Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

26K 13_5K Descens

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:34:51

Inici real: 08:35:50

Hora meta: 10:10:40

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:18 min/km

Club:

1:46:06
01:34:56
1:23:47
i
Victor Baladez Ibañez
01:43:13 (Tr: 1:35:37)
i
Joan ramon Rodriguez Abadal
01:40:05 (Tr: 1:36:42)
i
Pablo Fernández Lorca
01:40:37 (Tr: 1:37:18)
i
Joan Monistrol
01:40:49 (Tr: 1:37:27)
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Mattia Conte
01:42:18 (Tr: 1:38:55)
Nico Alonso
01:40:17 (Tr: 1:40:15)
i
Paula Exposito Canal
01:40:23 (Tr: 1:40:19)
i
Francesc Giné Sabata
01:44:05 (Tr: 1:40:43)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
Ricard Fort Rodriguez
01:41:51 (Tr: 1:41:50)
Xavier Sanchez Pereira
01:44:15 (Tr: 1:44:13)

T. real: 01:35:37

Inici real: 08:43:20

Hora meta: 10:18:57

Cat:SenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:22 min/km

Club: c.a. montornes

1:51:29
01:43:13
1:34:56
Vlad Rotari
01:34:56 (Tr: 1:34:51)
i
Joan ramon Rodriguez Abadal
01:40:05 (Tr: 1:36:42)
i
Pablo Fernández Lorca
01:40:37 (Tr: 1:37:18)
i
Joan Monistrol
01:40:49 (Tr: 1:37:27)
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Mattia Conte
01:42:18 (Tr: 1:38:55)
i
Angel Pardo Quintana
01:47:45 (Tr: 1:40:13)
Nico Alonso
01:40:17 (Tr: 1:40:15)
i
Paula Exposito Canal
01:40:23 (Tr: 1:40:19)
i
Francesc Giné Sabata
01:44:05 (Tr: 1:40:43)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
Ricard Fort Rodriguez
01:41:51 (Tr: 1:41:50)
i
Juan carlos Diaz Dominguez
01:51:19 (Tr: 1:43:44)
i
Marc Giné Sabata
01:47:32 (Tr: 1:44:11)
Xavier Sanchez Pereira
01:44:15 (Tr: 1:44:13)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Oriol Oliván Jorba
01:46:53 (Tr: 1:46:45)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:36:42

Inici real: 08:39:08

Hora meta: 10:15:49

Cat:SenM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:27 min/km

Club:

1:46:06
01:40:05
1:34:05
Vlad Rotari
01:34:56 (Tr: 1:34:51)
i
Victor Baladez Ibañez
01:43:13 (Tr: 1:35:37)
i
Pablo Fernández Lorca
01:40:37 (Tr: 1:37:18)
i
Joan Monistrol
01:40:49 (Tr: 1:37:27)
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Mattia Conte
01:42:18 (Tr: 1:38:55)
Nico Alonso
01:40:17 (Tr: 1:40:15)
i
Paula Exposito Canal
01:40:23 (Tr: 1:40:19)
i
Francesc Giné Sabata
01:44:05 (Tr: 1:40:43)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
Ricard Fort Rodriguez
01:41:51 (Tr: 1:41:50)
Xavier Sanchez Pereira
01:44:15 (Tr: 1:44:13)

T. real: 01:37:18

Inici real: 08:39:03

Hora meta: 10:16:21

Cat:SenM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:30 min/km

Club: corre i viu!

1:46:17
01:40:37
1:34:56
Vlad Rotari
01:34:56 (Tr: 1:34:51)
i
Victor Baladez Ibañez
01:43:13 (Tr: 1:35:37)
i
Joan ramon Rodriguez Abadal
01:40:05 (Tr: 1:36:42)
i
Joan Monistrol
01:40:49 (Tr: 1:37:27)
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Mattia Conte
01:42:18 (Tr: 1:38:55)
Nico Alonso
01:40:17 (Tr: 1:40:15)
i
Paula Exposito Canal
01:40:23 (Tr: 1:40:19)
i
Francesc Giné Sabata
01:44:05 (Tr: 1:40:43)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
Ricard Fort Rodriguez
01:41:51 (Tr: 1:41:50)
Xavier Sanchez Pereira
01:44:15 (Tr: 1:44:13)

T. real: 01:37:27

Inici real: 08:39:07

Hora meta: 10:16:33

Cat:SenM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:30 min/km

Club: associació esportiva ulla

1:42:18
01:40:49
1:39:20
i
Joan ramon Rodriguez Abadal
01:40:05 (Tr: 1:36:42)
i
Pablo Fernández Lorca
01:40:37 (Tr: 1:37:18)
i
Mattia Conte
01:42:18 (Tr: 1:38:55)
Nico Alonso
01:40:17 (Tr: 1:40:15)
i
Paula Exposito Canal
01:40:23 (Tr: 1:40:19)
Ricard Fort Rodriguez
01:41:51 (Tr: 1:41:50)

T. real: 01:37:30

Inici real: 08:43:20

Hora meta: 10:20:50

Cat:SenM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:30 min/km

Club:

1:50:06
01:45:06
1:40:05
i
Victor Baladez Ibañez
01:43:13 (Tr: 1:35:37)
i
Joan ramon Rodriguez Abadal
01:40:05 (Tr: 1:36:42)
i
Pablo Fernández Lorca
01:40:37 (Tr: 1:37:18)
i
Joan Monistrol
01:40:49 (Tr: 1:37:27)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Mattia Conte
01:42:18 (Tr: 1:38:55)
i
Angel Pardo Quintana
01:47:45 (Tr: 1:40:13)
Nico Alonso
01:40:17 (Tr: 1:40:15)
i
Paula Exposito Canal
01:40:23 (Tr: 1:40:19)
i
Francesc Giné Sabata
01:44:05 (Tr: 1:40:43)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
Ricard Fort Rodriguez
01:41:51 (Tr: 1:41:50)
i
Marc Giné Sabata
01:47:32 (Tr: 1:44:11)
Xavier Sanchez Pereira
01:44:15 (Tr: 1:44:13)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Oriol Oliván Jorba
01:46:53 (Tr: 1:46:45)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:38:32

Inici real: 08:43:18

Hora meta: 10:21:50

Cat:SenM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:35 min/km

Club:

1:51:34
01:46:06
1:40:37
i
Victor Baladez Ibañez
01:43:13 (Tr: 1:35:37)
i
Pablo Fernández Lorca
01:40:37 (Tr: 1:37:18)
i
Joan Monistrol
01:40:49 (Tr: 1:37:27)
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Mattia Conte
01:42:18 (Tr: 1:38:55)
i
Angel Pardo Quintana
01:47:45 (Tr: 1:40:13)
i
Francesc Giné Sabata
01:44:05 (Tr: 1:40:43)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
Ricard Fort Rodriguez
01:41:51 (Tr: 1:41:50)
i
Juan carlos Diaz Dominguez
01:51:19 (Tr: 1:43:44)
i
Marc Giné Sabata
01:47:32 (Tr: 1:44:11)
Xavier Sanchez Pereira
01:44:15 (Tr: 1:44:13)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Oriol Oliván Jorba
01:46:53 (Tr: 1:46:45)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:38:55

Inici real: 08:39:07

Hora meta: 10:18:02

Cat:SenM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:37 min/km

Club:

1:43:47
01:42:18
1:40:49
i
Victor Baladez Ibañez
01:43:13 (Tr: 1:35:37)
i
Joan Monistrol
01:40:49 (Tr: 1:37:27)
Ricard Fort Rodriguez
01:41:51 (Tr: 1:41:50)

T. real: 01:40:13

Inici real: 08:43:17

Hora meta: 10:23:29

Cat:SenM

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:43 min/km

Club: club atletic santa cristi

1:50:25
01:47:45
1:45:06
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
i
Marc Giné Sabata
01:47:32 (Tr: 1:44:11)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Oriol Oliván Jorba
01:46:53 (Tr: 1:46:45)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:40:15

Inici real: 08:35:46

Hora meta: 10:16:01

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:43 min/km

Club: ass. esp. mountain runner

1:44:34
01:40:17
1:35:59
i
Victor Baladez Ibañez
01:43:13 (Tr: 1:35:37)
i
Joan ramon Rodriguez Abadal
01:40:05 (Tr: 1:36:42)
i
Pablo Fernández Lorca
01:40:37 (Tr: 1:37:18)
i
Joan Monistrol
01:40:49 (Tr: 1:37:27)
i
Mattia Conte
01:42:18 (Tr: 1:38:55)
i
Paula Exposito Canal
01:40:23 (Tr: 1:40:19)
i
Francesc Giné Sabata
01:44:05 (Tr: 1:40:43)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
Ricard Fort Rodriguez
01:41:51 (Tr: 1:41:50)
Xavier Sanchez Pereira
01:44:15 (Tr: 1:44:13)

T. real: 01:40:19

Inici real: 08:35:48

Hora meta: 10:16:07

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 7:43 min/km

Club:

1:49:09
01:40:23
1:31:38
Vlad Rotari
01:34:56 (Tr: 1:34:51)
i
Victor Baladez Ibañez
01:43:13 (Tr: 1:35:37)
i
Joan ramon Rodriguez Abadal
01:40:05 (Tr: 1:36:42)
i
Pablo Fernández Lorca
01:40:37 (Tr: 1:37:18)
i
Joan Monistrol
01:40:49 (Tr: 1:37:27)
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Mattia Conte
01:42:18 (Tr: 1:38:55)
i
Angel Pardo Quintana
01:47:45 (Tr: 1:40:13)
Nico Alonso
01:40:17 (Tr: 1:40:15)
i
Francesc Giné Sabata
01:44:05 (Tr: 1:40:43)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
Ricard Fort Rodriguez
01:41:51 (Tr: 1:41:50)
i
Marc Giné Sabata
01:47:32 (Tr: 1:44:11)
Xavier Sanchez Pereira
01:44:15 (Tr: 1:44:13)
i
Oriol Oliván Jorba
01:46:53 (Tr: 1:46:45)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)

T. real: 01:40:43

Inici real: 08:39:06

Hora meta: 10:19:49

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:45 min/km

Club: unió excta. vic

1:44:07
01:44:05
1:44:03

T. real: 01:41:09

Inici real: 08:39:09

Hora meta: 10:20:18

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:47 min/km

Club: montserrat

1:51:19
01:44:34
1:37:50
i
Victor Baladez Ibañez
01:43:13 (Tr: 1:35:37)
i
Joan ramon Rodriguez Abadal
01:40:05 (Tr: 1:36:42)
i
Pablo Fernández Lorca
01:40:37 (Tr: 1:37:18)
i
Joan Monistrol
01:40:49 (Tr: 1:37:27)
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Mattia Conte
01:42:18 (Tr: 1:38:55)
i
Angel Pardo Quintana
01:47:45 (Tr: 1:40:13)
Nico Alonso
01:40:17 (Tr: 1:40:15)
i
Paula Exposito Canal
01:40:23 (Tr: 1:40:19)
i
Francesc Giné Sabata
01:44:05 (Tr: 1:40:43)
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
Ricard Fort Rodriguez
01:41:51 (Tr: 1:41:50)
i
Juan carlos Diaz Dominguez
01:51:19 (Tr: 1:43:44)
i
Marc Giné Sabata
01:47:32 (Tr: 1:44:11)
Xavier Sanchez Pereira
01:44:15 (Tr: 1:44:13)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Oriol Oliván Jorba
01:46:53 (Tr: 1:46:45)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:41:34

Inici real: 08:43:19

Hora meta: 10:24:53

Cat:SenM

Pos. categoria: 24

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:49 min/km

Club:

1:57:54
01:49:09
1:40:23
i
Victor Baladez Ibañez
01:43:13 (Tr: 1:35:37)
i
Pablo Fernández Lorca
01:40:37 (Tr: 1:37:18)
i
Joan Monistrol
01:40:49 (Tr: 1:37:27)
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Mattia Conte
01:42:18 (Tr: 1:38:55)
i
Angel Pardo Quintana
01:47:45 (Tr: 1:40:13)
i
Paula Exposito Canal
01:40:23 (Tr: 1:40:19)
i
Francesc Giné Sabata
01:44:05 (Tr: 1:40:43)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
Ricard Fort Rodriguez
01:41:51 (Tr: 1:41:50)
i
Juan carlos Diaz Dominguez
01:51:19 (Tr: 1:43:44)
i
Marc Giné Sabata
01:47:32 (Tr: 1:44:11)
i
David Galobardes Esteban
01:51:48 (Tr: 1:44:12)
Xavier Sanchez Pereira
01:44:15 (Tr: 1:44:13)
i
Jordi Anton Selga
01:52:02 (Tr: 1:44:25)
i
Xisco Barceló Garcias
01:52:15 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Carreras Garriga
01:52:37 (Tr: 1:44:59)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Oriol Oliván Jorba
01:46:53 (Tr: 1:46:45)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
i
Sergi Hinojo
01:56:02 (Tr: 1:48:27)
i
Pep Pujol I Gendrau
01:56:01 (Tr: 1:48:28)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:41:50

Inici real: 08:35:46

Hora meta: 10:17:35

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:50 min/km

Club:

1:51:48
01:41:51
1:31:54
Vlad Rotari
01:34:56 (Tr: 1:34:51)
i
Victor Baladez Ibañez
01:43:13 (Tr: 1:35:37)
i
Joan ramon Rodriguez Abadal
01:40:05 (Tr: 1:36:42)
i
Pablo Fernández Lorca
01:40:37 (Tr: 1:37:18)
i
Joan Monistrol
01:40:49 (Tr: 1:37:27)
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Mattia Conte
01:42:18 (Tr: 1:38:55)
i
Angel Pardo Quintana
01:47:45 (Tr: 1:40:13)
Nico Alonso
01:40:17 (Tr: 1:40:15)
i
Paula Exposito Canal
01:40:23 (Tr: 1:40:19)
i
Francesc Giné Sabata
01:44:05 (Tr: 1:40:43)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
i
Juan carlos Diaz Dominguez
01:51:19 (Tr: 1:43:44)
i
Marc Giné Sabata
01:47:32 (Tr: 1:44:11)
i
David Galobardes Esteban
01:51:48 (Tr: 1:44:12)
Xavier Sanchez Pereira
01:44:15 (Tr: 1:44:13)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Oriol Oliván Jorba
01:46:53 (Tr: 1:46:45)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:43:44

Inici real: 08:43:19

Hora meta: 10:27:03

Cat:SenM

Pos. categoria: 25

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 7:59 min/km

Club:

1:58:03
01:51:19
1:44:34
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Angel Pardo Quintana
01:47:45 (Tr: 1:40:13)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
i
Marc Giné Sabata
01:47:32 (Tr: 1:44:11)
i
David Galobardes Esteban
01:51:48 (Tr: 1:44:12)
i
Jordi Anton Selga
01:52:02 (Tr: 1:44:25)
i
Xisco Barceló Garcias
01:52:15 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Carreras Garriga
01:52:37 (Tr: 1:44:59)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Oriol Oliván Jorba
01:46:53 (Tr: 1:46:45)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
i
Sergi Hinojo
01:56:02 (Tr: 1:48:27)
i
Pep Pujol I Gendrau
01:56:01 (Tr: 1:48:28)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:44:11

Inici real: 08:39:05

Hora meta: 10:23:16

Cat:SenM

Pos. categoria: 26

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:01 min/km

Club:

1:52:02
01:47:32
1:43:02
i
Victor Baladez Ibañez
01:43:13 (Tr: 1:35:37)
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Angel Pardo Quintana
01:47:45 (Tr: 1:40:13)
i
Francesc Giné Sabata
01:44:05 (Tr: 1:40:43)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
i
Juan carlos Diaz Dominguez
01:51:19 (Tr: 1:43:44)
i
David Galobardes Esteban
01:51:48 (Tr: 1:44:12)
Xavier Sanchez Pereira
01:44:15 (Tr: 1:44:13)
i
Jordi Anton Selga
01:52:02 (Tr: 1:44:25)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Oriol Oliván Jorba
01:46:53 (Tr: 1:46:45)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:44:12

Inici real: 08:43:20

Hora meta: 10:27:32

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:01 min/km

Club:

2:01:44
01:51:48
1:41:51
i
Victor Baladez Ibañez
01:43:13 (Tr: 1:35:37)
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Mattia Conte
01:42:18 (Tr: 1:38:55)
i
Angel Pardo Quintana
01:47:45 (Tr: 1:40:13)
i
Francesc Giné Sabata
01:44:05 (Tr: 1:40:43)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
Ricard Fort Rodriguez
01:41:51 (Tr: 1:41:50)
i
Juan carlos Diaz Dominguez
01:51:19 (Tr: 1:43:44)
i
Marc Giné Sabata
01:47:32 (Tr: 1:44:11)
Xavier Sanchez Pereira
01:44:15 (Tr: 1:44:13)
i
Jordi Anton Selga
01:52:02 (Tr: 1:44:25)
i
Xisco Barceló Garcias
01:52:15 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Carreras Garriga
01:52:37 (Tr: 1:44:59)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Oriol Oliván Jorba
01:46:53 (Tr: 1:46:45)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
i
Sergi Hinojo
01:56:02 (Tr: 1:48:27)
i
Pep Pujol I Gendrau
01:56:01 (Tr: 1:48:28)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:44:13

Inici real: 08:35:47

Hora meta: 10:19:59

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:01 min/km

Club:

1:52:37
01:44:15
1:35:54
i
Victor Baladez Ibañez
01:43:13 (Tr: 1:35:37)
i
Joan ramon Rodriguez Abadal
01:40:05 (Tr: 1:36:42)
i
Pablo Fernández Lorca
01:40:37 (Tr: 1:37:18)
i
Joan Monistrol
01:40:49 (Tr: 1:37:27)
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Mattia Conte
01:42:18 (Tr: 1:38:55)
i
Angel Pardo Quintana
01:47:45 (Tr: 1:40:13)
Nico Alonso
01:40:17 (Tr: 1:40:15)
i
Paula Exposito Canal
01:40:23 (Tr: 1:40:19)
i
Francesc Giné Sabata
01:44:05 (Tr: 1:40:43)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
Ricard Fort Rodriguez
01:41:51 (Tr: 1:41:50)
i
Juan carlos Diaz Dominguez
01:51:19 (Tr: 1:43:44)
i
Marc Giné Sabata
01:47:32 (Tr: 1:44:11)
i
David Galobardes Esteban
01:51:48 (Tr: 1:44:12)
i
Jordi Anton Selga
01:52:02 (Tr: 1:44:25)
i
Xisco Barceló Garcias
01:52:15 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Carreras Garriga
01:52:37 (Tr: 1:44:59)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Oriol Oliván Jorba
01:46:53 (Tr: 1:46:45)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:44:25

Inici real: 08:43:21

Hora meta: 10:27:46

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:02 min/km

Club:

1:56:32
01:52:02
1:47:32
i
Angel Pardo Quintana
01:47:45 (Tr: 1:40:13)
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
i
Juan carlos Diaz Dominguez
01:51:19 (Tr: 1:43:44)
i
Marc Giné Sabata
01:47:32 (Tr: 1:44:11)
i
David Galobardes Esteban
01:51:48 (Tr: 1:44:12)
i
Xisco Barceló Garcias
01:52:15 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Carreras Garriga
01:52:37 (Tr: 1:44:59)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
i
Sergi Hinojo
01:56:02 (Tr: 1:48:27)
i
Pep Pujol I Gendrau
01:56:01 (Tr: 1:48:28)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:44:40

Inici real: 08:43:19

Hora meta: 10:27:59

Cat:SenM

Pos. categoria: 27

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:04 min/km

Club:

1:52:42
01:52:15
1:51:48
i
David Galobardes Esteban
01:51:48 (Tr: 1:44:12)
i
Jordi Anton Selga
01:52:02 (Tr: 1:44:25)
i
Cristina Carreras Garriga
01:52:37 (Tr: 1:44:59)

T. real: 01:44:59

Inici real: 08:43:22

Hora meta: 10:28:21

Cat:SenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 8:05 min/km

Club:

2:00:59
01:52:37
1:44:15
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Angel Pardo Quintana
01:47:45 (Tr: 1:40:13)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
i
Juan carlos Diaz Dominguez
01:51:19 (Tr: 1:43:44)
i
Marc Giné Sabata
01:47:32 (Tr: 1:44:11)
i
David Galobardes Esteban
01:51:48 (Tr: 1:44:12)
Xavier Sanchez Pereira
01:44:15 (Tr: 1:44:13)
i
Jordi Anton Selga
01:52:02 (Tr: 1:44:25)
i
Xisco Barceló Garcias
01:52:15 (Tr: 1:44:40)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Oriol Oliván Jorba
01:46:53 (Tr: 1:46:45)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
i
Sergi Hinojo
01:56:02 (Tr: 1:48:27)
i
Pep Pujol I Gendrau
01:56:01 (Tr: 1:48:28)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:46:16

Inici real: 08:39:09

Hora meta: 10:25:24

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:11 min/km

Club:

1:49:42
01:49:40
1:49:38
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:46:45

Inici real: 08:35:52

Hora meta: 10:22:37

Cat:SenM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:13 min/km

Club:

1:56:02
01:46:53
1:37:44
i
Victor Baladez Ibañez
01:43:13 (Tr: 1:35:37)
i
Joan ramon Rodriguez Abadal
01:40:05 (Tr: 1:36:42)
i
Pablo Fernández Lorca
01:40:37 (Tr: 1:37:18)
i
Joan Monistrol
01:40:49 (Tr: 1:37:27)
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Mattia Conte
01:42:18 (Tr: 1:38:55)
i
Angel Pardo Quintana
01:47:45 (Tr: 1:40:13)
Nico Alonso
01:40:17 (Tr: 1:40:15)
i
Paula Exposito Canal
01:40:23 (Tr: 1:40:19)
i
Francesc Giné Sabata
01:44:05 (Tr: 1:40:43)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
Ricard Fort Rodriguez
01:41:51 (Tr: 1:41:50)
i
Juan carlos Diaz Dominguez
01:51:19 (Tr: 1:43:44)
i
Marc Giné Sabata
01:47:32 (Tr: 1:44:11)
i
David Galobardes Esteban
01:51:48 (Tr: 1:44:12)
Xavier Sanchez Pereira
01:44:15 (Tr: 1:44:13)
i
Jordi Anton Selga
01:52:02 (Tr: 1:44:25)
i
Xisco Barceló Garcias
01:52:15 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Carreras Garriga
01:52:37 (Tr: 1:44:59)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
i
Sergi Hinojo
01:56:02 (Tr: 1:48:27)
i
Pep Pujol I Gendrau
01:56:01 (Tr: 1:48:28)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:47:51

Inici real: 08:35:49

Hora meta: 10:23:40

Cat:M40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:18 min/km

Club:

1:56:01
01:47:56
1:39:51
i
Victor Baladez Ibañez
01:43:13 (Tr: 1:35:37)
i
Joan ramon Rodriguez Abadal
01:40:05 (Tr: 1:36:42)
i
Pablo Fernández Lorca
01:40:37 (Tr: 1:37:18)
i
Joan Monistrol
01:40:49 (Tr: 1:37:27)
i
Adrian Martin Gutierrez
01:45:06 (Tr: 1:37:30)
i
Adrià Vesga Carcereny
01:46:06 (Tr: 1:38:32)
i
Mattia Conte
01:42:18 (Tr: 1:38:55)
i
Angel Pardo Quintana
01:47:45 (Tr: 1:40:13)
Nico Alonso
01:40:17 (Tr: 1:40:15)
i
Paula Exposito Canal
01:40:23 (Tr: 1:40:19)
i
Francesc Giné Sabata
01:44:05 (Tr: 1:40:43)
i
Emili Vilà Rico
01:44:34 (Tr: 1:41:09)
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
Ricard Fort Rodriguez
01:41:51 (Tr: 1:41:50)
i
Juan carlos Diaz Dominguez
01:51:19 (Tr: 1:43:44)
i
Marc Giné Sabata
01:47:32 (Tr: 1:44:11)
i
David Galobardes Esteban
01:51:48 (Tr: 1:44:12)
Xavier Sanchez Pereira
01:44:15 (Tr: 1:44:13)
i
Jordi Anton Selga
01:52:02 (Tr: 1:44:25)
i
Xisco Barceló Garcias
01:52:15 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Carreras Garriga
01:52:37 (Tr: 1:44:59)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Oriol Oliván Jorba
01:46:53 (Tr: 1:46:45)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
i
Pep Pujol I Gendrau
01:56:01 (Tr: 1:48:28)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:48:18

Inici real: 08:35:49

Hora meta: 10:24:06

Cat:SenM

Pos. categoria: 29

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:20 min/km

Club:

1:48:59
01:48:22
1:47:45
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)

T. real: 01:48:27

Inici real: 08:43:20

Hora meta: 10:31:46

Cat:SenM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:21 min/km

Club:

2:05:12
01:56:02
1:46:53
i
Angel Pardo Quintana
01:47:45 (Tr: 1:40:13)
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
i
Juan carlos Diaz Dominguez
01:51:19 (Tr: 1:43:44)
i
Marc Giné Sabata
01:47:32 (Tr: 1:44:11)
i
David Galobardes Esteban
01:51:48 (Tr: 1:44:12)
i
Jordi Anton Selga
01:52:02 (Tr: 1:44:25)
i
Xisco Barceló Garcias
01:52:15 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Carreras Garriga
01:52:37 (Tr: 1:44:59)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Oriol Oliván Jorba
01:46:53 (Tr: 1:46:45)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
i
Pep Pujol I Gendrau
01:56:01 (Tr: 1:48:28)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:48:28

Inici real: 08:43:17

Hora meta: 10:31:45

Cat:M40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:21 min/km

Club: ceb

2:04:06
01:56:01
1:47:56
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
i
Juan carlos Diaz Dominguez
01:51:19 (Tr: 1:43:44)
i
David Galobardes Esteban
01:51:48 (Tr: 1:44:12)
i
Jordi Anton Selga
01:52:02 (Tr: 1:44:25)
i
Xisco Barceló Garcias
01:52:15 (Tr: 1:44:40)
i
Cristina Carreras Garriga
01:52:37 (Tr: 1:44:59)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
i
Carles Barcons Comellas
01:47:56 (Tr: 1:47:51)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
i
Sergi Hinojo
01:56:02 (Tr: 1:48:27)
Isma Abdin Lahoz
01:48:59 (Tr: 1:48:51)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:48:51

Inici real: 08:35:52

Hora meta: 10:24:43

Cat:SenM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:23 min/km

Club:

1:49:41
01:48:59
1:48:18
i
Marc Font Ribas
01:49:09 (Tr: 1:41:34)
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)
Robert Lara
01:48:22 (Tr: 1:48:18)
Maite Lopez-yarto
01:49:41 (Tr: 1:49:35)

T. real: 01:49:35

Inici real: 08:35:50

Hora meta: 10:25:25

Cat:F40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 8:26 min/km

Club:

1:49:43
01:49:41
1:49:39
i
Gerard Martínez Villagrasa
01:49:40 (Tr: 1:46:16)