SubCurses

8RESULTATS

La Pota-Roja Cervelló

8K-Trail & Caminada

14 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:59:14

Inici real: 09:45:40

Hora meta: 10:44:53

Cat:F

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:25 min/km

Club: invencibles

0:59:57
00:59:15
0:58:34
i
Olga Galvez Cortina
00:59:21 (Tr: 0:59:18)
i
Loida Blasco Caballero
00:59:49 (Tr: 0:59:39)
Sonia Navarro Nuñez
00:59:57 (Tr: 0:59:45)

T. real: 00:59:17

Inici real: 09:50:21

Hora meta: 10:49:37

Cat:F

Pos. categoria: 52

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:25 min/km

Club:

1:08:43
01:03:59
0:59:15
i
Elsa Tena
00:59:15 (Tr: 0:59:14)
i
Olga Galvez Cortina
00:59:21 (Tr: 0:59:18)
i
Loida Blasco Caballero
00:59:49 (Tr: 0:59:39)
Laia Segarra Lladó
01:04:24 (Tr: 0:59:43)
i
Jaume Pujadas Beltran
01:04:24 (Tr: 0:59:44)
Sonia Navarro Nuñez
00:59:57 (Tr: 0:59:45)
Marta Gascón Gómez
01:00:10 (Tr: 0:59:53)
i
Francia Rodriguez
01:00:08 (Tr: 0:59:57)
Aurelio Ruiz Tamayo
01:00:02 (Tr: 1:00:00)
i
Ariadna Puig Aragon
01:04:56 (Tr: 1:00:12)
i
Antoni Marin
01:00:20 (Tr: 1:00:14)
i
Gemma Janó Solano
01:00:44 (Tr: 1:00:28)
i
Karen Gaube
01:01:13 (Tr: 1:00:40)
i
Pilar Sanchez Gonzalez
01:01:01 (Tr: 1:00:49)

T. real: 00:59:18

Inici real: 09:45:42

Hora meta: 10:44:59

Cat:F

Pos. categoria: 53

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:25 min/km

Club: sarriacopy

0:59:57
00:59:21
0:58:45
i
Elsa Tena
00:59:15 (Tr: 0:59:14)
i
Loida Blasco Caballero
00:59:49 (Tr: 0:59:39)
Sonia Navarro Nuñez
00:59:57 (Tr: 0:59:45)

T. real: 00:59:39

Inici real: 09:45:48

Hora meta: 10:45:27

Cat:F

Pos. categoria: 54

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:28 min/km

Club: katrines

1:00:22
00:59:49
0:59:15
i
Elsa Tena
00:59:15 (Tr: 0:59:14)
i
Olga Galvez Cortina
00:59:21 (Tr: 0:59:18)
Sonia Navarro Nuñez
00:59:57 (Tr: 0:59:45)
Marta Gascón Gómez
01:00:10 (Tr: 0:59:53)
i
Francia Rodriguez
01:00:08 (Tr: 0:59:57)
Aurelio Ruiz Tamayo
01:00:02 (Tr: 1:00:00)
i
Antoni Marin
01:00:20 (Tr: 1:00:14)

T. real: 00:59:43

Inici real: 09:50:20

Hora meta: 10:50:02

Cat:F

Pos. categoria: 55

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:28 min/km

Club:

1:04:49
01:04:24
1:03:59
i
Daniela Aduna
01:03:59 (Tr: 0:59:17)
i
Jaume Pujadas Beltran
01:04:24 (Tr: 0:59:44)

T. real: 00:59:44

Inici real: 09:50:19

Hora meta: 10:50:02

Cat:M

Pos. categoria: 56

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 7:28 min/km

Club:

1:09:28
01:04:24
0:59:21
i
Daniela Aduna
01:03:59 (Tr: 0:59:17)
i
Olga Galvez Cortina
00:59:21 (Tr: 0:59:18)
i
Loida Blasco Caballero
00:59:49 (Tr: 0:59:39)
Laia Segarra Lladó
01:04:24 (Tr: 0:59:43)
Sonia Navarro Nuñez
00:59:57 (Tr: 0:59:45)
Marta Gascón Gómez
01:00:10 (Tr: 0:59:53)
i
Francia Rodriguez
01:00:08 (Tr: 0:59:57)
Aurelio Ruiz Tamayo
01:00:02 (Tr: 1:00:00)
i
Ariadna Puig Aragon
01:04:56 (Tr: 1:00:12)
i
Antoni Marin
01:00:20 (Tr: 1:00:14)
i
Gemma Janó Solano
01:00:44 (Tr: 1:00:28)
i
Karen Gaube
01:01:13 (Tr: 1:00:40)
i
Pilar Sanchez Gonzalez
01:01:01 (Tr: 1:00:49)

T. real: 00:59:45

Inici real: 09:45:51

Hora meta: 10:45:35

Cat:F

Pos. categoria: 56

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:29 min/km

Club:

1:00:05
00:59:57
0:59:49
i
Loida Blasco Caballero
00:59:49 (Tr: 0:59:39)
Aurelio Ruiz Tamayo
01:00:02 (Tr: 1:00:00)

T. real: 00:59:53

Inici real: 09:45:55

Hora meta: 10:45:48

Cat:F

Pos. categoria: 57

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:30 min/km

Club: katrines

1:04:56
01:00:10
0:55:23
i
Elsa Tena
00:59:15 (Tr: 0:59:14)
i
Daniela Aduna
01:03:59 (Tr: 0:59:17)
i
Olga Galvez Cortina
00:59:21 (Tr: 0:59:18)
i
Loida Blasco Caballero
00:59:49 (Tr: 0:59:39)
Laia Segarra Lladó
01:04:24 (Tr: 0:59:43)
i
Jaume Pujadas Beltran
01:04:24 (Tr: 0:59:44)
Sonia Navarro Nuñez
00:59:57 (Tr: 0:59:45)
i
Francia Rodriguez
01:00:08 (Tr: 0:59:57)
Aurelio Ruiz Tamayo
01:00:02 (Tr: 1:00:00)
i
Ariadna Puig Aragon
01:04:56 (Tr: 1:00:12)
i
Antoni Marin
01:00:20 (Tr: 1:00:14)
i
Gemma Janó Solano
01:00:44 (Tr: 1:00:28)
i
Karen Gaube
01:01:13 (Tr: 1:00:40)
i
Pilar Sanchez Gonzalez
01:01:01 (Tr: 1:00:49)

T. real: 00:59:57

Inici real: 09:45:49

Hora meta: 10:45:46

Cat:F

Pos. categoria: 58

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:30 min/km

Club:

1:00:20
01:00:08
0:59:56
Sonia Navarro Nuñez
00:59:57 (Tr: 0:59:45)
Marta Gascón Gómez
01:00:10 (Tr: 0:59:53)
Aurelio Ruiz Tamayo
01:00:02 (Tr: 1:00:00)
i
Antoni Marin
01:00:20 (Tr: 1:00:14)

T. real: 01:00:00

Inici real: 09:45:40

Hora meta: 10:45:40

Cat:M

Pos. categoria: 57

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 7:30 min/km

Club:

1:00:44
01:00:02
0:59:19
i
Olga Galvez Cortina
00:59:21 (Tr: 0:59:18)
i
Loida Blasco Caballero
00:59:49 (Tr: 0:59:39)
Sonia Navarro Nuñez
00:59:57 (Tr: 0:59:45)
Marta Gascón Gómez
01:00:10 (Tr: 0:59:53)
i
Francia Rodriguez
01:00:08 (Tr: 0:59:57)
i
Antoni Marin
01:00:20 (Tr: 1:00:14)
i
Gemma Janó Solano
01:00:44 (Tr: 1:00:28)

T. real: 01:00:12

Inici real: 09:50:23

Hora meta: 10:50:34

Cat:F

Pos. categoria: 59

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:32 min/km

Club:

1:09:43
01:04:56
1:00:10
i
Daniela Aduna
01:03:59 (Tr: 0:59:17)
Laia Segarra Lladó
01:04:24 (Tr: 0:59:43)
i
Jaume Pujadas Beltran
01:04:24 (Tr: 0:59:44)
Marta Gascón Gómez
01:00:10 (Tr: 0:59:53)
i
Antoni Marin
01:00:20 (Tr: 1:00:14)
i
Gemma Janó Solano
01:00:44 (Tr: 1:00:28)
i
Karen Gaube
01:01:13 (Tr: 1:00:40)
i
Pilar Sanchez Gonzalez
01:01:01 (Tr: 1:00:49)

T. real: 01:00:14

Inici real: 09:45:45

Hora meta: 10:45:58

Cat:M

Pos. categoria: 58

Inici cursa:9:45:38

Sexe:M

Ritme: 7:32 min/km

Club: caesp

1:01:01
01:00:20
0:59:39
i
Loida Blasco Caballero
00:59:49 (Tr: 0:59:39)
Sonia Navarro Nuñez
00:59:57 (Tr: 0:59:45)
Marta Gascón Gómez
01:00:10 (Tr: 0:59:53)
i
Francia Rodriguez
01:00:08 (Tr: 0:59:57)
Aurelio Ruiz Tamayo
01:00:02 (Tr: 1:00:00)
i
Gemma Janó Solano
01:00:44 (Tr: 1:00:28)
i
Pilar Sanchez Gonzalez
01:01:01 (Tr: 1:00:49)

T. real: 01:00:28

Inici real: 09:45:55

Hora meta: 10:46:22

Cat:F

Pos. categoria: 60

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:34 min/km

Club:

1:01:27
01:00:44
1:00:02
Marta Gascón Gómez
01:00:10 (Tr: 0:59:53)
i
Francia Rodriguez
01:00:08 (Tr: 0:59:57)
Aurelio Ruiz Tamayo
01:00:02 (Tr: 1:00:00)
i
Antoni Marin
01:00:20 (Tr: 1:00:14)
i
Karen Gaube
01:01:13 (Tr: 1:00:40)
i
Pilar Sanchez Gonzalez
01:01:01 (Tr: 1:00:49)

T. real: 01:00:40

Inici real: 09:46:11

Hora meta: 10:46:51

Cat:F

Pos. categoria: 61

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:35 min/km

Club:

1:01:15
01:01:13
1:01:11

T. real: 01:00:49

Inici real: 09:45:51

Hora meta: 10:46:39

Cat:F

Pos. categoria: 62

Inici cursa:9:45:38

Sexe:F

Ritme: 7:37 min/km

Club: katrines

1:01:42
01:01:01
1:00:20
i
Antoni Marin
01:00:20 (Tr: 1:00:14)
i
Gemma Janó Solano
01:00:44 (Tr: 1:00:28)
i
Karen Gaube
01:01:13 (Tr: 1:00:40)