SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

8K-Trail & Caminada

14 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:56:22

Inici real: 09:45:46

Hora meta: 10:42:07

Cat:F

Pos. categoria: 27

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:03 min/km

Club: pota roja cervelló

0:56:53
00:56:29
0:56:06
Nestor Nicolau Ruiz
00:56:31 (Tr: 0:56:23)
i
Laura García Huertas
00:56:28 (Tr: 0:56:25)
i
Edurne Rocafull Hinojosa
00:56:33 (Tr: 0:56:26)
i
Laura Pérez Cortés
00:56:43 (Tr: 0:56:37)
i
Xènia Roset Torredemer
00:56:53 (Tr: 0:56:46)

T. real: 00:56:23

Inici real: 09:45:46

Hora meta: 10:42:09

Cat:M

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 7:03 min/km

Club: pota roja cervelló

0:56:53
00:56:31
0:56:08
i
Abril Nicolau Martínez
00:56:29 (Tr: 0:56:22)
i
Laura García Huertas
00:56:28 (Tr: 0:56:25)
i
Edurne Rocafull Hinojosa
00:56:33 (Tr: 0:56:26)
i
Laura Pérez Cortés
00:56:43 (Tr: 0:56:37)
i
Xènia Roset Torredemer
00:56:53 (Tr: 0:56:46)

T. real: 00:56:25

Inici real: 09:45:41

Hora meta: 10:42:06

Cat:F

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:04 min/km

Club:

0:56:53
00:56:28
0:56:03
i
Abril Nicolau Martínez
00:56:29 (Tr: 0:56:22)
Nestor Nicolau Ruiz
00:56:31 (Tr: 0:56:23)
i
Edurne Rocafull Hinojosa
00:56:33 (Tr: 0:56:26)
i
Laura Pérez Cortés
00:56:43 (Tr: 0:56:37)
i
Xènia Roset Torredemer
00:56:53 (Tr: 0:56:46)

T. real: 00:56:26

Inici real: 09:45:46

Hora meta: 10:42:11

Cat:F

Pos. categoria: 29

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:04 min/km

Club: sant just

0:56:53
00:56:33
0:56:14
i
Abril Nicolau Martínez
00:56:29 (Tr: 0:56:22)
Nestor Nicolau Ruiz
00:56:31 (Tr: 0:56:23)
i
Laura García Huertas
00:56:28 (Tr: 0:56:25)
i
Laura Pérez Cortés
00:56:43 (Tr: 0:56:37)
i
Xènia Roset Torredemer
00:56:53 (Tr: 0:56:46)

T. real: 00:56:37

Inici real: 09:45:45

Hora meta: 10:42:21

Cat:F

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:05 min/km

Club: espai trail casboi

0:57:23
00:56:43
0:56:04
i
Abril Nicolau Martínez
00:56:29 (Tr: 0:56:22)
Nestor Nicolau Ruiz
00:56:31 (Tr: 0:56:23)
i
Laura García Huertas
00:56:28 (Tr: 0:56:25)
i
Edurne Rocafull Hinojosa
00:56:33 (Tr: 0:56:26)
i
Irene Vergara Batanas
00:56:56 (Tr: 0:56:45)
i
Xènia Roset Torredemer
00:56:53 (Tr: 0:56:46)
i
Sara Ruiz Martorell
00:57:23 (Tr: 0:57:23)

T. real: 00:56:45

Inici real: 09:45:49

Hora meta: 10:42:34

Cat:F

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:06 min/km

Club:

1:02:10
00:56:56
0:51:42
i
Abril Nicolau Martínez
00:56:29 (Tr: 0:56:22)
Nestor Nicolau Ruiz
00:56:31 (Tr: 0:56:23)
i
Laura García Huertas
00:56:28 (Tr: 0:56:25)
i
Edurne Rocafull Hinojosa
00:56:33 (Tr: 0:56:26)
i
Laura Pérez Cortés
00:56:43 (Tr: 0:56:37)
i
Xènia Roset Torredemer
00:56:53 (Tr: 0:56:46)
i
Sara Ruiz Martorell
00:57:23 (Tr: 0:57:23)
i
Nathalie Carit Mora
01:02:10 (Tr: 0:57:27)
i
Marta Bonmati Garcia
00:57:41 (Tr: 0:57:36)
i
Josep Raich Escriba
00:57:45 (Tr: 0:57:36)
i
Vanya Tabakova
00:58:04 (Tr: 0:57:46)
Marta Bono Ferrera
00:57:55 (Tr: 0:57:50)
i
Maria jose Perez Bolance
00:58:13 (Tr: 0:58:01)

T. real: 00:56:46

Inici real: 09:45:45

Hora meta: 10:42:31

Cat:F

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:06 min/km

Club: paranormal

0:57:41
00:56:53
0:56:05
i
Abril Nicolau Martínez
00:56:29 (Tr: 0:56:22)
Nestor Nicolau Ruiz
00:56:31 (Tr: 0:56:23)
i
Laura García Huertas
00:56:28 (Tr: 0:56:25)
i
Edurne Rocafull Hinojosa
00:56:33 (Tr: 0:56:26)
i
Laura Pérez Cortés
00:56:43 (Tr: 0:56:37)
i
Irene Vergara Batanas
00:56:56 (Tr: 0:56:45)
i
Sara Ruiz Martorell
00:57:23 (Tr: 0:57:23)
i
Marta Bonmati Garcia
00:57:41 (Tr: 0:57:36)

T. real: 00:57:23

Inici real: 09:45:39

Hora meta: 10:43:01

Cat:F

Pos. categoria: 33

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:11 min/km

Club: prorunners barcelona

0:58:02
00:57:23
0:56:43
i
Laura Pérez Cortés
00:56:43 (Tr: 0:56:37)
i
Irene Vergara Batanas
00:56:56 (Tr: 0:56:45)
i
Xènia Roset Torredemer
00:56:53 (Tr: 0:56:46)
i
Marta Bonmati Garcia
00:57:41 (Tr: 0:57:36)
i
Josep Raich Escriba
00:57:45 (Tr: 0:57:36)
Marta Bono Ferrera
00:57:55 (Tr: 0:57:50)

T. real: 00:57:27

Inici real: 09:50:21

Hora meta: 10:47:48

Cat:F

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:11 min/km

Club:

1:07:24
01:02:10
0:56:56
i
Irene Vergara Batanas
00:56:56 (Tr: 0:56:45)
i
Sara Ruiz Martorell
00:57:23 (Tr: 0:57:23)
i
Marta Bonmati Garcia
00:57:41 (Tr: 0:57:36)
i
Josep Raich Escriba
00:57:45 (Tr: 0:57:36)
i
Vanya Tabakova
00:58:04 (Tr: 0:57:46)
Marta Bono Ferrera
00:57:55 (Tr: 0:57:50)
i
Maria jose Perez Bolance
00:58:13 (Tr: 0:58:01)
i
Ana lucia garci Garcia Hoefken
01:03:03 (Tr: 0:58:22)

T. real: 00:57:36

Inici real: 09:45:43

Hora meta: 10:43:19

Cat:F

Pos. categoria: 35

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:12 min/km

Club:

0:58:29
00:57:41
0:56:53
i
Irene Vergara Batanas
00:56:56 (Tr: 0:56:45)
i
Xènia Roset Torredemer
00:56:53 (Tr: 0:56:46)
i
Sara Ruiz Martorell
00:57:23 (Tr: 0:57:23)
i
Josep Raich Escriba
00:57:45 (Tr: 0:57:36)
i
Vanya Tabakova
00:58:04 (Tr: 0:57:46)
Marta Bono Ferrera
00:57:55 (Tr: 0:57:50)
i
Maria jose Perez Bolance
00:58:13 (Tr: 0:58:01)

T. real: 00:57:36

Inici real: 09:45:48

Hora meta: 10:43:23

Cat:M

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 7:12 min/km

Club:

0:58:13
00:57:45
0:57:18
i
Sara Ruiz Martorell
00:57:23 (Tr: 0:57:23)
i
Marta Bonmati Garcia
00:57:41 (Tr: 0:57:36)
i
Vanya Tabakova
00:58:04 (Tr: 0:57:46)
Marta Bono Ferrera
00:57:55 (Tr: 0:57:50)
i
Maria jose Perez Bolance
00:58:13 (Tr: 0:58:01)

T. real: 00:57:46

Inici real: 09:45:56

Hora meta: 10:43:42

Cat:F

Pos. categoria: 36

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:14 min/km

Club: katrines

1:03:03
00:58:04
0:53:04
i
Abril Nicolau Martínez
00:56:29 (Tr: 0:56:22)
Nestor Nicolau Ruiz
00:56:31 (Tr: 0:56:23)
i
Laura García Huertas
00:56:28 (Tr: 0:56:25)
i
Edurne Rocafull Hinojosa
00:56:33 (Tr: 0:56:26)
i
Laura Pérez Cortés
00:56:43 (Tr: 0:56:37)
i
Irene Vergara Batanas
00:56:56 (Tr: 0:56:45)
i
Xènia Roset Torredemer
00:56:53 (Tr: 0:56:46)
i
Sara Ruiz Martorell
00:57:23 (Tr: 0:57:23)
i
Nathalie Carit Mora
01:02:10 (Tr: 0:57:27)
i
Marta Bonmati Garcia
00:57:41 (Tr: 0:57:36)
i
Josep Raich Escriba
00:57:45 (Tr: 0:57:36)
Marta Bono Ferrera
00:57:55 (Tr: 0:57:50)
i
Maria jose Perez Bolance
00:58:13 (Tr: 0:58:01)
i
Ana lucia garci Garcia Hoefken
01:03:03 (Tr: 0:58:22)

T. real: 00:57:50

Inici real: 09:45:44

Hora meta: 10:43:33

Cat:F

Pos. categoria: 37

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:14 min/km

Club:

1:03:03
00:57:55
0:52:46
i
Abril Nicolau Martínez
00:56:29 (Tr: 0:56:22)
Nestor Nicolau Ruiz
00:56:31 (Tr: 0:56:23)
i
Laura García Huertas
00:56:28 (Tr: 0:56:25)
i
Edurne Rocafull Hinojosa
00:56:33 (Tr: 0:56:26)
i
Laura Pérez Cortés
00:56:43 (Tr: 0:56:37)
i
Irene Vergara Batanas
00:56:56 (Tr: 0:56:45)
i
Xènia Roset Torredemer
00:56:53 (Tr: 0:56:46)
i
Sara Ruiz Martorell
00:57:23 (Tr: 0:57:23)
i
Nathalie Carit Mora
01:02:10 (Tr: 0:57:27)
i
Marta Bonmati Garcia
00:57:41 (Tr: 0:57:36)
i
Josep Raich Escriba
00:57:45 (Tr: 0:57:36)
i
Vanya Tabakova
00:58:04 (Tr: 0:57:46)
i
Maria jose Perez Bolance
00:58:13 (Tr: 0:58:01)
i
Ana lucia garci Garcia Hoefken
01:03:03 (Tr: 0:58:22)

T. real: 00:58:01

Inici real: 09:45:50

Hora meta: 10:43:51

Cat:F

Pos. categoria: 38

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:16 min/km

Club:

1:03:03
00:58:13
0:53:22
i
Abril Nicolau Martínez
00:56:29 (Tr: 0:56:22)
Nestor Nicolau Ruiz
00:56:31 (Tr: 0:56:23)
i
Laura García Huertas
00:56:28 (Tr: 0:56:25)
i
Edurne Rocafull Hinojosa
00:56:33 (Tr: 0:56:26)
i
Laura Pérez Cortés
00:56:43 (Tr: 0:56:37)
i
Irene Vergara Batanas
00:56:56 (Tr: 0:56:45)
i
Xènia Roset Torredemer
00:56:53 (Tr: 0:56:46)
i
Sara Ruiz Martorell
00:57:23 (Tr: 0:57:23)
i
Nathalie Carit Mora
01:02:10 (Tr: 0:57:27)
i
Marta Bonmati Garcia
00:57:41 (Tr: 0:57:36)
i
Josep Raich Escriba
00:57:45 (Tr: 0:57:36)
i
Vanya Tabakova
00:58:04 (Tr: 0:57:46)
Marta Bono Ferrera
00:57:55 (Tr: 0:57:50)
i
Ana lucia garci Garcia Hoefken
01:03:03 (Tr: 0:58:22)

T. real: 00:58:22

Inici real: 09:50:19

Hora meta: 10:48:41

Cat:F

Pos. categoria: 39

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:18 min/km

Club:

1:08:03
01:03:03
0:58:04
i
Nathalie Carit Mora
01:02:10 (Tr: 0:57:27)
i
Vanya Tabakova
00:58:04 (Tr: 0:57:46)
i
Maria jose Perez Bolance
00:58:13 (Tr: 0:58:01)