Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

26K 13_5K Descens

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 02:22:52

Inici real: 08:43:21

Hora meta: 11:06:13

Cat:SenF

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 11:00 min/km

Club:

2:34:31
02:30:29
2:26:27
i
Cristina Cano Herrero
02:30:28 (Tr: 2:22:52)
i
Marta Blasco Lahuerta
02:30:37 (Tr: 2:23:01)
i
Xavi Miret Paredes
02:34:12 (Tr: 2:26:38)
i
Lex Armangué Van Zyl
02:34:31 (Tr: 2:26:58)
Vicente Gonzalez Cánovas
02:30:27 (Tr: 2:30:24)

T. real: 02:22:52

Inici real: 08:43:20

Hora meta: 11:06:12

Cat:SenF

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 11:00 min/km

Club:

2:34:31
02:30:28
2:26:25
i
Anna Lopez Lucas
02:30:29 (Tr: 2:22:52)
i
Marta Blasco Lahuerta
02:30:37 (Tr: 2:23:01)
i
Xavi Miret Paredes
02:34:12 (Tr: 2:26:38)
i
Lex Armangué Van Zyl
02:34:31 (Tr: 2:26:58)
Vicente Gonzalez Cánovas
02:30:27 (Tr: 2:30:24)

T. real: 02:23:01

Inici real: 08:43:21

Hora meta: 11:06:21

Cat:F40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 11:01 min/km

Club:

2:34:31
02:30:37
2:26:43
i
Anna Lopez Lucas
02:30:29 (Tr: 2:22:52)
i
Cristina Cano Herrero
02:30:28 (Tr: 2:22:52)
i
Xavi Miret Paredes
02:34:12 (Tr: 2:26:38)
i
Lex Armangué Van Zyl
02:34:31 (Tr: 2:26:58)
Vicente Gonzalez Cánovas
02:30:27 (Tr: 2:30:24)

T. real: 02:24:41

Inici real: 08:35:51

Hora meta: 11:00:31

Cat:SenM

Pos. categoria: 44

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 11:08 min/km

Club:

2:34:31
02:24:47
2:15:03
i
Anna Lopez Lucas
02:30:29 (Tr: 2:22:52)
i
Cristina Cano Herrero
02:30:28 (Tr: 2:22:52)
i
Marta Blasco Lahuerta
02:30:37 (Tr: 2:23:01)
Juan Fernández Molina
02:24:47 (Tr: 2:24:45)
i
Xavi Miret Paredes
02:34:12 (Tr: 2:26:38)
i
Lex Armangué Van Zyl
02:34:31 (Tr: 2:26:58)
Vicente Gonzalez Cánovas
02:30:27 (Tr: 2:30:24)

T. real: 02:24:45

Inici real: 08:35:46

Hora meta: 11:00:31

Cat:SenM

Pos. categoria: 45

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 11:09 min/km

Club:

2:36:19
02:24:47
2:13:15
i
Anna Lopez Lucas
02:30:29 (Tr: 2:22:52)
i
Cristina Cano Herrero
02:30:28 (Tr: 2:22:52)
i
Marta Blasco Lahuerta
02:30:37 (Tr: 2:23:01)
Oriol Riba Del Amo
02:24:47 (Tr: 2:24:41)
i
Xavi Miret Paredes
02:34:12 (Tr: 2:26:38)
i
Lex Armangué Van Zyl
02:34:31 (Tr: 2:26:58)
i
Annette Van Zyl
02:36:19 (Tr: 2:28:45)
Vicente Gonzalez Cánovas
02:30:27 (Tr: 2:30:24)
i
Ricard Bahí Alburquerque
02:35:44 (Tr: 2:35:37)

T. real: 02:26:38

Inici real: 08:43:19

Hora meta: 11:09:56

Cat:M40

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 11:17 min/km

Club: club del caminador

2:37:47
02:34:12
2:30:37
i
Marta Blasco Lahuerta
02:30:37 (Tr: 2:23:01)
i
Lex Armangué Van Zyl
02:34:31 (Tr: 2:26:58)
i
Annette Van Zyl
02:36:19 (Tr: 2:28:45)
i
Ricard Bahí Alburquerque
02:35:44 (Tr: 2:35:37)

T. real: 02:26:58

Inici real: 08:43:18

Hora meta: 11:10:15

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 11:19 min/km

Club:

2:44:15
02:34:31
2:24:47
i
Anna Lopez Lucas
02:30:29 (Tr: 2:22:52)
i
Cristina Cano Herrero
02:30:28 (Tr: 2:22:52)
i
Marta Blasco Lahuerta
02:30:37 (Tr: 2:23:01)
Oriol Riba Del Amo
02:24:47 (Tr: 2:24:41)
Juan Fernández Molina
02:24:47 (Tr: 2:24:45)
i
Xavi Miret Paredes
02:34:12 (Tr: 2:26:38)
i
Annette Van Zyl
02:36:19 (Tr: 2:28:45)
Vicente Gonzalez Cánovas
02:30:27 (Tr: 2:30:24)
i
Marta Prous Miró
02:38:02 (Tr: 2:34:37)
Marta Verdaguer Cot
02:38:44 (Tr: 2:35:24)
i
Ricard Bahí Alburquerque
02:35:44 (Tr: 2:35:37)
i
Juli Gendrau Gonfaus
02:42:51 (Tr: 2:39:27)
i
Robert Ciurana Moragues
02:41:02 (Tr: 2:41:02)

T. real: 02:28:45

Inici real: 08:43:19

Hora meta: 11:12:03

Cat:F50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 11:27 min/km

Club:

2:47:51
02:36:19
2:24:47
i
Anna Lopez Lucas
02:30:29 (Tr: 2:22:52)
i
Cristina Cano Herrero
02:30:28 (Tr: 2:22:52)
i
Marta Blasco Lahuerta
02:30:37 (Tr: 2:23:01)
Juan Fernández Molina
02:24:47 (Tr: 2:24:45)
i
Xavi Miret Paredes
02:34:12 (Tr: 2:26:38)
i
Lex Armangué Van Zyl
02:34:31 (Tr: 2:26:58)
Vicente Gonzalez Cánovas
02:30:27 (Tr: 2:30:24)
i
Marta Prous Miró
02:38:02 (Tr: 2:34:37)
Marta Verdaguer Cot
02:38:44 (Tr: 2:35:24)
i
Ricard Bahí Alburquerque
02:35:44 (Tr: 2:35:37)
i
Carlos Buendía Martin
02:46:12 (Tr: 2:38:38)
i
Juli Gendrau Gonfaus
02:42:51 (Tr: 2:39:27)
i
Robert Ciurana Moragues
02:41:02 (Tr: 2:41:02)

T. real: 02:30:24

Inici real: 08:35:47

Hora meta: 11:06:11

Cat:SenM

Pos. categoria: 46

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 11:35 min/km

Club:

2:35:44
02:30:27
2:25:10
i
Anna Lopez Lucas
02:30:29 (Tr: 2:22:52)
i
Cristina Cano Herrero
02:30:28 (Tr: 2:22:52)
i
Marta Blasco Lahuerta
02:30:37 (Tr: 2:23:01)
i
Xavi Miret Paredes
02:34:12 (Tr: 2:26:38)
i
Lex Armangué Van Zyl
02:34:31 (Tr: 2:26:58)
i
Ricard Bahí Alburquerque
02:35:44 (Tr: 2:35:37)

T. real: 02:34:37

Inici real: 08:39:10

Hora meta: 11:13:46

Cat:SenF

Pos. categoria: 24

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 11:54 min/km

Club: penarubia costa daurada

2:46:12
02:38:02
2:29:52
i
Anna Lopez Lucas
02:30:29 (Tr: 2:22:52)
i
Cristina Cano Herrero
02:30:28 (Tr: 2:22:52)
i
Marta Blasco Lahuerta
02:30:37 (Tr: 2:23:01)
i
Xavi Miret Paredes
02:34:12 (Tr: 2:26:38)
i
Lex Armangué Van Zyl
02:34:31 (Tr: 2:26:58)
i
Annette Van Zyl
02:36:19 (Tr: 2:28:45)
Vicente Gonzalez Cánovas
02:30:27 (Tr: 2:30:24)
Marta Verdaguer Cot
02:38:44 (Tr: 2:35:24)
i
Ricard Bahí Alburquerque
02:35:44 (Tr: 2:35:37)
i
Carlos Buendía Martin
02:46:12 (Tr: 2:38:38)
i
Juli Gendrau Gonfaus
02:42:51 (Tr: 2:39:27)
i
Robert Ciurana Moragues
02:41:02 (Tr: 2:41:02)

T. real: 02:35:24

Inici real: 08:39:05

Hora meta: 11:14:28

Cat:F50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:35:44

Sexe:F

Ritme: 11:58 min/km

Club: runners sant feliu

2:42:51
02:38:44
2:34:37
i
Annette Van Zyl
02:36:19 (Tr: 2:28:45)
i
Marta Prous Miró
02:38:02 (Tr: 2:34:37)
i
Ricard Bahí Alburquerque
02:35:44 (Tr: 2:35:37)
i
Juli Gendrau Gonfaus
02:42:51 (Tr: 2:39:27)
i
Robert Ciurana Moragues
02:41:02 (Tr: 2:41:02)

T. real: 02:35:37

Inici real: 08:35:51

Hora meta: 11:11:28

Cat:M50

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 11:59 min/km

Club:

2:41:02
02:35:44
2:30:27
i
Anna Lopez Lucas
02:30:29 (Tr: 2:22:52)
i
Cristina Cano Herrero
02:30:28 (Tr: 2:22:52)
i
Marta Blasco Lahuerta
02:30:37 (Tr: 2:23:01)
i
Xavi Miret Paredes
02:34:12 (Tr: 2:26:38)
i
Lex Armangué Van Zyl
02:34:31 (Tr: 2:26:58)
i
Annette Van Zyl
02:36:19 (Tr: 2:28:45)
Vicente Gonzalez Cánovas
02:30:27 (Tr: 2:30:24)
i
Marta Prous Miró
02:38:02 (Tr: 2:34:37)
Marta Verdaguer Cot
02:38:44 (Tr: 2:35:24)
i
Robert Ciurana Moragues
02:41:02 (Tr: 2:41:02)

T. real: 02:38:38

Inici real: 08:43:19

Hora meta: 11:21:56

Cat:M40

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 12:13 min/km

Club: fibropticos running

2:54:22
02:46:12
2:38:02
i
Marta Prous Miró
02:38:02 (Tr: 2:34:37)
Marta Verdaguer Cot
02:38:44 (Tr: 2:35:24)
i
Juli Gendrau Gonfaus
02:42:51 (Tr: 2:39:27)
i
Robert Ciurana Moragues
02:41:02 (Tr: 2:41:02)

T. real: 02:39:27

Inici real: 08:39:08

Hora meta: 11:18:35

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 12:16 min/km

Club: club esquí berguedà

2:46:58
02:42:51
2:38:44
Marta Verdaguer Cot
02:38:44 (Tr: 2:35:24)
i
Carlos Buendía Martin
02:46:12 (Tr: 2:38:38)
i
Robert Ciurana Moragues
02:41:02 (Tr: 2:41:02)

T. real: 02:41:02

Inici real: 08:35:44

Hora meta: 11:16:46

Cat:SenM

Pos. categoria: 47

Inici cursa:8:35:44

Sexe:M

Ritme: 12:24 min/km

Club:

2:46:19
02:41:02
2:35:44
i
Annette Van Zyl
02:36:19 (Tr: 2:28:45)
i
Marta Prous Miró
02:38:02 (Tr: 2:34:37)
Marta Verdaguer Cot
02:38:44 (Tr: 2:35:24)
i
Ricard Bahí Alburquerque
02:35:44 (Tr: 2:35:37)
i
Carlos Buendía Martin
02:46:12 (Tr: 2:38:38)
i
Juli Gendrau Gonfaus
02:42:51 (Tr: 2:39:27)