SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

8K-Trail & Caminada

14 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 01:35:19

Inici real: 09:46:01

Hora meta: 11:21:19

Cat:F

Pos. categoria: 179

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 11:55 min/km

Club:

1:45:55
01:35:41
1:25:27
Pedro maria Gallego Sarries
01:35:44 (Tr: 1:35:29)
i
Sonia Señor Cubillos
01:40:50 (Tr: 1:36:06)
i
Ana Barroso Rodenas
01:40:51 (Tr: 1:36:09)
i
Caroline Copestake
01:41:38 (Tr: 1:40:43)
i
Olga Bou Gili
01:45:50 (Tr: 1:41:12)
i
Josefa Alcaide Garcia
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Alberta Fernandez Barato
01:45:55 (Tr: 1:41:17)

T. real: 01:35:29

Inici real: 09:45:53

Hora meta: 11:21:22

Cat:M

Pos. categoria: 108

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 11:57 min/km

Club:

1:45:55
01:35:44
1:25:32
i
Rosa maria Albert Cristóbal
01:35:41 (Tr: 1:35:19)
i
Sonia Señor Cubillos
01:40:50 (Tr: 1:36:06)
i
Ana Barroso Rodenas
01:40:51 (Tr: 1:36:09)
i
Caroline Copestake
01:41:38 (Tr: 1:40:43)
i
Olga Bou Gili
01:45:50 (Tr: 1:41:12)
i
Josefa Alcaide Garcia
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Alberta Fernandez Barato
01:45:55 (Tr: 1:41:17)

T. real: 01:36:06

Inici real: 09:50:23

Hora meta: 11:26:28

Cat:F

Pos. categoria: 180

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 12:01 min/km

Club:

1:45:59
01:40:50
1:35:41
i
Rosa maria Albert Cristóbal
01:35:41 (Tr: 1:35:19)
Pedro maria Gallego Sarries
01:35:44 (Tr: 1:35:29)
i
Ana Barroso Rodenas
01:40:51 (Tr: 1:36:09)
i
Caroline Copestake
01:41:38 (Tr: 1:40:43)
i
Olga Bou Gili
01:45:50 (Tr: 1:41:12)
i
Josefa Alcaide Garcia
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Alberta Fernandez Barato
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Jose javier Raya Ceruelo
01:45:59 (Tr: 1:41:21)

T. real: 01:36:09

Inici real: 09:50:20

Hora meta: 11:26:29

Cat:F

Pos. categoria: 181

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 12:02 min/km

Club:

1:46:00
01:40:51
1:35:41
i
Rosa maria Albert Cristóbal
01:35:41 (Tr: 1:35:19)
Pedro maria Gallego Sarries
01:35:44 (Tr: 1:35:29)
i
Sonia Señor Cubillos
01:40:50 (Tr: 1:36:06)
i
Caroline Copestake
01:41:38 (Tr: 1:40:43)
i
Olga Bou Gili
01:45:50 (Tr: 1:41:12)
i
Josefa Alcaide Garcia
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Alberta Fernandez Barato
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Jose javier Raya Ceruelo
01:45:59 (Tr: 1:41:21)

T. real: 01:40:43

Inici real: 09:46:33

Hora meta: 11:27:16

Cat:F

Pos. categoria: 182

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 12:36 min/km

Club:

1:47:31
01:41:38
1:35:44
Pedro maria Gallego Sarries
01:35:44 (Tr: 1:35:29)
i
Sonia Señor Cubillos
01:40:50 (Tr: 1:36:06)
i
Ana Barroso Rodenas
01:40:51 (Tr: 1:36:09)
i
Olga Bou Gili
01:45:50 (Tr: 1:41:12)
i
Josefa Alcaide Garcia
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Alberta Fernandez Barato
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Jose javier Raya Ceruelo
01:45:59 (Tr: 1:41:21)
Josep Admetlla Maseras
01:46:22 (Tr: 1:41:33)
i
Montserrat Pina Ollé
01:46:32 (Tr: 1:46:15)

T. real: 01:41:12

Inici real: 09:50:17

Hora meta: 11:31:28

Cat:F

Pos. categoria: 183

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 12:39 min/km

Club:

1:50:51
01:45:50
1:40:50
i
Sonia Señor Cubillos
01:40:50 (Tr: 1:36:06)
i
Ana Barroso Rodenas
01:40:51 (Tr: 1:36:09)
i
Caroline Copestake
01:41:38 (Tr: 1:40:43)
i
Josefa Alcaide Garcia
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Alberta Fernandez Barato
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Jose javier Raya Ceruelo
01:45:59 (Tr: 1:41:21)
Josep Admetlla Maseras
01:46:22 (Tr: 1:41:33)
i
Montserrat Pina Ollé
01:46:32 (Tr: 1:46:15)
i
Mercè Ferrándiz Margarit
01:48:22 (Tr: 1:47:57)
i
Jordi Castañeda Estapé
01:48:23 (Tr: 1:47:57)
Lidia Santacana Torres
01:49:33 (Tr: 1:49:25)

T. real: 01:41:17

Inici real: 09:50:17

Hora meta: 11:31:33

Cat:F

Pos. categoria: 184

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 12:40 min/km

Club:

1:51:00
01:45:55
1:40:51
i
Ana Barroso Rodenas
01:40:51 (Tr: 1:36:09)
i
Caroline Copestake
01:41:38 (Tr: 1:40:43)
i
Olga Bou Gili
01:45:50 (Tr: 1:41:12)
i
Jose javier Raya Ceruelo
01:45:59 (Tr: 1:41:21)
Josep Admetlla Maseras
01:46:22 (Tr: 1:41:33)
i
Montserrat Pina Ollé
01:46:32 (Tr: 1:46:15)
i
Mercè Ferrándiz Margarit
01:48:22 (Tr: 1:47:57)
i
Jordi Castañeda Estapé
01:48:23 (Tr: 1:47:57)
Lidia Santacana Torres
01:49:33 (Tr: 1:49:25)

T. real: 01:41:17

Inici real: 09:50:17

Hora meta: 11:31:33

Cat:F

Pos. categoria: 185

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 12:40 min/km

Club:

1:50:13
01:45:55
1:41:38
i
Caroline Copestake
01:41:38 (Tr: 1:40:43)
i
Olga Bou Gili
01:45:50 (Tr: 1:41:12)
i
Jose javier Raya Ceruelo
01:45:59 (Tr: 1:41:21)
Josep Admetlla Maseras
01:46:22 (Tr: 1:41:33)
i
Montserrat Pina Ollé
01:46:32 (Tr: 1:46:15)
i
Mercè Ferrándiz Margarit
01:48:22 (Tr: 1:47:57)
i
Jordi Castañeda Estapé
01:48:23 (Tr: 1:47:57)
Lidia Santacana Torres
01:49:33 (Tr: 1:49:25)

T. real: 01:41:21

Inici real: 09:50:17

Hora meta: 11:31:37

Cat:M

Pos. categoria: 109

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 12:41 min/km

Club:

1:48:22
01:45:59
1:43:35
i
Olga Bou Gili
01:45:50 (Tr: 1:41:12)
i
Josefa Alcaide Garcia
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Alberta Fernandez Barato
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
Josep Admetlla Maseras
01:46:22 (Tr: 1:41:33)
i
Montserrat Pina Ollé
01:46:32 (Tr: 1:46:15)
i
Mercè Ferrándiz Margarit
01:48:22 (Tr: 1:47:57)

T. real: 01:41:33

Inici real: 09:50:27

Hora meta: 11:32:00

Cat:M

Pos. categoria: 110

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 12:42 min/km

Club: s.a.corbera

1:48:23
01:46:22
1:44:21
i
Olga Bou Gili
01:45:50 (Tr: 1:41:12)
i
Josefa Alcaide Garcia
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Alberta Fernandez Barato
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Jose javier Raya Ceruelo
01:45:59 (Tr: 1:41:21)
i
Montserrat Pina Ollé
01:46:32 (Tr: 1:46:15)
i
Mercè Ferrándiz Margarit
01:48:22 (Tr: 1:47:57)
i
Jordi Castañeda Estapé
01:48:23 (Tr: 1:47:57)

T. real: 01:46:15

Inici real: 09:45:55

Hora meta: 11:32:10

Cat:F

Pos. categoria: 186

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 13:17 min/km

Club:

1:49:33
01:46:32
1:43:31
i
Olga Bou Gili
01:45:50 (Tr: 1:41:12)
i
Josefa Alcaide Garcia
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Alberta Fernandez Barato
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Jose javier Raya Ceruelo
01:45:59 (Tr: 1:41:21)
Josep Admetlla Maseras
01:46:22 (Tr: 1:41:33)
i
Mercè Ferrándiz Margarit
01:48:22 (Tr: 1:47:57)
i
Jordi Castañeda Estapé
01:48:23 (Tr: 1:47:57)
Lidia Santacana Torres
01:49:33 (Tr: 1:49:25)

T. real: 01:47:57

Inici real: 09:46:04

Hora meta: 11:34:00

Cat:F

Pos. categoria: 187

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 13:30 min/km

Club:

1:57:45
01:48:22
1:39:00
i
Sonia Señor Cubillos
01:40:50 (Tr: 1:36:06)
i
Ana Barroso Rodenas
01:40:51 (Tr: 1:36:09)
i
Caroline Copestake
01:41:38 (Tr: 1:40:43)
i
Olga Bou Gili
01:45:50 (Tr: 1:41:12)
i
Josefa Alcaide Garcia
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Alberta Fernandez Barato
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Jose javier Raya Ceruelo
01:45:59 (Tr: 1:41:21)
Josep Admetlla Maseras
01:46:22 (Tr: 1:41:33)
i
Montserrat Pina Ollé
01:46:32 (Tr: 1:46:15)
i
Jordi Castañeda Estapé
01:48:23 (Tr: 1:47:57)
Lidia Santacana Torres
01:49:33 (Tr: 1:49:25)
i
Anna Codina
01:57:45 (Tr: 1:52:48)

T. real: 01:47:57

Inici real: 09:46:04

Hora meta: 11:34:01

Cat:M

Pos. categoria: 111

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 13:30 min/km

Club:

1:57:45
01:48:23
1:39:01
i
Sonia Señor Cubillos
01:40:50 (Tr: 1:36:06)
i
Ana Barroso Rodenas
01:40:51 (Tr: 1:36:09)
i
Caroline Copestake
01:41:38 (Tr: 1:40:43)
i
Olga Bou Gili
01:45:50 (Tr: 1:41:12)
i
Josefa Alcaide Garcia
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Alberta Fernandez Barato
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Jose javier Raya Ceruelo
01:45:59 (Tr: 1:41:21)
Josep Admetlla Maseras
01:46:22 (Tr: 1:41:33)
i
Montserrat Pina Ollé
01:46:32 (Tr: 1:46:15)
i
Mercè Ferrándiz Margarit
01:48:22 (Tr: 1:47:57)
Lidia Santacana Torres
01:49:33 (Tr: 1:49:25)
i
Anna Codina
01:57:45 (Tr: 1:52:48)

T. real: 01:49:25

Inici real: 09:45:47

Hora meta: 11:35:11

Cat:F

Pos. categoria: 188

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 13:41 min/km

Club: club triatlo atles

1:57:45
01:49:33
1:41:22
i
Caroline Copestake
01:41:38 (Tr: 1:40:43)
i
Olga Bou Gili
01:45:50 (Tr: 1:41:12)
i
Josefa Alcaide Garcia
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Alberta Fernandez Barato
01:45:55 (Tr: 1:41:17)
i
Jose javier Raya Ceruelo
01:45:59 (Tr: 1:41:21)
Josep Admetlla Maseras
01:46:22 (Tr: 1:41:33)
i
Montserrat Pina Ollé
01:46:32 (Tr: 1:46:15)
i
Mercè Ferrándiz Margarit
01:48:22 (Tr: 1:47:57)
i
Jordi Castañeda Estapé
01:48:23 (Tr: 1:47:57)
i
Anna Codina
01:57:45 (Tr: 1:52:48)

T. real: 01:52:48

Inici real: 09:50:35

Hora meta: 11:43:23

Cat:F

Pos. categoria: 189

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 14:06 min/km

Club:

2:07:07
01:57:45
1:48:22
i
Mercè Ferrándiz Margarit
01:48:22 (Tr: 1:47:57)
i
Jordi Castañeda Estapé
01:48:23 (Tr: 1:47:57)
Lidia Santacana Torres
01:49:33 (Tr: 1:49:25)