SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

8K-Trail & Caminada

14 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:45:30

Inici real: 09:46:20

Hora meta: 10:31:50

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club:

0:48:27
00:46:12
0:43:57
i
Anna Vendrell Duran
00:45:32 (Tr: 0:45:32)
i
Daniel Rosal Delgado
00:46:06 (Tr: 0:46:03)
i
Gala Ventura Rodríguez
00:47:49 (Tr: 0:47:47)
Victor Palomares
00:48:02 (Tr: 0:47:59)
Miriam Pellicer
00:48:27 (Tr: 0:48:20)

T. real: 00:45:32

Inici real: 09:45:38

Hora meta: 10:31:10

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 5:42 min/km

Club:

0:48:27
00:45:32
0:42:38
Rafael Espejo Cobos
00:46:12 (Tr: 0:45:30)
i
Daniel Rosal Delgado
00:46:06 (Tr: 0:46:03)
i
Gala Ventura Rodríguez
00:47:49 (Tr: 0:47:47)
Victor Palomares
00:48:02 (Tr: 0:47:59)
Miriam Pellicer
00:48:27 (Tr: 0:48:20)

T. real: 00:46:03

Inici real: 09:45:42

Hora meta: 10:31:44

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club:

0:48:27
00:46:06
0:43:46
Rafael Espejo Cobos
00:46:12 (Tr: 0:45:30)
i
Anna Vendrell Duran
00:45:32 (Tr: 0:45:32)
i
Gala Ventura Rodríguez
00:47:49 (Tr: 0:47:47)
Victor Palomares
00:48:02 (Tr: 0:47:59)
Miriam Pellicer
00:48:27 (Tr: 0:48:20)

T. real: 00:47:47

Inici real: 09:45:41

Hora meta: 10:33:27

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 5:59 min/km

Club: monpedros

0:49:26
00:47:49
0:46:12
Rafael Espejo Cobos
00:46:12 (Tr: 0:45:30)
Victor Palomares
00:48:02 (Tr: 0:47:59)
Miriam Pellicer
00:48:27 (Tr: 0:48:20)
Marc Ferre Domínguez
00:48:27 (Tr: 0:48:25)
i
Yolanda Escoda Muñoz
00:48:27 (Tr: 0:48:25)
i
Raquel Calleja Fernandez
00:49:15 (Tr: 0:49:15)

T. real: 00:47:59

Inici real: 09:45:42

Hora meta: 10:33:40

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 6:00 min/km

Club: escola de trail santa col

0:53:18
00:48:02
0:42:47
Rafael Espejo Cobos
00:46:12 (Tr: 0:45:30)
i
Anna Vendrell Duran
00:45:32 (Tr: 0:45:32)
i
Daniel Rosal Delgado
00:46:06 (Tr: 0:46:03)
i
Gala Ventura Rodríguez
00:47:49 (Tr: 0:47:47)
i
Juanra Alamos Ramos
00:52:49 (Tr: 0:48:02)
Miriam Pellicer
00:48:27 (Tr: 0:48:20)
i
Martín Urriens Grandío
00:53:18 (Tr: 0:48:24)
Marc Ferre Domínguez
00:48:27 (Tr: 0:48:25)
i
Yolanda Escoda Muñoz
00:48:27 (Tr: 0:48:25)
i
Raquel Calleja Fernandez
00:49:15 (Tr: 0:49:15)

T. real: 00:48:02

Inici real: 09:50:26

Hora meta: 10:38:27

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 6:01 min/km

Club: transtriatlon

0:59:33
00:52:49
0:46:06
Rafael Espejo Cobos
00:46:12 (Tr: 0:45:30)
i
Daniel Rosal Delgado
00:46:06 (Tr: 0:46:03)
i
Gala Ventura Rodríguez
00:47:49 (Tr: 0:47:47)
Victor Palomares
00:48:02 (Tr: 0:47:59)
Miriam Pellicer
00:48:27 (Tr: 0:48:20)
i
Martín Urriens Grandío
00:53:18 (Tr: 0:48:24)
Marc Ferre Domínguez
00:48:27 (Tr: 0:48:25)
i
Yolanda Escoda Muñoz
00:48:27 (Tr: 0:48:25)
i
Pedro Crespo Trincado
00:53:35 (Tr: 0:48:50)
i
Pedro Vera Pajares
00:53:39 (Tr: 0:49:02)
i
Raquel Calleja Fernandez
00:49:15 (Tr: 0:49:15)
i
Abraham Moreno Taravilla
00:54:24 (Tr: 0:49:45)
i
Yann Ribager
00:55:09 (Tr: 0:50:28)

T. real: 00:48:20

Inici real: 09:45:45

Hora meta: 10:34:05

Cat:F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 6:03 min/km

Club: espai trail casboi

0:49:04
00:48:27
0:47:49
i
Gala Ventura Rodríguez
00:47:49 (Tr: 0:47:47)
Victor Palomares
00:48:02 (Tr: 0:47:59)
Marc Ferre Domínguez
00:48:27 (Tr: 0:48:25)
i
Yolanda Escoda Muñoz
00:48:27 (Tr: 0:48:25)

T. real: 00:48:24

Inici real: 09:50:32

Hora meta: 10:38:56

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 6:03 min/km

Club:

0:58:33
00:53:18
0:48:02
Victor Palomares
00:48:02 (Tr: 0:47:59)
i
Juanra Alamos Ramos
00:52:49 (Tr: 0:48:02)
Miriam Pellicer
00:48:27 (Tr: 0:48:20)
Marc Ferre Domínguez
00:48:27 (Tr: 0:48:25)
i
Yolanda Escoda Muñoz
00:48:27 (Tr: 0:48:25)
i
Pedro Crespo Trincado
00:53:35 (Tr: 0:48:50)
i
Pedro Vera Pajares
00:53:39 (Tr: 0:49:02)
i
Raquel Calleja Fernandez
00:49:15 (Tr: 0:49:15)
i
Abraham Moreno Taravilla
00:54:24 (Tr: 0:49:45)
i
Yann Ribager
00:55:09 (Tr: 0:50:28)

T. real: 00:48:25

Inici real: 09:45:40

Hora meta: 10:34:05

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club:

0:53:39
00:48:27
0:43:14
Rafael Espejo Cobos
00:46:12 (Tr: 0:45:30)
i
Anna Vendrell Duran
00:45:32 (Tr: 0:45:32)
i
Daniel Rosal Delgado
00:46:06 (Tr: 0:46:03)
i
Gala Ventura Rodríguez
00:47:49 (Tr: 0:47:47)
Victor Palomares
00:48:02 (Tr: 0:47:59)
i
Juanra Alamos Ramos
00:52:49 (Tr: 0:48:02)
Miriam Pellicer
00:48:27 (Tr: 0:48:20)
i
Martín Urriens Grandío
00:53:18 (Tr: 0:48:24)
i
Yolanda Escoda Muñoz
00:48:27 (Tr: 0:48:25)
i
Pedro Crespo Trincado
00:53:35 (Tr: 0:48:50)
i
Pedro Vera Pajares
00:53:39 (Tr: 0:49:02)
i
Raquel Calleja Fernandez
00:49:15 (Tr: 0:49:15)

T. real: 00:48:25

Inici real: 09:45:41

Hora meta: 10:34:05

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 6:04 min/km

Club:

0:49:15
00:48:27
0:47:39
i
Gala Ventura Rodríguez
00:47:49 (Tr: 0:47:47)
Victor Palomares
00:48:02 (Tr: 0:47:59)
Miriam Pellicer
00:48:27 (Tr: 0:48:20)
Marc Ferre Domínguez
00:48:27 (Tr: 0:48:25)
i
Raquel Calleja Fernandez
00:49:15 (Tr: 0:49:15)

T. real: 00:48:50

Inici real: 09:50:24

Hora meta: 10:39:13

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 6:07 min/km

Club:

0:54:24
00:53:35
0:52:46
i
Juanra Alamos Ramos
00:52:49 (Tr: 0:48:02)
i
Martín Urriens Grandío
00:53:18 (Tr: 0:48:24)
i
Pedro Vera Pajares
00:53:39 (Tr: 0:49:02)
i
Abraham Moreno Taravilla
00:54:24 (Tr: 0:49:45)

T. real: 00:49:02

Inici real: 09:50:16

Hora meta: 10:39:17

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 6:08 min/km

Club:

0:58:52
00:53:39
0:48:27
i
Juanra Alamos Ramos
00:52:49 (Tr: 0:48:02)
i
Martín Urriens Grandío
00:53:18 (Tr: 0:48:24)
Marc Ferre Domínguez
00:48:27 (Tr: 0:48:25)
i
Yolanda Escoda Muñoz
00:48:27 (Tr: 0:48:25)
i
Pedro Crespo Trincado
00:53:35 (Tr: 0:48:50)
i
Raquel Calleja Fernandez
00:49:15 (Tr: 0:49:15)
i
Abraham Moreno Taravilla
00:54:24 (Tr: 0:49:45)
i
Yann Ribager
00:55:09 (Tr: 0:50:28)

T. real: 00:49:15

Inici real: 09:45:39

Hora meta: 10:34:53

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 6:10 min/km

Club: club atletismo sant andre

0:55:09
00:49:15
0:43:22
Rafael Espejo Cobos
00:46:12 (Tr: 0:45:30)
i
Anna Vendrell Duran
00:45:32 (Tr: 0:45:32)
i
Daniel Rosal Delgado
00:46:06 (Tr: 0:46:03)
i
Gala Ventura Rodríguez
00:47:49 (Tr: 0:47:47)
Victor Palomares
00:48:02 (Tr: 0:47:59)
i
Juanra Alamos Ramos
00:52:49 (Tr: 0:48:02)
Miriam Pellicer
00:48:27 (Tr: 0:48:20)
i
Martín Urriens Grandío
00:53:18 (Tr: 0:48:24)
Marc Ferre Domínguez
00:48:27 (Tr: 0:48:25)
i
Yolanda Escoda Muñoz
00:48:27 (Tr: 0:48:25)
i
Pedro Crespo Trincado
00:53:35 (Tr: 0:48:50)
i
Pedro Vera Pajares
00:53:39 (Tr: 0:49:02)
i
Abraham Moreno Taravilla
00:54:24 (Tr: 0:49:45)
i
Yann Ribager
00:55:09 (Tr: 0:50:28)

T. real: 00:49:45

Inici real: 09:50:17

Hora meta: 10:40:02

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 6:14 min/km

Club:

0:55:13
00:54:24
0:53:35
i
Pedro Crespo Trincado
00:53:35 (Tr: 0:48:50)
i
Pedro Vera Pajares
00:53:39 (Tr: 0:49:02)
i
Yann Ribager
00:55:09 (Tr: 0:50:28)

T. real: 00:50:28

Inici real: 09:50:19

Hora meta: 10:40:47

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 6:19 min/km

Club:

0:56:38
00:55:09
0:53:39
i
Pedro Vera Pajares
00:53:39 (Tr: 0:49:02)
i
Abraham Moreno Taravilla
00:54:24 (Tr: 0:49:45)