Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:58:48

T. oficial: 00:58:49

Inici real: 10:30:22

Hora meta: 11:29:09

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: club olllu racers

1:05:36
00:58:49
0:52:03
i
Aniol Vilaregut Argerich
01:03:14 (Tr: 1:03:14)
Aaron Diaz Avalos
01:04:01 (Tr: 1:03:59)
i
Xavier Gómez Garcia
01:04:18 (Tr: 1:04:16)
i
Oriol Ferré Cañellas
01:04:20 (Tr: 1:04:20)
i
Jordi Soto Mascarilla
01:04:42 (Tr: 1:04:39)
i
Miguel Pacheco Juan
01:05:36 (Tr: 1:05:34)

T. real: 01:03:14

T. oficial: 01:03:14

Inici real: 10:30:20

Hora meta: 11:33:34

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: centre excursionista esqu

1:07:39
01:03:14
0:58:49
i
Lluís Barbé Llagostera
00:58:49 (Tr: 0:58:48)
Aaron Diaz Avalos
01:04:01 (Tr: 1:03:59)
i
Xavier Gómez Garcia
01:04:18 (Tr: 1:04:16)
i
Oriol Ferré Cañellas
01:04:20 (Tr: 1:04:20)
i
Jordi Soto Mascarilla
01:04:42 (Tr: 1:04:39)
i
Miguel Pacheco Juan
01:05:36 (Tr: 1:05:34)
i
Arnau Fullana Martínez
01:07:14 (Tr: 1:07:12)

T. real: 01:03:59

T. oficial: 01:04:01

Inici real: 10:30:22

Hora meta: 11:34:21

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

1:09:12
01:04:01
0:58:49
i
Lluís Barbé Llagostera
00:58:49 (Tr: 0:58:48)
i
Aniol Vilaregut Argerich
01:03:14 (Tr: 1:03:14)
i
Xavier Gómez Garcia
01:04:18 (Tr: 1:04:16)
i
Oriol Ferré Cañellas
01:04:20 (Tr: 1:04:20)
i
Jordi Soto Mascarilla
01:04:42 (Tr: 1:04:39)
i
Miguel Pacheco Juan
01:05:36 (Tr: 1:05:34)
i
Arnau Fullana Martínez
01:07:14 (Tr: 1:07:12)
i
Enric Caballé Andreu
01:07:45 (Tr: 1:01:40)
i
Gerard Ahicart Tort
01:07:46 (Tr: 1:07:42)

T. real: 01:04:16

T. oficial: 01:04:18

Inici real: 10:30:22

Hora meta: 11:34:38

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club: cafe de finca

1:09:46
01:04:18
0:58:49
i
Lluís Barbé Llagostera
00:58:49 (Tr: 0:58:48)
i
Aniol Vilaregut Argerich
01:03:14 (Tr: 1:03:14)
Aaron Diaz Avalos
01:04:01 (Tr: 1:03:59)
i
Oriol Ferré Cañellas
01:04:20 (Tr: 1:04:20)
i
Jordi Soto Mascarilla
01:04:42 (Tr: 1:04:39)
i
Miguel Pacheco Juan
01:05:36 (Tr: 1:05:34)
i
Arnau Fullana Martínez
01:07:14 (Tr: 1:07:12)
i
Enric Caballé Andreu
01:07:45 (Tr: 1:01:40)
i
Gerard Ahicart Tort
01:07:46 (Tr: 1:07:42)

T. real: 01:04:20

T. oficial: 01:04:20

Inici real: 10:30:20

Hora meta: 11:34:40

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club: esportiu penedès

1:07:14
01:04:20
1:01:26
i
Aniol Vilaregut Argerich
01:03:14 (Tr: 1:03:14)
Aaron Diaz Avalos
01:04:01 (Tr: 1:03:59)
i
Xavier Gómez Garcia
01:04:18 (Tr: 1:04:16)
i
Jordi Soto Mascarilla
01:04:42 (Tr: 1:04:39)
i
Miguel Pacheco Juan
01:05:36 (Tr: 1:05:34)
i
Arnau Fullana Martínez
01:07:14 (Tr: 1:07:12)

T. real: 01:04:39

T. oficial: 01:04:42

Inici real: 10:30:24

Hora meta: 11:35:02

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

1:07:45
01:04:42
1:01:39
i
Aniol Vilaregut Argerich
01:03:14 (Tr: 1:03:14)
Aaron Diaz Avalos
01:04:01 (Tr: 1:03:59)
i
Xavier Gómez Garcia
01:04:18 (Tr: 1:04:16)
i
Oriol Ferré Cañellas
01:04:20 (Tr: 1:04:20)
i
Miguel Pacheco Juan
01:05:36 (Tr: 1:05:34)
i
Arnau Fullana Martínez
01:07:14 (Tr: 1:07:12)
i
Enric Caballé Andreu
01:07:45 (Tr: 1:01:40)

T. real: 01:05:34

T. oficial: 01:05:36

Inici real: 10:30:22

Hora meta: 11:35:56

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club: montrail

1:07:46
01:05:36
1:03:26
Aaron Diaz Avalos
01:04:01 (Tr: 1:03:59)
i
Xavier Gómez Garcia
01:04:18 (Tr: 1:04:16)
i
Oriol Ferré Cañellas
01:04:20 (Tr: 1:04:20)
i
Jordi Soto Mascarilla
01:04:42 (Tr: 1:04:39)
i
Arnau Fullana Martínez
01:07:14 (Tr: 1:07:12)
i
Enric Caballé Andreu
01:07:45 (Tr: 1:01:40)
i
Gerard Ahicart Tort
01:07:46 (Tr: 1:07:42)

T. real: 01:07:12

T. oficial: 01:07:14

Inici real: 10:30:23

Hora meta: 11:37:34

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club: c.a. bèrnia

1:11:40
01:07:14
1:02:48
i
Aniol Vilaregut Argerich
01:03:14 (Tr: 1:03:14)
Aaron Diaz Avalos
01:04:01 (Tr: 1:03:59)
i
Xavier Gómez Garcia
01:04:18 (Tr: 1:04:16)
i
Oriol Ferré Cañellas
01:04:20 (Tr: 1:04:20)
i
Jordi Soto Mascarilla
01:04:42 (Tr: 1:04:39)
i
Miguel Pacheco Juan
01:05:36 (Tr: 1:05:34)
i
Enric Caballé Andreu
01:07:45 (Tr: 1:01:40)
i
Gerard Ahicart Tort
01:07:46 (Tr: 1:07:42)
i
Armand Vilaregut Argerich
01:11:40 (Tr: 1:11:40)

T. real: 01:01:40

T. oficial: 01:07:45

Inici real: 10:36:25

Hora meta: 11:38:05

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club: trail roquetes

1:11:49
01:07:45
1:03:42
Aaron Diaz Avalos
01:04:01 (Tr: 1:03:59)
i
Xavier Gómez Garcia
01:04:18 (Tr: 1:04:16)
i
Oriol Ferré Cañellas
01:04:20 (Tr: 1:04:20)
i
Jordi Soto Mascarilla
01:04:42 (Tr: 1:04:39)
i
Miguel Pacheco Juan
01:05:36 (Tr: 1:05:34)
i
Arnau Fullana Martínez
01:07:14 (Tr: 1:07:12)
i
Gerard Ahicart Tort
01:07:46 (Tr: 1:07:42)
i
Armand Vilaregut Argerich
01:11:40 (Tr: 1:11:40)
i
Jordi Torres
01:11:49 (Tr: 1:08:46)

T. real: 01:07:42

T. oficial: 01:07:46

Inici real: 10:30:24

Hora meta: 11:38:06

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club: wtp júnior - mountain run

1:12:33
01:07:46
1:02:59
i
Aniol Vilaregut Argerich
01:03:14 (Tr: 1:03:14)
Aaron Diaz Avalos
01:04:01 (Tr: 1:03:59)
i
Xavier Gómez Garcia
01:04:18 (Tr: 1:04:16)
i
Oriol Ferré Cañellas
01:04:20 (Tr: 1:04:20)
i
Jordi Soto Mascarilla
01:04:42 (Tr: 1:04:39)
i
Miguel Pacheco Juan
01:05:36 (Tr: 1:05:34)
i
Arnau Fullana Martínez
01:07:14 (Tr: 1:07:12)
i
Enric Caballé Andreu
01:07:45 (Tr: 1:01:40)
i
Armand Vilaregut Argerich
01:11:40 (Tr: 1:11:40)
i
Jordi Torres
01:11:49 (Tr: 1:08:46)
i
Gerard Taberner Bernado
01:12:33 (Tr: 1:12:33)

T. real: 01:11:40

T. oficial: 01:11:40

Inici real: 10:30:20

Hora meta: 11:42:00

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 5:10 min/km

Club:

1:16:05
01:11:40
1:07:14
i
Arnau Fullana Martínez
01:07:14 (Tr: 1:07:12)
i
Enric Caballé Andreu
01:07:45 (Tr: 1:01:40)
i
Gerard Ahicart Tort
01:07:46 (Tr: 1:07:42)
i
Jordi Torres
01:11:49 (Tr: 1:08:46)
i
Gerard Taberner Bernado
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Carlos Cortés
01:12:58 (Tr: 1:12:56)
Oriol Saura Bosch
01:13:28 (Tr: 1:13:25)
i
Roc Rodríguez Valls
01:14:21 (Tr: 1:08:17)
i
Jordi Colomer Altimira
01:15:03 (Tr: 1:15:02)

T. real: 01:08:46

T. oficial: 01:11:49

Inici real: 10:33:23

Hora meta: 11:42:09

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club: s. m. club pollença

1:15:52
01:11:49
1:07:45
i
Enric Caballé Andreu
01:07:45 (Tr: 1:01:40)
i
Gerard Ahicart Tort
01:07:46 (Tr: 1:07:42)
i
Armand Vilaregut Argerich
01:11:40 (Tr: 1:11:40)
i
Gerard Taberner Bernado
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Carlos Cortés
01:12:58 (Tr: 1:12:56)
Oriol Saura Bosch
01:13:28 (Tr: 1:13:25)
i
Roc Rodríguez Valls
01:14:21 (Tr: 1:08:17)
i
Jordi Colomer Altimira
01:15:03 (Tr: 1:15:02)

T. real: 01:12:33

T. oficial: 01:12:33

Inici real: 10:30:20

Hora meta: 11:42:53

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 5:14 min/km

Club: fast competició

1:17:20
01:12:33
1:07:46
i
Gerard Ahicart Tort
01:07:46 (Tr: 1:07:42)
i
Armand Vilaregut Argerich
01:11:40 (Tr: 1:11:40)
i
Jordi Torres
01:11:49 (Tr: 1:08:46)
i
Carlos Cortés
01:12:58 (Tr: 1:12:56)
Oriol Saura Bosch
01:13:28 (Tr: 1:13:25)
i
Roc Rodríguez Valls
01:14:21 (Tr: 1:08:17)
i
Jordi Colomer Altimira
01:15:03 (Tr: 1:15:02)
i
Meritxell Bonet Costa
01:16:46 (Tr: 1:16:45)
Rocio Rios Ortega
01:17:12 (Tr: 1:17:07)

T. real: 01:12:56

T. oficial: 01:12:58

Inici real: 10:30:23

Hora meta: 11:43:18

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 5:16 min/km

Club: olllu racers

1:15:03
01:12:58
1:10:54
i
Armand Vilaregut Argerich
01:11:40 (Tr: 1:11:40)
i
Jordi Torres
01:11:49 (Tr: 1:08:46)
i
Gerard Taberner Bernado
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
Oriol Saura Bosch
01:13:28 (Tr: 1:13:25)
i
Roc Rodríguez Valls
01:14:21 (Tr: 1:08:17)
i
Jordi Colomer Altimira
01:15:03 (Tr: 1:15:02)

T. real: 01:13:25

T. oficial: 01:13:28

Inici real: 10:30:23

Hora meta: 11:43:48

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 5:18 min/km

Club:

1:16:46
01:13:28
1:10:10
i
Armand Vilaregut Argerich
01:11:40 (Tr: 1:11:40)
i
Jordi Torres
01:11:49 (Tr: 1:08:46)
i
Gerard Taberner Bernado
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Carlos Cortés
01:12:58 (Tr: 1:12:56)
i
Roc Rodríguez Valls
01:14:21 (Tr: 1:08:17)
i
Jordi Colomer Altimira
01:15:03 (Tr: 1:15:02)
i
Meritxell Bonet Costa
01:16:46 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:08:17

T. oficial: 01:14:21

Inici real: 10:36:25

Hora meta: 11:44:41

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club: rocori

1:17:12
01:14:21
1:11:30
i
Armand Vilaregut Argerich
01:11:40 (Tr: 1:11:40)
i
Jordi Torres
01:11:49 (Tr: 1:08:46)
i
Gerard Taberner Bernado
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Carlos Cortés
01:12:58 (Tr: 1:12:56)
Oriol Saura Bosch
01:13:28 (Tr: 1:13:25)
i
Jordi Colomer Altimira
01:15:03 (Tr: 1:15:02)
i
Meritxell Bonet Costa
01:16:46 (Tr: 1:16:45)
Rocio Rios Ortega
01:17:12 (Tr: 1:17:07)

T. real: 01:15:02

T. oficial: 01:15:03

Inici real: 10:30:22

Hora meta: 11:45:23

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club: cte.exc.alliberadrenalina

1:18:28
01:15:03
1:11:39
i
Armand Vilaregut Argerich
01:11:40 (Tr: 1:11:40)
i
Jordi Torres
01:11:49 (Tr: 1:08:46)
i
Gerard Taberner Bernado
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Carlos Cortés
01:12:58 (Tr: 1:12:56)
Oriol Saura Bosch
01:13:28 (Tr: 1:13:25)
i
Roc Rodríguez Valls
01:14:21 (Tr: 1:08:17)
i
Meritxell Bonet Costa
01:16:46 (Tr: 1:16:45)
Rocio Rios Ortega
01:17:12 (Tr: 1:17:07)
Eduard Serra Parareda
01:18:28 (Tr: 1:18:27)

T. real: 01:16:45

T. oficial: 01:16:46

Inici real: 10:30:22

Hora meta: 11:47:06

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:30:20

Sexe:F

Ritme: 5:32 min/km

Club: cemadteam

1:20:04
01:16:46
1:13:28
Oriol Saura Bosch
01:13:28 (Tr: 1:13:25)
i
Roc Rodríguez Valls
01:14:21 (Tr: 1:08:17)
i
Jordi Colomer Altimira
01:15:03 (Tr: 1:15:02)
Rocio Rios Ortega
01:17:12 (Tr: 1:17:07)
Eduard Serra Parareda
01:18:28 (Tr: 1:18:27)
Cristóbal Macarro Cano
01:18:47 (Tr: 1:18:42)

T. real: 01:17:07

T. oficial: 01:17:12

Inici real: 10:30:26

Hora meta: 11:47:32

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:30:20

Sexe:F

Ritme: 5:34 min/km

Club: born to run

1:20:06
01:17:12
1:14:18
i
Roc Rodríguez Valls
01:14:21 (Tr: 1:08:17)
i
Jordi Colomer Altimira
01:15:03 (Tr: 1:15:02)
i
Meritxell Bonet Costa
01:16:46 (Tr: 1:16:45)
Eduard Serra Parareda
01:18:28 (Tr: 1:18:27)
Cristóbal Macarro Cano
01:18:47 (Tr: 1:18:42)
Jan Estruga Asensio
01:20:06 (Tr: 1:20:03)

T. real: 01:18:27

T. oficial: 01:18:28

Inici real: 10:30:21

Hora meta: 11:48:48

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 5:40 min/km

Club: rarunning

1:21:52
01:18:28
1:15:03
i
Jordi Colomer Altimira
01:15:03 (Tr: 1:15:02)
i
Meritxell Bonet Costa
01:16:46 (Tr: 1:16:45)
Rocio Rios Ortega
01:17:12 (Tr: 1:17:07)
Cristóbal Macarro Cano
01:18:47 (Tr: 1:18:42)
Jan Estruga Asensio
01:20:06 (Tr: 1:20:03)
i
Marc Estrada Mirabent
01:21:18 (Tr: 1:18:13)
i
Quim Bover Oliveras
01:21:43 (Tr: 1:21:35)
i
Mohamed El Gorfty
01:21:43 (Tr: 1:18:38)

T. real: 01:18:42

T. oficial: 01:18:47

Inici real: 10:30:25

Hora meta: 11:49:07

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 5:41 min/km

Club: born to run

1:21:43
01:18:47
1:15:50
i
Meritxell Bonet Costa
01:16:46 (Tr: 1:16:45)
Rocio Rios Ortega
01:17:12 (Tr: 1:17:07)
Eduard Serra Parareda
01:18:28 (Tr: 1:18:27)
Jan Estruga Asensio
01:20:06 (Tr: 1:20:03)
i
Marc Estrada Mirabent
01:21:18 (Tr: 1:18:13)
i
Quim Bover Oliveras
01:21:43 (Tr: 1:21:35)

T. real: 01:20:03

T. oficial: 01:20:06

Inici real: 10:30:24

Hora meta: 11:50:26

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club: club atletisme nou barris

1:23:01
01:20:06
1:17:12
Rocio Rios Ortega
01:17:12 (Tr: 1:17:07)
Eduard Serra Parareda
01:18:28 (Tr: 1:18:27)
Cristóbal Macarro Cano
01:18:47 (Tr: 1:18:42)
i
Marc Estrada Mirabent
01:21:18 (Tr: 1:18:13)
i
Quim Bover Oliveras
01:21:43 (Tr: 1:21:35)
i
Mohamed El Gorfty
01:21:43 (Tr: 1:18:38)
i
Enric Pujols Riu
01:22:43 (Tr: 1:22:39)
i
Joan Romero Ficapal
01:22:57 (Tr: 1:19:53)

T. real: 01:18:13

T. oficial: 01:21:18

Inici real: 10:33:25

Hora meta: 11:51:38

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 5:39 min/km

Club: castellers de berga

1:24:08
01:21:18
1:18:28
Eduard Serra Parareda
01:18:28 (Tr: 1:18:27)
Cristóbal Macarro Cano
01:18:47 (Tr: 1:18:42)
Jan Estruga Asensio
01:20:06 (Tr: 1:20:03)
i
Quim Bover Oliveras
01:21:43 (Tr: 1:21:35)
i
Mohamed El Gorfty
01:21:43 (Tr: 1:18:38)
i
Enric Pujols Riu
01:22:43 (Tr: 1:22:39)
i
Joan Romero Ficapal
01:22:57 (Tr: 1:19:53)
i
Alex Iranzo Perez
01:24:07 (Tr: 1:18:03)

T. real: 01:21:35

T. oficial: 01:21:43

Inici real: 10:30:29

Hora meta: 11:52:03

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club: rojos que te cagas

1:24:40
01:21:43
1:18:47
Cristóbal Macarro Cano
01:18:47 (Tr: 1:18:42)
Jan Estruga Asensio
01:20:06 (Tr: 1:20:03)
i
Marc Estrada Mirabent
01:21:18 (Tr: 1:18:13)
i
Mohamed El Gorfty
01:21:43 (Tr: 1:18:38)
i
Enric Pujols Riu
01:22:43 (Tr: 1:22:39)
i
Joan Romero Ficapal
01:22:57 (Tr: 1:19:53)
i
Alex Iranzo Perez
01:24:07 (Tr: 1:18:03)
i
Jaume Vallespir Pascual
01:24:28 (Tr: 1:21:26)

T. real: 01:18:38

T. oficial: 01:21:43

Inici real: 10:33:26

Hora meta: 11:52:03

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 5:40 min/km

Club:

1:24:07
01:21:43
1:19:20
Jan Estruga Asensio
01:20:06 (Tr: 1:20:03)
i
Marc Estrada Mirabent
01:21:18 (Tr: 1:18:13)
i
Quim Bover Oliveras
01:21:43 (Tr: 1:21:35)
i
Enric Pujols Riu
01:22:43 (Tr: 1:22:39)
i
Joan Romero Ficapal
01:22:57 (Tr: 1:19:53)
i
Alex Iranzo Perez
01:24:07 (Tr: 1:18:03)

T. real: 01:22:39

T. oficial: 01:22:43

Inici real: 10:30:24

Hora meta: 11:53:03

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club: handbol berga

1:24:28
01:22:43
1:20:57
i
Marc Estrada Mirabent
01:21:18 (Tr: 1:18:13)
i
Quim Bover Oliveras
01:21:43 (Tr: 1:21:35)
i
Mohamed El Gorfty
01:21:43 (Tr: 1:18:38)
i
Joan Romero Ficapal
01:22:57 (Tr: 1:19:53)
i
Alex Iranzo Perez
01:24:07 (Tr: 1:18:03)
i
Jaume Vallespir Pascual
01:24:28 (Tr: 1:21:26)

T. real: 01:19:53

T. oficial: 01:22:57

Inici real: 10:33:25

Hora meta: 11:53:17

Cat:M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club:

1:25:09
01:22:57
1:20:45
i
Marc Estrada Mirabent
01:21:18 (Tr: 1:18:13)
i
Quim Bover Oliveras
01:21:43 (Tr: 1:21:35)
i
Mohamed El Gorfty
01:21:43 (Tr: 1:18:38)
i
Enric Pujols Riu
01:22:43 (Tr: 1:22:39)
i
Alex Iranzo Perez
01:24:07 (Tr: 1:18:03)
i
Jaume Vallespir Pascual
01:24:28 (Tr: 1:21:26)
i
Guillem Aubia Campoy
01:25:09 (Tr: 1:19:05)

T. real: 01:18:03

T. oficial: 01:24:07

Inici real: 10:36:24

Hora meta: 11:54:27

Cat:M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 5:38 min/km

Club:

1:26:30
01:24:07
1:21:43
i
Mohamed El Gorfty
01:21:43 (Tr: 1:18:38)
i
Enric Pujols Riu
01:22:43 (Tr: 1:22:39)
i
Joan Romero Ficapal
01:22:57 (Tr: 1:19:53)
i
Jaume Vallespir Pascual
01:24:28 (Tr: 1:21:26)
i
Guillem Aubia Campoy
01:25:09 (Tr: 1:19:05)

T. real: 01:21:26

T. oficial: 01:24:28

Inici real: 10:33:23

Hora meta: 11:54:48

Cat:M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club: s. muntanya pollença

1:26:14
01:24:28
1:22:43
i
Enric Pujols Riu
01:22:43 (Tr: 1:22:39)
i
Joan Romero Ficapal
01:22:57 (Tr: 1:19:53)
i
Alex Iranzo Perez
01:24:07 (Tr: 1:18:03)
i
Guillem Aubia Campoy
01:25:09 (Tr: 1:19:05)

T. real: 01:19:05

T. oficial: 01:25:09

Inici real: 10:36:24

Hora meta: 11:55:29

Cat:M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:30:20

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club:

1:27:21
01:25:09
1:22:57
i
Joan Romero Ficapal
01:22:57 (Tr: 1:19:53)
i
Alex Iranzo Perez
01:24:07 (Tr: 1:18:03)
i
Jaume Vallespir Pascual
01:24:28 (Tr: 1:21:26)