Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

26K 13_5K Descens

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:08:17

Inici real: 08:35:46

Hora meta: 09:44:02

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 5:16 min/km

Club: mountain runners del berg

1:24:19
01:08:18
0:52:18
i
Pau Moreno Martin
01:22:54 (Tr: 1:15:20)
i
Ricard Costa Puigpelat
01:23:10 (Tr: 1:15:37)
i
Ivan Martinez Osuna
01:16:39 (Tr: 1:16:38)
i
Jordi Cifuentes Catena
01:24:19 (Tr: 1:21:00)
i
Pau Canal Cunill
01:23:13 (Tr: 1:23:11)
i
Adrián Cordo Rodríguez
01:24:01 (Tr: 1:23:58)

T. real: 01:15:20

Inici real: 08:43:18

Hora meta: 09:58:38

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club: cec club excursionista ca

1:37:29
01:22:54
1:08:18
i
Jan Torrella Oller
01:08:18 (Tr: 1:08:17)
i
Ricard Costa Puigpelat
01:23:10 (Tr: 1:15:37)
i
Ivan Martinez Osuna
01:16:39 (Tr: 1:16:38)
i
Aran Capdevila Garcia
01:26:41 (Tr: 1:19:07)
i
Marc Castaño Caballero
01:26:58 (Tr: 1:19:24)
i
Jordi Cifuentes Catena
01:24:19 (Tr: 1:21:00)
Guim Camprubí Bonet
01:24:37 (Tr: 1:21:19)
i
Pau Canal Cunill
01:23:13 (Tr: 1:23:11)
i
Adrián Cordo Rodríguez
01:24:01 (Tr: 1:23:58)
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Enric Pons Mir
01:26:29 (Tr: 1:26:27)
i
Maria Butxaca Brau
01:29:50 (Tr: 1:26:31)
i
Lleïr Barcons Comaposada
01:27:29 (Tr: 1:27:28)
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Francesc Gil Aparicio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)
i
Nil Cardona Moreno
01:32:11 (Tr: 1:28:52)
Xavier Aloy Caellas
01:29:15 (Tr: 1:29:10)
i
Jaume Pinto Crespi
01:29:52 (Tr: 1:29:50)
Pedro Martínez Rodríguez
01:30:47 (Tr: 1:30:44)
i
Nacho Alaman Aguilar
01:35:52 (Tr: 1:32:28)
i
Carlos Meliá Lafuente
01:33:44 (Tr: 1:33:38)

T. real: 01:15:37

Inici real: 08:43:18

Hora meta: 09:58:54

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 5:49 min/km

Club: collbaix

1:38:03
01:23:10
1:08:18
i
Jan Torrella Oller
01:08:18 (Tr: 1:08:17)
i
Pau Moreno Martin
01:22:54 (Tr: 1:15:20)
i
Ivan Martinez Osuna
01:16:39 (Tr: 1:16:38)
i
Aran Capdevila Garcia
01:26:41 (Tr: 1:19:07)
i
Marc Castaño Caballero
01:26:58 (Tr: 1:19:24)
i
Jordi Cifuentes Catena
01:24:19 (Tr: 1:21:00)
Guim Camprubí Bonet
01:24:37 (Tr: 1:21:19)
i
Pau Canal Cunill
01:23:13 (Tr: 1:23:11)
i
Adrián Cordo Rodríguez
01:24:01 (Tr: 1:23:58)
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Enric Pons Mir
01:26:29 (Tr: 1:26:27)
i
Maria Butxaca Brau
01:29:50 (Tr: 1:26:31)
i
Lleïr Barcons Comaposada
01:27:29 (Tr: 1:27:28)
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Francesc Gil Aparicio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)
i
Nil Cardona Moreno
01:32:11 (Tr: 1:28:52)
Xavier Aloy Caellas
01:29:15 (Tr: 1:29:10)
i
Jaume Pinto Crespi
01:29:52 (Tr: 1:29:50)
Pedro Martínez Rodríguez
01:30:47 (Tr: 1:30:44)
i
Nacho Alaman Aguilar
01:35:52 (Tr: 1:32:28)
i
Carlos Meliá Lafuente
01:33:44 (Tr: 1:33:38)
i
Benedetto Conte
01:37:29 (Tr: 1:34:06)
i
Manuel Domínguez Orfila
01:37:55 (Tr: 1:34:35)

T. real: 01:16:38

Inici real: 08:35:46

Hora meta: 09:52:23

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club: btt triatló lluçanès

1:25:00
01:16:39
1:08:18
i
Jan Torrella Oller
01:08:18 (Tr: 1:08:17)
i
Pau Moreno Martin
01:22:54 (Tr: 1:15:20)
i
Ricard Costa Puigpelat
01:23:10 (Tr: 1:15:37)
i
Jordi Cifuentes Catena
01:24:19 (Tr: 1:21:00)
Guim Camprubí Bonet
01:24:37 (Tr: 1:21:19)
i
Pau Canal Cunill
01:23:13 (Tr: 1:23:11)
i
Adrián Cordo Rodríguez
01:24:01 (Tr: 1:23:58)

T. real: 01:19:07

Inici real: 08:43:19

Hora meta: 10:02:25

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:06 min/km

Club: ass. esp. mountain runner

1:30:29
01:26:41
1:22:54
i
Pau Moreno Martin
01:22:54 (Tr: 1:15:20)
i
Ricard Costa Puigpelat
01:23:10 (Tr: 1:15:37)
i
Marc Castaño Caballero
01:26:58 (Tr: 1:19:24)
i
Jordi Cifuentes Catena
01:24:19 (Tr: 1:21:00)
Guim Camprubí Bonet
01:24:37 (Tr: 1:21:19)
i
Pau Canal Cunill
01:23:13 (Tr: 1:23:11)
i
Adrián Cordo Rodríguez
01:24:01 (Tr: 1:23:58)
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Enric Pons Mir
01:26:29 (Tr: 1:26:27)
i
Maria Butxaca Brau
01:29:50 (Tr: 1:26:31)
i
Lleïr Barcons Comaposada
01:27:29 (Tr: 1:27:28)
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Francesc Gil Aparicio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)
Xavier Aloy Caellas
01:29:15 (Tr: 1:29:10)
i
Jaume Pinto Crespi
01:29:52 (Tr: 1:29:50)

T. real: 01:19:24

Inici real: 08:43:18

Hora meta: 10:02:42

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:07 min/km

Club: athletic track mountain

1:30:46
01:26:58
1:23:10
i
Ricard Costa Puigpelat
01:23:10 (Tr: 1:15:37)
i
Aran Capdevila Garcia
01:26:41 (Tr: 1:19:07)
i
Jordi Cifuentes Catena
01:24:19 (Tr: 1:21:00)
Guim Camprubí Bonet
01:24:37 (Tr: 1:21:19)
i
Pau Canal Cunill
01:23:13 (Tr: 1:23:11)
i
Adrián Cordo Rodríguez
01:24:01 (Tr: 1:23:58)
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Enric Pons Mir
01:26:29 (Tr: 1:26:27)
i
Maria Butxaca Brau
01:29:50 (Tr: 1:26:31)
i
Lleïr Barcons Comaposada
01:27:29 (Tr: 1:27:28)
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Francesc Gil Aparicio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)
Xavier Aloy Caellas
01:29:15 (Tr: 1:29:10)
i
Jaume Pinto Crespi
01:29:52 (Tr: 1:29:50)

T. real: 01:21:00

Inici real: 08:39:03

Hora meta: 10:00:03

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:14 min/km

Club: i run with leiva

1:31:58
01:24:19
1:16:39
i
Pau Moreno Martin
01:22:54 (Tr: 1:15:20)
i
Ricard Costa Puigpelat
01:23:10 (Tr: 1:15:37)
i
Ivan Martinez Osuna
01:16:39 (Tr: 1:16:38)
i
Aran Capdevila Garcia
01:26:41 (Tr: 1:19:07)
i
Marc Castaño Caballero
01:26:58 (Tr: 1:19:24)
Guim Camprubí Bonet
01:24:37 (Tr: 1:21:19)
i
Pau Canal Cunill
01:23:13 (Tr: 1:23:11)
i
Adrián Cordo Rodríguez
01:24:01 (Tr: 1:23:58)
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Enric Pons Mir
01:26:29 (Tr: 1:26:27)
i
Maria Butxaca Brau
01:29:50 (Tr: 1:26:31)
i
Lleïr Barcons Comaposada
01:27:29 (Tr: 1:27:28)
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Francesc Gil Aparicio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)
Xavier Aloy Caellas
01:29:15 (Tr: 1:29:10)
i
Jaume Pinto Crespi
01:29:52 (Tr: 1:29:50)
Pedro Martínez Rodríguez
01:30:47 (Tr: 1:30:44)

T. real: 01:21:19

Inici real: 08:39:03

Hora meta: 10:00:21

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:16 min/km

Club: jab-berga

1:28:35
01:24:37
1:20:39
i
Pau Moreno Martin
01:22:54 (Tr: 1:15:20)
i
Ricard Costa Puigpelat
01:23:10 (Tr: 1:15:37)
i
Aran Capdevila Garcia
01:26:41 (Tr: 1:19:07)
i
Marc Castaño Caballero
01:26:58 (Tr: 1:19:24)
i
Jordi Cifuentes Catena
01:24:19 (Tr: 1:21:00)
i
Pau Canal Cunill
01:23:13 (Tr: 1:23:11)
i
Adrián Cordo Rodríguez
01:24:01 (Tr: 1:23:58)
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Enric Pons Mir
01:26:29 (Tr: 1:26:27)
i
Lleïr Barcons Comaposada
01:27:29 (Tr: 1:27:28)
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Francesc Gil Aparicio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)

T. real: 01:23:11

Inici real: 08:35:47

Hora meta: 09:58:57

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:24 min/km

Club: uec bagà

1:26:29
01:23:13
1:19:57
i
Pau Moreno Martin
01:22:54 (Tr: 1:15:20)
i
Ricard Costa Puigpelat
01:23:10 (Tr: 1:15:37)
i
Jordi Cifuentes Catena
01:24:19 (Tr: 1:21:00)
Guim Camprubí Bonet
01:24:37 (Tr: 1:21:19)
i
Adrián Cordo Rodríguez
01:24:01 (Tr: 1:23:58)
i
Enric Pons Mir
01:26:29 (Tr: 1:26:27)

T. real: 01:23:58

Inici real: 08:35:47

Hora meta: 09:59:45

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club: born to run

1:29:50
01:24:01
1:18:11
i
Pau Moreno Martin
01:22:54 (Tr: 1:15:20)
i
Ricard Costa Puigpelat
01:23:10 (Tr: 1:15:37)
i
Aran Capdevila Garcia
01:26:41 (Tr: 1:19:07)
i
Marc Castaño Caballero
01:26:58 (Tr: 1:19:24)
i
Jordi Cifuentes Catena
01:24:19 (Tr: 1:21:00)
Guim Camprubí Bonet
01:24:37 (Tr: 1:21:19)
i
Pau Canal Cunill
01:23:13 (Tr: 1:23:11)
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Enric Pons Mir
01:26:29 (Tr: 1:26:27)
i
Maria Butxaca Brau
01:29:50 (Tr: 1:26:31)
i
Lleïr Barcons Comaposada
01:27:29 (Tr: 1:27:28)
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Francesc Gil Aparicio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)
Xavier Aloy Caellas
01:29:15 (Tr: 1:29:10)

T. real: 01:25:16

Inici real: 08:39:03

Hora meta: 10:04:19

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:34 min/km

Club: club atletisme nou barris

1:32:33
01:28:35
1:24:37
i
Aran Capdevila Garcia
01:26:41 (Tr: 1:19:07)
i
Marc Castaño Caballero
01:26:58 (Tr: 1:19:24)
Guim Camprubí Bonet
01:24:37 (Tr: 1:21:19)
i
Enric Pons Mir
01:26:29 (Tr: 1:26:27)
i
Maria Butxaca Brau
01:29:50 (Tr: 1:26:31)
i
Lleïr Barcons Comaposada
01:27:29 (Tr: 1:27:28)
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Francesc Gil Aparicio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)
i
Nil Cardona Moreno
01:32:11 (Tr: 1:28:52)
Xavier Aloy Caellas
01:29:15 (Tr: 1:29:10)
i
Jaume Pinto Crespi
01:29:52 (Tr: 1:29:50)
Pedro Martínez Rodríguez
01:30:47 (Tr: 1:30:44)

T. real: 01:26:27

Inici real: 08:35:47

Hora meta: 10:02:13

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:39 min/km

Club:

1:29:45
01:26:29
1:23:13
i
Aran Capdevila Garcia
01:26:41 (Tr: 1:19:07)
i
Marc Castaño Caballero
01:26:58 (Tr: 1:19:24)
i
Jordi Cifuentes Catena
01:24:19 (Tr: 1:21:00)
Guim Camprubí Bonet
01:24:37 (Tr: 1:21:19)
i
Pau Canal Cunill
01:23:13 (Tr: 1:23:11)
i
Adrián Cordo Rodríguez
01:24:01 (Tr: 1:23:58)
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Lleïr Barcons Comaposada
01:27:29 (Tr: 1:27:28)
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Francesc Gil Aparicio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)
Xavier Aloy Caellas
01:29:15 (Tr: 1:29:10)

T. real: 01:26:31

Inici real: 08:39:03

Hora meta: 10:05:34

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 6:40 min/km

Club: mountain runners del berg

1:35:40
01:29:50
1:24:01
i
Aran Capdevila Garcia
01:26:41 (Tr: 1:19:07)
i
Marc Castaño Caballero
01:26:58 (Tr: 1:19:24)
i
Jordi Cifuentes Catena
01:24:19 (Tr: 1:21:00)
Guim Camprubí Bonet
01:24:37 (Tr: 1:21:19)
i
Adrián Cordo Rodríguez
01:24:01 (Tr: 1:23:58)
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Enric Pons Mir
01:26:29 (Tr: 1:26:27)
i
Lleïr Barcons Comaposada
01:27:29 (Tr: 1:27:28)
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Francesc Gil Aparicio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)
i
Nil Cardona Moreno
01:32:11 (Tr: 1:28:52)
Xavier Aloy Caellas
01:29:15 (Tr: 1:29:10)
i
Jaume Pinto Crespi
01:29:52 (Tr: 1:29:50)
Pedro Martínez Rodríguez
01:30:47 (Tr: 1:30:44)
i
Carlos Meliá Lafuente
01:33:44 (Tr: 1:33:38)

T. real: 01:27:28

Inici real: 08:35:46

Hora meta: 10:03:13

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:44 min/km

Club: wtp júnior/mountain runne

1:28:00
01:27:29
1:26:58
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Francesc Gil Aparicio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)

T. real: 01:27:43

Inici real: 08:35:48

Hora meta: 10:03:30

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:45 min/km

Club: triatló l'hospitalet

1:29:03
01:27:46
1:26:29
i
Aran Capdevila Garcia
01:26:41 (Tr: 1:19:07)
i
Marc Castaño Caballero
01:26:58 (Tr: 1:19:24)
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Enric Pons Mir
01:26:29 (Tr: 1:26:27)
i
Lleïr Barcons Comaposada
01:27:29 (Tr: 1:27:28)
Francesc Gil Aparicio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)

T. real: 01:27:43

Inici real: 08:35:46

Hora meta: 10:03:28

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:45 min/km

Club:

1:28:46
01:27:44
1:26:43
i
Marc Castaño Caballero
01:26:58 (Tr: 1:19:24)
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Lleïr Barcons Comaposada
01:27:29 (Tr: 1:27:28)
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)

T. real: 01:27:57

Inici real: 08:35:48

Hora meta: 10:03:44

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:46 min/km

Club:

1:32:11
01:28:00
1:23:50
i
Aran Capdevila Garcia
01:26:41 (Tr: 1:19:07)
i
Marc Castaño Caballero
01:26:58 (Tr: 1:19:24)
i
Jordi Cifuentes Catena
01:24:19 (Tr: 1:21:00)
Guim Camprubí Bonet
01:24:37 (Tr: 1:21:19)
i
Adrián Cordo Rodríguez
01:24:01 (Tr: 1:23:58)
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Enric Pons Mir
01:26:29 (Tr: 1:26:27)
i
Maria Butxaca Brau
01:29:50 (Tr: 1:26:31)
i
Lleïr Barcons Comaposada
01:27:29 (Tr: 1:27:28)
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Francesc Gil Aparicio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)
i
Nil Cardona Moreno
01:32:11 (Tr: 1:28:52)
Xavier Aloy Caellas
01:29:15 (Tr: 1:29:10)
i
Jaume Pinto Crespi
01:29:52 (Tr: 1:29:50)
Pedro Martínez Rodríguez
01:30:47 (Tr: 1:30:44)

T. real: 01:28:32

Inici real: 08:35:51

Hora meta: 10:04:22

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:49 min/km

Club: esportiu penedès

1:29:30
01:28:38
1:27:46
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)
Xavier Aloy Caellas
01:29:15 (Tr: 1:29:10)

T. real: 01:28:43

Inici real: 08:35:48

Hora meta: 10:04:30

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:50 min/km

Club:

1:29:52
01:28:46
1:27:40
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Maria Butxaca Brau
01:29:50 (Tr: 1:26:31)
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Francesc Gil Aparicio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
Xavier Aloy Caellas
01:29:15 (Tr: 1:29:10)
i
Jaume Pinto Crespi
01:29:52 (Tr: 1:29:50)

T. real: 01:28:52

Inici real: 08:39:04

Hora meta: 10:07:55

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:51 min/km

Club: ueu

1:36:22
01:32:11
1:28:00
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Maria Butxaca Brau
01:29:50 (Tr: 1:26:31)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)
Xavier Aloy Caellas
01:29:15 (Tr: 1:29:10)
i
Jaume Pinto Crespi
01:29:52 (Tr: 1:29:50)
Pedro Martínez Rodríguez
01:30:47 (Tr: 1:30:44)
i
Nacho Alaman Aguilar
01:35:52 (Tr: 1:32:28)
i
Carlos Meliá Lafuente
01:33:44 (Tr: 1:33:38)

T. real: 01:29:10

Inici real: 08:35:49

Hora meta: 10:04:59

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:52 min/km

Club:

1:39:39
01:29:15
1:18:52
i
Pau Moreno Martin
01:22:54 (Tr: 1:15:20)
i
Ricard Costa Puigpelat
01:23:10 (Tr: 1:15:37)
i
Aran Capdevila Garcia
01:26:41 (Tr: 1:19:07)
i
Marc Castaño Caballero
01:26:58 (Tr: 1:19:24)
i
Jordi Cifuentes Catena
01:24:19 (Tr: 1:21:00)
Guim Camprubí Bonet
01:24:37 (Tr: 1:21:19)
i
Pau Canal Cunill
01:23:13 (Tr: 1:23:11)
i
Adrián Cordo Rodríguez
01:24:01 (Tr: 1:23:58)
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Enric Pons Mir
01:26:29 (Tr: 1:26:27)
i
Maria Butxaca Brau
01:29:50 (Tr: 1:26:31)
i
Lleïr Barcons Comaposada
01:27:29 (Tr: 1:27:28)
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Francesc Gil Aparicio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)
i
Nil Cardona Moreno
01:32:11 (Tr: 1:28:52)
i
Jaume Pinto Crespi
01:29:52 (Tr: 1:29:50)
Pedro Martínez Rodríguez
01:30:47 (Tr: 1:30:44)
i
Pol Dachs Soler
01:39:39 (Tr: 1:32:04)
i
Nacho Alaman Aguilar
01:35:52 (Tr: 1:32:28)
i
Carlos Meliá Lafuente
01:33:44 (Tr: 1:33:38)
i
Benedetto Conte
01:37:29 (Tr: 1:34:06)
i
Manuel Domínguez Orfila
01:37:55 (Tr: 1:34:35)
i
Sara Roca Montalban
01:38:11 (Tr: 1:34:48)

T. real: 01:29:50

Inici real: 08:35:47

Hora meta: 10:05:36

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:55 min/km

Club: s. m. club pollença

1:35:52
01:29:52
1:23:52
i
Aran Capdevila Garcia
01:26:41 (Tr: 1:19:07)
i
Marc Castaño Caballero
01:26:58 (Tr: 1:19:24)
i
Jordi Cifuentes Catena
01:24:19 (Tr: 1:21:00)
Guim Camprubí Bonet
01:24:37 (Tr: 1:21:19)
i
Adrián Cordo Rodríguez
01:24:01 (Tr: 1:23:58)
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Enric Pons Mir
01:26:29 (Tr: 1:26:27)
i
Maria Butxaca Brau
01:29:50 (Tr: 1:26:31)
i
Lleïr Barcons Comaposada
01:27:29 (Tr: 1:27:28)
Carrique Sergio
01:27:46 (Tr: 1:27:43)
Francesc Gil Aparicio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)
i
Nil Cardona Moreno
01:32:11 (Tr: 1:28:52)
Xavier Aloy Caellas
01:29:15 (Tr: 1:29:10)
Pedro Martínez Rodríguez
01:30:47 (Tr: 1:30:44)
i
Nacho Alaman Aguilar
01:35:52 (Tr: 1:32:28)
i
Carlos Meliá Lafuente
01:33:44 (Tr: 1:33:38)

T. real: 01:30:44

Inici real: 08:35:47

Hora meta: 10:06:31

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 6:59 min/km

Club: club esp cerdanya pirineu

1:33:44
01:30:47
1:27:50
i
Roc Codina Rovira
01:28:35 (Tr: 1:25:16)
i
Maria Butxaca Brau
01:29:50 (Tr: 1:26:31)
Sergi Rio Mirat
01:28:00 (Tr: 1:27:57)
i
Toni Santisteban Roncero
01:28:38 (Tr: 1:28:32)
i
Joan Burgos Parra
01:28:46 (Tr: 1:28:43)
i
Nil Cardona Moreno
01:32:11 (Tr: 1:28:52)
Xavier Aloy Caellas
01:29:15 (Tr: 1:29:10)
i
Jaume Pinto Crespi
01:29:52 (Tr: 1:29:50)
i
Carlos Meliá Lafuente
01:33:44 (Tr: 1:33:38)

T. real: 01:32:04

Inici real: 08:43:19

Hora meta: 10:15:23

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:05 min/km

Club:

1:50:02
01:39:39
1:29:15
i
Maria Butxaca Brau
01:29:50 (Tr: 1:26:31)
i
Nil Cardona Moreno
01:32:11 (Tr: 1:28:52)
Xavier Aloy Caellas
01:29:15 (Tr: 1:29:10)
i
Jaume Pinto Crespi
01:29:52 (Tr: 1:29:50)
Pedro Martínez Rodríguez
01:30:47 (Tr: 1:30:44)
i
Nacho Alaman Aguilar
01:35:52 (Tr: 1:32:28)
i
Carlos Meliá Lafuente
01:33:44 (Tr: 1:33:38)
i
Dane Heymans
01:41:31 (Tr: 1:33:57)
i
Benedetto Conte
01:37:29 (Tr: 1:34:06)
i
Manuel Domínguez Orfila
01:37:55 (Tr: 1:34:35)
i
Sara Roca Montalban
01:38:11 (Tr: 1:34:48)

T. real: 01:32:28

Inici real: 08:39:09

Hora meta: 10:11:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:07 min/km

Club:

1:41:52
01:35:52
1:29:52
i
Nil Cardona Moreno
01:32:11 (Tr: 1:28:52)
i
Jaume Pinto Crespi
01:29:52 (Tr: 1:29:50)
Pedro Martínez Rodríguez
01:30:47 (Tr: 1:30:44)
i
Pol Dachs Soler
01:39:39 (Tr: 1:32:04)
i
Carlos Meliá Lafuente
01:33:44 (Tr: 1:33:38)
i
Dane Heymans
01:41:31 (Tr: 1:33:57)
i
Benedetto Conte
01:37:29 (Tr: 1:34:06)
i
Manuel Domínguez Orfila
01:37:55 (Tr: 1:34:35)
i
Sara Roca Montalban
01:38:11 (Tr: 1:34:48)

T. real: 01:33:38

Inici real: 08:35:50

Hora meta: 10:09:28

Cat:SenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:13 min/km

Club:

1:37:55
01:33:44
1:29:33
i
Maria Butxaca Brau
01:29:50 (Tr: 1:26:31)
i
Nil Cardona Moreno
01:32:11 (Tr: 1:28:52)
i
Jaume Pinto Crespi
01:29:52 (Tr: 1:29:50)
Pedro Martínez Rodríguez
01:30:47 (Tr: 1:30:44)
i
Nacho Alaman Aguilar
01:35:52 (Tr: 1:32:28)
i
Benedetto Conte
01:37:29 (Tr: 1:34:06)
i
Manuel Domínguez Orfila
01:37:55 (Tr: 1:34:35)

T. real: 01:33:57

Inici real: 08:43:18

Hora meta: 10:17:15

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:14 min/km

Club:

1:43:23
01:41:31
1:39:39
i
Pol Dachs Soler
01:39:39 (Tr: 1:32:04)

T. real: 01:34:06

Inici real: 08:39:08

Hora meta: 10:13:13

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:15 min/km

Club:

1:39:07
01:37:29
1:35:52
i
Nacho Alaman Aguilar
01:35:52 (Tr: 1:32:28)
i
Manuel Domínguez Orfila
01:37:55 (Tr: 1:34:35)
i
Sara Roca Montalban
01:38:11 (Tr: 1:34:48)

T. real: 01:34:35

Inici real: 08:39:04

Hora meta: 10:13:39

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:17 min/km

Club: club munyanenc sant cugat

1:42:05
01:37:55
1:33:44
i
Pol Dachs Soler
01:39:39 (Tr: 1:32:04)
i
Nacho Alaman Aguilar
01:35:52 (Tr: 1:32:28)
i
Carlos Meliá Lafuente
01:33:44 (Tr: 1:33:38)
i
Dane Heymans
01:41:31 (Tr: 1:33:57)
i
Benedetto Conte
01:37:29 (Tr: 1:34:06)
i
Sara Roca Montalban
01:38:11 (Tr: 1:34:48)

T. real: 01:34:48

Inici real: 08:39:08

Hora meta: 10:13:55

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 7:18 min/km

Club: club atlètic mollet

1:38:13
01:38:11
1:38:09