Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

5a Sansi de Sant Feliu de Llobregat

10K

13 novembre 2016

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:37:17

T. oficial: 00:37:19

Inici real: 11:02:03

Hora meta: 11:39:19

Cat:M45

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: fondistes sf

0:37:53
00:37:19
0:36:46
Didac Aleixandri Carrillo
00:37:20 (Tr: 0:37:19)
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
00:37:26 (Tr: 0:37:26)
i
Jorge De La Calle Acedo
00:37:29 (Tr: 0:37:25)
Sergi Ruiz Lafarga
00:37:40 (Tr: 0:37:38)
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)

T. real: 00:37:19

T. oficial: 00:37:20

Inici real: 11:02:02

Hora meta: 11:39:20

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: la sansi

0:37:53
00:37:20
0:36:48
Juan luis Coronado Maldonado
00:37:19 (Tr: 0:37:17)
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
00:37:26 (Tr: 0:37:26)
i
Jorge De La Calle Acedo
00:37:29 (Tr: 0:37:25)
Sergi Ruiz Lafarga
00:37:40 (Tr: 0:37:38)
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)

T. real: 00:37:26

T. oficial: 00:37:26

Inici real: 11:02:00

Hora meta: 11:39:26

Cat:M45

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: corredors.cat

0:37:53
00:37:26
0:36:59
Juan luis Coronado Maldonado
00:37:19 (Tr: 0:37:17)
Didac Aleixandri Carrillo
00:37:20 (Tr: 0:37:19)
i
Jorge De La Calle Acedo
00:37:29 (Tr: 0:37:25)
Sergi Ruiz Lafarga
00:37:40 (Tr: 0:37:38)
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)

T. real: 00:37:25

T. oficial: 00:37:29

Inici real: 11:02:04

Hora meta: 11:39:29

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club:

0:37:53
00:37:29
0:37:05
Juan luis Coronado Maldonado
00:37:19 (Tr: 0:37:17)
Didac Aleixandri Carrillo
00:37:20 (Tr: 0:37:19)
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
00:37:26 (Tr: 0:37:26)
Sergi Ruiz Lafarga
00:37:40 (Tr: 0:37:38)
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)

T. real: 00:37:38

T. oficial: 00:37:40

Inici real: 11:02:03

Hora meta: 11:39:40

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: ashi running

0:38:01
00:37:40
0:37:19
Juan luis Coronado Maldonado
00:37:19 (Tr: 0:37:17)
Didac Aleixandri Carrillo
00:37:20 (Tr: 0:37:19)
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
00:37:26 (Tr: 0:37:26)
i
Jorge De La Calle Acedo
00:37:29 (Tr: 0:37:25)
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)
i
Carlos Garcia Alarcon
00:38:01 (Tr: 0:37:57)

T. real: 00:37:53

T. oficial: 00:37:53

Inici real: 11:02:00

Hora meta: 11:39:53

Cat:F35

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:02:00

Sexe:F

Ritme: 3:48 min/km

Club: la sansi

0:38:19
00:37:53
0:37:26
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
00:37:26 (Tr: 0:37:26)
i
Jorge De La Calle Acedo
00:37:29 (Tr: 0:37:25)
Sergi Ruiz Lafarga
00:37:40 (Tr: 0:37:38)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)
i
Carlos Garcia Alarcon
00:38:01 (Tr: 0:37:57)
Antonio Lopez Plasencia
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Daniel Vicente Martinez
00:38:11 (Tr: 0:38:08)
Armando López García
00:38:12 (Tr: 0:38:10)

T. real: 00:37:51

T. oficial: 00:37:53

Inici real: 11:02:03

Hora meta: 11:39:53

Cat:M35

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: fondistes sf

0:38:18
00:37:53
0:37:29
i
Jorge De La Calle Acedo
00:37:29 (Tr: 0:37:25)
Sergi Ruiz Lafarga
00:37:40 (Tr: 0:37:38)
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Carlos Garcia Alarcon
00:38:01 (Tr: 0:37:57)
Antonio Lopez Plasencia
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Daniel Vicente Martinez
00:38:11 (Tr: 0:38:08)
Armando López García
00:38:12 (Tr: 0:38:10)

T. real: 00:37:57

T. oficial: 00:38:01

Inici real: 11:02:04

Hora meta: 11:40:01

Cat:M35

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club:

0:38:22
00:38:01
0:37:40
Sergi Ruiz Lafarga
00:37:40 (Tr: 0:37:38)
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)
Antonio Lopez Plasencia
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Daniel Vicente Martinez
00:38:11 (Tr: 0:38:08)
Armando López García
00:38:12 (Tr: 0:38:10)

T. real: 00:38:03

T. oficial: 00:38:05

Inici real: 11:02:02

Hora meta: 11:40:05

Cat:M45

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: casab

0:38:23
00:38:05
0:37:47
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)
i
Carlos Garcia Alarcon
00:38:01 (Tr: 0:37:57)
Daniel Vicente Martinez
00:38:11 (Tr: 0:38:08)
Armando López García
00:38:12 (Tr: 0:38:10)
Daniel Amado Olba
00:38:23 (Tr: 0:38:21)

T. real: 00:38:08

T. oficial: 00:38:11

Inici real: 11:02:04

Hora meta: 11:40:11

Cat:M35

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: corresolidaris.org

0:38:29
00:38:11
0:37:53
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)
i
Carlos Garcia Alarcon
00:38:01 (Tr: 0:37:57)
Antonio Lopez Plasencia
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Armando López García
00:38:12 (Tr: 0:38:10)
Daniel Amado Olba
00:38:23 (Tr: 0:38:21)
Marcos Hompanera Álvarez
00:38:27 (Tr: 0:38:24)

T. real: 00:38:10

T. oficial: 00:38:12

Inici real: 11:02:02

Hora meta: 11:40:12

Cat:M35

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club:

0:38:36
00:38:12
0:37:49
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)
i
Carlos Garcia Alarcon
00:38:01 (Tr: 0:37:57)
Antonio Lopez Plasencia
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Daniel Vicente Martinez
00:38:11 (Tr: 0:38:08)
Daniel Amado Olba
00:38:23 (Tr: 0:38:21)
Marcos Hompanera Álvarez
00:38:27 (Tr: 0:38:24)
Noé Rodriguez Luque
00:38:36 (Tr: 0:38:26)

T. real: 00:38:21

T. oficial: 00:38:23

Inici real: 11:02:02

Hora meta: 11:40:23

Cat:M35

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: runners sant adria

0:38:40
00:38:23
0:38:05
Antonio Lopez Plasencia
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Daniel Vicente Martinez
00:38:11 (Tr: 0:38:08)
Armando López García
00:38:12 (Tr: 0:38:10)
Marcos Hompanera Álvarez
00:38:27 (Tr: 0:38:24)
Noé Rodriguez Luque
00:38:36 (Tr: 0:38:26)
David Rubio Cerdán
00:38:36 (Tr: 0:38:31)

T. real: 00:38:24

T. oficial: 00:38:27

Inici real: 11:02:04

Hora meta: 11:40:27

Cat:M45

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: la sansi

0:38:43
00:38:27
0:38:11
Daniel Vicente Martinez
00:38:11 (Tr: 0:38:08)
Armando López García
00:38:12 (Tr: 0:38:10)
Daniel Amado Olba
00:38:23 (Tr: 0:38:21)
Noé Rodriguez Luque
00:38:36 (Tr: 0:38:26)
David Rubio Cerdán
00:38:36 (Tr: 0:38:31)

T. real: 00:38:26

T. oficial: 00:38:36

Inici real: 11:02:11

Hora meta: 11:40:36

Cat:M35

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: club triatlo prat

0:38:59
00:38:36
0:38:12
Armando López García
00:38:12 (Tr: 0:38:10)
Daniel Amado Olba
00:38:23 (Tr: 0:38:21)
Marcos Hompanera Álvarez
00:38:27 (Tr: 0:38:24)
David Rubio Cerdán
00:38:36 (Tr: 0:38:31)

T. real: 00:38:31

T. oficial: 00:38:36

Inici real: 11:02:05

Hora meta: 11:40:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club:

0:38:49
00:38:36
0:38:23
Daniel Amado Olba
00:38:23 (Tr: 0:38:21)
Marcos Hompanera Álvarez
00:38:27 (Tr: 0:38:24)
Noé Rodriguez Luque
00:38:36 (Tr: 0:38:26)