SubCurses

8RESULTATS

Run Festival de Tossa de Mar

8k-Trail

12 maig 2019

10k 15k-Trail 21K 5K 8k-Trail

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:00:39

T. oficial: 01:00:40

Inici real: 10:05:47

Hora meta: 11:06:25

Cat:F

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 7:35 min/km

Club:

1:04:08
01:00:40
0:57:13
i
Domingo Molina Segura
01:01:39 (Tr: 1:01:39)
i
Tania Galvez Lineros
01:02:05 (Tr: 1:02:03)
i
Florence Goud
01:02:20 (Tr: 1:02:19)
i
Anna Dalmas Brugue
01:02:42 (Tr: 1:02:30)
i
Albert Torras Sopena
01:04:07 (Tr: 1:04:04)
i
Mai Oltra Llacer
01:04:08 (Tr: 1:04:05)

T. real: 01:01:39

T. oficial: 01:01:39

Inici real: 10:05:45

Hora meta: 11:07:24

Cat:M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 7:43 min/km

Club:

1:04:08
01:01:39
0:59:09
i
Anna Torne Fernandez
01:00:40 (Tr: 1:00:39)
i
Tania Galvez Lineros
01:02:05 (Tr: 1:02:03)
i
Florence Goud
01:02:20 (Tr: 1:02:19)
i
Anna Dalmas Brugue
01:02:42 (Tr: 1:02:30)
i
Albert Torras Sopena
01:04:07 (Tr: 1:04:04)
i
Mai Oltra Llacer
01:04:08 (Tr: 1:04:05)

T. real: 01:02:03

T. oficial: 01:02:05

Inici real: 10:05:47

Hora meta: 11:07:50

Cat:F

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 7:46 min/km

Club:

1:04:08
01:02:05
1:00:01
i
Anna Torne Fernandez
01:00:40 (Tr: 1:00:39)
i
Domingo Molina Segura
01:01:39 (Tr: 1:01:39)
i
Florence Goud
01:02:20 (Tr: 1:02:19)
i
Anna Dalmas Brugue
01:02:42 (Tr: 1:02:30)
i
Albert Torras Sopena
01:04:07 (Tr: 1:04:04)
i
Mai Oltra Llacer
01:04:08 (Tr: 1:04:05)

T. real: 01:02:19

T. oficial: 01:02:20

Inici real: 10:05:47

Hora meta: 11:08:05

Cat:F

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 7:48 min/km

Club:

1:04:08
01:02:20
1:00:32
i
Anna Torne Fernandez
01:00:40 (Tr: 1:00:39)
i
Domingo Molina Segura
01:01:39 (Tr: 1:01:39)
i
Tania Galvez Lineros
01:02:05 (Tr: 1:02:03)
i
Anna Dalmas Brugue
01:02:42 (Tr: 1:02:30)
i
Albert Torras Sopena
01:04:07 (Tr: 1:04:04)
i
Mai Oltra Llacer
01:04:08 (Tr: 1:04:05)

T. real: 01:02:30

T. oficial: 01:02:42

Inici real: 10:05:57

Hora meta: 11:08:27

Cat:F

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 7:49 min/km

Club:

1:04:22
01:02:42
1:01:02
i
Domingo Molina Segura
01:01:39 (Tr: 1:01:39)
i
Tania Galvez Lineros
01:02:05 (Tr: 1:02:03)
i
Florence Goud
01:02:20 (Tr: 1:02:19)
i
Albert Torras Sopena
01:04:07 (Tr: 1:04:04)
i
Mai Oltra Llacer
01:04:08 (Tr: 1:04:05)
i
Sergi Nin Garcia
01:04:22 (Tr: 1:04:03)

T. real: 01:04:04

T. oficial: 01:04:07

Inici real: 10:05:49

Hora meta: 11:09:52

Cat:M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 8:01 min/km

Club:

1:06:10
01:04:07
1:02:05
i
Tania Galvez Lineros
01:02:05 (Tr: 1:02:03)
i
Florence Goud
01:02:20 (Tr: 1:02:19)
i
Anna Dalmas Brugue
01:02:42 (Tr: 1:02:30)
i
Mai Oltra Llacer
01:04:08 (Tr: 1:04:05)
i
Sergi Nin Garcia
01:04:22 (Tr: 1:04:03)
Trini Luzón Estévez
01:04:36 (Tr: 1:04:33)
Laura Gimena Rufo
01:04:59 (Tr: 1:04:55)
Pilar Boira Bonhora
01:06:06 (Tr: 1:05:41)

T. real: 01:04:05

T. oficial: 01:04:08

Inici real: 10:05:49

Hora meta: 11:09:53

Cat:F

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 8:01 min/km

Club:

1:05:56
01:04:08
1:02:20
i
Florence Goud
01:02:20 (Tr: 1:02:19)
i
Anna Dalmas Brugue
01:02:42 (Tr: 1:02:30)
i
Albert Torras Sopena
01:04:07 (Tr: 1:04:04)
i
Sergi Nin Garcia
01:04:22 (Tr: 1:04:03)
Trini Luzón Estévez
01:04:36 (Tr: 1:04:33)
Laura Gimena Rufo
01:04:59 (Tr: 1:04:55)

T. real: 01:04:03

T. oficial: 01:04:22

Inici real: 10:06:05

Hora meta: 11:10:07

Cat:M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 8:01 min/km

Club:

1:06:06
01:04:22
1:02:38
i
Anna Dalmas Brugue
01:02:42 (Tr: 1:02:30)
i
Albert Torras Sopena
01:04:07 (Tr: 1:04:04)
i
Mai Oltra Llacer
01:04:08 (Tr: 1:04:05)
Trini Luzón Estévez
01:04:36 (Tr: 1:04:33)
Laura Gimena Rufo
01:04:59 (Tr: 1:04:55)
Pilar Boira Bonhora
01:06:06 (Tr: 1:05:41)

T. real: 01:04:33

T. oficial: 01:04:36

Inici real: 10:05:48

Hora meta: 11:10:21

Cat:F

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 8:05 min/km

Club:

1:06:14
01:04:36
1:02:58
i
Albert Torras Sopena
01:04:07 (Tr: 1:04:04)
i
Mai Oltra Llacer
01:04:08 (Tr: 1:04:05)
i
Sergi Nin Garcia
01:04:22 (Tr: 1:04:03)
Laura Gimena Rufo
01:04:59 (Tr: 1:04:55)
Pilar Boira Bonhora
01:06:06 (Tr: 1:05:41)
i
Sergi Reyes Matés
01:06:14 (Tr: 1:05:48)

T. real: 01:04:55

T. oficial: 01:04:59

Inici real: 10:05:49

Hora meta: 11:10:44

Cat:F

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 8:07 min/km

Club:

1:06:14
01:04:59
1:03:44
i
Albert Torras Sopena
01:04:07 (Tr: 1:04:04)
i
Mai Oltra Llacer
01:04:08 (Tr: 1:04:05)
i
Sergi Nin Garcia
01:04:22 (Tr: 1:04:03)
Trini Luzón Estévez
01:04:36 (Tr: 1:04:33)
Pilar Boira Bonhora
01:06:06 (Tr: 1:05:41)
i
Sergi Reyes Matés
01:06:14 (Tr: 1:05:48)
Anna Escolà Resa
01:06:14 (Tr: 1:05:49)

T. real: 01:05:41

T. oficial: 01:06:06

Inici real: 10:06:10

Hora meta: 11:11:51

Cat:F

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 8:13 min/km

Club:

1:07:50
01:06:06
1:04:22
i
Sergi Nin Garcia
01:04:22 (Tr: 1:04:03)
Trini Luzón Estévez
01:04:36 (Tr: 1:04:33)
Laura Gimena Rufo
01:04:59 (Tr: 1:04:55)
i
Sergi Reyes Matés
01:06:14 (Tr: 1:05:48)
Anna Escolà Resa
01:06:14 (Tr: 1:05:49)
i
Claudia Biete Solano
01:06:15 (Tr: 1:06:13)
Toni Riera Sancerni
01:07:08 (Tr: 1:06:43)

T. real: 01:05:48

T. oficial: 01:06:14

Inici real: 10:06:11

Hora meta: 11:11:59

Cat:M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 8:14 min/km

Club:

1:07:52
01:06:14
1:04:36
Trini Luzón Estévez
01:04:36 (Tr: 1:04:33)
Laura Gimena Rufo
01:04:59 (Tr: 1:04:55)
Pilar Boira Bonhora
01:06:06 (Tr: 1:05:41)
Anna Escolà Resa
01:06:14 (Tr: 1:05:49)
i
Claudia Biete Solano
01:06:15 (Tr: 1:06:13)
Toni Riera Sancerni
01:07:08 (Tr: 1:06:43)

T. real: 01:05:49

T. oficial: 01:06:14

Inici real: 10:06:10

Hora meta: 11:11:59

Cat:F

Pos. categoria: 30

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 8:14 min/km

Club: elclubdelestortugues

1:07:29
01:06:14
1:04:59
Laura Gimena Rufo
01:04:59 (Tr: 1:04:55)
Pilar Boira Bonhora
01:06:06 (Tr: 1:05:41)
i
Sergi Reyes Matés
01:06:14 (Tr: 1:05:48)
i
Claudia Biete Solano
01:06:15 (Tr: 1:06:13)
Toni Riera Sancerni
01:07:08 (Tr: 1:06:43)

T. real: 01:06:13

T. oficial: 01:06:15

Inici real: 10:05:48

Hora meta: 11:12:00

Cat:F

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:05:45

Sexe:F

Ritme: 8:17 min/km

Club:

1:07:08
01:06:15
1:05:23
Pilar Boira Bonhora
01:06:06 (Tr: 1:05:41)
i
Sergi Reyes Matés
01:06:14 (Tr: 1:05:48)
Anna Escolà Resa
01:06:14 (Tr: 1:05:49)
Toni Riera Sancerni
01:07:08 (Tr: 1:06:43)

T. real: 01:06:43

T. oficial: 01:07:08

Inici real: 10:06:10

Hora meta: 11:12:53

Cat:M

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:05:45

Sexe:M

Ritme: 8:21 min/km

Club: elclubdelestortugues

1:08:01
01:07:08
1:06:14
i
Sergi Reyes Matés
01:06:14 (Tr: 1:05:48)
Anna Escolà Resa
01:06:14 (Tr: 1:05:49)
i
Claudia Biete Solano
01:06:15 (Tr: 1:06:13)