Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:23:05

T. oficial: 00:23:05

Inici real: 09:31:04

Hora meta: 09:54:09

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 46

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club: grup atlétic tmb

0:23:42
00:23:05
0:22:28
i
Montse De Paz Diez
00:23:11 (Tr: 0:23:08)
i
Jesús Pedro Gómez
00:23:20 (Tr: 0:22:46)
i
Ester Garcia Solsona
00:23:26 (Tr: 0:22:57)
Marc Bornay Tijerín
00:23:40 (Tr: 0:23:16)
i
Nau50 Bornay Oltra
00:23:41 (Tr: 0:23:16)
i
Javier Colomer Plaza
00:23:42 (Tr: 0:23:17)

T. real: 00:23:08

T. oficial: 00:23:11

Inici real: 09:31:07

Hora meta: 09:54:15

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 4:38 min/km

Club: la sansi

0:23:42
00:23:11
0:22:40
i
Juan pedro Romero Guerra
00:23:05 (Tr: 0:23:05)
i
Jesús Pedro Gómez
00:23:20 (Tr: 0:22:46)
i
Ester Garcia Solsona
00:23:26 (Tr: 0:22:57)
Marc Bornay Tijerín
00:23:40 (Tr: 0:23:16)
i
Nau50 Bornay Oltra
00:23:41 (Tr: 0:23:16)
i
Javier Colomer Plaza
00:23:42 (Tr: 0:23:17)

T. real: 00:22:46

T. oficial: 00:23:20

Inici real: 09:31:38

Hora meta: 09:54:24

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 48

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: fundació per la fibromial

0:23:42
00:23:20
0:22:57
i
Juan pedro Romero Guerra
00:23:05 (Tr: 0:23:05)
i
Montse De Paz Diez
00:23:11 (Tr: 0:23:08)
i
Ester Garcia Solsona
00:23:26 (Tr: 0:22:57)
Marc Bornay Tijerín
00:23:40 (Tr: 0:23:16)
i
Nau50 Bornay Oltra
00:23:41 (Tr: 0:23:16)
i
Javier Colomer Plaza
00:23:42 (Tr: 0:23:17)

T. real: 00:22:57

T. oficial: 00:23:26

Inici real: 09:31:33

Hora meta: 09:54:30

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 49

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:23:47
00:23:26
0:23:05
i
Juan pedro Romero Guerra
00:23:05 (Tr: 0:23:05)
i
Montse De Paz Diez
00:23:11 (Tr: 0:23:08)
i
Jesús Pedro Gómez
00:23:20 (Tr: 0:22:46)
Marc Bornay Tijerín
00:23:40 (Tr: 0:23:16)
i
Nau50 Bornay Oltra
00:23:41 (Tr: 0:23:16)
i
Javier Colomer Plaza
00:23:42 (Tr: 0:23:17)

T. real: 00:23:16

T. oficial: 00:23:40

Inici real: 09:31:28

Hora meta: 09:54:44

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

0:24:08
00:23:40
0:23:11
i
Montse De Paz Diez
00:23:11 (Tr: 0:23:08)
i
Jesús Pedro Gómez
00:23:20 (Tr: 0:22:46)
i
Ester Garcia Solsona
00:23:26 (Tr: 0:22:57)
i
Nau50 Bornay Oltra
00:23:41 (Tr: 0:23:16)
i
Javier Colomer Plaza
00:23:42 (Tr: 0:23:17)
Jesús Marín Solano
00:23:54 (Tr: 0:23:41)
i
Sergio Hernández
00:24:08 (Tr: 0:23:12)

T. real: 00:23:16

T. oficial: 00:23:41

Inici real: 09:31:29

Hora meta: 09:54:45

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club: club joventut de badalona

0:24:08
00:23:41
0:23:14
i
Jesús Pedro Gómez
00:23:20 (Tr: 0:22:46)
i
Ester Garcia Solsona
00:23:26 (Tr: 0:22:57)
Marc Bornay Tijerín
00:23:40 (Tr: 0:23:16)
i
Javier Colomer Plaza
00:23:42 (Tr: 0:23:17)
Jesús Marín Solano
00:23:54 (Tr: 0:23:41)
i
Sergio Hernández
00:24:08 (Tr: 0:23:12)

T. real: 00:23:17

T. oficial: 00:23:42

Inici real: 09:31:30

Hora meta: 09:54:46

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 52

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club: marasa

0:24:10
00:23:42
0:23:13
i
Jesús Pedro Gómez
00:23:20 (Tr: 0:22:46)
i
Ester Garcia Solsona
00:23:26 (Tr: 0:22:57)
Marc Bornay Tijerín
00:23:40 (Tr: 0:23:16)
i
Nau50 Bornay Oltra
00:23:41 (Tr: 0:23:16)
Jesús Marín Solano
00:23:54 (Tr: 0:23:41)
i
Sergio Hernández
00:24:08 (Tr: 0:23:12)
Paula Pulido Martínez
00:24:10 (Tr: 0:24:04)

T. real: 00:23:41

T. oficial: 00:23:54

Inici real: 09:31:18

Hora meta: 09:54:58

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 53

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club: club esportiu canet

0:24:12
00:23:54
0:23:37
Marc Bornay Tijerín
00:23:40 (Tr: 0:23:16)
i
Nau50 Bornay Oltra
00:23:41 (Tr: 0:23:16)
i
Javier Colomer Plaza
00:23:42 (Tr: 0:23:17)
i
Sergio Hernández
00:24:08 (Tr: 0:23:12)
Paula Pulido Martínez
00:24:10 (Tr: 0:24:04)
Laura Orozco Jimenez
00:24:12 (Tr: 0:23:16)

T. real: 00:23:12

T. oficial: 00:24:08

Inici real: 09:32:01

Hora meta: 09:55:12

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 54

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club:

0:24:35
00:24:08
0:23:41
i
Nau50 Bornay Oltra
00:23:41 (Tr: 0:23:16)
i
Javier Colomer Plaza
00:23:42 (Tr: 0:23:17)
Jesús Marín Solano
00:23:54 (Tr: 0:23:41)
Paula Pulido Martínez
00:24:10 (Tr: 0:24:04)
Laura Orozco Jimenez
00:24:12 (Tr: 0:23:16)
i
Zaid Al Hakkioui
00:24:12 (Tr: 0:23:49)
Carlos Orozco
00:24:12 (Tr: 0:23:16)
Carlos Soler Villanueva
00:24:14 (Tr: 0:23:48)
Roberto Ramirez Gimenez
00:24:31 (Tr: 0:24:06)

T. real: 00:24:04

T. oficial: 00:24:10

Inici real: 09:31:11

Hora meta: 09:55:14

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 55

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 4:49 min/km

Club:

0:24:39
00:24:10
0:23:42
i
Javier Colomer Plaza
00:23:42 (Tr: 0:23:17)
Jesús Marín Solano
00:23:54 (Tr: 0:23:41)
i
Sergio Hernández
00:24:08 (Tr: 0:23:12)
Laura Orozco Jimenez
00:24:12 (Tr: 0:23:16)
i
Zaid Al Hakkioui
00:24:12 (Tr: 0:23:49)
Carlos Orozco
00:24:12 (Tr: 0:23:16)
Carlos Soler Villanueva
00:24:14 (Tr: 0:23:48)
Roberto Ramirez Gimenez
00:24:31 (Tr: 0:24:06)

T. real: 00:23:16

T. oficial: 00:24:12

Inici real: 09:32:01

Hora meta: 09:55:16

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 56

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 4:40 min/km

Club:

0:24:30
00:24:12
0:23:54
Jesús Marín Solano
00:23:54 (Tr: 0:23:41)
i
Sergio Hernández
00:24:08 (Tr: 0:23:12)
Paula Pulido Martínez
00:24:10 (Tr: 0:24:04)
i
Zaid Al Hakkioui
00:24:12 (Tr: 0:23:49)
Carlos Orozco
00:24:12 (Tr: 0:23:16)
Carlos Soler Villanueva
00:24:14 (Tr: 0:23:48)

T. real: 00:23:49

T. oficial: 00:24:12

Inici real: 09:31:27

Hora meta: 09:55:16

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 57

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club:

0:24:31
00:24:12
0:23:53
Jesús Marín Solano
00:23:54 (Tr: 0:23:41)
i
Sergio Hernández
00:24:08 (Tr: 0:23:12)
Paula Pulido Martínez
00:24:10 (Tr: 0:24:04)
Laura Orozco Jimenez
00:24:12 (Tr: 0:23:16)
Carlos Orozco
00:24:12 (Tr: 0:23:16)
Carlos Soler Villanueva
00:24:14 (Tr: 0:23:48)
Roberto Ramirez Gimenez
00:24:31 (Tr: 0:24:06)

T. real: 00:23:16

T. oficial: 00:24:12

Inici real: 09:32:01

Hora meta: 09:55:16

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 58

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

0:24:31
00:24:12
0:23:53
Jesús Marín Solano
00:23:54 (Tr: 0:23:41)
i
Sergio Hernández
00:24:08 (Tr: 0:23:12)
Paula Pulido Martínez
00:24:10 (Tr: 0:24:04)
Laura Orozco Jimenez
00:24:12 (Tr: 0:23:16)
i
Zaid Al Hakkioui
00:24:12 (Tr: 0:23:49)
Carlos Soler Villanueva
00:24:14 (Tr: 0:23:48)
Roberto Ramirez Gimenez
00:24:31 (Tr: 0:24:06)

T. real: 00:23:48

T. oficial: 00:24:14

Inici real: 09:31:30

Hora meta: 09:55:18

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 59

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club:

0:24:31
00:24:14
0:23:56
i
Sergio Hernández
00:24:08 (Tr: 0:23:12)
Paula Pulido Martínez
00:24:10 (Tr: 0:24:04)
Laura Orozco Jimenez
00:24:12 (Tr: 0:23:16)
i
Zaid Al Hakkioui
00:24:12 (Tr: 0:23:49)
Carlos Orozco
00:24:12 (Tr: 0:23:16)
Roberto Ramirez Gimenez
00:24:31 (Tr: 0:24:06)

T. real: 00:24:06

T. oficial: 00:24:31

Inici real: 09:31:30

Hora meta: 09:55:35

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 60

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:50 min/km

Club:

0:24:50
00:24:31
0:24:12
i
Zaid Al Hakkioui
00:24:12 (Tr: 0:23:49)
Carlos Orozco
00:24:12 (Tr: 0:23:16)
Carlos Soler Villanueva
00:24:14 (Tr: 0:23:48)