SubCurses

8RESULTATS

Run Festival de Tossa de Mar

15k-Trail

12 maig 2019

10k 15k-Trail 21K 5K 8k-Trail

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:21:23

T. oficial: 01:21:25

Inici real: 10:05:47

Hora meta: 11:27:10

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club: cf viladecavalls

1:24:26
01:21:25
1:18:24
Princesa prunel Chassot
01:22:26 (Tr: 1:22:25)
i
Antonio Montero Dorado
01:22:48 (Tr: 1:22:46)
Eduard Serra Parareda
01:23:13 (Tr: 1:23:13)
Marcos Ortego Pérez
01:23:15 (Tr: 1:23:06)
Laura Ramirez Lozano
01:23:51 (Tr: 1:23:51)
i
David Villanova Farré
01:24:26 (Tr: 1:24:09)

T. real: 01:22:25

T. oficial: 01:22:26

Inici real: 10:05:47

Hora meta: 11:28:11

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 5:30 min/km

Club:

1:24:26
01:22:26
1:20:26
Kilian Garcia Jamin
01:21:25 (Tr: 1:21:23)
i
Antonio Montero Dorado
01:22:48 (Tr: 1:22:46)
Eduard Serra Parareda
01:23:13 (Tr: 1:23:13)
Marcos Ortego Pérez
01:23:15 (Tr: 1:23:06)
Laura Ramirez Lozano
01:23:51 (Tr: 1:23:51)
i
David Villanova Farré
01:24:26 (Tr: 1:24:09)

T. real: 01:22:46

T. oficial: 01:22:48

Inici real: 10:05:47

Hora meta: 11:28:33

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 5:32 min/km

Club:

1:24:26
01:22:48
1:21:10
Kilian Garcia Jamin
01:21:25 (Tr: 1:21:23)
Princesa prunel Chassot
01:22:26 (Tr: 1:22:25)
Eduard Serra Parareda
01:23:13 (Tr: 1:23:13)
Marcos Ortego Pérez
01:23:15 (Tr: 1:23:06)
Laura Ramirez Lozano
01:23:51 (Tr: 1:23:51)
i
David Villanova Farré
01:24:26 (Tr: 1:24:09)

T. real: 01:23:13

T. oficial: 01:23:13

Inici real: 10:05:46

Hora meta: 11:28:58

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: oson@corre smartfit calld

1:25:02
01:23:13
1:21:25
Kilian Garcia Jamin
01:21:25 (Tr: 1:21:23)
Princesa prunel Chassot
01:22:26 (Tr: 1:22:25)
i
Antonio Montero Dorado
01:22:48 (Tr: 1:22:46)
Marcos Ortego Pérez
01:23:15 (Tr: 1:23:06)
Laura Ramirez Lozano
01:23:51 (Tr: 1:23:51)
i
David Villanova Farré
01:24:26 (Tr: 1:24:09)

T. real: 01:23:06

T. oficial: 01:23:15

Inici real: 10:05:54

Hora meta: 11:29:00

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: anem a córrer

1:26:15
01:23:15
1:20:15
Kilian Garcia Jamin
01:21:25 (Tr: 1:21:23)
Princesa prunel Chassot
01:22:26 (Tr: 1:22:25)
i
Antonio Montero Dorado
01:22:48 (Tr: 1:22:46)
Eduard Serra Parareda
01:23:13 (Tr: 1:23:13)
Laura Ramirez Lozano
01:23:51 (Tr: 1:23:51)
i
David Villanova Farré
01:24:26 (Tr: 1:24:09)
i
Miguel angel Robles
01:26:15 (Tr: 1:26:15)

T. real: 01:23:51

T. oficial: 01:23:51

Inici real: 10:05:45

Hora meta: 11:29:36

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 5:36 min/km

Club: grup esportiu esteve

1:26:15
01:23:51
1:21:28
Princesa prunel Chassot
01:22:26 (Tr: 1:22:25)
i
Antonio Montero Dorado
01:22:48 (Tr: 1:22:46)
Eduard Serra Parareda
01:23:13 (Tr: 1:23:13)
Marcos Ortego Pérez
01:23:15 (Tr: 1:23:06)
i
David Villanova Farré
01:24:26 (Tr: 1:24:09)
i
Miguel angel Robles
01:26:15 (Tr: 1:26:15)
José luis García Victorino
01:26:15 (Tr: 1:26:09)

T. real: 01:24:09

T. oficial: 01:24:26

Inici real: 10:06:02

Hora meta: 11:30:11

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club:

1:26:57
01:24:26
1:21:55
Princesa prunel Chassot
01:22:26 (Tr: 1:22:25)
i
Antonio Montero Dorado
01:22:48 (Tr: 1:22:46)
Eduard Serra Parareda
01:23:13 (Tr: 1:23:13)
Marcos Ortego Pérez
01:23:15 (Tr: 1:23:06)
Laura Ramirez Lozano
01:23:51 (Tr: 1:23:51)
i
Miguel angel Robles
01:26:15 (Tr: 1:26:15)
José luis García Victorino
01:26:15 (Tr: 1:26:09)
i
Esaú Lorente Llinares
01:26:57 (Tr: 1:26:55)

T. real: 01:26:15

T. oficial: 01:26:15

Inici real: 10:05:45

Hora meta: 11:32:00

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 5:45 min/km

Club: c.e.sanloria

1:29:15
01:26:15
1:23:15
Marcos Ortego Pérez
01:23:15 (Tr: 1:23:06)
Laura Ramirez Lozano
01:23:51 (Tr: 1:23:51)
i
David Villanova Farré
01:24:26 (Tr: 1:24:09)
José luis García Victorino
01:26:15 (Tr: 1:26:09)
i
Esaú Lorente Llinares
01:26:57 (Tr: 1:26:55)
David Murell
01:26:58 (Tr: 1:26:54)
i
David Alvarez Lloyd B
01:27:11 (Tr: 1:27:06)
i
Anna Tarasova
01:28:10 (Tr: 1:28:04)
Albert Ulldemolins Santisteve
01:28:10 (Tr: 1:27:56)
i
Eddy Arias
01:28:16 (Tr: 1:28:01)

T. real: 01:26:09

T. oficial: 01:26:15

Inici real: 10:05:51

Hora meta: 11:32:00

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 5:45 min/km

Club:

1:28:39
01:26:15
1:23:51
Laura Ramirez Lozano
01:23:51 (Tr: 1:23:51)
i
David Villanova Farré
01:24:26 (Tr: 1:24:09)
i
Miguel angel Robles
01:26:15 (Tr: 1:26:15)
i
Esaú Lorente Llinares
01:26:57 (Tr: 1:26:55)
David Murell
01:26:58 (Tr: 1:26:54)
i
David Alvarez Lloyd B
01:27:11 (Tr: 1:27:06)
i
Anna Tarasova
01:28:10 (Tr: 1:28:04)
Albert Ulldemolins Santisteve
01:28:10 (Tr: 1:27:56)
i
Eddy Arias
01:28:16 (Tr: 1:28:01)

T. real: 01:26:55

T. oficial: 01:26:57

Inici real: 10:05:47

Hora meta: 11:32:42

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club: cesanloria

1:29:27
01:26:57
1:24:26
i
David Villanova Farré
01:24:26 (Tr: 1:24:09)
i
Miguel angel Robles
01:26:15 (Tr: 1:26:15)
José luis García Victorino
01:26:15 (Tr: 1:26:09)
David Murell
01:26:58 (Tr: 1:26:54)
i
David Alvarez Lloyd B
01:27:11 (Tr: 1:27:06)
i
Anna Tarasova
01:28:10 (Tr: 1:28:04)
Albert Ulldemolins Santisteve
01:28:10 (Tr: 1:27:56)
i
Eddy Arias
01:28:16 (Tr: 1:28:01)

T. real: 01:26:54

T. oficial: 01:26:58

Inici real: 10:05:49

Hora meta: 11:32:43

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club:

1:28:10
01:26:58
1:25:45
i
Miguel angel Robles
01:26:15 (Tr: 1:26:15)
José luis García Victorino
01:26:15 (Tr: 1:26:09)
i
Esaú Lorente Llinares
01:26:57 (Tr: 1:26:55)
i
David Alvarez Lloyd B
01:27:11 (Tr: 1:27:06)
i
Anna Tarasova
01:28:10 (Tr: 1:28:04)
Albert Ulldemolins Santisteve
01:28:10 (Tr: 1:27:56)

T. real: 01:27:06

T. oficial: 01:27:11

Inici real: 10:05:50

Hora meta: 11:32:56

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 5:49 min/km

Club:

1:28:16
01:27:11
1:26:06
i
Miguel angel Robles
01:26:15 (Tr: 1:26:15)
José luis García Victorino
01:26:15 (Tr: 1:26:09)
i
Esaú Lorente Llinares
01:26:57 (Tr: 1:26:55)
David Murell
01:26:58 (Tr: 1:26:54)
i
Anna Tarasova
01:28:10 (Tr: 1:28:04)
Albert Ulldemolins Santisteve
01:28:10 (Tr: 1:27:56)
i
Eddy Arias
01:28:16 (Tr: 1:28:01)

T. real: 01:28:04

T. oficial: 01:28:10

Inici real: 10:05:51

Hora meta: 11:33:55

Cat:F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 5:53 min/km

Club:

1:29:24
01:28:10
1:26:57
i
Esaú Lorente Llinares
01:26:57 (Tr: 1:26:55)
David Murell
01:26:58 (Tr: 1:26:54)
i
David Alvarez Lloyd B
01:27:11 (Tr: 1:27:06)
Albert Ulldemolins Santisteve
01:28:10 (Tr: 1:27:56)
i
Eddy Arias
01:28:16 (Tr: 1:28:01)

T. real: 01:27:56

T. oficial: 01:28:10

Inici real: 10:06:00

Hora meta: 11:33:55

Cat:M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club: triactiva

1:29:23
01:28:10
1:26:58
David Murell
01:26:58 (Tr: 1:26:54)
i
David Alvarez Lloyd B
01:27:11 (Tr: 1:27:06)
i
Anna Tarasova
01:28:10 (Tr: 1:28:04)
i
Eddy Arias
01:28:16 (Tr: 1:28:01)

T. real: 01:28:01

T. oficial: 01:28:16

Inici real: 10:06:00

Hora meta: 11:34:01

Cat:M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club:

1:29:21
01:28:16
1:27:11
i
David Alvarez Lloyd B
01:27:11 (Tr: 1:27:06)
i
Anna Tarasova
01:28:10 (Tr: 1:28:04)
Albert Ulldemolins Santisteve
01:28:10 (Tr: 1:27:56)