SubCurses

8RESULTATS

Run Festival de Tossa de Mar

15k-Trail

12 maig 2019

10k 15k-Trail 21K 5K 8k-Trail

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:41:32

T. oficial: 01:41:52

Inici real: 10:06:06

Hora meta: 11:47:37

Cat:M

Pos. categoria: 63

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 6:47 min/km

Club: los tirones musculares

1:44:51
01:41:52
1:38:53
i
Manuel alexande Pimentel Paulino
01:41:52 (Tr: 1:41:32)
Andrés Rodriguez Miralles
01:43:01 (Tr: 1:42:52)
i
Adelaida Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Imma Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Albert Terns Goma
01:44:31 (Tr: 1:44:31)
Daniel Arguello Ferrer
01:44:51 (Tr: 1:44:39)

T. real: 01:41:32

T. oficial: 01:41:52

Inici real: 10:06:05

Hora meta: 11:47:37

Cat:M

Pos. categoria: 64

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 6:47 min/km

Club: los tirones musculares

1:44:51
01:41:52
1:38:54
i
Jordi Viñolas Sanahuja
01:41:52 (Tr: 1:41:32)
Andrés Rodriguez Miralles
01:43:01 (Tr: 1:42:52)
i
Adelaida Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Imma Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Albert Terns Goma
01:44:31 (Tr: 1:44:31)
Daniel Arguello Ferrer
01:44:51 (Tr: 1:44:39)

T. real: 01:42:52

T. oficial: 01:43:01

Inici real: 10:05:54

Hora meta: 11:48:46

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 6:52 min/km

Club:

1:44:51
01:43:01
1:41:11
i
Jordi Viñolas Sanahuja
01:41:52 (Tr: 1:41:32)
i
Manuel alexande Pimentel Paulino
01:41:52 (Tr: 1:41:32)
i
Adelaida Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Imma Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Albert Terns Goma
01:44:31 (Tr: 1:44:31)
Daniel Arguello Ferrer
01:44:51 (Tr: 1:44:39)

T. real: 01:43:58

T. oficial: 01:44:00

Inici real: 10:05:48

Hora meta: 11:49:45

Cat:F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 6:56 min/km

Club:

1:46:08
01:44:00
1:41:52
i
Jordi Viñolas Sanahuja
01:41:52 (Tr: 1:41:32)
i
Manuel alexande Pimentel Paulino
01:41:52 (Tr: 1:41:32)
Andrés Rodriguez Miralles
01:43:01 (Tr: 1:42:52)
i
Albert Terns Goma
01:44:31 (Tr: 1:44:31)
Daniel Arguello Ferrer
01:44:51 (Tr: 1:44:39)
Laura Castarlenas
01:44:52 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Ballarin Roig
01:44:54 (Tr: 1:44:54)
i
Juan fco Jaimez Bueno
01:45:25 (Tr: 1:45:12)
i
Paula Pizarro Cortes
01:45:32 (Tr: 1:45:25)
Jesús Márquez Moreno
01:46:05 (Tr: 1:45:57)

T. real: 01:43:58

T. oficial: 01:44:00

Inici real: 10:05:48

Hora meta: 11:49:45

Cat:F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 6:56 min/km

Club:

1:46:08
01:44:00
1:41:52
i
Manuel alexande Pimentel Paulino
01:41:52 (Tr: 1:41:32)
Andrés Rodriguez Miralles
01:43:01 (Tr: 1:42:52)
i
Albert Terns Goma
01:44:31 (Tr: 1:44:31)
Daniel Arguello Ferrer
01:44:51 (Tr: 1:44:39)
Laura Castarlenas
01:44:52 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Ballarin Roig
01:44:54 (Tr: 1:44:54)
i
Juan fco Jaimez Bueno
01:45:25 (Tr: 1:45:12)
i
Paula Pizarro Cortes
01:45:32 (Tr: 1:45:25)
Jesús Márquez Moreno
01:46:05 (Tr: 1:45:57)

T. real: 01:44:31

T. oficial: 01:44:31

Inici real: 10:05:45

Hora meta: 11:50:16

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 6:59 min/km

Club: runners online

1:46:00
01:44:31
1:43:01
Andrés Rodriguez Miralles
01:43:01 (Tr: 1:42:52)
i
Adelaida Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Imma Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
Daniel Arguello Ferrer
01:44:51 (Tr: 1:44:39)
Laura Castarlenas
01:44:52 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Ballarin Roig
01:44:54 (Tr: 1:44:54)
i
Juan fco Jaimez Bueno
01:45:25 (Tr: 1:45:12)
i
Paula Pizarro Cortes
01:45:32 (Tr: 1:45:25)

T. real: 01:44:39

T. oficial: 01:44:51

Inici real: 10:05:58

Hora meta: 11:50:36

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 6:59 min/km

Club: somunics

1:45:42
01:44:51
1:44:00
i
Adelaida Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Imma Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Albert Terns Goma
01:44:31 (Tr: 1:44:31)
Laura Castarlenas
01:44:52 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Ballarin Roig
01:44:54 (Tr: 1:44:54)
i
Juan fco Jaimez Bueno
01:45:25 (Tr: 1:45:12)
i
Paula Pizarro Cortes
01:45:32 (Tr: 1:45:25)

T. real: 01:44:40

T. oficial: 01:44:52

Inici real: 10:05:57

Hora meta: 11:50:37

Cat:F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 6:59 min/km

Club: adidas runners barcelona

1:45:43
01:44:52
1:44:00
i
Adelaida Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Imma Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Albert Terns Goma
01:44:31 (Tr: 1:44:31)
Daniel Arguello Ferrer
01:44:51 (Tr: 1:44:39)
i
Cristina Ballarin Roig
01:44:54 (Tr: 1:44:54)
i
Juan fco Jaimez Bueno
01:45:25 (Tr: 1:45:12)
i
Paula Pizarro Cortes
01:45:32 (Tr: 1:45:25)

T. real: 01:44:54

T. oficial: 01:44:54

Inici real: 10:05:45

Hora meta: 11:50:39

Cat:F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 7:00 min/km

Club: runners online

1:46:05
01:44:54
1:43:44
i
Adelaida Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Imma Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Albert Terns Goma
01:44:31 (Tr: 1:44:31)
Daniel Arguello Ferrer
01:44:51 (Tr: 1:44:39)
Laura Castarlenas
01:44:52 (Tr: 1:44:40)
i
Juan fco Jaimez Bueno
01:45:25 (Tr: 1:45:12)
i
Paula Pizarro Cortes
01:45:32 (Tr: 1:45:25)
Jesús Márquez Moreno
01:46:05 (Tr: 1:45:57)

T. real: 01:45:12

T. oficial: 01:45:25

Inici real: 10:05:58

Hora meta: 11:51:10

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 7:01 min/km

Club:

1:46:52
01:45:25
1:43:58
i
Adelaida Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Imma Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Albert Terns Goma
01:44:31 (Tr: 1:44:31)
Daniel Arguello Ferrer
01:44:51 (Tr: 1:44:39)
Laura Castarlenas
01:44:52 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Ballarin Roig
01:44:54 (Tr: 1:44:54)
i
Paula Pizarro Cortes
01:45:32 (Tr: 1:45:25)
Jesús Márquez Moreno
01:46:05 (Tr: 1:45:57)
i
Jordi Ferrer Escame
01:46:52 (Tr: 1:46:34)

T. real: 01:45:25

T. oficial: 01:45:32

Inici real: 10:05:52

Hora meta: 11:51:17

Cat:F

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 7:02 min/km

Club: hanker sport

1:49:28
01:45:32
1:41:36
i
Jordi Viñolas Sanahuja
01:41:52 (Tr: 1:41:32)
i
Manuel alexande Pimentel Paulino
01:41:52 (Tr: 1:41:32)
Andrés Rodriguez Miralles
01:43:01 (Tr: 1:42:52)
i
Adelaida Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Imma Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Albert Terns Goma
01:44:31 (Tr: 1:44:31)
Daniel Arguello Ferrer
01:44:51 (Tr: 1:44:39)
Laura Castarlenas
01:44:52 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Ballarin Roig
01:44:54 (Tr: 1:44:54)
i
Juan fco Jaimez Bueno
01:45:25 (Tr: 1:45:12)
Jesús Márquez Moreno
01:46:05 (Tr: 1:45:57)
i
Jordi Ferrer Escame
01:46:52 (Tr: 1:46:34)
Daniel Dominguez Ramirez
01:49:28 (Tr: 1:49:14)

T. real: 01:45:57

T. oficial: 01:46:05

Inici real: 10:05:53

Hora meta: 11:51:50

Cat:M

Pos. categoria: 69

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 7:04 min/km

Club:

1:49:29
01:46:05
1:42:41
Andrés Rodriguez Miralles
01:43:01 (Tr: 1:42:52)
i
Adelaida Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Imma Ribas Gomis
01:44:00 (Tr: 1:43:58)
i
Albert Terns Goma
01:44:31 (Tr: 1:44:31)
Daniel Arguello Ferrer
01:44:51 (Tr: 1:44:39)
Laura Castarlenas
01:44:52 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Ballarin Roig
01:44:54 (Tr: 1:44:54)
i
Juan fco Jaimez Bueno
01:45:25 (Tr: 1:45:12)
i
Paula Pizarro Cortes
01:45:32 (Tr: 1:45:25)
i
Jordi Ferrer Escame
01:46:52 (Tr: 1:46:34)
Daniel Dominguez Ramirez
01:49:28 (Tr: 1:49:14)
Araceli Redondo Fernández
01:49:29 (Tr: 1:49:14)

T. real: 01:46:34

T. oficial: 01:46:52

Inici real: 10:06:03

Hora meta: 11:52:37

Cat:M

Pos. categoria: 70

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 7:07 min/km

Club:

1:49:29
01:46:52
1:44:15
i
Albert Terns Goma
01:44:31 (Tr: 1:44:31)
Daniel Arguello Ferrer
01:44:51 (Tr: 1:44:39)
Laura Castarlenas
01:44:52 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Ballarin Roig
01:44:54 (Tr: 1:44:54)
i
Juan fco Jaimez Bueno
01:45:25 (Tr: 1:45:12)
i
Paula Pizarro Cortes
01:45:32 (Tr: 1:45:25)
Jesús Márquez Moreno
01:46:05 (Tr: 1:45:57)
Daniel Dominguez Ramirez
01:49:28 (Tr: 1:49:14)
Araceli Redondo Fernández
01:49:29 (Tr: 1:49:14)

T. real: 01:49:14

T. oficial: 01:49:28

Inici real: 10:06:00

Hora meta: 11:55:13

Cat:M

Pos. categoria: 71

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 7:17 min/km

Club:

1:53:25
01:49:28
1:45:32
i
Paula Pizarro Cortes
01:45:32 (Tr: 1:45:25)
Jesús Márquez Moreno
01:46:05 (Tr: 1:45:57)
i
Jordi Ferrer Escame
01:46:52 (Tr: 1:46:34)
Araceli Redondo Fernández
01:49:29 (Tr: 1:49:14)

T. real: 01:49:14

T. oficial: 01:49:29

Inici real: 10:06:00

Hora meta: 11:55:14

Cat:F

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 7:17 min/km

Club:

1:52:52
01:49:29
1:46:05
Jesús Márquez Moreno
01:46:05 (Tr: 1:45:57)
i
Jordi Ferrer Escame
01:46:52 (Tr: 1:46:34)
Daniel Dominguez Ramirez
01:49:28 (Tr: 1:49:14)