Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

26K 13_5K Descens

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 02:03:36

Inici real: 08:39:08

Hora meta: 10:42:44

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 9:31 min/km

Club:

2:07:44
02:07:00
2:06:16
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)

T. real: 02:03:43

Inici real: 08:43:23

Hora meta: 10:47:05

Cat:SenM

Pos. categoria: 38

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 9:31 min/km

Club: bages esport-rios running

2:15:41
02:11:21
2:07:00
Daniel Garcia Laborda
02:07:00 (Tr: 2:03:36)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Cristina Sanchez Guitart
02:14:12 (Tr: 2:06:40)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Joan Roca Pare
02:14:22 (Tr: 2:11:02)
i
Ainara Maza Cisneros
02:14:50 (Tr: 2:11:25)

T. real: 02:03:57

Inici real: 08:43:23

Hora meta: 10:47:19

Cat:SenM

Pos. categoria: 39

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 9:33 min/km

Club: bages esport-rios running

2:16:11
02:11:35
2:07:00
Daniel Garcia Laborda
02:07:00 (Tr: 2:03:36)
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Cristina Sanchez Guitart
02:14:12 (Tr: 2:06:40)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Joan Roca Pare
02:14:22 (Tr: 2:11:02)
i
Ainara Maza Cisneros
02:14:50 (Tr: 2:11:25)

T. real: 02:04:13

Inici real: 08:35:48

Hora meta: 10:40:01

Cat:SenF

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 9:34 min/km

Club:

2:07:44
02:04:17
2:00:50
Daniel Garcia Laborda
02:07:00 (Tr: 2:03:36)
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Elisenda Pracht I Montamat
02:04:57 (Tr: 2:04:51)
i
Esteve Lara Prat
02:05:08 (Tr: 2:05:03)
Oscar Durango Recuenco
02:05:24 (Tr: 2:05:20)

T. real: 02:04:17

Inici real: 08:39:07

Hora meta: 10:43:23

Cat:SenM

Pos. categoria: 40

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 9:34 min/km

Club:

2:11:55
02:07:39
2:03:23
Daniel Garcia Laborda
02:07:00 (Tr: 2:03:36)
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
Abigail Paredes Aldaz
02:04:17 (Tr: 2:04:13)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Elisenda Pracht I Montamat
02:04:57 (Tr: 2:04:51)
i
Esteve Lara Prat
02:05:08 (Tr: 2:05:03)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
Oscar Durango Recuenco
02:05:24 (Tr: 2:05:20)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)

T. real: 02:04:20

Inici real: 08:39:10

Hora meta: 10:43:30

Cat:SenM

Pos. categoria: 41

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 9:34 min/km

Club: penarubia costa daurada

2:07:48
02:07:46
2:07:44
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)

T. real: 02:04:22

Inici real: 08:39:07

Hora meta: 10:43:28

Cat:SenM

Pos. categoria: 42

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 9:34 min/km

Club:

2:11:10
02:07:44
2:04:17
Daniel Garcia Laborda
02:07:00 (Tr: 2:03:36)
Abigail Paredes Aldaz
02:04:17 (Tr: 2:04:13)
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Elisenda Pracht I Montamat
02:04:57 (Tr: 2:04:51)
i
Esteve Lara Prat
02:05:08 (Tr: 2:05:03)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
Oscar Durango Recuenco
02:05:24 (Tr: 2:05:20)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)

T. real: 02:04:22

Inici real: 08:43:17

Hora meta: 10:47:39

Cat:SenF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 9:34 min/km

Club: ww2020

2:16:11
02:11:55
2:07:39
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Cristina Sanchez Guitart
02:14:12 (Tr: 2:06:40)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Joan Roca Pare
02:14:22 (Tr: 2:11:02)
i
Ainara Maza Cisneros
02:14:50 (Tr: 2:11:25)

T. real: 02:04:51

Inici real: 08:35:51

Hora meta: 10:40:41

Cat:F40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 9:37 min/km

Club: tri pc bonavista-collbaix

2:05:24
02:04:57
2:04:30
i
Esteve Lara Prat
02:05:08 (Tr: 2:05:03)
Oscar Durango Recuenco
02:05:24 (Tr: 2:05:20)

T. real: 02:05:03

Inici real: 08:35:49

Hora meta: 10:40:52

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 9:38 min/km

Club: atletisme siemens

2:09:39
02:05:08
2:00:36
Daniel Garcia Laborda
02:07:00 (Tr: 2:03:36)
Abigail Paredes Aldaz
02:04:17 (Tr: 2:04:13)
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Elisenda Pracht I Montamat
02:04:57 (Tr: 2:04:51)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
Oscar Durango Recuenco
02:05:24 (Tr: 2:05:20)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)

T. real: 02:05:07

Inici real: 08:39:06

Hora meta: 10:44:13

Cat:SenF

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 9:38 min/km

Club:

2:09:39
02:08:29
2:07:19
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)

T. real: 02:05:20

Inici real: 08:35:49

Hora meta: 10:41:08

Cat:M40

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 9:39 min/km

Club: club atlètic palau

2:14:12
02:05:24
1:56:36
Daniel Garcia Laborda
02:07:00 (Tr: 2:03:36)
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
Abigail Paredes Aldaz
02:04:17 (Tr: 2:04:13)
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Elisenda Pracht I Montamat
02:04:57 (Tr: 2:04:51)
i
Esteve Lara Prat
02:05:08 (Tr: 2:05:03)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Cristina Sanchez Guitart
02:14:12 (Tr: 2:06:40)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)

T. real: 02:06:17

Inici real: 08:39:07

Hora meta: 10:45:23

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 9:43 min/km

Club: club esqui berguedà

2:14:11
02:09:39
2:05:08
Daniel Garcia Laborda
02:07:00 (Tr: 2:03:36)
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Esteve Lara Prat
02:05:08 (Tr: 2:05:03)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
Oscar Durango Recuenco
02:05:24 (Tr: 2:05:20)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)

T. real: 02:06:17

Inici real: 08:39:07

Hora meta: 10:45:23

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 9:43 min/km

Club: cb lleida

2:11:39
02:09:39
2:07:40
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)

T. real: 02:06:40

Inici real: 08:43:17

Hora meta: 10:49:56

Cat:F40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 9:45 min/km

Club:

2:23:00
02:14:12
2:05:24
Daniel Garcia Laborda
02:07:00 (Tr: 2:03:36)
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
Oscar Durango Recuenco
02:05:24 (Tr: 2:05:20)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
i
Aida Vila Pons
02:16:11 (Tr: 2:08:38)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Ernestas Stukas
02:17:44 (Tr: 2:10:09)
i
Juan antonio Hernández Carmona
02:17:50 (Tr: 2:10:16)
i
Joan Roca Pare
02:14:22 (Tr: 2:11:02)
i
Ainara Maza Cisneros
02:14:50 (Tr: 2:11:25)
Isabelle Anguelovski
02:19:21 (Tr: 2:19:13)
i
Ruth Salvador Chinchilla
02:21:40 (Tr: 2:21:34)

T. real: 02:08:02

Inici real: 08:35:49

Hora meta: 10:43:51

Cat:M40

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 9:51 min/km

Club:

2:11:59
02:08:07
2:04:14
Daniel Garcia Laborda
02:07:00 (Tr: 2:03:36)
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
Abigail Paredes Aldaz
02:04:17 (Tr: 2:04:13)
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Elisenda Pracht I Montamat
02:04:57 (Tr: 2:04:51)
i
Esteve Lara Prat
02:05:08 (Tr: 2:05:03)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
Oscar Durango Recuenco
02:05:24 (Tr: 2:05:20)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)

T. real: 02:08:14

Inici real: 08:39:09

Hora meta: 10:47:23

Cat:SenF

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 9:52 min/km

Club: cquie trail

2:13:38
02:11:39
2:09:39
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)

T. real: 02:08:28

Inici real: 08:35:50

Hora meta: 10:44:17

Cat:M40

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 9:53 min/km

Club:

2:16:11
02:08:33
2:00:55
Daniel Garcia Laborda
02:07:00 (Tr: 2:03:36)
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
Abigail Paredes Aldaz
02:04:17 (Tr: 2:04:13)
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Elisenda Pracht I Montamat
02:04:57 (Tr: 2:04:51)
i
Esteve Lara Prat
02:05:08 (Tr: 2:05:03)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
Oscar Durango Recuenco
02:05:24 (Tr: 2:05:20)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Cristina Sanchez Guitart
02:14:12 (Tr: 2:06:40)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
i
Aida Vila Pons
02:16:11 (Tr: 2:08:38)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Joan Roca Pare
02:14:22 (Tr: 2:11:02)
i
Ainara Maza Cisneros
02:14:50 (Tr: 2:11:25)

T. real: 02:08:35

Inici real: 08:39:09

Hora meta: 10:47:43

Cat:SenM

Pos. categoria: 43

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 9:54 min/km

Club:

2:15:52
02:11:59
2:08:07
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Cristina Sanchez Guitart
02:14:12 (Tr: 2:06:40)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Joan Roca Pare
02:14:22 (Tr: 2:11:02)
i
Ainara Maza Cisneros
02:14:50 (Tr: 2:11:25)

T. real: 02:08:35

Inici real: 08:39:04

Hora meta: 10:47:39

Cat:M40

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 9:54 min/km

Club: a los 40, correr no es de

2:12:10
02:11:55
2:11:39
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)

T. real: 02:08:38

Inici real: 08:43:17

Hora meta: 10:51:55

Cat:SenF

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 9:54 min/km

Club:

2:23:49
02:16:11
2:08:33
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Cristina Sanchez Guitart
02:14:12 (Tr: 2:06:40)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Ernestas Stukas
02:17:44 (Tr: 2:10:09)
i
Juan antonio Hernández Carmona
02:17:50 (Tr: 2:10:16)
i
Joan Roca Pare
02:14:22 (Tr: 2:11:02)
i
Ainara Maza Cisneros
02:14:50 (Tr: 2:11:25)
Isabelle Anguelovski
02:19:21 (Tr: 2:19:13)
i
Ruth Salvador Chinchilla
02:21:40 (Tr: 2:21:34)

T. real: 02:09:27

Inici real: 08:35:51

Hora meta: 10:45:18

Cat:SenF

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 9:58 min/km

Club: triatló l'hospitalet

2:17:50
02:09:34
2:01:18
Daniel Garcia Laborda
02:07:00 (Tr: 2:03:36)
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
Abigail Paredes Aldaz
02:04:17 (Tr: 2:04:13)
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Elisenda Pracht I Montamat
02:04:57 (Tr: 2:04:51)
i
Esteve Lara Prat
02:05:08 (Tr: 2:05:03)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
Oscar Durango Recuenco
02:05:24 (Tr: 2:05:20)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Cristina Sanchez Guitart
02:14:12 (Tr: 2:06:40)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
i
Aida Vila Pons
02:16:11 (Tr: 2:08:38)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Ernestas Stukas
02:17:44 (Tr: 2:10:09)
i
Juan antonio Hernández Carmona
02:17:50 (Tr: 2:10:16)
i
Joan Roca Pare
02:14:22 (Tr: 2:11:02)
i
Ainara Maza Cisneros
02:14:50 (Tr: 2:11:25)

T. real: 02:09:27

Inici real: 08:35:51

Hora meta: 10:45:18

Cat:SenF

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 9:58 min/km

Club:

2:14:22
02:09:34
2:04:47
Daniel Garcia Laborda
02:07:00 (Tr: 2:03:36)
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Elisenda Pracht I Montamat
02:04:57 (Tr: 2:04:51)
i
Esteve Lara Prat
02:05:08 (Tr: 2:05:03)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
Oscar Durango Recuenco
02:05:24 (Tr: 2:05:20)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Cristina Sanchez Guitart
02:14:12 (Tr: 2:06:40)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Joan Roca Pare
02:14:22 (Tr: 2:11:02)

T. real: 02:10:09

Inici real: 08:43:20

Hora meta: 10:53:28

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 10:01 min/km

Club:

2:19:18
02:17:44
2:16:11
i
Aida Vila Pons
02:16:11 (Tr: 2:08:38)
i
Juan antonio Hernández Carmona
02:17:50 (Tr: 2:10:16)

T. real: 02:10:16

Inici real: 08:43:18

Hora meta: 10:53:34

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 10:02 min/km

Club:

2:26:06
02:17:50
2:09:34
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Cristina Sanchez Guitart
02:14:12 (Tr: 2:06:40)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
i
Aida Vila Pons
02:16:11 (Tr: 2:08:38)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Ernestas Stukas
02:17:44 (Tr: 2:10:09)
i
Joan Roca Pare
02:14:22 (Tr: 2:11:02)
i
Ainara Maza Cisneros
02:14:50 (Tr: 2:11:25)
Isabelle Anguelovski
02:19:21 (Tr: 2:19:13)
i
Ruth Salvador Chinchilla
02:21:40 (Tr: 2:21:34)

T. real: 02:11:02

Inici real: 08:39:04

Hora meta: 10:50:06

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 10:05 min/km

Club:

2:21:40
02:14:22
2:07:04
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Cristina Sanchez Guitart
02:14:12 (Tr: 2:06:40)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
i
Aida Vila Pons
02:16:11 (Tr: 2:08:38)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Ernestas Stukas
02:17:44 (Tr: 2:10:09)
i
Juan antonio Hernández Carmona
02:17:50 (Tr: 2:10:16)
i
Ainara Maza Cisneros
02:14:50 (Tr: 2:11:25)
Isabelle Anguelovski
02:19:21 (Tr: 2:19:13)
i
Ruth Salvador Chinchilla
02:21:40 (Tr: 2:21:34)

T. real: 02:11:25

Inici real: 08:39:09

Hora meta: 10:50:34

Cat:SenF

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 10:07 min/km

Club: ae baronia d'escornalbou

2:30:25
02:14:50
1:59:14
Daniel Garcia Laborda
02:07:00 (Tr: 2:03:36)
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
Abigail Paredes Aldaz
02:04:17 (Tr: 2:04:13)
i
Jordi Traserra Sociats
02:07:39 (Tr: 2:04:17)
i
Josep mª Padreny Celma
02:07:46 (Tr: 2:04:20)
i
Jordi Febrer Jordà
02:07:44 (Tr: 2:04:22)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Elisenda Pracht I Montamat
02:04:57 (Tr: 2:04:51)
i
Esteve Lara Prat
02:05:08 (Tr: 2:05:03)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
Oscar Durango Recuenco
02:05:24 (Tr: 2:05:20)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Cristina Sanchez Guitart
02:14:12 (Tr: 2:06:40)
Lluis Pintor Miró
02:08:07 (Tr: 2:08:02)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
i
Aida Vila Pons
02:16:11 (Tr: 2:08:38)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Ernestas Stukas
02:17:44 (Tr: 2:10:09)
i
Juan antonio Hernández Carmona
02:17:50 (Tr: 2:10:16)
i
Joan Roca Pare
02:14:22 (Tr: 2:11:02)
Isabelle Anguelovski
02:19:21 (Tr: 2:19:13)
i
Ruth Salvador Chinchilla
02:21:40 (Tr: 2:21:34)
Alba Roca Fernández
02:30:25 (Tr: 2:22:49)

T. real: 02:19:13

Inici real: 08:35:52

Hora meta: 10:55:05

Cat:F40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 10:43 min/km

Club:

2:30:25
02:19:21
2:08:16
i
Walia Caler Abarca
02:11:21 (Tr: 2:03:43)
i
Nuria Gubianas Grifé
02:11:35 (Tr: 2:03:57)
i
Margot Bosch Altimiras
02:11:55 (Tr: 2:04:22)
i
Claudia Fernandez Alegre
02:08:29 (Tr: 2:05:07)
i
Judith Bueno Nadal
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Carla Fernàndez Torné
02:09:39 (Tr: 2:06:17)
i
Cristina Sanchez Guitart
02:14:12 (Tr: 2:06:40)
i
Anna Vancells Prat
02:11:39 (Tr: 2:08:14)
Pep Carbonell Formiguera
02:08:33 (Tr: 2:08:28)
i
Cristian Rotari
02:11:59 (Tr: 2:08:35)
Víctor m. Palacios Cuadrado
02:11:55 (Tr: 2:08:35)
i
Aida Vila Pons
02:16:11 (Tr: 2:08:38)
Nerea Martínez Franco
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Marta Aguiló Chueca
02:09:34 (Tr: 2:09:27)
i
Ernestas Stukas
02:17:44 (Tr: 2:10:09)
i
Juan antonio Hernández Carmona
02:17:50 (Tr: 2:10:16)
i
Joan Roca Pare
02:14:22 (Tr: 2:11:02)
i
Ainara Maza Cisneros
02:14:50 (Tr: 2:11:25)
i
Ruth Salvador Chinchilla
02:21:40 (Tr: 2:21:34)
Alba Roca Fernández
02:30:25 (Tr: 2:22:49)

T. real: 02:21:34

Inici real: 08:35:50

Hora meta: 10:57:24

Cat:F40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 10:54 min/km

Club: jab berga

2:30:25
02:21:40
2:12:54
i
Cristina Sanchez Guitart
02:14:12 (Tr: 2:06:40)
i
Aida Vila Pons
02:16:11 (Tr: 2:08:38)
i
Ernestas Stukas
02:17:44 (Tr: 2:10:09)
i
Juan antonio Hernández Carmona
02:17:50 (Tr: 2:10:16)
i
Joan Roca Pare
02:14:22 (Tr: 2:11:02)
i
Ainara Maza Cisneros
02:14:50 (Tr: 2:11:25)
Isabelle Anguelovski
02:19:21 (Tr: 2:19:13)
Alba Roca Fernández
02:30:25 (Tr: 2:22:49)

T. real: 02:22:49

Inici real: 08:43:20

Hora meta: 11:06:09

Cat:SenF

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 11:00 min/km

Club:

2:46:00
02:30:25
2:14:50
i
Aida Vila Pons
02:16:11 (Tr: 2:08:38)
i
Ernestas Stukas
02:17:44 (Tr: 2:10:09)
i
Juan antonio Hernández Carmona
02:17:50 (Tr: 2:10:16)
i
Ainara Maza Cisneros
02:14:50 (Tr: 2:11:25)
Isabelle Anguelovski
02:19:21 (Tr: 2:19:13)
i
Ruth Salvador Chinchilla
02:21:40 (Tr: 2:21:34)