Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

26K 13_5K Descens

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:49:44

Inici real: 08:39:09

Hora meta: 10:28:52

Cat:SenM

Pos. categoria: 32

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:27 min/km

Club:

1:55:13
01:53:08
1:51:02
i
Ismael Muñoz Sestelo
01:53:40 (Tr: 1:50:16)
Ferran Vilà Serra
01:54:42 (Tr: 1:51:20)
i
Aleix Cintas Sistero
01:51:29 (Tr: 1:51:23)
i
Ramon Muntada Ginestà
01:55:13 (Tr: 1:51:55)
i
Salvador Perez Martí
01:53:29 (Tr: 1:53:27)
Toni Roldán
01:53:44 (Tr: 1:53:38)
i
Nati Rubio Martínez
01:54:49 (Tr: 1:54:44)

T. real: 01:50:08

Inici real: 08:35:48

Hora meta: 10:25:55

Cat:SenF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 8:29 min/km

Club:

1:55:13
01:50:11
1:45:09
i
Enric Mur Cervelló
01:53:08 (Tr: 1:49:44)
i
Ismael Muñoz Sestelo
01:53:40 (Tr: 1:50:16)
i
Anna Parramon Queraltó
01:50:43 (Tr: 1:50:39)
Ferran Vilà Serra
01:54:42 (Tr: 1:51:20)
i
Aleix Cintas Sistero
01:51:29 (Tr: 1:51:23)
i
Ramon Muntada Ginestà
01:55:13 (Tr: 1:51:55)
i
Salvador Perez Martí
01:53:29 (Tr: 1:53:27)
Toni Roldán
01:53:44 (Tr: 1:53:38)
i
Nati Rubio Martínez
01:54:49 (Tr: 1:54:44)

T. real: 01:50:16

Inici real: 08:39:09

Hora meta: 10:29:24

Cat:M40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:29 min/km

Club:

1:55:13
01:53:40
1:52:08
i
Enric Mur Cervelló
01:53:08 (Tr: 1:49:44)
Ferran Vilà Serra
01:54:42 (Tr: 1:51:20)
i
Ramon Muntada Ginestà
01:55:13 (Tr: 1:51:55)
i
Salvador Perez Martí
01:53:29 (Tr: 1:53:27)
Toni Roldán
01:53:44 (Tr: 1:53:38)
i
Nati Rubio Martínez
01:54:49 (Tr: 1:54:44)

T. real: 01:50:39

Inici real: 08:35:49

Hora meta: 10:26:27

Cat:SenF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 8:31 min/km

Club:

1:55:13
01:50:43
1:46:13
i
Enric Mur Cervelló
01:53:08 (Tr: 1:49:44)
i
Mireia Coll Camprubí
01:50:11 (Tr: 1:50:08)
i
Ismael Muñoz Sestelo
01:53:40 (Tr: 1:50:16)
Ferran Vilà Serra
01:54:42 (Tr: 1:51:20)
i
Aleix Cintas Sistero
01:51:29 (Tr: 1:51:23)
i
Ramon Muntada Ginestà
01:55:13 (Tr: 1:51:55)
i
Salvador Perez Martí
01:53:29 (Tr: 1:53:27)
Toni Roldán
01:53:44 (Tr: 1:53:38)
i
Nati Rubio Martínez
01:54:49 (Tr: 1:54:44)

T. real: 01:51:20

Inici real: 08:39:07

Hora meta: 10:30:26

Cat:SenM

Pos. categoria: 33

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:34 min/km

Club:

1:59:14
01:54:42
1:50:11
i
Enric Mur Cervelló
01:53:08 (Tr: 1:49:44)
i
Mireia Coll Camprubí
01:50:11 (Tr: 1:50:08)
i
Ismael Muñoz Sestelo
01:53:40 (Tr: 1:50:16)
i
Anna Parramon Queraltó
01:50:43 (Tr: 1:50:39)
i
Aleix Cintas Sistero
01:51:29 (Tr: 1:51:23)
i
Ramon Muntada Ginestà
01:55:13 (Tr: 1:51:55)
Núria Codina Codina
01:55:26 (Tr: 1:52:07)
i
Mar Expósito Canal
01:56:32 (Tr: 1:53:08)
i
Salvador Perez Martí
01:53:29 (Tr: 1:53:27)
Toni Roldán
01:53:44 (Tr: 1:53:38)
Gil Perarnau Prat
01:57:37 (Tr: 1:54:15)
i
Nati Rubio Martínez
01:54:49 (Tr: 1:54:44)

T. real: 01:51:23

Inici real: 08:35:50

Hora meta: 10:27:13

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:35 min/km

Club:

2:00:42
01:51:29
1:42:15
i
Enric Mur Cervelló
01:53:08 (Tr: 1:49:44)
i
Mireia Coll Camprubí
01:50:11 (Tr: 1:50:08)
i
Ismael Muñoz Sestelo
01:53:40 (Tr: 1:50:16)
i
Anna Parramon Queraltó
01:50:43 (Tr: 1:50:39)
Ferran Vilà Serra
01:54:42 (Tr: 1:51:20)
i
Ramon Muntada Ginestà
01:55:13 (Tr: 1:51:55)
Núria Codina Codina
01:55:26 (Tr: 1:52:07)
i
Alba Toscas Frade
02:00:42 (Tr: 1:53:07)
i
Mar Expósito Canal
01:56:32 (Tr: 1:53:08)
i
Salvador Perez Martí
01:53:29 (Tr: 1:53:27)
Toni Roldán
01:53:44 (Tr: 1:53:38)
Gil Perarnau Prat
01:57:37 (Tr: 1:54:15)
i
Nati Rubio Martínez
01:54:49 (Tr: 1:54:44)
Ana Arredondo
01:59:49 (Tr: 1:56:28)

T. real: 01:51:55

Inici real: 08:39:03

Hora meta: 10:30:57

Cat:M40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:37 min/km

Club: centre excursionista del

1:59:43
01:55:13
1:50:43
i
Enric Mur Cervelló
01:53:08 (Tr: 1:49:44)
i
Ismael Muñoz Sestelo
01:53:40 (Tr: 1:50:16)
i
Anna Parramon Queraltó
01:50:43 (Tr: 1:50:39)
Ferran Vilà Serra
01:54:42 (Tr: 1:51:20)
i
Aleix Cintas Sistero
01:51:29 (Tr: 1:51:23)
Núria Codina Codina
01:55:26 (Tr: 1:52:07)
i
Mar Expósito Canal
01:56:32 (Tr: 1:53:08)
i
Salvador Perez Martí
01:53:29 (Tr: 1:53:27)
Toni Roldán
01:53:44 (Tr: 1:53:38)
Gil Perarnau Prat
01:57:37 (Tr: 1:54:15)
i
Nati Rubio Martínez
01:54:49 (Tr: 1:54:44)

T. real: 01:52:07

Inici real: 08:39:03

Hora meta: 10:31:10

Cat:SenF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 8:38 min/km

Club:

1:56:09
01:55:26
1:54:42
Ferran Vilà Serra
01:54:42 (Tr: 1:51:20)
i
Ramon Muntada Ginestà
01:55:13 (Tr: 1:51:55)
i
Nati Rubio Martínez
01:54:49 (Tr: 1:54:44)

T. real: 01:53:07

Inici real: 08:43:20

Hora meta: 10:36:26

Cat:SenF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 8:43 min/km

Club:

2:09:55
02:00:42
1:51:29
i
Enric Mur Cervelló
01:53:08 (Tr: 1:49:44)
i
Ismael Muñoz Sestelo
01:53:40 (Tr: 1:50:16)
Ferran Vilà Serra
01:54:42 (Tr: 1:51:20)
i
Aleix Cintas Sistero
01:51:29 (Tr: 1:51:23)
i
Ramon Muntada Ginestà
01:55:13 (Tr: 1:51:55)
Núria Codina Codina
01:55:26 (Tr: 1:52:07)
i
Mar Expósito Canal
01:56:32 (Tr: 1:53:08)
i
Salvador Perez Martí
01:53:29 (Tr: 1:53:27)
Toni Roldán
01:53:44 (Tr: 1:53:38)
Gil Perarnau Prat
01:57:37 (Tr: 1:54:15)
i
Nati Rubio Martínez
01:54:49 (Tr: 1:54:44)
Ana Arredondo
01:59:49 (Tr: 1:56:28)

T. real: 01:53:08

Inici real: 08:39:09

Hora meta: 10:32:16

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 8:43 min/km

Club:

1:57:52
01:56:32
1:55:13
i
Ramon Muntada Ginestà
01:55:13 (Tr: 1:51:55)
Núria Codina Codina
01:55:26 (Tr: 1:52:07)
Gil Perarnau Prat
01:57:37 (Tr: 1:54:15)

T. real: 01:53:27

Inici real: 08:35:46

Hora meta: 10:29:13

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:44 min/km

Club: transtriatlon

1:54:49
01:53:29
1:52:09
i
Enric Mur Cervelló
01:53:08 (Tr: 1:49:44)
i
Ismael Muñoz Sestelo
01:53:40 (Tr: 1:50:16)
Ferran Vilà Serra
01:54:42 (Tr: 1:51:20)
Toni Roldán
01:53:44 (Tr: 1:53:38)
i
Nati Rubio Martínez
01:54:49 (Tr: 1:54:44)

T. real: 01:53:38

Inici real: 08:35:50

Hora meta: 10:29:28

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:45 min/km

Club: runners team badalona

1:59:49
01:53:44
1:47:38
i
Enric Mur Cervelló
01:53:08 (Tr: 1:49:44)
i
Mireia Coll Camprubí
01:50:11 (Tr: 1:50:08)
i
Ismael Muñoz Sestelo
01:53:40 (Tr: 1:50:16)
i
Anna Parramon Queraltó
01:50:43 (Tr: 1:50:39)
Ferran Vilà Serra
01:54:42 (Tr: 1:51:20)
i
Aleix Cintas Sistero
01:51:29 (Tr: 1:51:23)
i
Ramon Muntada Ginestà
01:55:13 (Tr: 1:51:55)
Núria Codina Codina
01:55:26 (Tr: 1:52:07)
i
Mar Expósito Canal
01:56:32 (Tr: 1:53:08)
i
Salvador Perez Martí
01:53:29 (Tr: 1:53:27)
Gil Perarnau Prat
01:57:37 (Tr: 1:54:15)
i
Nati Rubio Martínez
01:54:49 (Tr: 1:54:44)
Ana Arredondo
01:59:49 (Tr: 1:56:28)

T. real: 01:54:15

Inici real: 08:39:06

Hora meta: 10:33:21

Cat:SenM

Pos. categoria: 34

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 8:48 min/km

Club: saldesrunner

1:59:49
01:57:37
1:55:25
Núria Codina Codina
01:55:26 (Tr: 1:52:07)
i
Mar Expósito Canal
01:56:32 (Tr: 1:53:08)
Ana Arredondo
01:59:49 (Tr: 1:56:28)

T. real: 01:54:44

Inici real: 08:35:50

Hora meta: 10:30:33

Cat:F50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 8:50 min/km

Club: club esportiu penedés

1:59:49
01:54:49
1:49:49
i
Enric Mur Cervelló
01:53:08 (Tr: 1:49:44)
i
Mireia Coll Camprubí
01:50:11 (Tr: 1:50:08)
i
Ismael Muñoz Sestelo
01:53:40 (Tr: 1:50:16)
i
Anna Parramon Queraltó
01:50:43 (Tr: 1:50:39)
Ferran Vilà Serra
01:54:42 (Tr: 1:51:20)
i
Aleix Cintas Sistero
01:51:29 (Tr: 1:51:23)
i
Ramon Muntada Ginestà
01:55:13 (Tr: 1:51:55)
Núria Codina Codina
01:55:26 (Tr: 1:52:07)
i
Mar Expósito Canal
01:56:32 (Tr: 1:53:08)
i
Salvador Perez Martí
01:53:29 (Tr: 1:53:27)
Toni Roldán
01:53:44 (Tr: 1:53:38)
Gil Perarnau Prat
01:57:37 (Tr: 1:54:15)
Ana Arredondo
01:59:49 (Tr: 1:56:28)

T. real: 01:56:28

Inici real: 08:39:06

Hora meta: 10:35:33

Cat:F40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 8:58 min/km

Club: runners team badalona

2:05:55
01:59:49
1:53:44
Ferran Vilà Serra
01:54:42 (Tr: 1:51:20)
i
Ramon Muntada Ginestà
01:55:13 (Tr: 1:51:55)
Núria Codina Codina
01:55:26 (Tr: 1:52:07)
i
Alba Toscas Frade
02:00:42 (Tr: 1:53:07)
i
Mar Expósito Canal
01:56:32 (Tr: 1:53:08)
Toni Roldán
01:53:44 (Tr: 1:53:38)
Gil Perarnau Prat
01:57:37 (Tr: 1:54:15)
i
Nati Rubio Martínez
01:54:49 (Tr: 1:54:44)