SubCurses

8RESULTATS

Trail Berga-Rassos-Berga

13_5K

07 maig 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 02:03:39

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:03:39

Cat:F

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 9:31 min/km

Club: jab berga

2:06:57
02:03:39
2:00:22
i
Irati Arteta Castelar
02:04:15 (Tr: 2:04:15)
i
Jordi Niubó Boj
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Montserrat Ribas
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Jonay Esteban Sanchez
02:06:39 (Tr: 2:06:39)
i
Jordi Puig Cabestany
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Aida Vila Pons
02:06:57 (Tr: 2:06:57)

T. real: 02:04:15

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:04:15

Cat:F

Pos. categoria: 33

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 9:34 min/km

Club: les tortugues la garriga

2:06:57
02:04:15
2:01:34
i
Ruth Salvador Chinchilla
02:03:39 (Tr: 2:03:39)
i
Jordi Niubó Boj
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Montserrat Ribas
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Jonay Esteban Sanchez
02:06:39 (Tr: 2:06:39)
i
Jordi Puig Cabestany
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Aida Vila Pons
02:06:57 (Tr: 2:06:57)

T. real: 02:05:19

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:05:19

Cat:M

Pos. categoria: 60

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:39 min/km

Club:

2:06:58
02:05:19
2:03:39
i
Ruth Salvador Chinchilla
02:03:39 (Tr: 2:03:39)
i
Irati Arteta Castelar
02:04:15 (Tr: 2:04:15)
i
Montserrat Ribas
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Jonay Esteban Sanchez
02:06:39 (Tr: 2:06:39)
i
Jordi Puig Cabestany
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Aida Vila Pons
02:06:57 (Tr: 2:06:57)

T. real: 02:05:19

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:05:19

Cat:F

Pos. categoria: 34

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 9:39 min/km

Club:

2:06:59
02:05:19
2:03:39
i
Ruth Salvador Chinchilla
02:03:39 (Tr: 2:03:39)
i
Irati Arteta Castelar
02:04:15 (Tr: 2:04:15)
i
Jordi Niubó Boj
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Jonay Esteban Sanchez
02:06:39 (Tr: 2:06:39)
i
Jordi Puig Cabestany
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Aida Vila Pons
02:06:57 (Tr: 2:06:57)

T. real: 02:06:39

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:06:39

Cat:M

Pos. categoria: 61

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:45 min/km

Club:

2:09:03
02:06:39
2:04:15
i
Irati Arteta Castelar
02:04:15 (Tr: 2:04:15)
i
Jordi Niubó Boj
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Montserrat Ribas
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Jordi Puig Cabestany
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Aida Vila Pons
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Anna Trepat Calveres
02:07:54 (Tr: 2:07:54)
Anabel Petit Mora
02:08:13 (Tr: 2:08:13)
i
Meritxell Fiol Casas
02:08:27 (Tr: 2:08:27)

T. real: 02:06:57

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:06:57

Cat:M

Pos. categoria: 62

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 9:46 min/km

Club:

2:08:35
02:06:57
2:05:19
i
Jordi Niubó Boj
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Montserrat Ribas
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Jonay Esteban Sanchez
02:06:39 (Tr: 2:06:39)
i
Aida Vila Pons
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Anna Trepat Calveres
02:07:54 (Tr: 2:07:54)
Anabel Petit Mora
02:08:13 (Tr: 2:08:13)
i
Meritxell Fiol Casas
02:08:27 (Tr: 2:08:27)

T. real: 02:06:57

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:06:57

Cat:F

Pos. categoria: 35

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 9:46 min/km

Club:

2:08:35
02:06:57
2:05:19
i
Montserrat Ribas
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Jonay Esteban Sanchez
02:06:39 (Tr: 2:06:39)
i
Jordi Puig Cabestany
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Anna Trepat Calveres
02:07:54 (Tr: 2:07:54)
Anabel Petit Mora
02:08:13 (Tr: 2:08:13)
i
Meritxell Fiol Casas
02:08:27 (Tr: 2:08:27)

T. real: 02:07:54

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:07:54

Cat:F

Pos. categoria: 36

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 9:51 min/km

Club: ceb

2:13:49
02:07:54
2:01:59
i
Ruth Salvador Chinchilla
02:03:39 (Tr: 2:03:39)
i
Irati Arteta Castelar
02:04:15 (Tr: 2:04:15)
i
Jordi Niubó Boj
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Montserrat Ribas
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Jonay Esteban Sanchez
02:06:39 (Tr: 2:06:39)
i
Jordi Puig Cabestany
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Aida Vila Pons
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
Anabel Petit Mora
02:08:13 (Tr: 2:08:13)
i
Meritxell Fiol Casas
02:08:27 (Tr: 2:08:27)
Jordi Perich Cruells
02:13:49 (Tr: 2:13:49)

T. real: 02:08:13

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:08:13

Cat:F

Pos. categoria: 37

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 9:52 min/km

Club: club proam

2:14:35
02:08:13
2:01:50
i
Ruth Salvador Chinchilla
02:03:39 (Tr: 2:03:39)
i
Irati Arteta Castelar
02:04:15 (Tr: 2:04:15)
i
Jordi Niubó Boj
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Montserrat Ribas
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Jonay Esteban Sanchez
02:06:39 (Tr: 2:06:39)
i
Jordi Puig Cabestany
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Aida Vila Pons
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Anna Trepat Calveres
02:07:54 (Tr: 2:07:54)
i
Meritxell Fiol Casas
02:08:27 (Tr: 2:08:27)
Jordi Perich Cruells
02:13:49 (Tr: 2:13:49)
Eloi Del Valle Salces
02:14:35 (Tr: 2:14:35)

T. real: 02:08:27

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:08:27

Cat:F

Pos. categoria: 38

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 9:53 min/km

Club:

2:21:10
02:08:27
1:55:44
i
Ruth Salvador Chinchilla
02:03:39 (Tr: 2:03:39)
i
Irati Arteta Castelar
02:04:15 (Tr: 2:04:15)
i
Jordi Niubó Boj
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Montserrat Ribas
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Jonay Esteban Sanchez
02:06:39 (Tr: 2:06:39)
i
Jordi Puig Cabestany
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Aida Vila Pons
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Anna Trepat Calveres
02:07:54 (Tr: 2:07:54)
Anabel Petit Mora
02:08:13 (Tr: 2:08:13)
Jordi Perich Cruells
02:13:49 (Tr: 2:13:49)
Eloi Del Valle Salces
02:14:35 (Tr: 2:14:35)
i
Pere Casals Bresco
02:21:10 (Tr: 2:21:10)

T. real: 02:13:49

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:13:49

Cat:M

Pos. categoria: 63

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:18 min/km

Club: senglars de cardedeu

2:21:13
02:13:49
2:06:25
i
Jonay Esteban Sanchez
02:06:39 (Tr: 2:06:39)
i
Jordi Puig Cabestany
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Aida Vila Pons
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Anna Trepat Calveres
02:07:54 (Tr: 2:07:54)
Anabel Petit Mora
02:08:13 (Tr: 2:08:13)
i
Meritxell Fiol Casas
02:08:27 (Tr: 2:08:27)
Eloi Del Valle Salces
02:14:35 (Tr: 2:14:35)
i
Pere Casals Bresco
02:21:10 (Tr: 2:21:10)
i
Jaume Casal Aguilar
02:21:13 (Tr: 2:21:13)

T. real: 02:14:35

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:14:35

Cat:M

Pos. categoria: 64

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:22 min/km

Club:

2:22:02
02:14:35
2:07:08
i
Anna Trepat Calveres
02:07:54 (Tr: 2:07:54)
Anabel Petit Mora
02:08:13 (Tr: 2:08:13)
i
Meritxell Fiol Casas
02:08:27 (Tr: 2:08:27)
Jordi Perich Cruells
02:13:49 (Tr: 2:13:49)
i
Pere Casals Bresco
02:21:10 (Tr: 2:21:10)
i
Jaume Casal Aguilar
02:21:13 (Tr: 2:21:13)
i
Carme Casanova Puigdellivol
02:22:02 (Tr: 2:22:02)

T. real: 02:21:10

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:21:10

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:52 min/km

Club: ekke running

2:33:53
02:21:10
2:08:27
i
Meritxell Fiol Casas
02:08:27 (Tr: 2:08:27)
Jordi Perich Cruells
02:13:49 (Tr: 2:13:49)
Eloi Del Valle Salces
02:14:35 (Tr: 2:14:35)
i
Jaume Casal Aguilar
02:21:13 (Tr: 2:21:13)
i
Carme Casanova Puigdellivol
02:22:02 (Tr: 2:22:02)
i
Laura Espelt Hernandez
02:22:40 (Tr: 2:22:40)
i
Eva Puso Canal
02:22:40 (Tr: 2:22:40)
i
Sergi Laut Turon
02:22:46 (Tr: 2:22:46)
Gemma Janó Solano
02:23:43 (Tr: 2:23:43)
Juanma Gómez Rivas
02:27:37 (Tr: 2:27:37)

T. real: 02:21:13

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:21:13

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:52 min/km

Club: ekke running

2:28:37
02:21:13
2:13:49
Jordi Perich Cruells
02:13:49 (Tr: 2:13:49)
Eloi Del Valle Salces
02:14:35 (Tr: 2:14:35)
i
Pere Casals Bresco
02:21:10 (Tr: 2:21:10)
i
Carme Casanova Puigdellivol
02:22:02 (Tr: 2:22:02)
i
Laura Espelt Hernandez
02:22:40 (Tr: 2:22:40)
i
Eva Puso Canal
02:22:40 (Tr: 2:22:40)
i
Sergi Laut Turon
02:22:46 (Tr: 2:22:46)
Gemma Janó Solano
02:23:43 (Tr: 2:23:43)
Juanma Gómez Rivas
02:27:37 (Tr: 2:27:37)

T. real: 02:22:02

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:22:02

Cat:F

Pos. categoria: 39

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 10:56 min/km

Club:

2:29:29
02:22:02
2:14:35
Eloi Del Valle Salces
02:14:35 (Tr: 2:14:35)
i
Pere Casals Bresco
02:21:10 (Tr: 2:21:10)
i
Jaume Casal Aguilar
02:21:13 (Tr: 2:21:13)
i
Laura Espelt Hernandez
02:22:40 (Tr: 2:22:40)
i
Eva Puso Canal
02:22:40 (Tr: 2:22:40)
i
Sergi Laut Turon
02:22:46 (Tr: 2:22:46)
Gemma Janó Solano
02:23:43 (Tr: 2:23:43)
Juanma Gómez Rivas
02:27:37 (Tr: 2:27:37)

T. real: 02:22:40

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:22:40

Cat:F

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 10:59 min/km

Club:

2:24:11
02:22:40
2:21:10
i
Pere Casals Bresco
02:21:10 (Tr: 2:21:10)
i
Jaume Casal Aguilar
02:21:13 (Tr: 2:21:13)
i
Carme Casanova Puigdellivol
02:22:02 (Tr: 2:22:02)
i
Eva Puso Canal
02:22:40 (Tr: 2:22:40)
i
Sergi Laut Turon
02:22:46 (Tr: 2:22:46)
Gemma Janó Solano
02:23:43 (Tr: 2:23:43)

T. real: 02:22:40

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:22:40

Cat:F

Pos. categoria: 41

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 10:59 min/km

Club: club esquí berguedà

2:27:37
02:22:40
2:17:43
i
Pere Casals Bresco
02:21:10 (Tr: 2:21:10)
i
Jaume Casal Aguilar
02:21:13 (Tr: 2:21:13)
i
Carme Casanova Puigdellivol
02:22:02 (Tr: 2:22:02)
i
Laura Espelt Hernandez
02:22:40 (Tr: 2:22:40)
i
Sergi Laut Turon
02:22:46 (Tr: 2:22:46)
Gemma Janó Solano
02:23:43 (Tr: 2:23:43)
Juanma Gómez Rivas
02:27:37 (Tr: 2:27:37)

T. real: 02:22:46

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:22:46

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 10:59 min/km

Club: cuques

2:50:45
02:22:46
1:54:47
i
Ruth Salvador Chinchilla
02:03:39 (Tr: 2:03:39)
i
Irati Arteta Castelar
02:04:15 (Tr: 2:04:15)
i
Jordi Niubó Boj
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Montserrat Ribas
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Jonay Esteban Sanchez
02:06:39 (Tr: 2:06:39)
i
Jordi Puig Cabestany
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Aida Vila Pons
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Anna Trepat Calveres
02:07:54 (Tr: 2:07:54)
Anabel Petit Mora
02:08:13 (Tr: 2:08:13)
i
Meritxell Fiol Casas
02:08:27 (Tr: 2:08:27)
Jordi Perich Cruells
02:13:49 (Tr: 2:13:49)
Eloi Del Valle Salces
02:14:35 (Tr: 2:14:35)
i
Pere Casals Bresco
02:21:10 (Tr: 2:21:10)
i
Jaume Casal Aguilar
02:21:13 (Tr: 2:21:13)
i
Carme Casanova Puigdellivol
02:22:02 (Tr: 2:22:02)
i
Laura Espelt Hernandez
02:22:40 (Tr: 2:22:40)
i
Eva Puso Canal
02:22:40 (Tr: 2:22:40)
Gemma Janó Solano
02:23:43 (Tr: 2:23:43)
Juanma Gómez Rivas
02:27:37 (Tr: 2:27:37)
i
Anna Cintas Roman
02:50:45 (Tr: 2:50:45)

T. real: 02:23:43

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:23:43

Cat:F

Pos. categoria: 42

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 11:04 min/km

Club: no

2:51:47
02:23:43
1:55:38
i
Ruth Salvador Chinchilla
02:03:39 (Tr: 2:03:39)
i
Irati Arteta Castelar
02:04:15 (Tr: 2:04:15)
i
Jordi Niubó Boj
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Montserrat Ribas
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Jonay Esteban Sanchez
02:06:39 (Tr: 2:06:39)
i
Jordi Puig Cabestany
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Aida Vila Pons
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Anna Trepat Calveres
02:07:54 (Tr: 2:07:54)
Anabel Petit Mora
02:08:13 (Tr: 2:08:13)
i
Meritxell Fiol Casas
02:08:27 (Tr: 2:08:27)
Jordi Perich Cruells
02:13:49 (Tr: 2:13:49)
Eloi Del Valle Salces
02:14:35 (Tr: 2:14:35)
i
Pere Casals Bresco
02:21:10 (Tr: 2:21:10)
i
Jaume Casal Aguilar
02:21:13 (Tr: 2:21:13)
i
Carme Casanova Puigdellivol
02:22:02 (Tr: 2:22:02)
i
Laura Espelt Hernandez
02:22:40 (Tr: 2:22:40)
i
Eva Puso Canal
02:22:40 (Tr: 2:22:40)
i
Sergi Laut Turon
02:22:46 (Tr: 2:22:46)
Juanma Gómez Rivas
02:27:37 (Tr: 2:27:37)
i
Anna Cintas Roman
02:50:45 (Tr: 2:50:45)
Pedro juan Vilaseca Gesteiro
02:51:47 (Tr: 2:51:47)

T. real: 02:27:37

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:27:37

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 11:22 min/km

Club: running buen pastor

2:51:47
02:27:37
2:03:27
i
Ruth Salvador Chinchilla
02:03:39 (Tr: 2:03:39)
i
Irati Arteta Castelar
02:04:15 (Tr: 2:04:15)
i
Jordi Niubó Boj
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Montserrat Ribas
02:05:19 (Tr: 2:05:19)
i
Jonay Esteban Sanchez
02:06:39 (Tr: 2:06:39)
i
Jordi Puig Cabestany
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Aida Vila Pons
02:06:57 (Tr: 2:06:57)
i
Anna Trepat Calveres
02:07:54 (Tr: 2:07:54)
Anabel Petit Mora
02:08:13 (Tr: 2:08:13)
i
Meritxell Fiol Casas
02:08:27 (Tr: 2:08:27)
Jordi Perich Cruells
02:13:49 (Tr: 2:13:49)
Eloi Del Valle Salces
02:14:35 (Tr: 2:14:35)
i
Pere Casals Bresco
02:21:10 (Tr: 2:21:10)
i
Jaume Casal Aguilar
02:21:13 (Tr: 2:21:13)
i
Carme Casanova Puigdellivol
02:22:02 (Tr: 2:22:02)
i
Laura Espelt Hernandez
02:22:40 (Tr: 2:22:40)
i
Eva Puso Canal
02:22:40 (Tr: 2:22:40)
i
Sergi Laut Turon
02:22:46 (Tr: 2:22:46)
Gemma Janó Solano
02:23:43 (Tr: 2:23:43)
i
Anna Cintas Roman
02:50:45 (Tr: 2:50:45)
Pedro juan Vilaseca Gesteiro
02:51:47 (Tr: 2:51:47)

T. real: 02:50:45

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:50:45

Cat:F

Pos. categoria: 43

Inici cursa:10:00:00

Sexe:F

Ritme: 13:09 min/km

Club:

3:18:44
02:50:45
2:22:46
i
Sergi Laut Turon
02:22:46 (Tr: 2:22:46)
Gemma Janó Solano
02:23:43 (Tr: 2:23:43)
Juanma Gómez Rivas
02:27:37 (Tr: 2:27:37)
Pedro juan Vilaseca Gesteiro
02:51:47 (Tr: 2:51:47)

T. real: 02:51:47

Inici real: 10:00:00

Hora meta: 12:51:47

Cat:M

Pos. categoria: 69

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 13:13 min/km

Club: c.m. sigueme

3:19:52
02:51:47
2:23:43
Gemma Janó Solano
02:23:43 (Tr: 2:23:43)
Juanma Gómez Rivas
02:27:37 (Tr: 2:27:37)
i
Anna Cintas Roman
02:50:45 (Tr: 2:50:45)