Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

26K 13_5K Descens

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 02:22:50

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 10:23:22

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club: esportiu penedès

k12: 1:25:45

Hora k12 : 09:26:17

Pos k12 : 2

-

Meta: 2:22:50

Hora meta: 10:23:22

Pos meta : 1

X 1 posició

2:46:47
02:22:50
1:58:53
Miquel Corbera Rubio
02:23:02 (Tr: 2:23:02)
i
Aleix Domenech
02:25:04 (Tr: 2:25:04)
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)

T. real: 02:23:02

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:23:34

Cat:SB23M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:31 min/km

Club: c a montornes

k12: 1:24:21

Hora k12 : 09:24:53

Pos k12 : 1

-

Meta: 2:23:02

Hora meta: 10:23:34

Pos meta : 2

Y 1 posició

2:46:47
02:23:02
1:59:17
i
Eduard Hernández Teixidor
02:22:50 (Tr: 2:22:50)
i
Aleix Domenech
02:25:04 (Tr: 2:25:04)
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)

T. real: 02:25:04

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:25:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club: club natació olot - salomon

k12: 1:25:46

Hora k12 : 09:26:18

Pos k12 : 3

-

Meta: 2:25:04

Hora meta: 10:25:36

Pos meta : 3

Z

2:46:47
02:25:04
2:03:21
i
Eduard Hernández Teixidor
02:22:50 (Tr: 2:22:50)
Miquel Corbera Rubio
02:23:02 (Tr: 2:23:02)
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)

T. real: 02:25:24

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 10:25:56

Cat:SB23M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:36 min/km

Club: club atletisme marathon crevillent

k12: 1:27:12

Hora k12 : 09:27:44

Pos k12 : 4

-

Meta: 2:25:24

Hora meta: 10:25:56

Pos meta : 4

Z

2:46:47
02:25:24
2:04:02
i
Eduard Hernández Teixidor
02:22:50 (Tr: 2:22:50)
Miquel Corbera Rubio
02:23:02 (Tr: 2:23:02)
i
Aleix Domenech
02:25:04 (Tr: 2:25:04)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)

T. real: 02:28:08

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:28:40

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club: ironwill barcelona

k12: 1:27:14

Hora k12 : 09:27:46

Pos k12 : 5

-

Meta: 2:28:08

Hora meta: 10:28:40

Pos meta : 5

Z

2:35:06
02:28:08
2:21:10
i
Eduard Hernández Teixidor
02:22:50 (Tr: 2:22:50)
Miquel Corbera Rubio
02:23:02 (Tr: 2:23:02)
i
Aleix Domenech
02:25:04 (Tr: 2:25:04)
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)

T. real: 02:33:28

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:34:00

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:55 min/km

Club: independent

k12: 1:29:03

Hora k12 : 09:29:35

Pos k12 : 8

-

Meta: 2:33:28

Hora meta: 10:34:00

Pos meta : 6

X 2 posicions

2:41:52
02:33:28
2:25:04
i
Aleix Domenech
02:25:04 (Tr: 2:25:04)
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)

T. real: 02:34:42

Inici real: 08:12:37

Hora meta: 10:47:19

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:57 min/km

Club: uec de gràcia

k12: 1:31:54

Hora k12 : 09:44:31

Pos k12 : 9

-

Meta: 2:34:42

Hora meta: 10:47:19

Pos meta : 7

X 2 posicions

3:08:09
02:46:47
2:25:24
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Jonatan Cuesta Santamaria
03:06:23 (Tr: 2:37:39)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)
i
David Millán Martínez
03:05:46 (Tr: 2:43:39)
i
Marc Costa Puigpelat
03:06:05 (Tr: 2:43:57)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
Genis Vila Pijoan
02:57:15 (Tr: 2:45:13)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)
i
Josep Viñas Soler
03:01:50 (Tr: 2:46:42)
i
Nuria Gil
02:47:44 (Tr: 2:47:44)
i
Oriol Barbany Bofill
02:47:57 (Tr: 2:47:54)
i
Gaspar Bartra
03:00:30 (Tr: 2:48:29)
i
Sara Alonso
02:49:05 (Tr: 2:49:05)
i
Guillem Cabrera Montanyà
03:04:41 (Tr: 2:49:33)
i
Marta Molist Codina
02:49:46 (Tr: 2:49:46)

T. real: 02:35:06

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 10:35:38

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club: ca torello

k12: 1:31:57

Hora k12 : 09:32:30

Pos k12 : 10

-

Meta: 2:35:06

Hora meta: 10:35:38

Pos meta : 8

X 2 posicions

2:42:04
02:35:06
2:28:08
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)

T. real: 02:35:51

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 10:36:23

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:00 min/km

Club: esportiu penedès

k12: 1:27:49

Hora k12 : 09:28:22

Pos k12 : 6

-

Meta: 2:35:51

Hora meta: 10:36:23

Pos meta : 9

Y 3 posicions

3:06:23
02:35:51
2:05:18
i
Eduard Hernández Teixidor
02:22:50 (Tr: 2:22:50)
Miquel Corbera Rubio
02:23:02 (Tr: 2:23:02)
i
Aleix Domenech
02:25:04 (Tr: 2:25:04)
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Jonatan Cuesta Santamaria
03:06:23 (Tr: 2:37:39)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)
i
David Millán Martínez
03:05:46 (Tr: 2:43:39)
i
Marc Costa Puigpelat
03:06:05 (Tr: 2:43:57)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
Genis Vila Pijoan
02:57:15 (Tr: 2:45:13)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)
i
Josep Viñas Soler
03:01:50 (Tr: 2:46:42)
i
Nuria Gil
02:47:44 (Tr: 2:47:44)
i
Oriol Barbany Bofill
02:47:57 (Tr: 2:47:54)
i
Gaspar Bartra
03:00:30 (Tr: 2:48:29)
i
Sara Alonso
02:49:05 (Tr: 2:49:05)
i
Guillem Cabrera Montanyà
03:04:41 (Tr: 2:49:33)
i
Marta Molist Codina
02:49:46 (Tr: 2:49:46)

T. real: 02:37:19

Inici real: 08:09:34

Hora meta: 10:46:52

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club: esportiu penedès

k12: 1:34:22

Hora k12 : 09:43:55

Pos k12 : 11

-

Meta: 2:37:19

Hora meta: 10:46:52

Pos meta : 10

X 1 posició

2:46:22
02:46:20
2:46:18

T. real: 02:37:35

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:38:07

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club: club natació banyoles

k12: 1:28:34

Hora k12 : 09:29:06

Pos k12 : 7

-

Meta: 2:37:35

Hora meta: 10:38:07

Pos meta : 11

Y 4 posicions

2:42:17
02:37:35
2:32:54
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)

T. real: 02:37:39

Inici real: 08:29:17

Hora meta: 11:06:55

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club: cem la cameta coixa

k12: 1:35:25

Hora k12 : 10:04:42

Pos k12 : 12

-

Meta: 2:37:39

Hora meta: 11:06:55

Pos meta : 12

Z

3:36:56
03:06:23
2:35:51
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)
i
David Millán Martínez
03:05:46 (Tr: 2:43:39)
i
Marc Costa Puigpelat
03:06:05 (Tr: 2:43:57)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
Genis Vila Pijoan
02:57:15 (Tr: 2:45:13)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)
i
Josep Viñas Soler
03:01:50 (Tr: 2:46:42)
i
Nuria Gil
02:47:44 (Tr: 2:47:44)
i
Oriol Barbany Bofill
02:47:57 (Tr: 2:47:54)
i
Gaspar Bartra
03:00:30 (Tr: 2:48:29)
i
Sara Alonso
02:49:05 (Tr: 2:49:05)
i
Guillem Cabrera Montanyà
03:04:41 (Tr: 2:49:33)
i
Marta Molist Codina
02:49:46 (Tr: 2:49:46)
i
Jordi Reyes Arnabat
03:15:31 (Tr: 2:50:05)

T. real: 02:40:56

Inici real: 08:00:34

Hora meta: 10:41:29

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club: cmp trail rarunning

k12: 1:35:48

Hora k12 : 09:36:21

Pos k12 : 15

-

Meta: 2:40:56

Hora meta: 10:41:29

Pos meta : 13

X 2 posicions

3:05:46
02:40:57
2:16:09
i
Eduard Hernández Teixidor
02:22:50 (Tr: 2:22:50)
Miquel Corbera Rubio
02:23:02 (Tr: 2:23:02)
i
Aleix Domenech
02:25:04 (Tr: 2:25:04)
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)
i
David Millán Martínez
03:05:46 (Tr: 2:43:39)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
Genis Vila Pijoan
02:57:15 (Tr: 2:45:13)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)
i
Josep Viñas Soler
03:01:50 (Tr: 2:46:42)
i
Nuria Gil
02:47:44 (Tr: 2:47:44)
i
Oriol Barbany Bofill
02:47:57 (Tr: 2:47:54)
i
Gaspar Bartra
03:00:30 (Tr: 2:48:29)
i
Sara Alonso
02:49:05 (Tr: 2:49:05)
i
Guillem Cabrera Montanyà
03:04:41 (Tr: 2:49:33)
i
Marta Molist Codina
02:49:46 (Tr: 2:49:46)

T. real: 02:42:14

Inici real: 08:00:36

Hora meta: 10:42:49

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:15 min/km

Club: c.a. spiridon

k12: 1:36:01

Hora k12 : 09:36:36

Pos k12 : 16

-

Meta: 2:42:14

Hora meta: 10:42:49

Pos meta : 14

X 2 posicions

3:06:05
02:42:17
2:18:29
i
Eduard Hernández Teixidor
02:22:50 (Tr: 2:22:50)
Miquel Corbera Rubio
02:23:02 (Tr: 2:23:02)
i
Aleix Domenech
02:25:04 (Tr: 2:25:04)
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)
i
David Millán Martínez
03:05:46 (Tr: 2:43:39)
i
Marc Costa Puigpelat
03:06:05 (Tr: 2:43:57)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
Genis Vila Pijoan
02:57:15 (Tr: 2:45:13)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)
i
Josep Viñas Soler
03:01:50 (Tr: 2:46:42)
i
Nuria Gil
02:47:44 (Tr: 2:47:44)
i
Oriol Barbany Bofill
02:47:57 (Tr: 2:47:54)
i
Gaspar Bartra
03:00:30 (Tr: 2:48:29)
i
Sara Alonso
02:49:05 (Tr: 2:49:05)
i
Guillem Cabrera Montanyà
03:04:41 (Tr: 2:49:33)
i
Marta Molist Codina
02:49:46 (Tr: 2:49:46)

T. real: 02:42:58

Inici real: 08:00:36

Hora meta: 10:43:33

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:17 min/km

Club: esportiu penedès

k12: 1:35:38

Hora k12 : 09:36:13

Pos k12 : 14

-

Meta: 2:42:58

Hora meta: 10:43:33

Pos meta : 15

Y 1 posició

2:44:39
02:43:01
2:41:23
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)

T. real: 02:43:39

Inici real: 08:22:39

Hora meta: 11:06:18

Cat:SenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:18 min/km

Club: independent

k12: 1:36:19

Hora k12 : 09:58:57

Pos k12 : 18

-

Meta: 2:43:39

Hora meta: 11:06:18

Pos meta : 16

X 2 posicions

3:30:34
03:05:46
2:40:57
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Jonatan Cuesta Santamaria
03:06:23 (Tr: 2:37:39)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)
i
Marc Costa Puigpelat
03:06:05 (Tr: 2:43:57)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
Genis Vila Pijoan
02:57:15 (Tr: 2:45:13)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)
i
Josep Viñas Soler
03:01:50 (Tr: 2:46:42)
i
Nuria Gil
02:47:44 (Tr: 2:47:44)
i
Oriol Barbany Bofill
02:47:57 (Tr: 2:47:54)
i
Gaspar Bartra
03:00:30 (Tr: 2:48:29)
i
Sara Alonso
02:49:05 (Tr: 2:49:05)
i
Guillem Cabrera Montanyà
03:04:41 (Tr: 2:49:33)
i
Marta Molist Codina
02:49:46 (Tr: 2:49:46)
i
Jordi Reyes Arnabat
03:15:31 (Tr: 2:50:05)

T. real: 02:43:57

Inici real: 08:22:41

Hora meta: 11:06:37

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:19 min/km

Club: 2x2 santpedor

k12: 1:36:16

Hora k12 : 09:58:56

Pos k12 : 17

-

Meta: 2:43:57

Hora meta: 11:06:37

Pos meta : 17

Z

3:29:53
03:06:05
2:42:17
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Jonatan Cuesta Santamaria
03:06:23 (Tr: 2:37:39)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)
i
David Millán Martínez
03:05:46 (Tr: 2:43:39)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
Genis Vila Pijoan
02:57:15 (Tr: 2:45:13)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)
i
Josep Viñas Soler
03:01:50 (Tr: 2:46:42)
i
Nuria Gil
02:47:44 (Tr: 2:47:44)
i
Oriol Barbany Bofill
02:47:57 (Tr: 2:47:54)
i
Gaspar Bartra
03:00:30 (Tr: 2:48:29)
i
Sara Alonso
02:49:05 (Tr: 2:49:05)
i
Guillem Cabrera Montanyà
03:04:41 (Tr: 2:49:33)
i
Marta Molist Codina
02:49:46 (Tr: 2:49:46)
i
Jordi Reyes Arnabat
03:15:31 (Tr: 2:50:05)

T. real: 02:44:36

Inici real: 08:00:35

Hora meta: 10:45:11

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:20 min/km

Club: centre alpí gironella

k12: 1:36:46

Hora k12 : 09:37:21

Pos k12 : 20

-

Meta: 2:44:36

Hora meta: 10:45:11

Pos meta : 18

X 2 posicions

2:46:17
02:44:39
2:43:01
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)

T. real: 02:45:00

Inici real: 08:00:34

Hora meta: 10:45:34

Cat:SB23M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:21 min/km

Club: jab-berga

k12: 1:40:24

Hora k12 : 09:40:57

Pos k12 : 29

-

Meta: 2:45:00

Hora meta: 10:45:34

Pos meta : 19

X 10 posicions

2:46:02
02:45:02
2:44:02
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)

T. real: 02:45:13

Inici real: 08:12:35

Hora meta: 10:57:47

Cat:SenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:22 min/km

Club:

k12: 1:36:42

Hora k12 : 09:49:17

Pos k12 : 19

-

Meta: 2:45:13

Hora meta: 10:57:47

Pos meta : 20

Y 1 posició

3:01:50
02:57:15
2:52:41
i
Josep Viñas Soler
03:01:50 (Tr: 2:46:42)
i
Gaspar Bartra
03:00:30 (Tr: 2:48:29)

T. real: 02:45:50

Inici real: 08:00:34

Hora meta: 10:46:23

Cat:SB23M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:23 min/km

Club: esportiu penedès

k12: 1:39:38

Hora k12 : 09:40:12

Pos k12 : 23

-

Meta: 2:45:50

Hora meta: 10:46:23

Pos meta : 21

X 2 posicions

2:47:44
02:45:51
2:43:59
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)
i
Nuria Gil
02:47:44 (Tr: 2:47:44)

T. real: 02:46:02

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:46:34

Cat:SenM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:24 min/km

Club: ass. esp mountain runners

k12: 1:39:55

Hora k12 : 09:40:27

Pos k12 : 26

-

Meta: 2:46:02

Hora meta: 10:46:34

Pos meta : 22

X 4 posicions

2:47:57
02:46:02
2:44:07
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Nuria Gil
02:47:44 (Tr: 2:47:44)
i
Oriol Barbany Bofill
02:47:57 (Tr: 2:47:54)

T. real: 02:46:42

Inici real: 08:15:40

Hora meta: 11:02:22

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:25 min/km

Club: set de correr

k12: 1:35:27

Hora k12 : 09:51:07

Pos k12 : 13

-

Meta: 2:46:42

Hora meta: 11:02:22

Pos meta : 23

Y 10 posicions

3:06:25
03:01:50
2:57:15
i
Jonatan Cuesta Santamaria
03:06:23 (Tr: 2:37:39)
i
David Millán Martínez
03:05:46 (Tr: 2:43:39)
i
Marc Costa Puigpelat
03:06:05 (Tr: 2:43:57)
Genis Vila Pijoan
02:57:15 (Tr: 2:45:13)
i
Gaspar Bartra
03:00:30 (Tr: 2:48:29)
i
Guillem Cabrera Montanyà
03:04:41 (Tr: 2:49:33)

T. real: 02:47:44

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 10:48:16

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:32

Sexe:F

Ritme: 6:28 min/km

Club: esportiu penedès

k12: 1:40:20

Hora k12 : 09:40:53

Pos k12 : 28

-

Meta: 2:47:44

Hora meta: 10:48:16

Pos meta : 24

X 4 posicions

2:49:36
02:47:44
2:45:51
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)
i
Oriol Barbany Bofill
02:47:57 (Tr: 2:47:54)
i
Sara Alonso
02:49:05 (Tr: 2:49:05)

T. real: 02:47:54

Inici real: 08:00:36

Hora meta: 10:48:29

Cat:SenM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club:

k12: 1:39:41

Hora k12 : 09:40:16

Pos k12 : 24

-

Meta: 2:47:54

Hora meta: 10:48:29

Pos meta : 25

Y 1 posició

3:04:41
02:47:57
2:31:14
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
Genis Vila Pijoan
02:57:15 (Tr: 2:45:13)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)
i
Josep Viñas Soler
03:01:50 (Tr: 2:46:42)
i
Nuria Gil
02:47:44 (Tr: 2:47:44)
i
Gaspar Bartra
03:00:30 (Tr: 2:48:29)
i
Sara Alonso
02:49:05 (Tr: 2:49:05)
i
Guillem Cabrera Montanyà
03:04:41 (Tr: 2:49:33)
i
Marta Molist Codina
02:49:46 (Tr: 2:49:46)

T. real: 02:48:29

Inici real: 08:12:34

Hora meta: 11:01:02

Cat:SenM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:29 min/km

Club:

k12: 1:39:56

Hora k12 : 09:52:29

Pos k12 : 27

-

Meta: 2:48:29

Hora meta: 11:01:02

Pos meta : 26

X 1 posició

3:00:32
03:00:30
3:00:28

T. real: 02:49:05

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 10:49:37

Cat:SB23F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:32

Sexe:F

Ritme: 6:31 min/km

Club: atletico san sebastian

k12: 1:41:26

Hora k12 : 09:41:58

Pos k12 : 35

-

Meta: 2:49:05

Hora meta: 10:49:37

Pos meta : 27

X 8 posicions

3:15:31
02:49:05
2:22:39
i
Eduard Hernández Teixidor
02:22:50 (Tr: 2:22:50)
Miquel Corbera Rubio
02:23:02 (Tr: 2:23:02)
i
Aleix Domenech
02:25:04 (Tr: 2:25:04)
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Jonatan Cuesta Santamaria
03:06:23 (Tr: 2:37:39)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)
i
David Millán Martínez
03:05:46 (Tr: 2:43:39)
i
Marc Costa Puigpelat
03:06:05 (Tr: 2:43:57)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
Genis Vila Pijoan
02:57:15 (Tr: 2:45:13)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)
i
Josep Viñas Soler
03:01:50 (Tr: 2:46:42)
i
Nuria Gil
02:47:44 (Tr: 2:47:44)
i
Oriol Barbany Bofill
02:47:57 (Tr: 2:47:54)
i
Gaspar Bartra
03:00:30 (Tr: 2:48:29)
i
Guillem Cabrera Montanyà
03:04:41 (Tr: 2:49:33)
i
Marta Molist Codina
02:49:46 (Tr: 2:49:46)
i
Jordi Reyes Arnabat
03:15:31 (Tr: 2:50:05)

T. real: 02:49:33

Inici real: 08:15:40

Hora meta: 11:05:13

Cat:SenM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:32 min/km

Club: ae mountainrunners del be

k12: 1:38:49

Hora k12 : 09:54:28

Pos k12 : 22

-

Meta: 2:49:33

Hora meta: 11:05:13

Pos meta : 28

Y 6 posicions

3:21:24
03:04:41
2:47:57
i
Jonatan Cuesta Santamaria
03:06:23 (Tr: 2:37:39)
i
David Millán Martínez
03:05:46 (Tr: 2:43:39)
i
Marc Costa Puigpelat
03:06:05 (Tr: 2:43:57)
Genis Vila Pijoan
02:57:15 (Tr: 2:45:13)
i
Josep Viñas Soler
03:01:50 (Tr: 2:46:42)
i
Oriol Barbany Bofill
02:47:57 (Tr: 2:47:54)
i
Gaspar Bartra
03:00:30 (Tr: 2:48:29)
i
Sara Alonso
02:49:05 (Tr: 2:49:05)
i
Marta Molist Codina
02:49:46 (Tr: 2:49:46)
i
Jordi Reyes Arnabat
03:15:31 (Tr: 2:50:05)

T. real: 02:49:46

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 10:50:18

Cat:SenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:32

Sexe:F

Ritme: 6:32 min/km

Club: esportiu penedès

k12: 1:41:36

Hora k12 : 09:42:08

Pos k12 : 36

-

Meta: 2:49:46

Hora meta: 10:50:18

Pos meta : 29

X 7 posicions

3:15:31
02:49:46
2:24:00
i
Aleix Domenech
02:25:04 (Tr: 2:25:04)
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Jonatan Cuesta Santamaria
03:06:23 (Tr: 2:37:39)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)
i
David Millán Martínez
03:05:46 (Tr: 2:43:39)
i
Marc Costa Puigpelat
03:06:05 (Tr: 2:43:57)
i
Josep Rovira Dachs
02:44:39 (Tr: 2:44:36)
i
Oriol Rodríguez Valls
02:45:02 (Tr: 2:45:00)
Genis Vila Pijoan
02:57:15 (Tr: 2:45:13)
i
Arnau Marin Montaner
02:45:51 (Tr: 2:45:50)
i
Marc Vilà Ruiz
02:46:02 (Tr: 2:46:02)
i
Josep Viñas Soler
03:01:50 (Tr: 2:46:42)
i
Nuria Gil
02:47:44 (Tr: 2:47:44)
i
Oriol Barbany Bofill
02:47:57 (Tr: 2:47:54)
i
Gaspar Bartra
03:00:30 (Tr: 2:48:29)
i
Sara Alonso
02:49:05 (Tr: 2:49:05)
i
Guillem Cabrera Montanyà
03:04:41 (Tr: 2:49:33)
i
Jordi Reyes Arnabat
03:15:31 (Tr: 2:50:05)

T. real: 02:50:05

Inici real: 08:25:59

Hora meta: 11:16:03

Cat:SenM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:33 min/km

Club: ploramiquesteam

k12: 1:39:49

Hora k12 : 10:05:48

Pos k12 : 25

-

Meta: 2:50:05

Hora meta: 11:16:03

Pos meta : 30

Y 5 posicions

3:41:57
03:15:31
2:49:05
i
Jonatan Cuesta Santamaria
03:06:23 (Tr: 2:37:39)
i
David Millán Martínez
03:05:46 (Tr: 2:43:39)
i
Marc Costa Puigpelat
03:06:05 (Tr: 2:43:57)
Genis Vila Pijoan
02:57:15 (Tr: 2:45:13)
i
Josep Viñas Soler
03:01:50 (Tr: 2:46:42)
i
Gaspar Bartra
03:00:30 (Tr: 2:48:29)
i
Sara Alonso
02:49:05 (Tr: 2:49:05)
i
Guillem Cabrera Montanyà
03:04:41 (Tr: 2:49:33)
i
Marta Molist Codina
02:49:46 (Tr: 2:49:46)