SubCurses

8RESULTATS

Run Festival de Tossa de Mar

5K

12 maig 2019

10k 15k-Trail 21K 5K 8k-Trail

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:27:29

T. oficial: 00:27:53

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:27:49

Cat:F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 5:30 min/km

Club:

0:29:47
00:27:53
0:25:58
i
Siempre fuertes Vadillo Martinez
00:27:55 (Tr: 0:27:45)
i
Kiko García Colacios
00:28:40 (Tr: 0:28:17)
i
Claudia Aguero
00:29:28 (Tr: 0:29:12)
Marta Deu Gerez
00:29:30 (Tr: 0:29:15)
María luisa Ramos Corraliza
00:29:42 (Tr: 0:29:09)
i
Artur Mir De La Concepción
00:29:47 (Tr: 0:29:14)

T. real: 00:27:45

T. oficial: 00:27:55

Inici real: 10:00:06

Hora meta: 10:27:51

Cat:F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 5:33 min/km

Club:

0:29:47
00:27:55
0:26:03
Elena Martínez Fornos
00:27:53 (Tr: 0:27:29)
i
Kiko García Colacios
00:28:40 (Tr: 0:28:17)
i
Claudia Aguero
00:29:28 (Tr: 0:29:12)
Marta Deu Gerez
00:29:30 (Tr: 0:29:15)
María luisa Ramos Corraliza
00:29:42 (Tr: 0:29:09)
i
Artur Mir De La Concepción
00:29:47 (Tr: 0:29:14)

T. real: 00:28:17

T. oficial: 00:28:40

Inici real: 10:00:19

Hora meta: 10:28:36

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:59:56

Sexe:M

Ritme: 5:40 min/km

Club: i run with leiva

0:29:47
00:28:40
0:27:33
Elena Martínez Fornos
00:27:53 (Tr: 0:27:29)
i
Siempre fuertes Vadillo Martinez
00:27:55 (Tr: 0:27:45)
i
Claudia Aguero
00:29:28 (Tr: 0:29:12)
Marta Deu Gerez
00:29:30 (Tr: 0:29:15)
María luisa Ramos Corraliza
00:29:42 (Tr: 0:29:09)
i
Artur Mir De La Concepción
00:29:47 (Tr: 0:29:14)

T. real: 00:29:12

T. oficial: 00:29:28

Inici real: 10:00:13

Hora meta: 10:29:24

Cat:F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 5:51 min/km

Club:

0:31:04
00:29:28
0:27:53
Elena Martínez Fornos
00:27:53 (Tr: 0:27:29)
i
Siempre fuertes Vadillo Martinez
00:27:55 (Tr: 0:27:45)
i
Kiko García Colacios
00:28:40 (Tr: 0:28:17)
Marta Deu Gerez
00:29:30 (Tr: 0:29:15)
María luisa Ramos Corraliza
00:29:42 (Tr: 0:29:09)
i
Artur Mir De La Concepción
00:29:47 (Tr: 0:29:14)
Anna Lamarca Reventós
00:30:10 (Tr: 0:30:02)
i
Ana Cladera
00:30:23 (Tr: 0:30:08)
Raquel Vallejo Agelet
00:30:24 (Tr: 0:30:16)
Fco miguel Pato Criado
00:30:26 (Tr: 0:30:04)
i
Núria Riera Bosch
00:30:27 (Tr: 0:30:19)
i
David Garcia
00:30:31 (Tr: 0:30:08)

T. real: 00:29:15

T. oficial: 00:29:30

Inici real: 10:00:11

Hora meta: 10:29:26

Cat:F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 5:51 min/km

Club: corredors.cat

0:31:05
00:29:30
0:27:55
i
Siempre fuertes Vadillo Martinez
00:27:55 (Tr: 0:27:45)
i
Kiko García Colacios
00:28:40 (Tr: 0:28:17)
i
Claudia Aguero
00:29:28 (Tr: 0:29:12)
María luisa Ramos Corraliza
00:29:42 (Tr: 0:29:09)
i
Artur Mir De La Concepción
00:29:47 (Tr: 0:29:14)
Anna Lamarca Reventós
00:30:10 (Tr: 0:30:02)
i
Ana Cladera
00:30:23 (Tr: 0:30:08)
Raquel Vallejo Agelet
00:30:24 (Tr: 0:30:16)
Fco miguel Pato Criado
00:30:26 (Tr: 0:30:04)
i
Núria Riera Bosch
00:30:27 (Tr: 0:30:19)
i
David Garcia
00:30:31 (Tr: 0:30:08)

T. real: 00:29:09

T. oficial: 00:29:42

Inici real: 10:00:29

Hora meta: 10:29:38

Cat:F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 5:50 min/km

Club:

0:30:43
00:29:42
0:28:40
i
Kiko García Colacios
00:28:40 (Tr: 0:28:17)
i
Claudia Aguero
00:29:28 (Tr: 0:29:12)
Marta Deu Gerez
00:29:30 (Tr: 0:29:15)
i
Artur Mir De La Concepción
00:29:47 (Tr: 0:29:14)
Anna Lamarca Reventós
00:30:10 (Tr: 0:30:02)
i
Ana Cladera
00:30:23 (Tr: 0:30:08)
Raquel Vallejo Agelet
00:30:24 (Tr: 0:30:16)
Fco miguel Pato Criado
00:30:26 (Tr: 0:30:04)
i
Núria Riera Bosch
00:30:27 (Tr: 0:30:19)
i
David Garcia
00:30:31 (Tr: 0:30:08)

T. real: 00:29:14

T. oficial: 00:29:47

Inici real: 10:00:29

Hora meta: 10:29:43

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:59:56

Sexe:M

Ritme: 5:51 min/km

Club:

0:30:24
00:29:47
0:29:09
i
Claudia Aguero
00:29:28 (Tr: 0:29:12)
Marta Deu Gerez
00:29:30 (Tr: 0:29:15)
María luisa Ramos Corraliza
00:29:42 (Tr: 0:29:09)
Anna Lamarca Reventós
00:30:10 (Tr: 0:30:02)
i
Ana Cladera
00:30:23 (Tr: 0:30:08)
Raquel Vallejo Agelet
00:30:24 (Tr: 0:30:16)

T. real: 00:30:02

T. oficial: 00:30:10

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 10:30:06

Cat:F

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 6:01 min/km

Club:

0:30:50
00:30:10
0:29:30
Marta Deu Gerez
00:29:30 (Tr: 0:29:15)
María luisa Ramos Corraliza
00:29:42 (Tr: 0:29:09)
i
Artur Mir De La Concepción
00:29:47 (Tr: 0:29:14)
i
Ana Cladera
00:30:23 (Tr: 0:30:08)
Raquel Vallejo Agelet
00:30:24 (Tr: 0:30:16)
Fco miguel Pato Criado
00:30:26 (Tr: 0:30:04)
i
Núria Riera Bosch
00:30:27 (Tr: 0:30:19)
i
David Garcia
00:30:31 (Tr: 0:30:08)

T. real: 00:30:08

T. oficial: 00:30:23

Inici real: 10:00:12

Hora meta: 10:30:19

Cat:F

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 6:02 min/km

Club:

0:31:05
00:30:23
0:29:42
María luisa Ramos Corraliza
00:29:42 (Tr: 0:29:09)
i
Artur Mir De La Concepción
00:29:47 (Tr: 0:29:14)
Anna Lamarca Reventós
00:30:10 (Tr: 0:30:02)
Raquel Vallejo Agelet
00:30:24 (Tr: 0:30:16)
Fco miguel Pato Criado
00:30:26 (Tr: 0:30:04)
i
Núria Riera Bosch
00:30:27 (Tr: 0:30:19)
i
David Garcia
00:30:31 (Tr: 0:30:08)

T. real: 00:30:16

T. oficial: 00:30:24

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 10:30:20

Cat:F

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 6:04 min/km

Club:

0:31:01
00:30:24
0:29:47
i
Artur Mir De La Concepción
00:29:47 (Tr: 0:29:14)
Anna Lamarca Reventós
00:30:10 (Tr: 0:30:02)
i
Ana Cladera
00:30:23 (Tr: 0:30:08)
Fco miguel Pato Criado
00:30:26 (Tr: 0:30:04)
i
Núria Riera Bosch
00:30:27 (Tr: 0:30:19)
i
David Garcia
00:30:31 (Tr: 0:30:08)

T. real: 00:30:04

T. oficial: 00:30:26

Inici real: 10:00:19

Hora meta: 10:30:22

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:59:56

Sexe:M

Ritme: 6:01 min/km

Club:

0:31:06
00:30:26
0:29:47
Anna Lamarca Reventós
00:30:10 (Tr: 0:30:02)
i
Ana Cladera
00:30:23 (Tr: 0:30:08)
Raquel Vallejo Agelet
00:30:24 (Tr: 0:30:16)
i
Núria Riera Bosch
00:30:27 (Tr: 0:30:19)
i
David Garcia
00:30:31 (Tr: 0:30:08)
i
Sin datos del Dorsal 1008
00:31:06 (Tr: 0:31:01)

T. real: 00:30:19

T. oficial: 00:30:27

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 10:30:23

Cat:F

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 6:04 min/km

Club:

0:31:08
00:30:27
0:29:45
i
Artur Mir De La Concepción
00:29:47 (Tr: 0:29:14)
Anna Lamarca Reventós
00:30:10 (Tr: 0:30:02)
i
Ana Cladera
00:30:23 (Tr: 0:30:08)
Raquel Vallejo Agelet
00:30:24 (Tr: 0:30:16)
Fco miguel Pato Criado
00:30:26 (Tr: 0:30:04)
i
David Garcia
00:30:31 (Tr: 0:30:08)
i
Sin datos del Dorsal 1008
00:31:06 (Tr: 0:31:01)
i
Yaiza Medina Pla
00:31:08 (Tr: 0:30:58)

T. real: 00:30:08

T. oficial: 00:30:31

Inici real: 10:00:19

Hora meta: 10:30:27

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:59:56

Sexe:M

Ritme: 6:02 min/km

Club:

0:31:08
00:30:31
0:29:53
Anna Lamarca Reventós
00:30:10 (Tr: 0:30:02)
i
Ana Cladera
00:30:23 (Tr: 0:30:08)
Raquel Vallejo Agelet
00:30:24 (Tr: 0:30:16)
Fco miguel Pato Criado
00:30:26 (Tr: 0:30:04)
i
Núria Riera Bosch
00:30:27 (Tr: 0:30:19)
i
Sin datos del Dorsal 1008
00:31:06 (Tr: 0:31:01)
i
Yaiza Medina Pla
00:31:08 (Tr: 0:30:58)

T. real: 00:31:01

T. oficial: 00:31:06

Inici real: 10:00:01

Hora meta: 10:31:02

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:59:56

Sexe:M

Ritme: 6:13 min/km

Club:

0:31:45
00:31:06
0:30:26
Fco miguel Pato Criado
00:30:26 (Tr: 0:30:04)
i
Núria Riera Bosch
00:30:27 (Tr: 0:30:19)
i
David Garcia
00:30:31 (Tr: 0:30:08)
i
Yaiza Medina Pla
00:31:08 (Tr: 0:30:58)

T. real: 00:30:58

T. oficial: 00:31:08

Inici real: 10:00:07

Hora meta: 10:31:04

Cat:F

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:59:56

Sexe:F

Ritme: 6:12 min/km

Club:

0:31:50
00:31:08
0:30:27
i
Núria Riera Bosch
00:30:27 (Tr: 0:30:19)
i
David Garcia
00:30:31 (Tr: 0:30:08)
i
Sin datos del Dorsal 1008
00:31:06 (Tr: 0:31:01)