Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa El Prat de Llobregat

10K

07 octubre 2018

10K 1500m. 3K 400m.

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:33:25

T. oficial: 00:33:27

Inici real: 10:15:53

Hora meta: 10:49:17

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:15:50

Sexe:M

Ritme: 3:21 min/km

Club: pratenc

0:34:19
00:33:27
0:32:36
i
David Pardo Verjano
00:33:29 (Tr: 0:33:29)
Sergio Enriquez Castells
00:33:31 (Tr: 0:33:30)
Marc Garcia Gimenez
00:33:32 (Tr: 0:33:32)
Bernat Colomer Navarro
00:33:37 (Tr: 0:33:37)
Javier Maya Marí
00:33:38 (Tr: 0:33:38)
i
Jorge carlos Danoz Cano
00:34:19 (Tr: 0:34:19)

T. real: 00:33:29

T. oficial: 00:33:29

Inici real: 10:15:50

Hora meta: 10:49:19

Cat:M3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:15:50

Sexe:M

Ritme: 3:21 min/km

Club: evasion running vilanova

0:34:19
00:33:29
0:32:40
Antonio Godoy Caro
00:33:27 (Tr: 0:33:25)
Sergio Enriquez Castells
00:33:31 (Tr: 0:33:30)
Marc Garcia Gimenez
00:33:32 (Tr: 0:33:32)
Bernat Colomer Navarro
00:33:37 (Tr: 0:33:37)
Javier Maya Marí
00:33:38 (Tr: 0:33:38)
i
Jorge carlos Danoz Cano
00:34:19 (Tr: 0:34:19)

T. real: 00:33:30

T. oficial: 00:33:31

Inici real: 10:15:52

Hora meta: 10:49:21

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:15:50

Sexe:M

Ritme: 3:21 min/km

Club: cornella atletic

0:34:19
00:33:31
0:32:43
Antonio Godoy Caro
00:33:27 (Tr: 0:33:25)
i
David Pardo Verjano
00:33:29 (Tr: 0:33:29)
Marc Garcia Gimenez
00:33:32 (Tr: 0:33:32)
Bernat Colomer Navarro
00:33:37 (Tr: 0:33:37)
Javier Maya Marí
00:33:38 (Tr: 0:33:38)
i
Jorge carlos Danoz Cano
00:34:19 (Tr: 0:34:19)

T. real: 00:33:32

T. oficial: 00:33:32

Inici real: 10:15:50

Hora meta: 10:49:22

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:15:50

Sexe:M

Ritme: 3:22 min/km

Club: corredors.cat

0:34:19
00:33:32
0:32:46
Antonio Godoy Caro
00:33:27 (Tr: 0:33:25)
i
David Pardo Verjano
00:33:29 (Tr: 0:33:29)
Sergio Enriquez Castells
00:33:31 (Tr: 0:33:30)
Bernat Colomer Navarro
00:33:37 (Tr: 0:33:37)
Javier Maya Marí
00:33:38 (Tr: 0:33:38)
i
Jorge carlos Danoz Cano
00:34:19 (Tr: 0:34:19)

T. real: 00:33:37

T. oficial: 00:33:37

Inici real: 10:15:50

Hora meta: 10:49:27

Cat:M3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:15:50

Sexe:M

Ritme: 3:22 min/km

Club:

0:34:28
00:33:37
0:32:46
Antonio Godoy Caro
00:33:27 (Tr: 0:33:25)
i
David Pardo Verjano
00:33:29 (Tr: 0:33:29)
Sergio Enriquez Castells
00:33:31 (Tr: 0:33:30)
Marc Garcia Gimenez
00:33:32 (Tr: 0:33:32)
Javier Maya Marí
00:33:38 (Tr: 0:33:38)
i
Jorge carlos Danoz Cano
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:34:28 (Tr: 0:34:26)

T. real: 00:33:38

T. oficial: 00:33:38

Inici real: 10:15:50

Hora meta: 10:49:28

Cat:M3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:15:50

Sexe:M

Ritme: 3:22 min/km

Club: fidèle

0:34:53
00:33:38
0:32:23
Antonio Godoy Caro
00:33:27 (Tr: 0:33:25)
i
David Pardo Verjano
00:33:29 (Tr: 0:33:29)
Sergio Enriquez Castells
00:33:31 (Tr: 0:33:30)
Marc Garcia Gimenez
00:33:32 (Tr: 0:33:32)
Bernat Colomer Navarro
00:33:37 (Tr: 0:33:37)
i
Jorge carlos Danoz Cano
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:34:28 (Tr: 0:34:26)
i
Alfredo Rodriguez Peñarrubia
00:34:53 (Tr: 0:34:43)

T. real: 00:34:19

T. oficial: 00:34:19

Inici real: 10:15:50

Hora meta: 10:50:09

Cat:M3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:15:50

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club:

0:35:25
00:34:19
0:33:13
Antonio Godoy Caro
00:33:27 (Tr: 0:33:25)
i
David Pardo Verjano
00:33:29 (Tr: 0:33:29)
Sergio Enriquez Castells
00:33:31 (Tr: 0:33:30)
Marc Garcia Gimenez
00:33:32 (Tr: 0:33:32)
Bernat Colomer Navarro
00:33:37 (Tr: 0:33:37)
Javier Maya Marí
00:33:38 (Tr: 0:33:38)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:34:28 (Tr: 0:34:26)
i
Alfredo Rodriguez Peñarrubia
00:34:53 (Tr: 0:34:43)
Emile Kobiyama
00:35:25 (Tr: 0:35:25)

T. real: 00:34:26

T. oficial: 00:34:28

Inici real: 10:15:52

Hora meta: 10:50:18

Cat:M3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:15:50

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: c.a.canyelles

0:35:30
00:34:28
0:33:26
Antonio Godoy Caro
00:33:27 (Tr: 0:33:25)
i
David Pardo Verjano
00:33:29 (Tr: 0:33:29)
Sergio Enriquez Castells
00:33:31 (Tr: 0:33:30)
Marc Garcia Gimenez
00:33:32 (Tr: 0:33:32)
Bernat Colomer Navarro
00:33:37 (Tr: 0:33:37)
Javier Maya Marí
00:33:38 (Tr: 0:33:38)
i
Jorge carlos Danoz Cano
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
i
Alfredo Rodriguez Peñarrubia
00:34:53 (Tr: 0:34:43)
Emile Kobiyama
00:35:25 (Tr: 0:35:25)
Raúl Peñas Juarez
00:35:30 (Tr: 0:35:28)

T. real: 00:34:43

T. oficial: 00:34:53

Inici real: 10:16:00

Hora meta: 10:50:43

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:15:50

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club:

0:36:08
00:34:53
0:33:38
Javier Maya Marí
00:33:38 (Tr: 0:33:38)
i
Jorge carlos Danoz Cano
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:34:28 (Tr: 0:34:26)
Emile Kobiyama
00:35:25 (Tr: 0:35:25)
Raúl Peñas Juarez
00:35:30 (Tr: 0:35:28)
Eduardo Mayayo Salinas
00:35:33 (Tr: 0:35:33)
José manuel Pérez Pérez
00:35:40 (Tr: 0:35:39)
Miguel Nocelo Zarate
00:35:47 (Tr: 0:35:45)
Javi Gracia Jimenez
00:35:52 (Tr: 0:35:52)

T. real: 00:35:25

T. oficial: 00:35:25

Inici real: 10:15:50

Hora meta: 10:51:15

Cat:M3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:15:50

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: duscholux

0:36:31
00:35:25
0:34:19
i
Jorge carlos Danoz Cano
00:34:19 (Tr: 0:34:19)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:34:28 (Tr: 0:34:26)
i
Alfredo Rodriguez Peñarrubia
00:34:53 (Tr: 0:34:43)
Raúl Peñas Juarez
00:35:30 (Tr: 0:35:28)
Eduardo Mayayo Salinas
00:35:33 (Tr: 0:35:33)
José manuel Pérez Pérez
00:35:40 (Tr: 0:35:39)
Miguel Nocelo Zarate
00:35:47 (Tr: 0:35:45)
Javi Gracia Jimenez
00:35:52 (Tr: 0:35:52)

T. real: 00:35:28

T. oficial: 00:35:30

Inici real: 10:15:53

Hora meta: 10:51:20

Cat:M3

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:15:50

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club:

0:36:31
00:35:30
0:34:28
Juan manuel Garcia Mendoza
00:34:28 (Tr: 0:34:26)
i
Alfredo Rodriguez Peñarrubia
00:34:53 (Tr: 0:34:43)
Emile Kobiyama
00:35:25 (Tr: 0:35:25)
Eduardo Mayayo Salinas
00:35:33 (Tr: 0:35:33)
José manuel Pérez Pérez
00:35:40 (Tr: 0:35:39)
Miguel Nocelo Zarate
00:35:47 (Tr: 0:35:45)
Javi Gracia Jimenez
00:35:52 (Tr: 0:35:52)

T. real: 00:35:33

T. oficial: 00:35:33

Inici real: 10:15:50

Hora meta: 10:51:23

Cat:M3

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:15:50

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club:

0:36:13
00:35:33
0:34:53
i
Alfredo Rodriguez Peñarrubia
00:34:53 (Tr: 0:34:43)
Emile Kobiyama
00:35:25 (Tr: 0:35:25)
Raúl Peñas Juarez
00:35:30 (Tr: 0:35:28)
José manuel Pérez Pérez
00:35:40 (Tr: 0:35:39)
Miguel Nocelo Zarate
00:35:47 (Tr: 0:35:45)
Javi Gracia Jimenez
00:35:52 (Tr: 0:35:52)

T. real: 00:35:39

T. oficial: 00:35:40

Inici real: 10:15:52

Hora meta: 10:51:30

Cat:M3

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:15:50

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: pratenc a.a

0:35:55
00:35:40
0:35:25
Emile Kobiyama
00:35:25 (Tr: 0:35:25)
Raúl Peñas Juarez
00:35:30 (Tr: 0:35:28)
Eduardo Mayayo Salinas
00:35:33 (Tr: 0:35:33)
Miguel Nocelo Zarate
00:35:47 (Tr: 0:35:45)
Javi Gracia Jimenez
00:35:52 (Tr: 0:35:52)

T. real: 00:35:45

T. oficial: 00:35:47

Inici real: 10:15:52

Hora meta: 10:51:37

Cat:M4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:15:50

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: mindundis team

0:36:04
00:35:47
0:35:30
Raúl Peñas Juarez
00:35:30 (Tr: 0:35:28)
Eduardo Mayayo Salinas
00:35:33 (Tr: 0:35:33)
José manuel Pérez Pérez
00:35:40 (Tr: 0:35:39)
Javi Gracia Jimenez
00:35:52 (Tr: 0:35:52)

T. real: 00:35:52

T. oficial: 00:35:52

Inici real: 10:15:50

Hora meta: 10:51:42

Cat:M3

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:15:50

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: running les franqueses - vooa

0:36:10
00:35:52
0:35:33
Eduardo Mayayo Salinas
00:35:33 (Tr: 0:35:33)
José manuel Pérez Pérez
00:35:40 (Tr: 0:35:39)
Miguel Nocelo Zarate
00:35:47 (Tr: 0:35:45)