Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

26K 13_5K Descens

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 02:22:50

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 10:23:22

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club: esportiu penedès

k12: 1:25:45

Hora k12 : 09:26:17

Pos k12 : 2

-

Meta: 2:22:50

Hora meta: 10:23:22

Pos meta : 1

X 1 posició

2:46:47
02:22:50
1:58:53
Miquel Corbera Rubio
02:23:02 (Tr: 2:23:02)
i
Aleix Domenech
02:25:04 (Tr: 2:25:04)
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)

T. real: 02:23:02

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:23:34

Cat:SB23M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:31 min/km

Club: c a montornes

k12: 1:24:21

Hora k12 : 09:24:53

Pos k12 : 1

-

Meta: 2:23:02

Hora meta: 10:23:34

Pos meta : 2

Y 1 posició

2:46:47
02:23:02
1:59:17
i
Eduard Hernández Teixidor
02:22:50 (Tr: 2:22:50)
i
Aleix Domenech
02:25:04 (Tr: 2:25:04)
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)

T. real: 02:25:04

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:25:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club: club natació olot - salomon

k12: 1:25:46

Hora k12 : 09:26:18

Pos k12 : 3

-

Meta: 2:25:04

Hora meta: 10:25:36

Pos meta : 3

Z

2:46:47
02:25:04
2:03:21
i
Eduard Hernández Teixidor
02:22:50 (Tr: 2:22:50)
Miquel Corbera Rubio
02:23:02 (Tr: 2:23:02)
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)

T. real: 02:25:24

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 10:25:56

Cat:SB23M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:36 min/km

Club: club atletisme marathon crevillent

k12: 1:27:12

Hora k12 : 09:27:44

Pos k12 : 4

-

Meta: 2:25:24

Hora meta: 10:25:56

Pos meta : 4

Z

2:46:47
02:25:24
2:04:02
i
Eduard Hernández Teixidor
02:22:50 (Tr: 2:22:50)
Miquel Corbera Rubio
02:23:02 (Tr: 2:23:02)
i
Aleix Domenech
02:25:04 (Tr: 2:25:04)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)

T. real: 02:28:08

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:28:40

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club: ironwill barcelona

k12: 1:27:14

Hora k12 : 09:27:46

Pos k12 : 5

-

Meta: 2:28:08

Hora meta: 10:28:40

Pos meta : 5

Z

2:35:06
02:28:08
2:21:10
i
Eduard Hernández Teixidor
02:22:50 (Tr: 2:22:50)
Miquel Corbera Rubio
02:23:02 (Tr: 2:23:02)
i
Aleix Domenech
02:25:04 (Tr: 2:25:04)
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)

T. real: 02:33:28

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:34:00

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:55 min/km

Club: independent

k12: 1:29:03

Hora k12 : 09:29:35

Pos k12 : 8

-

Meta: 2:33:28

Hora meta: 10:34:00

Pos meta : 6

X 2 posicions

2:41:52
02:33:28
2:25:04
i
Aleix Domenech
02:25:04 (Tr: 2:25:04)
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)

T. real: 02:34:42

Inici real: 08:12:37

Hora meta: 10:47:19

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:57 min/km

Club: uec de gràcia

k12: 1:31:54

Hora k12 : 09:44:31

Pos k12 : 9

-

Meta: 2:34:42

Hora meta: 10:47:19

Pos meta : 7

X 2 posicions

3:08:09
02:46:47
2:25:24
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Jonatan Cuesta Santamaria
03:06:23 (Tr: 2:37:39)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)

T. real: 02:35:06

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 10:35:38

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club: ca torello

k12: 1:31:57

Hora k12 : 09:32:30

Pos k12 : 10

-

Meta: 2:35:06

Hora meta: 10:35:38

Pos meta : 8

X 2 posicions

2:42:04
02:35:06
2:28:08
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)

T. real: 02:35:51

Inici real: 08:00:33

Hora meta: 10:36:23

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:00 min/km

Club: esportiu penedès

k12: 1:27:49

Hora k12 : 09:28:22

Pos k12 : 6

-

Meta: 2:35:51

Hora meta: 10:36:23

Pos meta : 9

Y 3 posicions

3:06:23
02:35:51
2:05:18
i
Eduard Hernández Teixidor
02:22:50 (Tr: 2:22:50)
Miquel Corbera Rubio
02:23:02 (Tr: 2:23:02)
i
Aleix Domenech
02:25:04 (Tr: 2:25:04)
Daniel Castillo Fernandez
02:25:24 (Tr: 2:25:24)
Xavi Tomasa Serrano
02:28:08 (Tr: 2:28:08)
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Jonatan Cuesta Santamaria
03:06:23 (Tr: 2:37:39)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)

T. real: 02:37:19

Inici real: 08:09:34

Hora meta: 10:46:52

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club: esportiu penedès

k12: 1:34:22

Hora k12 : 09:43:55

Pos k12 : 11

-

Meta: 2:37:19

Hora meta: 10:46:52

Pos meta : 10

X 1 posició

2:46:22
02:46:20
2:46:18

T. real: 02:37:35

Inici real: 08:00:32

Hora meta: 10:38:07

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club: club natació banyoles

k12: 1:28:34

Hora k12 : 09:29:06

Pos k12 : 7

-

Meta: 2:37:35

Hora meta: 10:38:07

Pos meta : 11

Y 4 posicions

2:42:17
02:37:35
2:32:54
i
Marc Pinsach Rubirola
02:33:28 (Tr: 2:33:28)
i
Jonatan Mora Tribaldo
02:35:06 (Tr: 2:35:06)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)

T. real: 02:37:39

Inici real: 08:29:17

Hora meta: 11:06:55

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club: cem la cameta coixa

k12: 1:35:25

Hora k12 : 10:04:42

Pos k12 : 12

-

Meta: 2:37:39

Hora meta: 11:06:55

Pos meta : 12

Z

3:36:56
03:06:23
2:35:51
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
i
Samuel Davila Davila
02:35:51 (Tr: 2:35:51)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)

T. real: 02:40:56

Inici real: 08:00:34

Hora meta: 10:41:29

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club: cmp trail rarunning

k12: 1:35:48

Hora k12 : 09:36:21

Pos k12 : 15

-

Meta: 2:40:56

Hora meta: 10:41:29

Pos meta : 13

X 2 posicions

2:43:01
02:40:57
2:38:54
Santi Peña Puente
02:42:17 (Tr: 2:42:14)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)

T. real: 02:42:14

Inici real: 08:00:36

Hora meta: 10:42:49

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:15 min/km

Club: c.a. spiridon

k12: 1:36:01

Hora k12 : 09:36:36

Pos k12 : 16

-

Meta: 2:42:14

Hora meta: 10:42:49

Pos meta : 14

X 2 posicions

2:46:58
02:42:17
2:37:35
Marcel Romaní Rodés
02:46:47 (Tr: 2:34:42)
Carles Perez Guallar
02:46:20 (Tr: 2:37:19)
i
Pol Espinosa Valero
02:37:35 (Tr: 2:37:35)
i
Raul Rota Mundo
02:40:57 (Tr: 2:40:56)
i
Andreu Contijoch Culleré
02:43:01 (Tr: 2:42:58)

T. real: 02:42:58

Inici real: 08:00:36

Hora meta: 10:43:33

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:00:32

Sexe:M

Ritme: 6:17 min/km

Club: esportiu penedès

k12: 1:35:38

Hora k12 : 09:36:13

Pos k12 : 14

-

Meta: 2:42:58

Hora meta: 10:43:33

Pos meta : 15

Y 1 posició

2:43:03
02:43:01
2:42:59