SubCurses

8RESULTATS

Run Festival de Tossa de Mar

5K

12 maig 2019

10k 15k-Trail 21K 5K 8k-Trail

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:23:06

T. oficial: 00:23:06

Inici real: 09:59:57

Hora meta: 10:23:02

Cat:F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 4:38 min/km

Club:

0:25:30
00:23:06
0:20:42
i
Berta Bruguera López
00:23:17 (Tr: 0:23:16)
i
Eva Ortega Piferrer
00:23:39 (Tr: 0:23:37)
Marta Guix Rigol
00:24:57 (Tr: 0:24:55)
David Garcia Aranda
00:24:58 (Tr: 0:24:54)
i
Paula Ros. Vila
00:25:11 (Tr: 0:25:10)
i
Alejasandro Camacho
00:25:30 (Tr: 0:25:26)

T. real: 00:23:16

T. oficial: 00:23:17

Inici real: 09:59:58

Hora meta: 10:23:13

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 4:40 min/km

Club: tricbm

0:25:30
00:23:17
0:21:05
i
Mirna Morangas Russell
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Eva Ortega Piferrer
00:23:39 (Tr: 0:23:37)
Marta Guix Rigol
00:24:57 (Tr: 0:24:55)
David Garcia Aranda
00:24:58 (Tr: 0:24:54)
i
Paula Ros. Vila
00:25:11 (Tr: 0:25:10)
i
Alejasandro Camacho
00:25:30 (Tr: 0:25:26)

T. real: 00:23:37

T. oficial: 00:23:39

Inici real: 09:59:58

Hora meta: 10:23:35

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 4:44 min/km

Club:

0:25:30
00:23:39
0:21:48
i
Mirna Morangas Russell
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Berta Bruguera López
00:23:17 (Tr: 0:23:16)
Marta Guix Rigol
00:24:57 (Tr: 0:24:55)
David Garcia Aranda
00:24:58 (Tr: 0:24:54)
i
Paula Ros. Vila
00:25:11 (Tr: 0:25:10)
i
Alejasandro Camacho
00:25:30 (Tr: 0:25:26)

T. real: 00:24:55

T. oficial: 00:24:57

Inici real: 09:59:59

Hora meta: 10:24:53

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 4:59 min/km

Club:

0:26:49
00:24:57
0:23:06
i
Mirna Morangas Russell
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Berta Bruguera López
00:23:17 (Tr: 0:23:16)
i
Eva Ortega Piferrer
00:23:39 (Tr: 0:23:37)
David Garcia Aranda
00:24:58 (Tr: 0:24:54)
i
Paula Ros. Vila
00:25:11 (Tr: 0:25:10)
i
Alejasandro Camacho
00:25:30 (Tr: 0:25:26)
i
Telma Nicolas
00:25:39 (Tr: 0:25:35)
i
Anna Tió Rico
00:26:00 (Tr: 0:25:34)

T. real: 00:24:54

T. oficial: 00:24:58

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 10:24:54

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:59:56

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club:

0:26:38
00:24:58
0:23:17
i
Berta Bruguera López
00:23:17 (Tr: 0:23:16)
i
Eva Ortega Piferrer
00:23:39 (Tr: 0:23:37)
Marta Guix Rigol
00:24:57 (Tr: 0:24:55)
i
Paula Ros. Vila
00:25:11 (Tr: 0:25:10)
i
Alejasandro Camacho
00:25:30 (Tr: 0:25:26)
i
Telma Nicolas
00:25:39 (Tr: 0:25:35)
i
Anna Tió Rico
00:26:00 (Tr: 0:25:34)

T. real: 00:25:10

T. oficial: 00:25:11

Inici real: 09:59:58

Hora meta: 10:25:07

Cat:F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 5:02 min/km

Club:

0:26:43
00:25:11
0:23:39
i
Eva Ortega Piferrer
00:23:39 (Tr: 0:23:37)
Marta Guix Rigol
00:24:57 (Tr: 0:24:55)
David Garcia Aranda
00:24:58 (Tr: 0:24:54)
i
Alejasandro Camacho
00:25:30 (Tr: 0:25:26)
i
Telma Nicolas
00:25:39 (Tr: 0:25:35)
i
Anna Tió Rico
00:26:00 (Tr: 0:25:34)

T. real: 00:25:26

T. oficial: 00:25:30

Inici real: 10:00:01

Hora meta: 10:25:26

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:59:56

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club: bibliotecarios

0:27:01
00:25:30
0:23:59
Marta Guix Rigol
00:24:57 (Tr: 0:24:55)
David Garcia Aranda
00:24:58 (Tr: 0:24:54)
i
Paula Ros. Vila
00:25:11 (Tr: 0:25:10)
i
Telma Nicolas
00:25:39 (Tr: 0:25:35)
i
Anna Tió Rico
00:26:00 (Tr: 0:25:34)
i
Èric Cano Ponce
00:27:01 (Tr: 0:26:51)

T. real: 00:25:35

T. oficial: 00:25:39

Inici real: 10:00:01

Hora meta: 10:25:35

Cat:F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 5:07 min/km

Club:

0:27:12
00:25:39
0:24:07
Marta Guix Rigol
00:24:57 (Tr: 0:24:55)
David Garcia Aranda
00:24:58 (Tr: 0:24:54)
i
Paula Ros. Vila
00:25:11 (Tr: 0:25:10)
i
Alejasandro Camacho
00:25:30 (Tr: 0:25:26)
i
Anna Tió Rico
00:26:00 (Tr: 0:25:34)
i
Èric Cano Ponce
00:27:01 (Tr: 0:26:51)
i
Eloi Rebollo
00:27:12 (Tr: 0:26:57)

T. real: 00:25:34

T. oficial: 00:26:00

Inici real: 10:00:22

Hora meta: 10:25:56

Cat:F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 5:07 min/km

Club:

0:27:17
00:26:00
0:24:42
Marta Guix Rigol
00:24:57 (Tr: 0:24:55)
David Garcia Aranda
00:24:58 (Tr: 0:24:54)
i
Paula Ros. Vila
00:25:11 (Tr: 0:25:10)
i
Alejasandro Camacho
00:25:30 (Tr: 0:25:26)
i
Telma Nicolas
00:25:39 (Tr: 0:25:35)
i
Èric Cano Ponce
00:27:01 (Tr: 0:26:51)
i
Eloi Rebollo
00:27:12 (Tr: 0:26:57)
i
Francisco javie Aguera Pacheco
00:27:17 (Tr: 0:27:03)

T. real: 00:26:51

T. oficial: 00:27:01

Inici real: 10:00:06

Hora meta: 10:26:57

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:59:56

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club:

0:28:31
00:27:01
0:25:30
i
Alejasandro Camacho
00:25:30 (Tr: 0:25:26)
i
Telma Nicolas
00:25:39 (Tr: 0:25:35)
i
Anna Tió Rico
00:26:00 (Tr: 0:25:34)
i
Eloi Rebollo
00:27:12 (Tr: 0:26:57)
i
Francisco javie Aguera Pacheco
00:27:17 (Tr: 0:27:03)
i
Laura Aparicio Alba
00:27:18 (Tr: 0:27:06)
Raquel Requena Saez
00:27:39 (Tr: 0:27:24)
i
Seppo Laine
00:27:47 (Tr: 0:27:17)

T. real: 00:26:57

T. oficial: 00:27:12

Inici real: 10:00:11

Hora meta: 10:27:08

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:59:56

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club:

0:28:44
00:27:12
0:25:39
i
Telma Nicolas
00:25:39 (Tr: 0:25:35)
i
Anna Tió Rico
00:26:00 (Tr: 0:25:34)
i
Èric Cano Ponce
00:27:01 (Tr: 0:26:51)
i
Francisco javie Aguera Pacheco
00:27:17 (Tr: 0:27:03)
i
Laura Aparicio Alba
00:27:18 (Tr: 0:27:06)
Raquel Requena Saez
00:27:39 (Tr: 0:27:24)
i
Seppo Laine
00:27:47 (Tr: 0:27:17)

T. real: 00:27:03

T. oficial: 00:27:17

Inici real: 10:00:11

Hora meta: 10:27:13

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:59:56

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club:

0:28:34
00:27:17
0:26:00
i
Anna Tió Rico
00:26:00 (Tr: 0:25:34)
i
Èric Cano Ponce
00:27:01 (Tr: 0:26:51)
i
Eloi Rebollo
00:27:12 (Tr: 0:26:57)
i
Laura Aparicio Alba
00:27:18 (Tr: 0:27:06)
Raquel Requena Saez
00:27:39 (Tr: 0:27:24)
i
Seppo Laine
00:27:47 (Tr: 0:27:17)

T. real: 00:27:06

T. oficial: 00:27:18

Inici real: 10:00:09

Hora meta: 10:27:14

Cat:F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 5:26 min/km

Club:

0:27:47
00:27:18
0:26:49
i
Èric Cano Ponce
00:27:01 (Tr: 0:26:51)
i
Eloi Rebollo
00:27:12 (Tr: 0:26:57)
i
Francisco javie Aguera Pacheco
00:27:17 (Tr: 0:27:03)
Raquel Requena Saez
00:27:39 (Tr: 0:27:24)
i
Seppo Laine
00:27:47 (Tr: 0:27:17)

T. real: 00:27:24

T. oficial: 00:27:39

Inici real: 10:00:11

Hora meta: 10:27:35

Cat:F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 5:29 min/km

Club:

0:28:06
00:27:39
0:27:12
i
Eloi Rebollo
00:27:12 (Tr: 0:26:57)
i
Francisco javie Aguera Pacheco
00:27:17 (Tr: 0:27:03)
i
Laura Aparicio Alba
00:27:18 (Tr: 0:27:06)
i
Seppo Laine
00:27:47 (Tr: 0:27:17)

T. real: 00:27:17

T. oficial: 00:27:47

Inici real: 10:00:26

Hora meta: 10:27:43

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:59:56

Sexe:M

Ritme: 5:28 min/km

Club:

0:28:17
00:27:47
0:27:17
i
Francisco javie Aguera Pacheco
00:27:17 (Tr: 0:27:03)
i
Laura Aparicio Alba
00:27:18 (Tr: 0:27:06)
Raquel Requena Saez
00:27:39 (Tr: 0:27:24)