SubCurses

8RESULTATS

Cursa El Prat de Llobregat

400m

06 octubre 2019

10K 1500m. 3K 400m

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:01:37

T. oficial: 00:01:37

Inici real: 09:30:45

Hora meta: 09:32:22

Cat:Inf1M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:45

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

0:01:47
00:01:37
0:01:26
i
Carla Angulo Naranjo
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Rodrigo Matesanz Toribio
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Aina Mañe Gonzalez
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Marti Trujillo Garcia
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Ulises Marín Moreno
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Jan Morilla Comapany
00:01:47 (Tr: 0:01:47)

T. real: 00:01:41

T. oficial: 00:01:41

Inici real: 09:30:45

Hora meta: 09:32:26

Cat:Inf1F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:45

Sexe:F

Ritme: 4:12 min/km

Club: escola seda

0:01:47
00:01:41
0:01:35
i
Iker Almansa Fernandez
00:01:37 (Tr: 0:01:37)
i
Rodrigo Matesanz Toribio
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Aina Mañe Gonzalez
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Marti Trujillo Garcia
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Ulises Marín Moreno
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Jan Morilla Comapany
00:01:47 (Tr: 0:01:47)

T. real: 00:01:43

T. oficial: 00:01:43

Inici real: 09:30:45

Hora meta: 09:32:28

Cat:Inf1M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:45

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club:

0:01:49
00:01:43
0:01:37
i
Iker Almansa Fernandez
00:01:37 (Tr: 0:01:37)
i
Carla Angulo Naranjo
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Aina Mañe Gonzalez
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Marti Trujillo Garcia
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Ulises Marín Moreno
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Jan Morilla Comapany
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Christian Ciurana Andrés
00:01:48 (Tr: 0:01:48)
i
David Colomino Martinez
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Hugo Márquez Utreras
00:01:49 (Tr: 0:01:49)

T. real: 00:01:46

T. oficial: 00:01:46

Inici real: 09:30:45

Hora meta: 09:32:31

Cat:Inf1F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:45

Sexe:F

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:01:55
00:01:46
0:01:37
i
Iker Almansa Fernandez
00:01:37 (Tr: 0:01:37)
i
Carla Angulo Naranjo
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Rodrigo Matesanz Toribio
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Marti Trujillo Garcia
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Ulises Marín Moreno
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Jan Morilla Comapany
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Christian Ciurana Andrés
00:01:48 (Tr: 0:01:48)
i
David Colomino Martinez
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Hugo Márquez Utreras
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Aina Griñó González
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Marco Gomez Venegas
00:01:50 (Tr: 0:01:50)
i
Jan Munné Company
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Iris Sánchez Alonso
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Hugo Pérez Maldonado
00:01:52 (Tr: 0:01:52)

T. real: 00:01:46

T. oficial: 00:01:46

Inici real: 09:30:45

Hora meta: 09:32:31

Cat:Inf1M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:45

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club: pratenc

0:01:52
00:01:46
0:01:41
i
Carla Angulo Naranjo
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Rodrigo Matesanz Toribio
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Aina Mañe Gonzalez
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Ulises Marín Moreno
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Jan Morilla Comapany
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Christian Ciurana Andrés
00:01:48 (Tr: 0:01:48)
i
David Colomino Martinez
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Hugo Márquez Utreras
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Aina Griñó González
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Marco Gomez Venegas
00:01:50 (Tr: 0:01:50)
i
Jan Munné Company
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Iris Sánchez Alonso
00:01:51 (Tr: 0:01:51)

T. real: 00:01:47

T. oficial: 00:01:47

Inici real: 09:30:45

Hora meta: 09:32:32

Cat:Inf1M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:45

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club: pratenc

0:01:51
00:01:47
0:01:43
i
Rodrigo Matesanz Toribio
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Aina Mañe Gonzalez
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Marti Trujillo Garcia
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Jan Morilla Comapany
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Christian Ciurana Andrés
00:01:48 (Tr: 0:01:48)
i
David Colomino Martinez
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Hugo Márquez Utreras
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Aina Griñó González
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Marco Gomez Venegas
00:01:50 (Tr: 0:01:50)

T. real: 00:01:47

T. oficial: 00:01:47

Inici real: 09:30:45

Hora meta: 09:32:32

Cat:Inf1M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:45

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club: seda

0:01:49
00:01:47
0:01:45
i
Aina Mañe Gonzalez
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Marti Trujillo Garcia
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Ulises Marín Moreno
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Christian Ciurana Andrés
00:01:48 (Tr: 0:01:48)
i
David Colomino Martinez
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Hugo Márquez Utreras
00:01:49 (Tr: 0:01:49)

T. real: 00:01:48

T. oficial: 00:01:48

Inici real: 09:30:45

Hora meta: 09:32:33

Cat:Inf1M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:45

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club:

0:01:50
00:01:48
0:01:46
i
Aina Mañe Gonzalez
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Marti Trujillo Garcia
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Ulises Marín Moreno
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Jan Morilla Comapany
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
David Colomino Martinez
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Hugo Márquez Utreras
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Aina Griñó González
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Marco Gomez Venegas
00:01:50 (Tr: 0:01:50)

T. real: 00:01:49

T. oficial: 00:01:49

Inici real: 09:30:45

Hora meta: 09:32:34

Cat:Inf1M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:45

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club:

0:01:51
00:01:49
0:01:47
i
Ulises Marín Moreno
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Jan Morilla Comapany
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Christian Ciurana Andrés
00:01:48 (Tr: 0:01:48)
i
Hugo Márquez Utreras
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Aina Griñó González
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Marco Gomez Venegas
00:01:50 (Tr: 0:01:50)

T. real: 00:01:49

T. oficial: 00:01:49

Inici real: 09:30:45

Hora meta: 09:32:34

Cat:Inf1M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:45

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club:

0:01:51
00:01:49
0:01:46
i
Marti Trujillo Garcia
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Ulises Marín Moreno
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Jan Morilla Comapany
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Christian Ciurana Andrés
00:01:48 (Tr: 0:01:48)
i
David Colomino Martinez
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Aina Griñó González
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Marco Gomez Venegas
00:01:50 (Tr: 0:01:50)
i
Jan Munné Company
00:01:51 (Tr: 0:01:51)

T. real: 00:01:49

T. oficial: 00:01:49

Inici real: 09:30:45

Hora meta: 09:32:34

Cat:Inf1F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:45

Sexe:F

Ritme: 4:32 min/km

Club: pratenc

0:01:51
00:01:49
0:01:47
i
Ulises Marín Moreno
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Jan Morilla Comapany
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Christian Ciurana Andrés
00:01:48 (Tr: 0:01:48)
i
David Colomino Martinez
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Hugo Márquez Utreras
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Marco Gomez Venegas
00:01:50 (Tr: 0:01:50)
i
Jan Munné Company
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Iris Sánchez Alonso
00:01:51 (Tr: 0:01:51)

T. real: 00:01:50

T. oficial: 00:01:50

Inici real: 09:30:45

Hora meta: 09:32:35

Cat:Inf1M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:30:45

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club:

0:01:52
00:01:50
0:01:47
i
Christian Ciurana Andrés
00:01:48 (Tr: 0:01:48)
i
David Colomino Martinez
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Hugo Márquez Utreras
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Aina Griñó González
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Jan Munné Company
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Iris Sánchez Alonso
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Hugo Pérez Maldonado
00:01:52 (Tr: 0:01:52)

T. real: 00:01:51

T. oficial: 00:01:51

Inici real: 09:30:45

Hora meta: 09:32:36

Cat:Inf1M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:30:45

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club: escola de triatló triplay

0:01:54
00:01:51
0:01:49
i
Hugo Márquez Utreras
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Aina Griñó González
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Marco Gomez Venegas
00:01:50 (Tr: 0:01:50)
i
Iris Sánchez Alonso
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Hugo Pérez Maldonado
00:01:52 (Tr: 0:01:52)

T. real: 00:01:51

T. oficial: 00:01:51

Inici real: 09:30:45

Hora meta: 09:32:36

Cat:Inf1F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:45

Sexe:F

Ritme: 4:38 min/km

Club: escola la seda

0:01:54
00:01:51
0:01:49
i
Aina Griñó González
00:01:49 (Tr: 0:01:49)
i
Marco Gomez Venegas
00:01:50 (Tr: 0:01:50)
i
Jan Munné Company
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Hugo Pérez Maldonado
00:01:52 (Tr: 0:01:52)

T. real: 00:01:52

T. oficial: 00:01:52

Inici real: 09:30:45

Hora meta: 09:32:37

Cat:Inf1M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:30:45

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club: escola seda

0:01:54
00:01:52
0:01:50
i
Marco Gomez Venegas
00:01:50 (Tr: 0:01:50)
i
Jan Munné Company
00:01:51 (Tr: 0:01:51)
i
Iris Sánchez Alonso
00:01:51 (Tr: 0:01:51)