41:17)
i
Lluc Cardiel Fernández
00:43:41 (Tr: 0:43:39)

T. real: 00:40:07

Inici real: 09:45:39

Hora meta: 10:25:46

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 5:01 min/km

Club: ceme

0:44:55
00:40:08
0:35:20
i
Alejandro Graus Barras
00:38:06 (Tr: 0:38:06)
i
Marc Tauste Fernández
00:38:21 (Tr: 0:38:18)
i
Pol Garcia Cuevas
00:39:51 (Tr: 0:39:49)
i
Guiu Escoda I Segú
00:40:01 (Tr: 0:39:58)
i
Jaume Balcells Roca
00:40:03 (Tr: 0:40:02)
Lluis Mauri Vivet
00:41:17 (Tr: 0:41:17)
i
Lluc Cardiel Fernández
00:43:41 (Tr: 0:43:39)
i
Jonatan Granadal Carrasco
00:44:55 (Tr: 0:44:52)

T. real: 00:41:17

Inici real: 09:45:39

Hora meta: 10:26:55

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 5:10 min/km

Club: bs runners

0:45:09
00:41:17
0:37:25
i
Alejandro Graus Barras
00:38:06 (Tr: 0:38:06)
i
Marc Tauste Fernández
00:38:21 (Tr: 0:38:18)
i
Pol Garcia Cuevas
00:39:51 (Tr: 0:39:49)
i
Guiu Escoda I Segú
00:40:01 (Tr: 0:39:58)
i
Jaume Balcells Roca
00:40:03 (Tr: 0:40:02)
i
Mireia Suñe
00:40:08 (Tr: 0:40:07)
i
Lluc Cardiel Fernández
00:43:41 (Tr: 0:43:39)
i
Jonatan Granadal Carrasco
00:44:55 (Tr: 0:44:52)
i
Marcos Moreno Márquez
00:45:09 (Tr: 0:45:07)

T. real: 00:43:39

Inici real: 09:45:41

Hora meta: 10:29:19

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 5:28 min/km

Club: escola de trail sscc

0:47:20
00:43:41
0:40:03
i
Jaume Balcells Roca
00:40:03 (Tr: 0:40:02)
i
Mireia Suñe
00:40:08 (Tr: 0:40:07)
Lluis Mauri Vivet
00:41:17 (Tr: 0:41:17)
i
Jonatan Granadal Carrasco
00:44:55 (Tr: 0:44:52)
i
Marcos Moreno Márquez
00:45:09 (Tr: 0:45:07)
i
Alex Tauste Fernández
00:45:10 (Tr: 0:45:07)
i
Marc Gelabert Costa
00:45:10 (Tr: 0:45:07)

T. real: 00:44:52

Inici real: 09:45:41

Hora meta: 10:30:33

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club:

0:49:42
00:44:55
0:40:08
i
Mireia Suñe
00:40:08 (Tr: 0:40:07)
Lluis Mauri Vivet
00:41:17 (Tr: 0:41:17)
i
Lluc Cardiel Fernández
00:43:41 (Tr: 0:43:39)
i
Marcos Moreno Márquez
00:45:09 (Tr: 0:45:07)
i
Alex Tauste Fernández
00:45:10 (Tr: 0:45:07)
i
Marc Gelabert Costa
00:45:10 (Tr: 0:45:07)

T. real: 00:45:07

Inici real: 09:45:41

Hora meta: 10:30:47

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 5:39 min/km

Club: escola trail scc

0:49:55
00:45:09
0:40:24
Lluis Mauri Vivet
00:41:17 (Tr: 0:41:17)
i
Lluc Cardiel Fernández
00:43:41 (Tr: 0:43:39)
i
Jonatan Granadal Carrasco
00:44:55 (Tr: 0:44:52)
i
Alex Tauste Fernández
00:45:10 (Tr: 0:45:07)
i
Marc Gelabert Costa
00:45:10 (Tr: 0:45:07)
i
Oriol Santillana López
00:49:55 (Tr: 0:45:15)

T. real: 00:45:07

Inici real: 09:45:41

Hora meta: 10:30:48

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 5:39 min/km

Club: escola trail scc

0:49:55
00:45:10
0:40:25
Lluis Mauri Vivet
00:41:17 (Tr: 0:41:17)
i
Lluc Cardiel Fernández
00:43:41 (Tr: 0:43:39)
i
Jonatan Granadal Carrasco
00:44:55 (Tr: 0:44:52)
i
Marcos Moreno Márquez
00:45:09 (Tr: 0:45:07)
i
Marc Gelabert Costa
00:45:10 (Tr: 0:45:07)
i
Oriol Santillana López
00:49:55 (Tr: 0:45:15)

T. real: 00:45:07

Inici real: 09:45:41

Hora meta: 10:30:48

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 5:39 min/km

Club: escola de trail santa col

0:49:55
00:45:10
0:40:25
Lluis Mauri Vivet
00:41:17 (Tr: 0:41:17)
i
Lluc Cardiel Fernández
00:43:41 (Tr: 0:43:39)
i
Jonatan Granadal Carrasco
00:44:55 (Tr: 0:44:52)
i
Marcos Moreno Márquez
00:45:09 (Tr: 0:45:07)
i
Alex Tauste Fernández
00:45:10 (Tr: 0:45:07)
i
Oriol Santillana López
00:49:55 (Tr: 0:45:15)

T. real: 00:45:15

Inici real: 09:50:18

Hora meta: 10:35:33

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 5:40 min/km

Club:

0:54:40
00:49:55
0:45:09
i
Marcos Moreno Márquez
00:45:09 (Tr: 0:45:07)
i
Alex Tauste Fernández
00:45:10 (Tr: 0:45:07)
i
Marc Gelabert Costa
00:45:10 (Tr: 0:45:07)