Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Cursa El Prat de Llobregat

10K

26 setembre 2021

10K 1500m.

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:32:45

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:02:40

Cat:M3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: castillejo&caceres rc

0:34:41
00:32:47
0:30:52
Juan manuel Alvarez Ramos
00:33:00 (Tr: 0:32:59)
i
Ivan Limia Boo
00:33:35 (Tr: 0:33:07)
Carlos Lancharro Arroyo
00:33:56 (Tr: 0:33:44)
Jordi Garcia Bermudez
00:34:06 (Tr: 0:34:02)
Mykhaylo Kordyukov
00:34:34 (Tr: 0:34:16)
David Crivillers Galobardas
00:34:41 (Tr: 0:34:18)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:36 (Tr: 0:34:19)
i
Mario Aranda Gómez
00:34:26 (Tr: 0:34:19)

T. real: 00:32:59

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:02:53

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:18 min/km

Club: atletisme cornella

0:34:41
00:33:00
0:31:19
Roger Ordoño Manzanas
00:32:47 (Tr: 0:32:45)
i
Ivan Limia Boo
00:33:35 (Tr: 0:33:07)
Carlos Lancharro Arroyo
00:33:56 (Tr: 0:33:44)
Jordi Garcia Bermudez
00:34:06 (Tr: 0:34:02)
Mykhaylo Kordyukov
00:34:34 (Tr: 0:34:16)
David Crivillers Galobardas
00:34:41 (Tr: 0:34:18)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:36 (Tr: 0:34:19)
i
Mario Aranda Gómez
00:34:26 (Tr: 0:34:19)

T. real: 00:33:07

Inici real: 09:30:21

Hora meta: 10:03:28

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:19 min/km

Club: atletisme montornès

0:34:41
00:33:35
0:32:29
Roger Ordoño Manzanas
00:32:47 (Tr: 0:32:45)
Juan manuel Alvarez Ramos
00:33:00 (Tr: 0:32:59)
Carlos Lancharro Arroyo
00:33:56 (Tr: 0:33:44)
Jordi Garcia Bermudez
00:34:06 (Tr: 0:34:02)
Mykhaylo Kordyukov
00:34:34 (Tr: 0:34:16)
David Crivillers Galobardas
00:34:41 (Tr: 0:34:18)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:36 (Tr: 0:34:19)
i
Mario Aranda Gómez
00:34:26 (Tr: 0:34:19)

T. real: 00:33:44

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 10:03:49

Cat:M4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: corresolidaris

0:35:06
00:33:56
0:32:47
Roger Ordoño Manzanas
00:32:47 (Tr: 0:32:45)
Juan manuel Alvarez Ramos
00:33:00 (Tr: 0:32:59)
i
Ivan Limia Boo
00:33:35 (Tr: 0:33:07)
Jordi Garcia Bermudez
00:34:06 (Tr: 0:34:02)
Mykhaylo Kordyukov
00:34:34 (Tr: 0:34:16)
David Crivillers Galobardas
00:34:41 (Tr: 0:34:18)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:36 (Tr: 0:34:19)
i
Mario Aranda Gómez
00:34:26 (Tr: 0:34:19)
Miquel Pedrosa Gámez
00:34:57 (Tr: 0:34:50)

T. real: 00:34:02

Inici real: 09:29:58

Hora meta: 10:03:59

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: c.e.rayoteam

0:35:13
00:34:06
0:33:00
Juan manuel Alvarez Ramos
00:33:00 (Tr: 0:32:59)
i
Ivan Limia Boo
00:33:35 (Tr: 0:33:07)
Carlos Lancharro Arroyo
00:33:56 (Tr: 0:33:44)
Mykhaylo Kordyukov
00:34:34 (Tr: 0:34:16)
David Crivillers Galobardas
00:34:41 (Tr: 0:34:18)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:36 (Tr: 0:34:19)
i
Mario Aranda Gómez
00:34:26 (Tr: 0:34:19)
Miquel Pedrosa Gámez
00:34:57 (Tr: 0:34:50)
i
Jorge Danoz Cano
00:35:07 (Tr: 0:35:05)

T. real: 00:34:16

Inici real: 09:30:11

Hora meta: 10:04:27

Cat:M3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: sedentaris.cat

0:35:32
00:34:34
0:33:35
i
Ivan Limia Boo
00:33:35 (Tr: 0:33:07)
Carlos Lancharro Arroyo
00:33:56 (Tr: 0:33:44)
Jordi Garcia Bermudez
00:34:06 (Tr: 0:34:02)
David Crivillers Galobardas
00:34:41 (Tr: 0:34:18)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:36 (Tr: 0:34:19)
i
Mario Aranda Gómez
00:34:26 (Tr: 0:34:19)
Antonio Godoy Caro
00:35:21 (Tr: 0:34:44)
Miquel Pedrosa Gámez
00:34:57 (Tr: 0:34:50)
i
Jorge Danoz Cano
00:35:07 (Tr: 0:35:05)
i
Jorge Manzano Cotes
00:35:16 (Tr: 0:35:15)

T. real: 00:34:18

Inici real: 09:30:16

Hora meta: 10:04:34

Cat:M3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club:

0:35:26
00:34:41
0:33:56
Carlos Lancharro Arroyo
00:33:56 (Tr: 0:33:44)
Jordi Garcia Bermudez
00:34:06 (Tr: 0:34:02)
Mykhaylo Kordyukov
00:34:34 (Tr: 0:34:16)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:36 (Tr: 0:34:19)
i
Mario Aranda Gómez
00:34:26 (Tr: 0:34:19)
Antonio Godoy Caro
00:35:21 (Tr: 0:34:44)
Miquel Pedrosa Gámez
00:34:57 (Tr: 0:34:50)
i
Jorge Danoz Cano
00:35:07 (Tr: 0:35:05)
i
Jorge Manzano Cotes
00:35:16 (Tr: 0:35:15)

T. real: 00:34:19

Inici real: 09:30:11

Hora meta: 10:04:29

Cat:M3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: c.a.coty

0:35:06
00:34:36
0:34:06
Jordi Garcia Bermudez
00:34:06 (Tr: 0:34:02)
Mykhaylo Kordyukov
00:34:34 (Tr: 0:34:16)
David Crivillers Galobardas
00:34:41 (Tr: 0:34:18)
i
Mario Aranda Gómez
00:34:26 (Tr: 0:34:19)
Miquel Pedrosa Gámez
00:34:57 (Tr: 0:34:50)

T. real: 00:34:19

Inici real: 09:30:01

Hora meta: 10:04:19

Cat:M3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: no te pares

0:36:44
00:34:26
0:32:09
Roger Ordoño Manzanas
00:32:47 (Tr: 0:32:45)
Juan manuel Alvarez Ramos
00:33:00 (Tr: 0:32:59)
i
Ivan Limia Boo
00:33:35 (Tr: 0:33:07)
Carlos Lancharro Arroyo
00:33:56 (Tr: 0:33:44)
Jordi Garcia Bermudez
00:34:06 (Tr: 0:34:02)
Mykhaylo Kordyukov
00:34:34 (Tr: 0:34:16)
David Crivillers Galobardas
00:34:41 (Tr: 0:34:18)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:36 (Tr: 0:34:19)
Antonio Godoy Caro
00:35:21 (Tr: 0:34:44)
Miquel Pedrosa Gámez
00:34:57 (Tr: 0:34:50)
Miquel Campderrich Lecumberri
00:36:44 (Tr: 0:34:58)
Jordi Linares Hernandez
00:36:12 (Tr: 0:35:00)
i
Jorge Danoz Cano
00:35:07 (Tr: 0:35:05)
i
Jorge Manzano Cotes
00:35:16 (Tr: 0:35:15)
Mario Martínez Moreno
00:35:43 (Tr: 0:35:36)
Alex Gómez Martínez
00:36:42 (Tr: 0:35:37)
Marc Farrés Fugardo
00:36:31 (Tr: 0:36:04)

T. real: 00:34:44

Inici real: 09:30:31

Hora meta: 10:05:14

Cat:M4

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: pratenc

0:36:12
00:35:21
0:34:30
Mykhaylo Kordyukov
00:34:34 (Tr: 0:34:16)
David Crivillers Galobardas
00:34:41 (Tr: 0:34:18)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:36 (Tr: 0:34:19)
Miquel Pedrosa Gámez
00:34:57 (Tr: 0:34:50)
Jordi Linares Hernandez
00:36:12 (Tr: 0:35:00)
i
Jorge Danoz Cano
00:35:07 (Tr: 0:35:05)
i
Jorge Manzano Cotes
00:35:16 (Tr: 0:35:15)
Mario Martínez Moreno
00:35:43 (Tr: 0:35:36)

T. real: 00:34:50

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 10:04:50

Cat:M5

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club:

0:35:17
00:34:57
0:34:36
David Crivillers Galobardas
00:34:41 (Tr: 0:34:18)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:36 (Tr: 0:34:19)
i
Jorge Danoz Cano
00:35:07 (Tr: 0:35:05)
i
Jorge Manzano Cotes
00:35:16 (Tr: 0:35:15)

T. real: 00:34:58

Inici real: 09:31:40

Hora meta: 10:06:37

Cat:M3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: ce katoa barcelona

0:39:02
00:36:44
0:34:26
Mykhaylo Kordyukov
00:34:34 (Tr: 0:34:16)
David Crivillers Galobardas
00:34:41 (Tr: 0:34:18)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:36 (Tr: 0:34:19)
i
Mario Aranda Gómez
00:34:26 (Tr: 0:34:19)
Antonio Godoy Caro
00:35:21 (Tr: 0:34:44)
Miquel Pedrosa Gámez
00:34:57 (Tr: 0:34:50)
Jordi Linares Hernandez
00:36:12 (Tr: 0:35:00)
i
Jorge Danoz Cano
00:35:07 (Tr: 0:35:05)
i
Jorge Manzano Cotes
00:35:16 (Tr: 0:35:15)
Mario Martínez Moreno
00:35:43 (Tr: 0:35:36)
Alex Gómez Martínez
00:36:42 (Tr: 0:35:37)
David Sainz Cerezo
00:37:29 (Tr: 0:35:47)
Alberto Lao Urbano
00:37:08 (Tr: 0:35:49)
Francisco Torres Pino
00:37:11 (Tr: 0:35:59)
Marc Farrés Fugardo
00:36:31 (Tr: 0:36:04)
Sergio Fernández López
00:37:41 (Tr: 0:36:13)
i
Riccardo Tosi
00:38:09 (Tr: 0:36:22)
Marcos Parra López
00:37:18 (Tr: 0:36:31)
i
Alejandro San Roman Garcia
00:38:29 (Tr: 0:36:38)
Alberto Rosado Bravo
00:38:08 (Tr: 0:36:40)
Hector Pajero Bonat
00:37:35 (Tr: 0:36:49)
Roberto Pagliaretti
00:37:56 (Tr: 0:36:51)
Javier Lara Vidal
00:37:25 (Tr: 0:36:53)
Iker Uviña Burgos
00:37:33 (Tr: 0:37:01)

T. real: 00:35:00

Inici real: 09:31:06

Hora meta: 10:06:05

Cat:M4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: r3 ripollet

0:37:04
00:36:12
0:35:21
Antonio Godoy Caro
00:35:21 (Tr: 0:34:44)
Miquel Campderrich Lecumberri
00:36:44 (Tr: 0:34:58)
Mario Martínez Moreno
00:35:43 (Tr: 0:35:36)
Alex Gómez Martínez
00:36:42 (Tr: 0:35:37)
Marc Farrés Fugardo
00:36:31 (Tr: 0:36:04)

T. real: 00:35:05

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:05:00

Cat:M4

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: eva danoz running

0:36:42
00:35:07
0:33:32
i
Ivan Limia Boo
00:33:35 (Tr: 0:33:07)
Carlos Lancharro Arroyo
00:33:56 (Tr: 0:33:44)
Jordi Garcia Bermudez
00:34:06 (Tr: 0:34:02)
Mykhaylo Kordyukov
00:34:34 (Tr: 0:34:16)
David Crivillers Galobardas
00:34:41 (Tr: 0:34:18)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:36 (Tr: 0:34:19)
i
Mario Aranda Gómez
00:34:26 (Tr: 0:34:19)
Antonio Godoy Caro
00:35:21 (Tr: 0:34:44)
Miquel Pedrosa Gámez
00:34:57 (Tr: 0:34:50)
Jordi Linares Hernandez
00:36:12 (Tr: 0:35:00)
i
Jorge Manzano Cotes
00:35:16 (Tr: 0:35:15)
Mario Martínez Moreno
00:35:43 (Tr: 0:35:36)
Alex Gómez Martínez
00:36:42 (Tr: 0:35:37)
Marc Farrés Fugardo
00:36:31 (Tr: 0:36:04)

T. real: 00:35:15

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:05:09

Cat:M3

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club:

0:37:29
00:35:16
0:33:03
i
Ivan Limia Boo
00:33:35 (Tr: 0:33:07)
Carlos Lancharro Arroyo
00:33:56 (Tr: 0:33:44)
Jordi Garcia Bermudez
00:34:06 (Tr: 0:34:02)
Mykhaylo Kordyukov
00:34:34 (Tr: 0:34:16)
David Crivillers Galobardas
00:34:41 (Tr: 0:34:18)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:36 (Tr: 0:34:19)
i
Mario Aranda Gómez
00:34:26 (Tr: 0:34:19)
Antonio Godoy Caro
00:35:21 (Tr: 0:34:44)
Miquel Pedrosa Gámez
00:34:57 (Tr: 0:34:50)
Miquel Campderrich Lecumberri
00:36:44 (Tr: 0:34:58)
Jordi Linares Hernandez
00:36:12 (Tr: 0:35:00)
i
Jorge Danoz Cano
00:35:07 (Tr: 0:35:05)
Mario Martínez Moreno
00:35:43 (Tr: 0:35:36)
Alex Gómez Martínez
00:36:42 (Tr: 0:35:37)
David Sainz Cerezo
00:37:29 (Tr: 0:35:47)
Alberto Lao Urbano
00:37:08 (Tr: 0:35:49)
Francisco Torres Pino
00:37:11 (Tr: 0:35:59)
Marc Farrés Fugardo
00:36:31 (Tr: 0:36:04)
Marcos Parra López
00:37:18 (Tr: 0:36:31)
Javier Lara Vidal
00:37:25 (Tr: 0:36:53)

T. real: 00:35:36

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 10:05:36

Cat:M3

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: 3d&a

0:37:08
00:35:43
0:34:19
Mykhaylo Kordyukov
00:34:34 (Tr: 0:34:16)
David Crivillers Galobardas
00:34:41 (Tr: 0:34:18)
Carlos Gonzalez Castillo
00:34:36 (Tr: 0:34:19)
i
Mario Aranda Gómez
00:34:26 (Tr: 0:34:19)
Antonio Godoy Caro
00:35:21 (Tr: 0:34:44)
Miquel Pedrosa Gámez
00:34:57 (Tr: 0:34:50)
Miquel Campderrich Lecumberri
00:36:44 (Tr: 0:34:58)
Jordi Linares Hernandez
00:36:12 (Tr: 0:35:00)
i
Jorge Danoz Cano
00:35:07 (Tr: 0:35:05)
i
Jorge Manzano Cotes
00:35:16 (Tr: 0:35:15)
Alex Gómez Martínez
00:36:42 (Tr: 0:35:37)
Alberto Lao Urbano
00:37:08 (Tr: 0:35:49)
Marc Farrés Fugardo
00:36:31 (Tr: 0:36:04)

T. real: 00:35:37

Inici real: 09:30:58

Hora meta: 10:06:35

Cat:M3

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: triplay prat

0:38:17
00:36:42
0:35:07
Antonio Godoy Caro
00:35:21 (Tr: 0:34:44)
Miquel Campderrich Lecumberri
00:36:44 (Tr: 0:34:58)
Jordi Linares Hernandez
00:36:12 (Tr: 0:35:00)
i
Jorge Danoz Cano
00:35:07 (Tr: 0:35:05)
i
Jorge Manzano Cotes
00:35:16 (Tr: 0:35:15)
Mario Martínez Moreno
00:35:43 (Tr: 0:35:36)
David Sainz Cerezo
00:37:29 (Tr: 0:35:47)
Alberto Lao Urbano
00:37:08 (Tr: 0:35:49)
Francisco Torres Pino
00:37:11 (Tr: 0:35:59)
Marc Farrés Fugardo
00:36:31 (Tr: 0:36:04)
Sergio Fernández López
00:37:41 (Tr: 0:36:13)
i
Riccardo Tosi
00:38:09 (Tr: 0:36:22)
Marcos Parra López
00:37:18 (Tr: 0:36:31)
Alberto Rosado Bravo
00:38:08 (Tr: 0:36:40)
Hector Pajero Bonat
00:37:35 (Tr: 0:36:49)
Roberto Pagliaretti
00:37:56 (Tr: 0:36:51)
Javier Lara Vidal
00:37:25 (Tr: 0:36:53)
Iker Uviña Burgos
00:37:33 (Tr: 0:37:01)

T. real: 00:35:47

Inici real: 09:31:35

Hora meta: 10:07:22

Cat:M4

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: c.a.viladecans

0:39:42
00:37:29
0:35:16
Antonio Godoy Caro
00:35:21 (Tr: 0:34:44)
Miquel Campderrich Lecumberri
00:36:44 (Tr: 0:34:58)
Jordi Linares Hernandez
00:36:12 (Tr: 0:35:00)
i
Jorge Manzano Cotes
00:35:16 (Tr: 0:35:15)
Mario Martínez Moreno
00:35:43 (Tr: 0:35:36)
Alex Gómez Martínez
00:36:42 (Tr: 0:35:37)
Alberto Lao Urbano
00:37:08 (Tr: 0:35:49)
Francisco Torres Pino
00:37:11 (Tr: 0:35:59)
Marc Farrés Fugardo
00:36:31 (Tr: 0:36:04)
Sergio Fernández López
00:37:41 (Tr: 0:36:13)
i
Riccardo Tosi
00:38:09 (Tr: 0:36:22)
Marcos Parra López
00:37:18 (Tr: 0:36:31)
i
Alejandro San Roman Garcia
00:38:29 (Tr: 0:36:38)
Alberto Rosado Bravo
00:38:08 (Tr: 0:36:40)
Hector Pajero Bonat
00:37:35 (Tr: 0:36:49)
Roberto Pagliaretti
00:37:56 (Tr: 0:36:51)
Javier Lara Vidal
00:37:25 (Tr: 0:36:53)
Iker Uviña Burgos
00:37:33 (Tr: 0:37:01)

T. real: 00:35:49

Inici real: 09:31:12

Hora meta: 10:07:01

Cat:M4

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: c.m. sigueme

0:38:32
00:37:08
0:35:43
Miquel Campderrich Lecumberri
00:36:44 (Tr: 0:34:58)
Jordi Linares Hernandez
00:36:12 (Tr: 0:35:00)
Mario Martínez Moreno
00:35:43 (Tr: 0:35:36)
Alex Gómez Martínez
00:36:42 (Tr: 0:35:37)
David Sainz Cerezo
00:37:29 (Tr: 0:35:47)
Francisco Torres Pino
00:37:11 (Tr: 0:35:59)
Marc Farrés Fugardo
00:36:31 (Tr: 0:36:04)
Sergio Fernández López
00:37:41 (Tr: 0:36:13)
i
Riccardo Tosi
00:38:09 (Tr: 0:36:22)
Marcos Parra López
00:37:18 (Tr: 0:36:31)
i
Alejandro San Roman Garcia
00:38:29 (Tr: 0:36:38)
Alberto Rosado Bravo
00:38:08 (Tr: 0:36:40)
Hector Pajero Bonat
00:37:35 (Tr: 0:36:49)
Roberto Pagliaretti
00:37:56 (Tr: 0:36:51)
Javier Lara Vidal
00:37:25 (Tr: 0:36:53)
Iker Uviña Burgos
00:37:33 (Tr: 0:37:01)

T. real: 00:35:59

Inici real: 09:31:05

Hora meta: 10:07:04

Cat:M3

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: 3r ripollet triatló

0:38:09
00:37:11
0:36:13
Miquel Campderrich Lecumberri
00:36:44 (Tr: 0:34:58)
Alex Gómez Martínez
00:36:42 (Tr: 0:35:37)
David Sainz Cerezo
00:37:29 (Tr: 0:35:47)
Alberto Lao Urbano
00:37:08 (Tr: 0:35:49)
Marc Farrés Fugardo
00:36:31 (Tr: 0:36:04)
Sergio Fernández López
00:37:41 (Tr: 0:36:13)
i
Riccardo Tosi
00:38:09 (Tr: 0:36:22)
Marcos Parra López
00:37:18 (Tr: 0:36:31)
Alberto Rosado Bravo
00:38:08 (Tr: 0:36:40)
Hector Pajero Bonat
00:37:35 (Tr: 0:36:49)
Roberto Pagliaretti
00:37:56 (Tr: 0:36:51)
Javier Lara Vidal
00:37:25 (Tr: 0:36:53)
Iker Uviña Burgos
00:37:33 (Tr: 0:37:01)

T. real: 00:36:04

Inici real: 09:30:21

Hora meta: 10:06:24

Cat:M3

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club:

0:37:18
00:36:31
0:35:45
Miquel Campderrich Lecumberri
00:36:44 (Tr: 0:34:58)
Jordi Linares Hernandez
00:36:12 (Tr: 0:35:00)
Alex Gómez Martínez
00:36:42 (Tr: 0:35:37)
Alberto Lao Urbano
00:37:08 (Tr: 0:35:49)
Francisco Torres Pino
00:37:11 (Tr: 0:35:59)
Marcos Parra López
00:37:18 (Tr: 0:36:31)

T. real: 00:36:13

Inici real: 09:31:21

Hora meta: 10:07:34

Cat:M3

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: runners sant adria

0:38:29
00:37:41
0:36:53
David Sainz Cerezo
00:37:29 (Tr: 0:35:47)
Alberto Lao Urbano
00:37:08 (Tr: 0:35:49)
Francisco Torres Pino
00:37:11 (Tr: 0:35:59)
i
Riccardo Tosi
00:38:09 (Tr: 0:36:22)
Marcos Parra López
00:37:18 (Tr: 0:36:31)
i
Alejandro San Roman Garcia
00:38:29 (Tr: 0:36:38)
Alberto Rosado Bravo
00:38:08 (Tr: 0:36:40)
Hector Pajero Bonat
00:37:35 (Tr: 0:36:49)
Roberto Pagliaretti
00:37:56 (Tr: 0:36:51)
Javier Lara Vidal
00:37:25 (Tr: 0:36:53)
Iker Uviña Burgos
00:37:33 (Tr: 0:37:01)

T. real: 00:36:22

Inici real: 09:31:40

Hora meta: 10:08:02

Cat:M3

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: ce katoa barcelona

0:39:06
00:38:09
0:37:11
David Sainz Cerezo
00:37:29 (Tr: 0:35:47)
Francisco Torres Pino
00:37:11 (Tr: 0:35:59)
Sergio Fernández López
00:37:41 (Tr: 0:36:13)
Marcos Parra López
00:37:18 (Tr: 0:36:31)
i
Alejandro San Roman Garcia
00:38:29 (Tr: 0:36:38)
Alberto Rosado Bravo
00:38:08 (Tr: 0:36:40)
Hector Pajero Bonat
00:37:35 (Tr: 0:36:49)
Roberto Pagliaretti
00:37:56 (Tr: 0:36:51)
Javier Lara Vidal
00:37:25 (Tr: 0:36:53)
Iker Uviña Burgos
00:37:33 (Tr: 0:37:01)

T. real: 00:36:31

Inici real: 09:30:40

Hora meta: 10:07:11

Cat:M3

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: castillejo&caceres rc

0:38:04
00:37:18
0:36:31
Miquel Campderrich Lecumberri
00:36:44 (Tr: 0:34:58)
Alex Gómez Martínez
00:36:42 (Tr: 0:35:37)
David Sainz Cerezo
00:37:29 (Tr: 0:35:47)
Alberto Lao Urbano
00:37:08 (Tr: 0:35:49)
Francisco Torres Pino
00:37:11 (Tr: 0:35:59)
Marc Farrés Fugardo
00:36:31 (Tr: 0:36:04)
Sergio Fernández López
00:37:41 (Tr: 0:36:13)
Hector Pajero Bonat
00:37:35 (Tr: 0:36:49)
Roberto Pagliaretti
00:37:56 (Tr: 0:36:51)
Javier Lara Vidal
00:37:25 (Tr: 0:36:53)
Iker Uviña Burgos
00:37:33 (Tr: 0:37:01)

T. real: 00:36:38

Inici real: 09:31:44

Hora meta: 10:08:22

Cat:M3

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: c.a viladecans

0:39:17
00:38:29
0:37:41
Sergio Fernández López
00:37:41 (Tr: 0:36:13)
i
Riccardo Tosi
00:38:09 (Tr: 0:36:22)
Alberto Rosado Bravo
00:38:08 (Tr: 0:36:40)
Roberto Pagliaretti
00:37:56 (Tr: 0:36:51)

T. real: 00:36:40

Inici real: 09:31:22

Hora meta: 10:08:01

Cat:M3

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: corredors.cat

0:38:10
00:38:08
0:38:06
i
Riccardo Tosi
00:38:09 (Tr: 0:36:22)

T. real: 00:36:49

Inici real: 09:30:40

Hora meta: 10:07:28

Cat:M3

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: josepes team

0:37:53
00:37:35
0:37:18
David Sainz Cerezo
00:37:29 (Tr: 0:35:47)
Sergio Fernández López
00:37:41 (Tr: 0:36:13)
Marcos Parra López
00:37:18 (Tr: 0:36:31)
Javier Lara Vidal
00:37:25 (Tr: 0:36:53)
Iker Uviña Burgos
00:37:33 (Tr: 0:37:01)

T. real: 00:36:51

Inici real: 09:30:59

Hora meta: 10:07:49

Cat:M3

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: tiburtina running roma

0:37:58
00:37:56
0:37:54

T. real: 00:36:53

Inici real: 09:30:26

Hora meta: 10:07:18

Cat:M4

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: atlètic congost

0:37:33
00:37:25
0:37:17
David Sainz Cerezo
00:37:29 (Tr: 0:35:47)
Marcos Parra López
00:37:18 (Tr: 0:36:31)
Iker Uviña Burgos
00:37:33 (Tr: 0:37:01)

T. real: 00:37:01

Inici real: 09:30:26

Hora meta: 10:07:26

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:29:53

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: c.e. no te pares

0:37:35
00:37:33
0:37:31